Audyty kampanii reklamowych i marketingowych - doradztwo marketingowe

Chcesz osiągnąć jak najlepsze wyniki sprzedażowe i odnosić sukcesy marketingowe? Usługi obejmujące fachowe doradztwo marketingowe oferuje obecnie wiele firm. Zastanawiasz się, którą wybrać? Do Twojej dyspozycji oddajemy całą bazę konkurencyjnych usług, z których możesz skorzystać. Dajemy Ci możliwość szczegółowego porównania ofert konkretnych firm i wybrania tej, która najskuteczniej pomoże trafić Ci w gusta konsumentów i wyrobić ich przywiązanie do oferowanego przez Ciebie produktu.

Analiza i strategia działań

Wykonawca: Nibru Łukasz Krzymiński

Analiza dotychczasowych działań marki w kontekście strategii e-marketingowej.

Marketing dla firm

Wykonawca: Agencja reklamowa PAUSE

Prowadzenie marketingu firmy. Marketingowcy, graficy, fotografowie, specjaliści od seo i social media - wszyscy pracują na sukces Twojej firmy.

Marketing dla firm

Pełna obsługa marketingowa

Wykonawca: Dariusz Biniasz Komu Media

Marketing
Analizy, strategie, lejki marketingowe, audyty – z zaangażowaniem pracujemy nad produktami i markami.

Public Relations
Komunikaty, media relations, CSR, Employer Branding, eventy, marketing rekomendacji – dbamy o najlepsze relacje z otoczeniem marek.

Web Development
Tworzenie stron www to część naszej codziennej pracy. Dopracowujemy wszelkie szczegóły: od copy i grafikę po perfekcyjną jakość kodu.

Lead Generation
Google Ads, Facebook Ads, kampanie displayowe, kampanie natywne oraz remarketing – generowanie leadów i praca nad ich jakością daje nam jasne poczucie, że dostarczamy wymierne efekty.

Growth Hacking
Niestandardowe metody, sprawdzone dobre praktyki innych branż, które mogą zadziałać w Twojej branży, czyli wisienka na torcie tego, co serwujemy klientom.

Content Marketing
Działania SEM/SEO, e-PR, wizerunek w mediach, blogi oraz e-booki, publikacje książkowe, webinary – to i wiele więcej składa się na nasze działania w tym obszarze.

Personal branding
Strategia i prowadzenie marki osobistej (komunikacja, ghostwriting, sesje zdjęciowe, filmy promocyjne). Właściwe pozycjonowanie eksperta w mediach i budowanie spójnego wizerunku. Zarządzanie reputacją w internecie.

Employer branding
Budowanie zaangażowania i poczucia szczęścia w pracy (happiness at work). Wzmacniamy markę pracodawcy, budujemy kampanie wspierające procesy rekrutacyjne, pilnujemy reputacji w sieci oraz wspieramy komunikację wewnętrzną.

Social media
Opracowanie strategii, wybór kanałów oraz przygotowanie profili to tylko początek. Tworzymy content, angażujemy, szepczemy i budujemy relacje w potencjalnymi klientami, ambasadorami i partnerami marki w mediach społecznościowych.

Publishing
Tworzymy wydawnictwa na zamówienie. Projektujemy, tworzymy kontent, składamy i drukujemy. Magazyny, katalogi, ulotki, książki – na papierze oraz e-publikacje i e-booki – na ekranach. Prowadzimy także wydawnictwa cykliczne.

Graphics Design
Możemy zaprojektować logo, materiały promocyjne i firmowe, roll-up, gazety, ulotki, wygląd strony www. Mamy doświadczenie nawet w projektowaniu legitymacji służbowych i kart zniżkowych.

Film Production
Jeśli filmy video do internetu to za mało, potrafimy stworzyć prawdziwe produkcje firmowe – stworzymy scenariusz filmu, wybierzemy plener lub wynajmiemy studio, zrobimy zdjęcia, zmontujemy, wykonamy post-produkcję i wypuścimy film w świat!

https://komu.media

Pełna obsługa marketingowa

Reklama

Wykonawca: Marketing na plus

Marketing na PLUS to firma składająca się z osób z działu marketingu i specjalistów ds. public relations z wieloletnim udokumentowanym doświadczeniem. Firma, która ma na celu świadczenie usług marketingowo-sprzedażowych dla branży turystyczno – sportowej, a główną jej misją jest zwiększanie zysków przy jednoczesnym obniżeniu kosztów związanych z pozyskaniem pracowników i opłatach z tym związanych.

Reklama

REALIZACJA BADAŃ ANKIETOWYCH

Wykonawca: GRUPA BADAWCZA DSC SP. Z O.O

Domeną Grupy Badawczej DSC były od początku działania oparte o:

  • szczególną dbałość o poufność realizowanych projektów

  • dbałość o ochronę danych osobowych i przetwarzanych informacji

  • ankietyzację realizowaną w oparciu o legalny operat zakupiony w firmach bazodanowych

  • realizację badań zgodną z wymogami certyfikatu ISO 27001

CO TO OZNACZA?

  • badania marketingowe oraz społeczne realizowane przez naszą firmę są prowadzone tylko i wyłącznie w ramach PROJEKTOWEGO STUDIA CATI DSC

  • nie angażujemy podmiotów zewnętrznych do realizacji

  • o realizowanych przez nas projektach nie informujemy na stronach internetowych czy w mediach społecznościowych.

Tak prowadzone działania badawcze dają pewność naszym Klientom, że badania zostały zrealizowane:

  • ze szczególną dbałością o właściwe przetwarzanie danych osobowych zgodne z wymogami rozporządzenia RODO

  • zgodnie z przyjętą metodologią

REALIZACJA BADAŃ ANKIETOWYCH

Reklama i marketing

Wykonawca: MTL Media Sp. z o.o.

Reklama od A do Z. Od identyfikacji wizualnej i pojedynczych projektów graficznych, przez materiały drukowane (ulotki, wizytówki, broszury, katalogi, papiery firmowe, teczki ofertowe...), gadżety, strony www, copywriting, po organizację eventów, działalność wydawniczą i realizację większych akcji promocyjnych.

Optymalizacja Google Ads

Wykonawca: Smart Ads

Smart Ads zrobi audyt twojej obecnej kampanii Google Ads i opracuje działania, które przełożą się na zwiększenie jej efektywności.

Strategia Marki

Wykonawca: GRAFICZNY Grzegorz Maszkowski

Sprzedawaj z większą marżą

Dzięki silnej i rozpoznawalnej marce będziesz mógł zwiększyć zyski. Koniec z konkurowaniem wyłącznie ceną i rabatami!

Opracowanie Strategii w formie sesji warsztatowej przy wykorzystaniu sprawdzonego modelu CORE BRAND STRATEGY stworzonego przez kalifornijską agencję BLIND i The Futur.

Cena: 10000 zł

Strategia Marki

Nadruk na koszulkach

Wykonawca: ePrezent / Raster Druk s.c.

Wyjątkowej jakości koszulki o niespotykanej na rynku gramaturze 200 g/cm2!
KONKURENCJA NIE MA Z NAMI ŻADNYCH SZANS!

Nadruk na koszulkach

Doradztwo marketingowe

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

Zajmujemy się doradztwem w zakresie działań reklamowych. Dobieramy odpowiednie materiały oraz technologię. Gwarantujemy stałą opiekę oraz kompleksowe działanie od projektu po sam produkt finalny.

Konsultacje i szkolenia

Wykonawca: Marketing Collective Beata Michalik

- zarządzanie działem marketingu
- zarządzanie markami
- konsultacje marketingowe
- tworzenie i zarządzanie profilami social media
- warsztaty szkoleniowe

Konsultacje i szkolenia

Strategie i kampanie marketingowe

Wykonawca: Marketing Collective Beata Michalik

- analiza rynku i konkurencji
- kierunki rozwoju firmy i marki
- pozycjonowanie marki
- wdrożenia nowych produktów
- plan komunikacji marketingowej

Strategie i kampanie marketingowe

Doradztwo marketingowe

Wykonawca: Doradztwo Marketingowe 5ever

Planujemy i realizujemy projekty marketingowe starannie dobierając działania i narzędzia, które pozwalały osiągać cele sprzedażowe. Współpracę zawsze opieramy na DIALOGU z Klientem – na każdym etapie realizacji. Słuchanie potrzeb, dbałość o relacje i detale, zamiłowanie do kreacji, obserwacja trendów, ale także mierzenie “wyżej i dalej” sprawiają, że jesteśmy w stanie wykreować i opowiedzieć historię o każdej marce i sprawić, że stanie się ona WIELKA.

Doradztwo marketingowe

Marketing dla gastronomii

Wykonawca: FHU IMPULS JarosławBaj

usługi marketingowe dla gastronomii, reklama i promocja Twojego lokalu, menu i usług, identyfikacja wizualna Twojej marki

marketing dla gastronomii

Doradztwo z zakresu marketingu

Wykonawca: Pragmatic Studio

Jako przedsiębiorca zaangażowany emocjonalnie w swoją działalność z pewnością nie zawsze widzisz możliwości jakie daje łączenie sprzedaży, upselling, crosselling, niewielka zmiana w komunikacji czy dostarczenia Twojego produktu czy usługi. Czasem wystarczy zaproponować produkt komplementarny, aby zwiększyć wartość jednego klienta. Innym razem jest to kwestia znalezienia metody, aby klient szepnął dobre słówko na temat Twojego biznesu bliskiej osobie.

Skuteczny marketing to przede wszystkim korzystanie z okazji których inni nie widzą. To również odpowiednia strategia marketingowa, która krok po kroku zabierze Cię od pomysłu do wdrożenia nowego aspektu Twojego biznesu.

Doradztwo z zakresu marketingu