Bilboardy, plakaty, neony i inne usługi związane z reklamą zewnętrzną

Skuteczna reklama musi być blisko ludzi, w innym przypadku w ogóle nie ma sensu. Wyjątkowo efektywna jest reklama zewnętrzna. Służą jej stojaki i tablice reklamowe. W naszym katalogu znajdziesz firmy, które proponują usługi w tym zakresie. Jeśli chcesz, by twoja reklama trafiła do wielu ludzi możesz zlecić także roznoszenie ulotek, informujących o zaletach proponowanego produktu. Dobrą formą promocji jest też wożenie reklamy własnym autem – pomogą Ci w tym firmy, które oferują oklejanie samochodów.

Zakład pogrzebowy

Wykonawca: Dom Pogrzebowy Heban

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe I Kremacyjne
Produkcja trumien
Międzynarodowe przewozy zwłok

Cena: 500 zł

Gadżety narodowe

Wykonawca: Tanar

Produkujemy
Polskie chorągiewki papierowe, biało czerwone.
Papier kreda 210x150mm
patyczek plastikowy 38cm
Posiadamy chorągiewki do natychmiastowej wysyłki.
W naszej kolekcji Biało-Czerwonej znajdziecie wiele gadżetów związanych w barwach narodowych

Cena: 1.5 zł

Sztalugi #malarskie # wystawienicze

Wykonawca: Tanar

Sztalugi malarskie 15 szt
wysokość 200cm
Sztalugi wystawiennicze - malarskie do ekspozycji wszystkiego co się....
sztalugi na warsztaty malarskie, plener itp.
Odbiór i zwrot przez zamawiającego

Cena wynajmu 15zl /doba /szt
weekend wynajem 30zł/szt
Kaucja zwrotna...
Posiadamy sztalugi małe stołowe-dekoracyjne 11szt do formatu A4 cena 5 zł /doba /szt

Cena: 15 zł

Produkcja tabliczek znamionowych

Wykonawca: MBE - kurier, przesyłki krajowe i międzynarodowe, poligrafia i grawerowanie

Nasze produkty dostępne są na lokalnym rynku oraz w sprzedaży wysyłkowej. Cena zależy od ilości i wielkości produkowanych tabliczek.

Ścianki wystawiennicze

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia SigmaDRUK zapewnia możliwość zamówienia wydruku, którego projekt przygotowywany jest według pomysłu klienta i w oparciu o zapewnione przez niego materiały graficzne. Usługa obejmuje wydruki na różnych banerach (np. na materiale typu Blackout) oraz przygotowanie kompletnych tablic (nadruk na wybranej płycie: PCV, DiBond, PMMA, wraz z aplikacją zabezpieczającego laminatu) i rollupów. Do realizacji usługi firma wykorzystuje sprawdzone i dobre jakościowo materiały, dzięki którym produkty cechują się trwałością i są wizualnie atrakcyjne. Klient otrzymuje gotowy rollup lub tablicę/baner przygotowane do montażu na ściance reklamowej, która może być wykorzystana podczas takich wydarzeń jak targi, konferencje, wystawy czy sesje zdjęciowe. Aby zaprezentować treści w sposób szczególnie przyciągający uwagę, można oświetlić ściankę z przodu lub zastosować podświetlenie wewnętrzne lub podświetlenie od tyłu.

Kasetony reklamowe

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia oferuje wydruki na tablice kasetonowe, które mogą być jedno- lub dwustronne i, z uwagi na swoją uniwersalność, są chętnie wykorzystywane przez różne branże. Podświetlane kasetony mogą mieć grubość od 5 do 20 cm i prezentują najczęściej podstawowe informacje dotyczące firmy, zakładu czy sklepu, takie jak nazwa i/lub logo. Firma SigmaDRUK stosuje wysokiej jakości materiały, dzięki którym efekt końcowy jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Dodatkowo, dzięki zabezpieczeniu wydruku szczelnym laminatem, tablica kasetonowa jest w stanie wytrzymać nawet 3 lata. Do wykonania usługi stosuje się 3 rodzaje płyt:

 • PCV (o grubości 2, 3, 5 lub 10 mm),
 • płyty kompozytowe DiBond (o grubości 3 mm, do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz),
 • płyty PMMA (2 lub 3 mm; przeznaczone typowo dla tablic podświetlanych).
Cała usługa wykonywana jest na miejscu, dzięki czemu czas oczekiwania na realizację projektu nie jest długi, a Klient otrzymuje produkt idealnie skrojony na miarę swoich potrzeb i stworzony na bazie swojego własnego pomysłu.

Tablice informacyjne

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia SigmaDRUK zapewnia klientom możliwość wydruku wybranych przez nich treści na tablice informacyjne różnych rozmiarów. Zastosowane materiały wysokiej jakości gwarantują kilkuletnią trwałość produktu oraz satysfakcjonujący efekt wizualny. Do wykonania usługi stosowane są 4 rodzaje płyt:

 • PCV (o grubości 2, 3, 5 lub 10 mm),
 • płyty kompozytowe DiBond (o grubości 3 mm, do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz),
 • płyty PMMA (2 lub 3 mm; przeznaczone typowo dla tablic podświetlanych)
 • HiPEX G (0.5 - 5 mm, wykorzystywane przede wszystkim do produkcji stojaków na ulotki, ramek pod etykiety).
Gotowy wydruk jest zabezpieczony wytrzymałym laminatem i dostarczony do klienta jako kompletna, gotowa do montażu reklama. Ze względu na wiele możliwości ich wykorzystania, tablice informacyjne można spotkać praktycznie wszędzie, gdzie mogą posłużyć do przekazania różnych treści, np. przepisów zakładowych, wskazówek dojazdu do firmy, informacji turystycznych czy nawet danych pracownika.

Citylighty

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia SigmaDRUK oferuje usługi wydruku citylightów - reklam ulicznych przypominających tablice ogłoszeniowe w formacie nie przekraczającym zwykle 2 m², umieszczanych w często uczęszczanych miejscach i przyciągających uwagę przechodniów. Do realizacji usługi wykorzystywana jest cyfrowa metoda wydruku (CMYK) na wysokiej jakości papierze kredowym o grubości 135 g, który nie prześwituje po podświetleniu i wykazuje odporność na działanie warunków atmosferycznych przez 2-3 lata. Firma oferuje dwie możliwości obróbki - klient decyduje, czy arkusz ma być dostarczony w całości (nawinięty na gilzę) czy przycięty do żądanego rozmiaru. Usługa realizowana jest w oparciu o projekt klienta. Ponieważ reklamy tego typu są zazwyczaj stosunkowo niewielkie, na jednym arkuszu możliwe jest umieszczenie tylko kilku grafik lub plakatów. Reklama ta jest montowana w podświetlanych gablotach, w popularnych miejscach, takich jak przystanki, deptaki, komunikacja miejska, czy ścisłe centrum miasta.

Banery reklamowe

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Oferta drukarni wielkoformatowej SigmaDRUK skierowana jest do klientów, którzy szukają atrakcyjnego sposobu na reklamowanie swoich usług czy produktów. Druk baneru tworzony jest na podstawie otrzymanych od klienta materiałów graficznych. Zamawiając usługę, trzeba sprecyzować swoje oczekiwania względem baneru - określić jaki ma on mieć wymiar i właściwości, zdecydować o rodzaju wykończenia (matowe, błyszczące i odblaskowe) oraz wybrać technologię wydruku (twardy solwent lub ekosolwent). Firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały, gwarantujące ochronę banerów przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i dużą wytrzymałość. W ofercie firmy są aż 4 rodzaje banerów:

 • laminowane - sprawdzą się w przypadku ograniczonego budżetu,
 • powlekane - stanowią dobrą opcję dla firm stawiających na trwałość,
 • odblaskowe - widoczne przez całą dobę, również przy słabym oświetleniu,
 • mesh - lekkie, wykonane ze specjalnej siatki, będące idealnym rozwiązaniem w przypadku reklam wielkogabarytowych.
https://sigmadruk.pl/oferta/banery-reklamowe/

Chorągiewki, flagi reklamowe

Wykonawca: Tanar

Produkujemy
chorągiewki reklamowe, flagi papierowe

Posiadamy w stałej sprzedaży z flagami państw,


Cena uzależniona od nakładu.
Prosimy o zapytanie, prześlemy wycenę.
Wizualizacja dla Ciebie gratis!!!
Produkt hand-made wykonany w Polsce.

Leżaki z nadrukiem

Wykonawca: Graften Agencja Reklamowa

Wspaniały pomysł na lato i miejsce na tarasie!
Jedziesz nad morze lub będziesz przyjmować gości na działce?
Pomyśl jak wybić się z tłumu i zabłysnąć swoim własnym dedykowanym leżakiem!

Regały sklepowe

Wykonawca: ISET

Dostarczamy wysokiej jakości różnego rodzaju regały metalowe znajdujące idealne wykorzystanie w przestrzeniach sklepowych, urzędach. Nasze regały charakteryzują się dużą pojemnością, funkcjonalnością. Posiadamy modele z różnymi rodzajami półek, koszy oraz haków. Posiadamy regały dostępne w standardowych rozmiarach oraz dostarczamy regały dostosowane do potrzeb ekspozycji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

Brama balonowa - girlanda z balonów, dekoracja sklepu

Wykonawca: Studio Dekoracji Balonowych - Bartosz Dryl

Brama balonowa Warszawa - profesjonalne dekoracje balonowe dla firm

Jako Studio Dekoracji Balonowych, firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w profesjonalnym dekorowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy Państwu fachową obsługę w zakresie realizacji niebanalnych i efektownych bram balonowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia firmowe. Brama z balonów to jeden z najtańszych i najbardziej efektownych sposobów na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów w przypadku otwarć, promocji, jubileuszy. Jest to także efektowne pierwsze wrażenie różnego rodzaju spotkań, bankietów i imprez. Dlatego jeśli planujesz jakieś wydarzenie i chciałbyś wzbogacić je o efektowną dekorację na wejściu - zgłoś się do nas.

REKLAMA

Wykonawca: Pracownia

Reklama zewnętrzna to gwarancja rozpoznawalności Twoich produktów i usług. Proponujemy szyldy, tablice, banery, kasetony, folie, oklejanie witryn itd.

Nasze usługi możemy zrealizować kompleksowo - od pomiaru i projektu, po wydruk i montaż!

Telebimy LED, wyświetlacze tekstu i grafiki

Wykonawca: Agencja Reklamowa ARek

Oferujemy wykonanie reklamowych i informacyjnych tablic świetlnych zewnętrznych i przeznaczonych do wewnątrz, jak:

 • wyświetlacze tekstu ruchomego i grafiki animowanej, tj. tablice LED,

 • telebimy reklamowe LED - RGB,

 • wyświetlacze LED dla transportu,

 • tablice wyników, bandy, stojaki z użyciem matryc LED,

 • cyfrowe wyświetlacze wagi / LED,

 • zegary cyfrowe i stopery LED,

 • świecące krzyże apteczne LED,

 • wyświetlacze LED o nietypowych kształtach, na indywidualnie projektowane konstrukcje i do zabudowy.

Wyświetlacze tekstu i grafiki - tablice LED

Oferujemy Państwu możliwość kontrolowanego wyświetlania tekstu, uproszczonej grafiki i efekty wizualne, jak pulsowanie, obracanie, zanikanie itd.

Tekstowe i graficzne tablice wykonujemy z gotowych matryc - modułów LED, wyposażonych w elektroniczne kontrolery i montujemy je w zaplanowaną całość.
W urządzeniu instalujemy odbiornik sygnału np. LAN lub Wi-Fi oraz udostępniamy bezpłatnie program sterujący.

Nasza oferta na wyświetlacze LED obejmuje wiele różnych konfiguracji tablic i ich parametrów.

Związane są z tym również różnice w cenie produktów.
Wartość tablicy - wyświetlacza LED zależy od wielkości, rozdzielczości (gęstości ułożenia diod), wybranego koloru diody LED itd.

Najtańsze są reklamowe i informacyjne wyświetlacze tekstu ruchomego o niewielkiej rozdzielczości. Te tablice LED nie pozwalają na animowanie grafiki i specjalne efekty.

Przystępną i ekonomiczną cenę oraz szerokie możliwości sterowania mają diodowe wyświetlacze graficzne. Jak nazwa wskazuje, można umieścić na nich prostą grafikę, do której można przyporządkować efekty specjalne. Tablice LED jednokolorowe są oczywiście tańsze, niż podobne z możliwością wyświetlania kilku kolorów.

Telebimy reklamowe LED

Bogatą paletę barw w trybie RGB (wiele kolorów, jak w telewizorze) mają matryce LED stosowane do telebimów.

Telebimy reklamowe, w odróżnieniu od monitorów lub ekranów telewizyjnych powinny być oglądane z daleka.

Gęsto rozmieszczone diody LED emitują wielobarwne światło o zmiennym natężeniu. Powstały obraz, oglądany z pewnej odległości umożliwia oglądanie zaprogramowanych spotów reklamowych lub streaming (przesyłanie strumienia) sygnału video.

Oferujemy reklamowe telebimy LED przeznaczone do wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz.


Oprócz typowych rozwiązań, jakimi są graficzne wyświetlacze LED, tablice reklamowe LED - telebimy, cyfrowe tablice parkingowe, zegary LED, wyświetlacze dla transportu itd., oferujemy także realizacje dedykowane.

Więcej informacji o telebimach i reklamowych wyświetlaczach LED znajdziesz na naszej stronie:
www.reklamy-arek.pl/wyswietlacze-led-reklamowe-tablice-tekstowe/

Zapraszamy