Bilboardy, plakaty, neony i inne usługi związane z reklamą zewnętrzną

Skuteczna reklama musi być blisko ludzi, w innym przypadku w ogóle nie ma sensu. Wyjątkowo efektywna jest reklama zewnętrzna. Służą jej stojaki i tablice reklamowe. W naszym katalogu znajdziesz firmy, które proponują usługi w tym zakresie. Jeśli chcesz, by twoja reklama trafiła do wielu ludzi możesz zlecić także roznoszenie ulotek, informujących o zaletach proponowanego produktu. Dobrą formą promocji jest też wożenie reklamy własnym autem – pomogą Ci w tym firmy, które oferują oklejanie samochodów.

Plakatowanie

Wykonawca: echo-media.pl

Nasza agencja dysponuje piętnastoma słupami ogłoszeniowymi umieszczonymi w doskonałych lokalizacjach, w centrum miasta, na osiedlach mieszkaniowych, przystankach autobusowych. Dostarcz nam swoje plakaty, a my zajmiemy się resztą.

Plakatowanie

Cięcie i grawerowanie plexi

Wykonawca: MKCOLOR DRUKARNIA/REKLAMY

Zajmujemy się cięciem i grawerowaniem plexi. Nasza oferta obejmuje m.in.: tabliczki na drzwi, czy numery domów.

Cięcie i grawerowanie plexi

Produkcja tablic reklamowych

Wykonawca: MKCOLOR DRUKARNIA/REKLAMY

Firma MKCOLOR zajmuje się produkcją reklam. Nasza oferta obejmuje konstrukcje reklamowe, tablice reklamowe, billboardy, czy też reklamy świetlne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Produkcja tablic reklamowych

Litery 3D, 2,5D

Wykonawca: R.K. Invest

Świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu szeroko pojętej reklamy wizualnej. Wykonujemy wielkogabarytowe kasetony, neony, tablice naścienne, tablice przydrożne, reklamy podświetlane, litery przestrzenne, systemy komunikacji wizualnej, grafika na środkach transportu, wydruki wielko formatowe. Nasze możliwości techniczne, lokalowe, kadra doświadczonych pracowników pozwalają podjąć się realizacji każdego projektu.

Wycinanie w sklejce

Wykonawca: Drewpart - F.P.H.U Drewpart

Wycinanie różnych przedmiotów codziennego użytku jak również gadżetów czy ozdób ze sklejki używając do tego plotera laserowego CNC

Więcej informacji na stronie: www.drewpart.pl

Wycinanie w sklejce

Grawerowanie laserowe

Wykonawca: Drewpart - F.P.H.U Drewpart

Znakowanie produktów za pomocą metody grawerowania laserowego do której używane zostają nowoczesne oraz chirurgicznie dokładne plotery laserowe. Jest to jedna z najtrwalszych metod nanoszenia grafiki/logo firmy na przedmioty.
Więcej informacji na stronie: www.drewpart.pl

Grawerowanie laserowe

Reklama

Wykonawca: WOOJT agencja reklamowo artystyczna

Kompleksowe usługi z zakresu reklamy. Projektowanie identyfikacji wizualnej: logo, ulotki.

reklama

Reklama mobilna

Wykonawca: WOOJT agencja reklamowo artystyczna

NIECH CIĘ ZOBACZĄ POŚRÓD OGROMNEJ ILOŚCI NOŚNIKÓW REKLAMOWYCH. KAMPANIA MOBILNA POŁĄCZONA I ODTWARZANYM MATERIAŁEM DŹWIĘKOWYM GWARANTUJE ODZEW ZE STRONY POTENCJALNYCH KLIENTÓW. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

reklama mobilna

Oklejanie kontenerów

Wykonawca: Eslabon Sp. z o.o.

Kto powiedział, że na budowie musi być nudno?

W Eslabon dokładamy wszelkich starań, aby wizerunek Państwa firmy był dobrze zaprezentowany. Tą techniką możemy okleić samochody dostawcze, autobusy.

Oklejanie kontenerów

Reklama prasowa

Wykonawca: Stowarzyszenie Nova

Oferujemy przestrzeń reklamową w miesięczniku trafiającym do szkół średnich na terenie Metropolii Bydgoskiej według cennika.

Reklama prasowa

Sprzedaż, doradztwo,informacja,

Wykonawca: KATARZYNA WALUŚ

Sprzedaż

Druk wielkoformatowy

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

  • ************************************************************************************

Reklama mobilna

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

Oferujemy samochód z przyczepką reklamową, na której wyeksponujemy Twoje produkty. Do dyspozycji oddajemy 24 mkw powierzchni reklamowej.
Samochód porusza się po wyznaczonych trasach, z prędkością 20/30 km/h.
Reklama zwraca uwagę wszystkich uczestników ruchu oraz przechodniów. Obraz w połączeniu z nagraniem dźwiękowym to maksymalna skuteczność dotarcia do Twoich potencjalnych klientów!

Reklama mobilna

Rozdawanie Hostessa/Promotor

Wykonawca: Golden Global Grupa - Centrum Reklamy

Rozdawanie ulotek na ruchliwych ulicach, targach, parkingach przy centrach handlowych (bezpośrednio do rąk klienta)

"GOLDEN GRUPA" oferuje państwu usługę, która polega na wynajęciu hostessy / promotorów do obsługi wszelkich imprez okolicznościowych, akcji promocyjnych, targów.

Rozdawanie Hostessa/Promotor

Oklejanie samochodów

Wykonawca: Agencja Reklamowa PRIMO - kasetony, banery

Reklamy na samochodach cieszą się dużą popularnością wśród firm. Najczęściej oklejanie folią stosuje się w samochodach osobowych, całych flotach, samochodach ciężarowych oraz autobusach. Do oklejania samochodów stosujemy folie wycinane ploterowo (błyszczące i matowe), folie zadrukowane (błyszczące i matowe), folie transparentne i odblaskowe. Przy oklejaniu szyb stosujemy naklejki one way vision.

Oklejanie samochodów