Ogłoszenia drobne , banery

Wykonawca: niebieskibobr

http://niebieskibobr.pl jest lokalnym portalem ogłoszeniowym . Mieszkańcy i firmy w regionie Olkusza jak też i całej Polski mogą zamieszczać w nim darmowe ogłoszenia drobne z galerią zdjęć i dużym opisem . Na stronie istnieje możliwość reklamy płatnej w formie banerów statycznych lub dynamicznych - informacje info@niebieskibobr.pl .Ogłoszenia w nim zamieszczane mogą zawierać 4 zdjęcia dobrej jakości oraz dokładny opis przedmiotu/usługi . Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń .

Prowadzenie i monitoring kampanii afiliacyjnych or programów partners

Wykonawca: TradeTracker Poland Sp. z o.o.

Możesz zwiększyć swoją sprzedaż w Internecie nie wydając niepotrzebnie pieniędzy na reklamę, ale mądrze je inwestując. Kampanie afiliacyjne to taki typ reklamy online, w którym zapłacisz tylko za z góry określony efekt.
Rozbudowujesz swoje relacje z innymi witrynami, wspieracie się i wzajemnie promujecie? Czas utworzyć własny Program Partnerski, w ramach którego stworzycie stabilną sieć. Oprogramowanie TradeTracker pomoże wam rozliczać się między sobą w sposób przejrzysty, rzetelny i bezpieczny.

Strony internetowe

Wykonawca: PIXEL Pr Studio Reklamy

Strony internetowe z systemem CMS, który umożliwia samodzielne zarządzanie treścią. Dzięki niej ze zmianą zawartości strony poradzi sobie każdy, kto posiada choć minimalną wiedzę o Internecie.

Film wizerunkowy

Wykonawca: Luminaris

Film wizerunkowy powstaje po dokładnej rozmowie z Klientem na temat odbiorców, profilu działalności, zamierzonych celów. Tworzymy indywidualne scenariusze, które po zrealizowaniu pozwalają firmie pokazać się w dynamiczny sposób swoim odbiorcom. Produkcje są przeznaczone do internetu - można umieszczać je w witrynach firmowych, w serwisach video, czy portalach branżowych.

Produkcja filmów z przeznaczeniem do Internetu

Wykonawca: On Production

Produkcja filmów przeznaczonych do eksploatacji w Internecie: spoty reklamowe, filmy promocyjne, wizerunkowe, animowane, prezentacje filmowe, filmowe elementy stron internetowych.

Strony wizytówki dla małych firm.

Wykonawca: Art Format Mateusz Ruciński

Profesjonalne strony wizytówki dla małych firm rodzinnych. W zakres strony wchodzą 4 odsłony: o firmie, oferta, galeria, kontakt. Wizytówka wzbogacona może zostać o elementy animacyjne (banner). Atrakcyjna galeria produktów, w danych kontaktowych - formularz oraz mapka dojazdu.

Cena: 690 zł

Strony internetowe dla firm, które chcą się wyróżniać.

Wykonawca: Art Format Mateusz Ruciński

Serwisy internetowe w oparciu o system zarządzania treścią. Rozbudowane projekty z możliwością dalszej modyfikacji. Przykładowe elementy interaktywne: rozbudowane galerie produktów, tablice ogłoszeń, aplikacje dla biur nieruchomości, biur podróży, newsletter, aktualności. Możliwość samodzielnej aktualizacji wybranych modułów.

Kreacje internetowe

Wykonawca: reklama

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną agencją reklamową działającą na rynku marketingowym i internetowym. Nasz doświadczony i kreatywny zespół grafików stawia na indywidualne podejście do każdego projektu i potrzeb Klienta. Naszym zadaniem jest wskazanie klientom efektywnych rozwiązań które przyczynią się do budowy sukcesu Państwa firmy.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Wykonawca: Firma Usługowa Powerclean

Jesteśmy profesjonalna firmą zajmujacą sie czyszczeniem i praniem w zakresie:

Pranie i odkurzanie tapicerki samochodowej;
Odkurzanie, trzepanie dywanów oraz pranie;
Pranie wykładzin dywanowych oraz trzepanie;
Czyszczenie kafelek oraz fug łazienkowych ,także zewnętrznych;
Czyszczenie paneli polerowanie na sucho;
Czyszczenie kostki brukowej specjalnym urządzeniem;
Odkurzanie firanek;
Mycie okien;
I wiele więcej…
Wykonujemy usługi u klienta za dodatkową opłatą. Usługi wykonujemy profesjonalnym

Pakiet Srebrny

Wykonawca: SIX Faces Agencja Reklamowa

Najbardziej typowy model niewielkiej strony www o charakterze informacyjnym, czyli strona główna plus do 4 podstron.
Na bazie takiego projektu można zamieścić pełną ofertę firmy, wszelkie dane kontaktowe, galerię zdjęć, ewentualnie także formularz doskładania zamówień prosto ze strony www.

Cena netto: 500-700 PLN

Pakiet Złoty

Wykonawca: SIX Faces Agencja Reklamowa

Średni strony www, dzięki większej ilości podstron do 10 przeznaczony do prezentacji szerszej palety produktów lub usług.

Cena netto: 990-1350 PLN

Pakiet Platynowy

Wykonawca: SIX Faces Agencja Reklamowa

Dzięki większej ilości podstron jest przeznaczony do prezentacji szerszej palety produktów lub usług.
W razie potrzeby może być wyposażony w część dostępną jedynie dla zarejestrowanych użytkowników (po podaniu hasła), sklep internetowy, forum dyskusyjne, stronę z aktualnościami, itp.
Do strony www budowany jest panel administracyjny (cms) dla osoby zarządzającej.

Cena netto: od 3000 PLN

Ogłoszenia internetowe

Wykonawca: MADBOX - Baza Noclegowa Top-Noclegi.Eu

Nasz serwis umożliwia wszystkim właścicielom obiektów noclegowych na dodanie swojego ogłoszenia do naszej bazy w bardzo szybki, prosty i tani sposób tak aby być lepiej widocznym w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek takich jak Google.

Cena: 3 zł

Internet i multimedia

Wykonawca: DIVE&DESIGN Piotr Gliszczyński

- Strony WWW
- Banery statyczne i animowane
- Prezentacje multimedialne

Reklama w internecie

Wykonawca: Emiasta.pl S.A.

Prezentacja firmy
Masz możliwość umieścić prezentację swojej firmy wraz z ofertą, zdjęciami, logo i opisem oferowanych produktów na serwisach poszczególnych gmin w Polsce: jednej, kilku, wszystkich w powiecie, w województwie, dowolnym regionie. W taki sam sposób możesz zamieszczać ogłoszenia bezpłatne lub płatne /w takim przypadku są promowane na stronach głównych serwisu/.

Cena: 100 zł