Bilboardy, plakaty, neony i inne usługi związane z reklamą zewnętrzną

Skuteczna reklama musi być blisko ludzi, w innym przypadku w ogóle nie ma sensu. Wyjątkowo efektywna jest reklama zewnętrzna. Służą jej stojaki i tablice reklamowe. W naszym katalogu znajdziesz firmy, które proponują usługi w tym zakresie. Jeśli chcesz, by twoja reklama trafiła do wielu ludzi możesz zlecić także roznoszenie ulotek, informujących o zaletach proponowanego produktu. Dobrą formą promocji jest też wożenie reklamy własnym autem – pomogą Ci w tym firmy, które oferują oklejanie samochodów.

Wycinanie w sklejce

Wykonawca: Drewpart - F.P.H.U Drewpart

Wycinanie różnych przedmiotów codziennego użytku jak również gadżetów czy ozdób ze sklejki używając do tego plotera laserowego CNC

Więcej informacji na stronie: www.drewpart.pl

Cena: 3000 zł

Wycinanie w sklejce

Grawerowanie laserowe

Wykonawca: Drewpart - F.P.H.U Drewpart

Znakowanie produktów za pomocą metody grawerowania laserowego do której używane zostają nowoczesne oraz chirurgicznie dokładne plotery laserowe. Jest to jedna z najtrwalszych metod nanoszenia grafiki/logo firmy na przedmioty.
Więcej informacji na stronie: www.drewpart.pl

Cena: 1000 zł

Grawerowanie laserowe

Reklama

Wykonawca: WOOJT agencja reklamowo artystyczna

Kompleksowe usługi z zakresu reklamy. Projektowanie identyfikacji wizualnej: logo, ulotki.

reklama

Reklama mobilna

Wykonawca: WOOJT agencja reklamowo artystyczna

NIECH CIĘ ZOBACZĄ POŚRÓD OGROMNEJ ILOŚCI NOŚNIKÓW REKLAMOWYCH. KAMPANIA MOBILNA POŁĄCZONA I ODTWARZANYM MATERIAŁEM DŹWIĘKOWYM GWARANTUJE ODZEW ZE STRONY POTENCJALNYCH KLIENTÓW. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

reklama mobilna

Oklejanie kontenerów

Wykonawca: Eslabon Sp. z o.o.

Kto powiedział, że na budowie musi być nudno?

W Eslabon dokładamy wszelkich starań, aby wizerunek Państwa firmy był dobrze zaprezentowany. Tą techniką możemy okleić samochody dostawcze, autobusy.

Oklejanie kontenerów

Reklama prasowa

Wykonawca: Stowarzyszenie Nova

Oferujemy przestrzeń reklamową w miesięczniku trafiającym do szkół średnich na terenie Metropolii Bydgoskiej według cennika.

Reklama prasowa

Druk wielkoformatowy

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

  • ************************************************************************************

Reklama mobilna

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

Oferujemy samochód z przyczepką reklamową, na której wyeksponujemy Twoje produkty. Do dyspozycji oddajemy 24 mkw powierzchni reklamowej.
Samochód porusza się po wyznaczonych trasach, z prędkością 20/30 km/h.
Reklama zwraca uwagę wszystkich uczestników ruchu oraz przechodniów. Obraz w połączeniu z nagraniem dźwiękowym to maksymalna skuteczność dotarcia do Twoich potencjalnych klientów!

Reklama mobilna

Rozdawanie Hostessa/Promotor

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

Rozdawanie ulotek na ruchliwych ulicach, targach, parkingach przy centrach handlowych (bezpośrednio do rąk klienta)

"GOLDEN GRUPA" oferuje państwu usługę, która polega na wynajęciu hostessy / promotorów do obsługi wszelkich imprez okolicznościowych, akcji promocyjnych, targów.

Rozdawanie Hostessa/Promotor

Oklejanie samochodów

Wykonawca: Agencja Reklamowa PRIMO - kasetony, banery

Reklamy na samochodach cieszą się dużą popularnością wśród firm. Najczęściej oklejanie folią stosuje się w samochodach osobowych, całych flotach, samochodach ciężarowych oraz autobusach. Do oklejania samochodów stosujemy folie wycinane ploterowo (błyszczące i matowe), folie zadrukowane (błyszczące i matowe), folie transparentne i odblaskowe. Przy oklejaniu szyb stosujemy naklejki one way vision.

Oklejanie samochodów

Figury reklamowe

Wykonawca: P.W. ROSŁON - 3DFORM

Realizujemy indywidualne projekty klientów, pomagamy w stworzeniu koncepcji, prototypu i dostosowujemy rozwiązania do potrzeb każdego z Państwa. Z naszej inicjatywy powstają najciekawsze reklamy 3D oraz rzeźby do ogrodów zarówno zoologicznych jak i prywatnych.

Figury reklamowe

Kubki reklamowe

Wykonawca: Napisane33.pl Otylia Kielek

Sklep internetowy www.napisane33.pl oferuje kubki z oryginalnymi nadrukami na każdą okazję oraz kubki reklamowe na zamówienie z logo, zdjęciami, napisami indywidualnymi. Możliwość stworzenia logo od podstaw (indywidualna wycena dla każdego klienta).

Kubki reklamowe

Reklama zewnętrzna, na szybach, banery

Wykonawca: Reklamar

Głównym celem reklamy zewnętrznej, jest możliwość ukazania Twojej działalności w taki sposób, by wzbudzić zainteresowanie przechodniów, a jednocześnie w estetyczny sposób przekazać charakter Twojej pracy i zapewnić intymność Twoim klientom - np w salonie kosmetycznym bądź gabinecie stomatologicznym. Outdoor w dzisiejszych czasach, to już nie tylko zwyczajny szyld reklamowy z kilkoma zdaniami, ale szeroka gama trójwymiarowych elementów, które mogą świecić się zarówno w dzień, jak i w nocy.

Reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Wykonawca: Lupus Project Biuro Reklamy i Designu

Biuro Reklamy i Designu Lupus Project zajmuje się produkcją i montażem reklam. Od pomysłu, przez projekt, proces produkcji po montaż. Nasza oferta obejmuje: plansze reklamowe, kasetony LED, litery przestrzenne 3D, banery reklamowe, oklejanie witryn sklepowych, reklama na pojazdach, mała poligrafia wizytówki, ulotki. Usługi realizujemy na terenie województwa małopolskiego.

Reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Wykonanie oznakowanie sieci banków

Wykonawca: Żak Reklama Jujeczko, Pawłowski Sp.J.

Wykonanie oznakowania sieci placówek na podstawie projektu klienta.
Fryzy z blachy z literami z pleksi 20 mm świecącymi frontem i bokami.

wykonanie oznakowanie  sieci banków