Audyty kampanii reklamowych i marketingowych - doradztwo marketingowe

Chcesz osiągnąć jak najlepsze wyniki sprzedażowe i odnosić sukcesy marketingowe? Usługi obejmujące fachowe doradztwo marketingowe oferuje obecnie wiele firm. Zastanawiasz się, którą wybrać? Do Twojej dyspozycji oddajemy całą bazę konkurencyjnych usług, z których możesz skorzystać. Dajemy Ci możliwość szczegółowego porównania ofert konkretnych firm i wybrania tej, która najskuteczniej pomoże trafić Ci w gusta konsumentów i wyrobić ich przywiązanie do oferowanego przez Ciebie produktu.

Obsługa marketingowa, Social Media

Wykonawca: Agencja Marketingowa Social Eye

Obsługa profili firmowych w Social Media
Nie masz czasu na Social Media ? Może ich nie lubisz? My je kochamy, więc pozwól zająć nam się kompleksowo swoim Facebookiem, Instagramem czy YouTube !


Działania PR
Chcesz ze swoją ofertą wyjść poza sieć www? Dobrze trafiłeś - zbadamy dla Ciebie rynek mediów lokalnych lub ogólnopolskich i zaplanujemy w nich kampanie w najlepszych cenach, lokalizacjach czy czasie antenowym!


Sesje fotograficzne
Wykonywane na miejscu u klienta to wygoda, a zarazem świetny content do wszelkich działań reklamowych. Twoi klienci lubią oglądać własne, oryginalne materiały !


Badana tajemniczego klienta "mystery shopper"
Zbadaj poziom obsługi swojej firmy ! Profesjonalne badanie "tajemniczego klienta" pozwoli Ci na ocenę pracy Twoich pracowników w dyskretny sposób.


Tworzenie stron www
Tworzymy zarówno proste strony dla małych firm jak i wymagające, wielopoziomowe dla tych większych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!


Audyt strony www
Nie jesteś zadowolony z obecnej strony? Przeprowadź jej audyt, który pozwoli Ci na uzyskanie odpowiedzi na pytania: czy warto ją kontynuować, czy strona nadaje się do pozycjonowania, co i w jaki sposób możesz zrobić, aby była lepsza?


Google AdWords + pozycjonowanie
Pozycjonowanie czy Google AdWords to poważne tematy, w których nie ma czasu na błędy - zostaw to specjalistom!


Materiały reklamowe, projekty
Dla naszych klientów oferujemy również projekty i wykonanie materiałów reklamowych (wyceniamy indywidualnie)

Obsługa marketingowa, Social Media

Prezenterki do promowania samochodów

Wykonawca: BlissArt

Firma BlissArt od lat pracuje w branże motoryzacyjnej, która wymaga profesjonalnego i dokładnego podejścia do klienta. Każda prezenterka w naszej firmie przechodzi obowiązkowe szkolenie przed rozpoczęciem swojego pierwszego pracownego dnia przy ekspozycji samochodowej. Zapraszamy na nasza stronę: www.blissartdance.com

Prezenterki do promowania samochodów

Kampanie w social media

Wykonawca: Agencja Marketingowa BLUE BRAND

Chcesz pozyskać grono nowych Klientów?
Pragniesz wzmocnić wizerunek swojej firmy?
Szukasz skutecznych sposobów na wypromowanie oferowanych przez Ciebie produktów lub usług?

Wykorzystaj potencjał drzemiący w portalach społecznościowych. Firmowy fanpage oraz reklama w serwisie Facebook, Instagram czy YouTube pozwoli zrealizować wytyczone cele. Ciekawy i dynamiczny fanpage to fundament powodzenia działań reklamowych w sieci.

Kampanie w social media

Budowanie Marki

Wykonawca: Ulotkarnia

Zbudujemy markę Twojej firmy od początku jej działalności.Zaprojektujemy Logotyp,pomożemy w promocji i zadbamy o klientów.

Budowanie Marki

Outsourcing marketingowy

Wykonawca: Marketing Support Ewa Gruszka

Branding i kreacje graficzne: logotyp, wizytówki, papier firmowy, prezentacja firmy, gadżety reklamowe, strona www, wydruki i nadruki, filmy reklamowe, fotografia, Działania marketingowe: pozycjonowanie stron www, rekomendacje prowadzenia aktywności reklamowych, kampanie w mediach społecznościowych, kampanie w mediach, kampanie performance, badania marketingowe, Doradztwo strategiczne: analiza dotychczasowych działań reklamowych firmy, rekomendacja ewentualnych zmian, ustalenie strategii marketingowej, analiza dotychczasowej identyfikacji wizualnej firmy, szkolenia z dziedziny reklamy online, szkolenia sprzedażowe a nawet doradztwo personalne.

Komunikacja i promocja

Wykonawca: Buszman Komunikacja Doradztwo Badania Strategie

Budowania wizerunku,komunikacja (także w syt.kryzysowych),promocja,kampanie reklamowe, relacje z mediami, profile w mediach społecznościowych,dobór mediów i sprzedaż powierzchni,teksty reklamowe i PR.

Komunikacja i promocja

Czasopismo profesjonalistów firm farmaceutycznych

Wykonawca: Pharm Rep Polska

Czasopismo dla Przedstawicieli Medycznych/Farmaceutycznych/Naukowych oraz Kadry Menedżerskiej firm farmaceutycznych.

Cena: 115 zł

Czasopismo profesjonalistów firm farmaceutycznych

Calltracker

Wykonawca: Excelead S.A.

Usługa Calltracker wskazuje z jakich mediów dzwonią klienci. Mierzymy większość działań marketingowych i ich wpływ na pozyskiwanie telefonów przychodzących od klientów.

Calltracker

Strategie marketingowe

Wykonawca: FREESTALOWA Agencja Wsparcia Biznesu

Bez marketingu ani rusz

Jedną z podstaw każdej firmy jest marketing. To on sprawia, że klientów jest więcej, a przychody rosną. Marketing nie może być jednak chaotyczny i przypadkowy.

Jeżeli w Twojej firmie marketingiem rządzi przypadek, skorzystaj z naszej usługi opracowania profesjonalnej strategii marketingowej.

Strategia marketingowa zawiera między innymi:
– kompleksowe analizy bieżącej sytuacji,
– określony szczegółowy stan docelowy,
– szczegółowe opracowanie kampanii na cały rok, strategii dotarcia do klientów oraz sprzedaży,
– kosztorys z prognozami.


Masz już dość trwonienia pieniędzy na marketing? Zamów profesjonalną strategię!

Cena: 1600 zł

Kolportaż materiałów reklamowych

Wykonawca: inAll Paulina Majewska

Zajmujemy się bezadresowym kolportażem materiałów reklamowych, tj. ulotki czy gazetki reklamowe. Obsługujemy teren całego Śląska.

Audyt wizerunku Firmy

Wykonawca: Agencja Kreatywnej Reklamy TPSdruk

Wizerunek,rozpoznawalność,świadomość firmy są podstawą działania każdej organizacji.
Dzięki szerokiej bazie informacji i szczegółowym analizom każda firma ma szansę poprawić swój wizerunek, zwiększyć grono zadowolonych klientów i powiększać zyski.

Niestety trudność w samoocenie i brak obiektywizmu często sprawia że firma sama nie jest wstanie wprowadzić skutecznych zmian poprawy własnego wizerunku.

Agencja Reklamy TPSdruk skutecznie wprowadza działania marketingowe poprawiające Wizerunek Firmy.
Zaczynamy od analizy, tworzymy scenariusze kanałów promocji firmy,wspólnie z klientem dobieramy korzystne rozwiązania i wprowadzamy je w życie.
Porozmawiaj z nami.

Audyt wizerunku Firmy

Strona www

Wykonawca: Damian Szary SUNSPOT

Tworzymy skuteczne, sprzedażowe, efektywne strony www dostosowane do wytycznych Google i zoptymalizowane pod wyszukiwarkę internetową (pozycjonowanie)

Strona www

Doradztwo marketingowe

Wykonawca: www.szybkidruk24.pl

W naszej pracy zależy nam na jak najszybszych efektach. Pierwszym etapem działań informacyjno - promocyjnych jest stworzenie strategii i planu. Oferujemy Państwu nasze bogate doświadczenie, dzięki któremu potrafimy stworzyć dedykowany projekt pod profil danej działalności.

Kreujemy wizerunek Twojej firmy lub marki począwszy od przemyślenia i analizy działań, projektowanie logotypów i materiałów dla Twojego przedsięwzięcia.

Zaprojektujemy materiały identyfikacji wizualnej Twojej firmy, doradzimy w reklamie. Stworzymy dla Ciebie kreację (od ulotek, wizytówek po kasetony, oklejanie witryn i pojazdów), wykonamy dla Ciebie stronę internetową oraz pokażemy Twoja działalność na portalach społecznościowych. Pomożemy w stawianiu Twoich pierwszych kroków w marketingu i dotrzemy do nowych klientów.

Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura.

Doradztwo marketingowe

Emarketing Dla Firm

Wykonawca: SEMUP - Emarketing, Adwords, Online Marketing

Usługi emarketingowe dla firm i przedsiębiorstw. W ktore wchodzi prowadzenie strony www, kampanie Adwords i linków sponsorowanych, pozycjonowanie strony www, prowadzenie profili social media.

Strategie marketingowe w internecie

Wykonawca: Rather Web Strategy

Agencja Reklamowa Rather Web Strategy oferuje profesjonalne doradztwo reklamowe i marketingowe. Tworzymy strategie marketingowe dla stron oraz sklepów internetowych. Naszą specjalnością są kampanie reklamowe w internecie. Oferta firmy obejmuje:

  • Banery HTML5 AdWords.
  • Reklama w Internecie (Facebook, AdWords).
  • Projektowanie oraz modyfikacja stron internetowych.
  • Optymalizacja witryn pod mobile device.
Posiadamy wiedzę i doświadczenie, która pomoże Państwa firmie osiągnąć sukces.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Strategie marketingowe w internecie