Audyty kampanii reklamowych i marketingowych - doradztwo marketingowe

Chcesz osiągnąć jak najlepsze wyniki sprzedażowe i odnosić sukcesy marketingowe? Usługi obejmujące fachowe doradztwo marketingowe oferuje obecnie wiele firm. Zastanawiasz się, którą wybrać? Do Twojej dyspozycji oddajemy całą bazę konkurencyjnych usług, z których możesz skorzystać. Dajemy Ci możliwość szczegółowego porównania ofert konkretnych firm i wybrania tej, która najskuteczniej pomoże trafić Ci w gusta konsumentów i wyrobić ich przywiązanie do oferowanego przez Ciebie produktu.

Nadruk na koszulkach

Wykonawca: ePrezent / Raster Druk s.c.

Wyjątkowej jakości koszulki o niespotykanej na rynku gramaturze 200 g/cm2!
KONKURENCJA NIE MA Z NAMI ŻADNYCH SZANS!

Nadruk na koszulkach

Doradztwo marketingowe

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

Zajmujemy się doradztwem w zakresie działań reklamowych. Dobieramy odpowiednie materiały oraz technologię. Gwarantujemy stałą opiekę oraz kompleksowe działanie od projektu po sam produkt finalny.

Konsultacje i szkolenia

Wykonawca: Marketing Collective Beata Michalik

- zarządzanie działem marketingu
- zarządzanie markami
- konsultacje marketingowe
- tworzenie i zarządzanie profilami social media
- warsztaty szkoleniowe

Konsultacje i szkolenia

Strategie i kampanie marketingowe

Wykonawca: Marketing Collective Beata Michalik

- analiza rynku i konkurencji
- kierunki rozwoju firmy i marki
- pozycjonowanie marki
- wdrożenia nowych produktów
- plan komunikacji marketingowej

Strategie i kampanie marketingowe

Doradztwo marketingowe

Wykonawca: Doradztwo Marketingowe 5ever

Planujemy i realizujemy projekty marketingowe starannie dobierając działania i narzędzia, które pozwalały osiągać cele sprzedażowe. Współpracę zawsze opieramy na DIALOGU z Klientem – na każdym etapie realizacji. Słuchanie potrzeb, dbałość o relacje i detale, zamiłowanie do kreacji, obserwacja trendów, ale także mierzenie “wyżej i dalej” sprawiają, że jesteśmy w stanie wykreować i opowiedzieć historię o każdej marce i sprawić, że stanie się ona WIELKA.

Doradztwo marketingowe

Marketing dla gastronomii

Wykonawca: FHU IMPULS JarosławBaj

usługi marketingowe dla gastronomii, reklama i promocja Twojego lokalu, menu i usług, identyfikacja wizualna Twojej marki

marketing dla gastronomii

Doradztwo z zakresu marketingu

Wykonawca: Pragmatic Studio

Jako przedsiębiorca zaangażowany emocjonalnie w swoją działalność z pewnością nie zawsze widzisz możliwości jakie daje łączenie sprzedaży, upselling, crosselling, niewielka zmiana w komunikacji czy dostarczenia Twojego produktu czy usługi. Czasem wystarczy zaproponować produkt komplementarny, aby zwiększyć wartość jednego klienta. Innym razem jest to kwestia znalezienia metody, aby klient szepnął dobre słówko na temat Twojego biznesu bliskiej osobie.

Skuteczny marketing to przede wszystkim korzystanie z okazji których inni nie widzą. To również odpowiednia strategia marketingowa, która krok po kroku zabierze Cię od pomysłu do wdrożenia nowego aspektu Twojego biznesu.

Doradztwo z zakresu marketingu

Content marketing

Wykonawca: Brander Strategie Marketingowe

Piszę blogi, redaguję wydawnictwa, tworzę scenariusze reklam, prezentacji, wydarzeń. Optymalizuję treści strony pod kątem SEO. Szybko uczę się nowych branż, rynków, słownictwa. Tworzę hasła, slogany, nazwy. Chcesz poznać przykładowe realizacje? Zadzwoń.

Content marketing

Strategie marketingowe

Wykonawca: Brander Strategie Marketingowe

Profesjonalna strategia zawierająca m.in. analizę firmy, otoczenia oraz konkretne zalecenia. Zakres - do ustalenia. Forma - praktyczne narzędzie pracy. Ale możemy stworzyć też opasły dokument, który dobrze wygląda na półce :)

Strategie marketingowe

Obsługa marketingowa

Wykonawca: Brander Strategie Marketingowe

Mogę być aktywnym wsparciem marketingowca w Twojej firmie lub wręcz dochodzącym koordynatorem działań marketingowych w pełnym zakresie współpracując w Twoim imieniu z podwykonawcami i nadzorując efektywność tych działań dbać o ich najwyższą jakość.

Obsługa marketingowa

Plan kampanii promocyjnej

Wykonawca: Brander Strategie Marketingowe

Opracowuję plany kampanii promocyjnych z użyciem wszelkich narzędzi dostępnych na rynku, od reklamy internetowej, przez media tradycyjne do działań niestandardowych. Z uwzględnieniem specyfiki Twojego rynku i odbiorców, działań konkurencji, budżetu i celów kampanii. Wszystko mocno osadzone w realiach i gotowe do wdrożenia.

Plan kampanii promocyjnej

Usługi reklamowe

Wykonawca: "ALTI" Maciej Kamiński

Każdy rodzaj reklamy: Druk wielkoformatowy, Poligrafia, Projekty Graficzne, Internet, Media Społecznościowe

Usługi reklamowe

Odzież i gadżety reklamowe

Wykonawca: Trójmiejska Grupa Reklamowa

Jaki gadżet reklamowy dla Twojej firmy?
Z pewnością jesteśmy w stanie, spośród tysiąca asortymentu, dopasować, oznakować lub nawet zaprojektować gadżet reklamowy, który będzie doskonałym środkiem oddziaływania i komunikowania się z potencjalnym Klientem. Proponujemy:

ART. BIUROWE:
długopisy, notesy, kubki, pendrive USB, zegary, kalendarze, teczki
OPAKOWANIA:
torby papierowe, płócienne, pudełka tekturowe, drewniane itp.
ART. PROMOCYJNE:
smycze, breloki, parasole, miarki, piłki, torby
ODZIEŻ:
T-shirty, polo, kurtki, czapki, odzież roboczą

Wszystkie gadżety znakujemy w naszej firmie w technice:
termotransfer, sublimacja, sitodruk, etykiety 3D, haft, tampodruk, grawer, laser.

Odzież i gadżety reklamowe

Komunikacja marketingowa Wrocławiu

Wykonawca: WEBMOTION

Z nami wyróżnisz swoją markę. Tworzymy przekaz do klienta, zwracając uwagę na istotne obszary które mogą okazać się kluczem do sukcesu strategii komunikacji marki i jej reputacji.

Komunikacja marketingowa Wrocławiu

Obsługa marketingowa, Social Media

Wykonawca: Agencja Marketingowa Social Eye

Obsługa profili firmowych w Social Media
Nie masz czasu na Social Media ? Może ich nie lubisz? My je kochamy, więc pozwól zająć nam się kompleksowo swoim Facebookiem, Instagramem czy YouTube !


Działania PR
Chcesz ze swoją ofertą wyjść poza sieć www? Dobrze trafiłeś - zbadamy dla Ciebie rynek mediów lokalnych lub ogólnopolskich i zaplanujemy w nich kampanie w najlepszych cenach, lokalizacjach czy czasie antenowym!


Sesje fotograficzne
Wykonywane na miejscu u klienta to wygoda, a zarazem świetny content do wszelkich działań reklamowych. Twoi klienci lubią oglądać własne, oryginalne materiały !


Badana tajemniczego klienta "mystery shopper"
Zbadaj poziom obsługi swojej firmy ! Profesjonalne badanie "tajemniczego klienta" pozwoli Ci na ocenę pracy Twoich pracowników w dyskretny sposób.


Tworzenie stron www
Tworzymy zarówno proste strony dla małych firm jak i wymagające, wielopoziomowe dla tych większych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!


Audyt strony www
Nie jesteś zadowolony z obecnej strony? Przeprowadź jej audyt, który pozwoli Ci na uzyskanie odpowiedzi na pytania: czy warto ją kontynuować, czy strona nadaje się do pozycjonowania, co i w jaki sposób możesz zrobić, aby była lepsza?


Google AdWords + pozycjonowanie
Pozycjonowanie czy Google AdWords to poważne tematy, w których nie ma czasu na błędy - zostaw to specjalistom!


Materiały reklamowe, projekty
Dla naszych klientów oferujemy również projekty i wykonanie materiałów reklamowych (wyceniamy indywidualnie)

Obsługa marketingowa, Social Media