Promotorzy

Wykonawca: MT Solutions sales & promotions

... z pomocą nadchodzą nasi Promotorzy dla których tajniki sprzedaży oraz wysokie standardy profesjonalnej jakości obsługi klienta to podstawa. Wysokie kwalifikacje i umiejętności oraz posiadane doświadczenie wpływają na 100% skuteczność powierzonych działań!

Promotorzy

Hostessy

Wykonawca: MT Solutions sales & promotions

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią pięknych hostess, które z ogromnym zaangażowaniem zapewnią wysoki poziom każdej realizowanej akcji. Rzetelność, otwartość, fachowość to tylko niektóre cechy charakteryzujące nasze hostessy!

Hostessy

Wsparcie sprzedaży

Wykonawca: MT Solutions sales & promotions

Długoletnie doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C, zdobyta wiedza, nabyte umiejętności oraz ogromne zaangażowanie czynią z nas zespół osób o idealnym profilu współpracowników dla Twojej firmy!!!

Wsparcie sprzedaży

Budowanie sieci sklepów internetowych

Wykonawca: MARKETING-NET Usługi Marketingowe i Dystrybucja

- Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego nie masz czasu dla swojej rodziny? Codziennie praca, zakupy, pilne sprawy..

- Czy masz już dość codziennego stania w kolejkach, aby kupić produkty, których potrzebujesz? Czy wiesz, ile czasu co miesiąc tracisz na dojazd do sklepu, wybór produktów.. zamiast spędzać go z najbliższymi?

- Czy denerwuje Cię ciągła, chora gonitwa za pieniądzem? Czy masz już dość nadgodzin, pretensji szefa i psujących się stosunków z Twoją rodziną?

Zmień sklep - kupuj wygodnie i polecaj. Zbuduj własna sieć sklepów internetowych i zarabiaj wreszcie pieniądze na tym co do tej pory robiłaś(eś)

Budowanie sieci sklepów internetowych

Działania marketingowe

Wykonawca: Studio Fineheart

ANALIZA
- Analizujemy dotychczasowąą obecność marki na rynku i działaniania jej konkurencji
- Określamy zasady funkcjonowania komunikatów wizualnych w danej branży
- Dzięki zebranym wnioskom wyznaczamy potencjalne kierunki rozwoju

STRATEGIA
- Przemyślana strategia jest dla nas podstawą do dalszych prac nad wizerunkiem markiI i jej komunikacją z odbiorcami

KREACJA
- Tworząc przekaz marketingowy dbamy , aby słowa i obrazy składały się na spójny komunikat
- Znając prawidła staramy się myśleć nieszablonowo

Działania marketingowe

Kampanie reklamowe

Wykonawca: Studio Fineheart

Konsumenci codziennie staja przed ogromem wyborów - my poprzez swoje działania staramy się rozpalać ich potrzeby i zmotywować do działania. Realizujemy zarówno sprecyzowane projekty, jak również założenia kompleksowe. Oferujemy opracowanie i wdrożenia Kampanii raklamowych zarówno w mediach tradycyjnych jak i w internecie.

Kampanie reklamowe

Event Marketing

Wykonawca: ACTIGRA Group

Event Marketing:
- eventy w centrach handlowych,
- akcje prosprzedażowe,
- akcje marketingowe
- akcje promocyjne,
- loterie
- konkursy promocyjne

Szkolenia integracyjne
Warsztaty kreatywne
Spotkania integracyjne

Opracowanie strategii marketingowych

Wykonawca: Agencja Reklamy Kreatywnej Tefode Izabela Górny

Opracowujemy strategie marketingowe dla Firm, Marek, Produktów. Doradzamy w jaki sposób zwiększyć przychody ze sprzedaży produktów i usług. Dostosowujemy narzędzia promocji do strategii - projektujemy materiały reklamowe, dostarczamy gotowe rozwiązania.
Projektujemy Materiały poligraficzne różnego typu: ulotki, foldery, wizytówki, plakaty, teczki ofertowe, naklejki, papiery firmowe, katalogi itp. Systemy identyfikacji firm (logotypy, księgi znaku). Tworzymy teksty informacyjne i reklamowe przeznaczone do różnych mediów, nazwy produktów i firm.
Opracowujemy strategie promocji firm, pomysły na różnego rodzaju eventy etc. Dostarczamy również gotowe produkty w postaci katalogów czy ulotek.
Możesz również zamówić tablicę reklamową dla Twojego przedsięwzięcia, kaseton świetlny, a także okleimy Twój samochód czy witrynę sklepową.
Działamy w środowisku internetowym. Zrobimy specjalnie dla Ciebie stronę internetową czy sklep internetowy, a także pomożemy w innych formach reklamy w Sieci.

Opracowanie strategii marketingowych

Optymalizacja konwersji

Wykonawca: Waynet s.c.

Konwersja to stosunek ilości wejść unikalnych użytkowników do ilości użytkowników, którzy wykonają pożądaną przez nas akcję np. zakup produktu lub usługi.

Wzrost konwersji sprzedażowej o 1 % czy 2% może oznaczać wzrost obrotów twojej firmy o 100%!

Optymalizacja konwersji

Doradztwo - audyt dot. efektywności energetycznej i usługi ESCO

Wykonawca: PLUS DG Polska, Jan Biedak

Audyt efektywności energetycznej wykonujemy przy współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii SA oraz według procedur Instytutu Badawczo-Rozwojowego Energetyki USA EPRI (www.epri.com).
Wdraząnie zmian proponowanych w Raporcie po-audytowym może być oparte o umowy-zlecenia (płatne gotówką) lub w systemie ESCO - elementy strategii wdrażamy na własny koszt i dzielimy się uzyskanymi obniżkami kosztów.

Sunrise

Wykonawca: Sunrise

Sunrise jest firmą, która specjalizuje się w marketingu face to face. Firma wywodzi się z amerykańskiej korporacji DS – MAX, która jest jedną z największych firm marketingowych na świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat sprzedaż face to face ewoluowała na międzynarodową skalę i stała się jednym z najbardziej skutecznych narzędzi sprzedaży produktów i usług. Specjalizujemy się w branżach: telekomunikacji, energetyki, usług finansowych.

Nasza oferta obejmuje również kreacje nowych marek np. wysokiej klasy kosmetyków, oraz dystrybucję produktów za pomocą wyspecjalizowanych grup sprzedażowych, outsourcing pracowniczy, przeprowadzanie ankiet sondaży, testów konsumenckich dla największych marek.

Kilkunastoletnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta sprawiło, że dziś jesteśmy prężnie działającą firmą i dla naszych partnerów pozyskaliśmy już łącznie kilka milionów zadowolonych klientów.

Największą siłą naszej firmy jiest wysoce zaawansowany system szkoleń, oraz motywacji, który stwa

Gdzie znajdę tanią stronę?

Wykonawca: SFERA BIZNESU

Sfera Biznesu zajmuje się:
-programami autorskimi działalności (naprawcze, wsparciowe, rozwojowe),
-kampania wirtualizacji,
-bazy danych katalogów branżowych,
-systemy ERP ze sprawdzeniem efektywności działań,
-systemy ESP typu CMS, do samodzielnej modulacji wartości promocji,
-szyldy,
-ścianki wystawiennicze PCV,
-koszty najmu powierzchni podblokowych,
-konsulting biznesowy,
-marketing i reklama,
-promocja,
-kampania outdoor,
-pozyskanie wartościowych klientów poprzez innowacyjną sieć integratorską.

Gdzie znajdę tanią stronę?

Sklep z prezentami

Wykonawca: Gadgets.pl Krzysztof Kułakowski

Sklep internetowy z gadżetami. Prezenty, upominki i gadżety na każdą kieszeń. W sklepie znajduje się ponad 300 produktów. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zapach w firmie

Wykonawca: Pachomowa Szósty zmysł

Chcieliby państwo aby wasza firma wyróżniała się, oraz zatrzymywała klientów na dłuższy czas? Posiadasz firmę gdzie kontakt z klientem jest bardzo ważny ? Aromamarketing to rozwiazanie dla ciebie

Zapach w firmie

Kampanie promocyjne

Wykonawca: 4mat Agencja Reklamowa

W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa realizacja kampanii promocyjnych. Realizując Projekt zaczynamy od kreacji i doboru odpowiednich narzędzi marketingowych, uwzględniając grupę docelową, miejsce promocji
oraz specyfikę produktu.

Oferujemy niebanalne pomysły i rozwiązania, uzyskanie niezbędnych pozwoleń do przeprowadzenia akcji promocyjnej, teamy promocyjne – hostessy, promotorów, doświadczonych koordynatorów, profesjonalne szkolenia sprzedażowe, raportowanie na każdym etapie Projektu poprzez platformę online, dokumentację zdjęciową, projekty i wykonanie strojów promocyjnych, standów, stoisk wystawienniczych, produkcję POS, poligrafię, magazyn
oraz logistykę.

Kampanie promocyjne