Bilboardy, plakaty, neony i inne usługi związane z reklamą zewnętrzną

Skuteczna reklama musi być blisko ludzi, w innym przypadku w ogóle nie ma sensu. Wyjątkowo efektywna jest reklama zewnętrzna. Służą jej stojaki i tablice reklamowe. W naszym katalogu znajdziesz firmy, które proponują usługi w tym zakresie. Jeśli chcesz, by twoja reklama trafiła do wielu ludzi możesz zlecić także roznoszenie ulotek, informujących o zaletach proponowanego produktu. Dobrą formą promocji jest też wożenie reklamy własnym autem – pomogą Ci w tym firmy, które oferują oklejanie samochodów.

Produkcja tabliczek znamionowych

Wykonawca: MBE - kurier, przesyłki krajowe i międzynarodowe, poligrafia i grawerowanie

Nasze produkty dostępne są na lokalnym rynku oraz w sprzedaży wysyłkowej. Cena zależy od ilości i wielkości produkowanych tabliczek.

Ścianki wystawiennicze

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia SigmaDRUK zapewnia możliwość zamówienia wydruku, którego projekt przygotowywany jest według pomysłu klienta i w oparciu o zapewnione przez niego materiały graficzne. Usługa obejmuje wydruki na różnych banerach (np. na materiale typu Blackout) oraz przygotowanie kompletnych tablic (nadruk na wybranej płycie: PCV, DiBond, PMMA, wraz z aplikacją zabezpieczającego laminatu) i rollupów. Do realizacji usługi firma wykorzystuje sprawdzone i dobre jakościowo materiały, dzięki którym produkty cechują się trwałością i są wizualnie atrakcyjne. Klient otrzymuje gotowy rollup lub tablicę/baner przygotowane do montażu na ściance reklamowej, która może być wykorzystana podczas takich wydarzeń jak targi, konferencje, wystawy czy sesje zdjęciowe. Aby zaprezentować treści w sposób szczególnie przyciągający uwagę, można oświetlić ściankę z przodu lub zastosować podświetlenie wewnętrzne lub podświetlenie od tyłu.

Kasetony reklamowe

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia oferuje wydruki na tablice kasetonowe, które mogą być jedno- lub dwustronne i, z uwagi na swoją uniwersalność, są chętnie wykorzystywane przez różne branże. Podświetlane kasetony mogą mieć grubość od 5 do 20 cm i prezentują najczęściej podstawowe informacje dotyczące firmy, zakładu czy sklepu, takie jak nazwa i/lub logo. Firma SigmaDRUK stosuje wysokiej jakości materiały, dzięki którym efekt końcowy jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Dodatkowo, dzięki zabezpieczeniu wydruku szczelnym laminatem, tablica kasetonowa jest w stanie wytrzymać nawet 3 lata. Do wykonania usługi stosuje się 3 rodzaje płyt:

 • PCV (o grubości 2, 3, 5 lub 10 mm),
 • płyty kompozytowe DiBond (o grubości 3 mm, do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz),
 • płyty PMMA (2 lub 3 mm; przeznaczone typowo dla tablic podświetlanych).
Cała usługa wykonywana jest na miejscu, dzięki czemu czas oczekiwania na realizację projektu nie jest długi, a Klient otrzymuje produkt idealnie skrojony na miarę swoich potrzeb i stworzony na bazie swojego własnego pomysłu.

Tablice informacyjne

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia SigmaDRUK zapewnia klientom możliwość wydruku wybranych przez nich treści na tablice informacyjne różnych rozmiarów. Zastosowane materiały wysokiej jakości gwarantują kilkuletnią trwałość produktu oraz satysfakcjonujący efekt wizualny. Do wykonania usługi stosowane są 4 rodzaje płyt:

 • PCV (o grubości 2, 3, 5 lub 10 mm),
 • płyty kompozytowe DiBond (o grubości 3 mm, do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz),
 • płyty PMMA (2 lub 3 mm; przeznaczone typowo dla tablic podświetlanych)
 • HiPEX G (0.5 - 5 mm, wykorzystywane przede wszystkim do produkcji stojaków na ulotki, ramek pod etykiety).
Gotowy wydruk jest zabezpieczony wytrzymałym laminatem i dostarczony do klienta jako kompletna, gotowa do montażu reklama. Ze względu na wiele możliwości ich wykorzystania, tablice informacyjne można spotkać praktycznie wszędzie, gdzie mogą posłużyć do przekazania różnych treści, np. przepisów zakładowych, wskazówek dojazdu do firmy, informacji turystycznych czy nawet danych pracownika.

Citylighty

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia SigmaDRUK oferuje usługi wydruku citylightów - reklam ulicznych przypominających tablice ogłoszeniowe w formacie nie przekraczającym zwykle 2 m², umieszczanych w często uczęszczanych miejscach i przyciągających uwagę przechodniów. Do realizacji usługi wykorzystywana jest cyfrowa metoda wydruku (CMYK) na wysokiej jakości papierze kredowym o grubości 135 g, który nie prześwituje po podświetleniu i wykazuje odporność na działanie warunków atmosferycznych przez 2-3 lata. Firma oferuje dwie możliwości obróbki - klient decyduje, czy arkusz ma być dostarczony w całości (nawinięty na gilzę) czy przycięty do żądanego rozmiaru. Usługa realizowana jest w oparciu o projekt klienta. Ponieważ reklamy tego typu są zazwyczaj stosunkowo niewielkie, na jednym arkuszu możliwe jest umieszczenie tylko kilku grafik lub plakatów. Reklama ta jest montowana w podświetlanych gablotach, w popularnych miejscach, takich jak przystanki, deptaki, komunikacja miejska, czy ścisłe centrum miasta.

Banery reklamowe

Wykonawca: SigmaDRUK Drukarnia wielkoformatowa

Oferta drukarni wielkoformatowej SigmaDRUK skierowana jest do klientów, którzy szukają atrakcyjnego sposobu na reklamowanie swoich usług czy produktów. Druk baneru tworzony jest na podstawie otrzymanych od klienta materiałów graficznych. Zamawiając usługę, trzeba sprecyzować swoje oczekiwania względem baneru - określić jaki ma on mieć wymiar i właściwości, zdecydować o rodzaju wykończenia (matowe, błyszczące i odblaskowe) oraz wybrać technologię wydruku (twardy solwent lub ekosolwent). Firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały, gwarantujące ochronę banerów przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i dużą wytrzymałość. W ofercie firmy są aż 4 rodzaje banerów:

 • laminowane - sprawdzą się w przypadku ograniczonego budżetu,
 • powlekane - stanowią dobrą opcję dla firm stawiających na trwałość,
 • odblaskowe - widoczne przez całą dobę, również przy słabym oświetleniu,
 • mesh - lekkie, wykonane ze specjalnej siatki, będące idealnym rozwiązaniem w przypadku reklam wielkogabarytowych.
https://sigmadruk.pl/oferta/banery-reklamowe/

Chorągiewki, flagi reklamowe

Wykonawca: Tanar

Produkujemy
chorągiewki reklamowe, flagi papierowe

Posiadamy w stałej sprzedaży z flagami państw,


Cena uzależniona od nakładu.
Prosimy o zapytanie, prześlemy wycenę.
Wizualizacja dla Ciebie gratis!!!
Produkt hand-made wykonany w Polsce.

Druk reklamowy - drukowanie reklamy firmowej

Wykonawca: Agencja Reklamowa ARek

Drukowanie reklamy firmowej zewnętrznej i wewnętrznej - druk reklamowy dla firm, instytucji, organizacji, biznesu.
Cena druku już od 60 zł netto.
Właściwa cena druku jest kalkulowana indywidualnie, na podstawie wielu parametrów drukowania, w tym technologii i nakładu.

Wykonujemy wydruki firmowej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej na różnorodnych materiałach, które dostosowujemy do możliwości i potrzeby nabywcy.
Drukujemy wodoodpornymi, trwałymi tuszami na sztywnych podłożach, foliach bez kleju, folii samoprzylepnej, tkaninach, kartonie i papierze plakatowym.
Do drukowania reklamy używamy ploterów wielkoformatowych o zróżnicowanej specyfice druku.
Są to urządzenia drukujące w technologii solwentowej, eko-solwentowej, lateksowej, UV-LED oraz kserograficznej.
Dzięki tym urządzeniom, nie stanowi dla nas problemu wydrukowanie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej w dowolnej ilości, o dowolnych wymiarach.

Druk reklamowy

Do druku reklamy potrzebne są wykonawcze pliki graficzne o dobrej jakości.
Druk reklamowy rozpoczynamy dopiero po sprawdzeniu pliku graficznego otrzymanego od osoby zlecającej.
Zdobyte doświadczenie wskazuje, że zwykle firma zamawiająca wydruki reklamowe, nie posiada takich plików i oczekuje wykonania ich przez naszą agencję reklamową.
Oferujemy więc także usługi reklamowe, związane z projektowaniem reklamy i wizualizacją grafiki reklamowej.
Druk reklamowy dla firm, instytucji, sklepów, organizacji publicznych itd. jest związany często z bezpłatnym doradztwem, dotyczącym wielu aspektów, które towarzyszą zamawianej usłudze druku.

Drukowanie reklamy firmowej

Drukowanie reklamy firmowej dotyczy nie tylko biznesu i prowadzonej działalności gospodarczej, ale wielu innych typów wizualnego przekazu informacyjnego.
Na zamówienie drukujemy zarówno reklamy typowo biznesowe, które identyfikują firmę i promują ofertę, ale też ogłoszenia i reklamy pośrednio związane z marką sponsora.
Przykładowo są to krótkookresowe, okolicznościowe reklamy imprez kulturalnych, sportowych, kampanii i różnego rodzaju akcji.
Można tu wymienić druk plakatów reklamowych wewnętrznych i zewnętrznych, banerów wielkoformatowych oraz i napisów reklamowych na innych nośnikach.

Druk reklamowy - oferta

Oferujemy wszechstronne możliwości drukowania reklamy. Szczególnie popularny jest druk plakatów i produkcja naklejek reklamowych z folii samoprzylepnej.
Drukowane napisy reklamowe i kolorowa grafika reklamowa mają zastosowanie, jako reklama na szyby, witryny, a również jako reklama na szyby samochodu i karoserię.
Oferujemy projektowanie i druk reklamy na szyldy, tablice wewnętrzne i zewnętrzne, rozmaite przedmioty użytkowe, a nawet ścianę, podłogę lub chodnik.
Oferta naszej agencji reklamowej jest dedykowana indywidualnym potrzebom nabywców, a to nas wyróżnia spośród wielu istniejących na rynku drukarni internetowych.

Cena: 60 zł

Leżaki z nadrukiem

Wykonawca: Graften Agencja Reklamowa

Wspaniały pomysł na lato i miejsce na tarasie!
Jedziesz nad morze lub będziesz przyjmować gości na działce?
Pomyśl jak wybić się z tłumu i zabłysnąć swoim własnym dedykowanym leżakiem!

Regały sklepowe

Wykonawca: ISET

Dostarczamy wysokiej jakości różnego rodzaju regały metalowe znajdujące idealne wykorzystanie w przestrzeniach sklepowych, urzędach. Nasze regały charakteryzują się dużą pojemnością, funkcjonalnością. Posiadamy modele z różnymi rodzajami półek, koszy oraz haków. Posiadamy regały dostępne w standardowych rozmiarach oraz dostarczamy regały dostosowane do potrzeb ekspozycji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

Brama balonowa - girlanda z balonów, dekoracja sklepu

Wykonawca: Studio Dekoracji Balonowych - Bartosz Dryl

Brama balonowa Warszawa - profesjonalne dekoracje balonowe dla firm

Jako Studio Dekoracji Balonowych, firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w profesjonalnym dekorowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy Państwu fachową obsługę w zakresie realizacji niebanalnych i efektownych bram balonowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia firmowe. Brama z balonów to jeden z najtańszych i najbardziej efektownych sposobów na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów w przypadku otwarć, promocji, jubileuszy. Jest to także efektowne pierwsze wrażenie różnego rodzaju spotkań, bankietów i imprez. Dlatego jeśli planujesz jakieś wydarzenie i chciałbyś wzbogacić je o efektowną dekorację na wejściu - zgłoś się do nas.

REKLAMA

Wykonawca: Pracownia

Reklama zewnętrzna to gwarancja rozpoznawalności Twoich produktów i usług. Proponujemy szyldy, tablice, banery, kasetony, folie, oklejanie witryn itd.

Nasze usługi możemy zrealizować kompleksowo - od pomiaru i projektu, po wydruk i montaż!

Telebimy LED, wyświetlacze tekstu i grafiki

Wykonawca: Agencja Reklamowa ARek

Oferujemy wykonanie reklamowych i informacyjnych tablic świetlnych zewnętrznych i przeznaczonych do wewnątrz, jak:

 • wyświetlacze tekstu ruchomego i grafiki animowanej, tj. tablice LED,

 • telebimy reklamowe LED - RGB,

 • wyświetlacze LED dla transportu,

 • tablice wyników, bandy, stojaki z użyciem matryc LED,

 • cyfrowe wyświetlacze wagi / LED,

 • zegary cyfrowe i stopery LED,

 • świecące krzyże apteczne LED,

 • wyświetlacze LED o nietypowych kształtach, na indywidualnie projektowane konstrukcje i do zabudowy.

Wyświetlacze tekstu i grafiki - tablice LED

Oferujemy Państwu możliwość kontrolowanego wyświetlania tekstu, uproszczonej grafiki i efekty wizualne, jak pulsowanie, obracanie, zanikanie itd.

Tekstowe i graficzne tablice wykonujemy z gotowych matryc - modułów LED, wyposażonych w elektroniczne kontrolery i montujemy je w zaplanowaną całość.
W urządzeniu instalujemy odbiornik sygnału np. LAN lub Wi-Fi oraz udostępniamy bezpłatnie program sterujący.

Nasza oferta na wyświetlacze LED obejmuje wiele różnych konfiguracji tablic i ich parametrów.

Związane są z tym również różnice w cenie produktów.
Wartość tablicy - wyświetlacza LED zależy od wielkości, rozdzielczości (gęstości ułożenia diod), wybranego koloru diody LED itd.

Najtańsze są reklamowe i informacyjne wyświetlacze tekstu ruchomego o niewielkiej rozdzielczości. Te tablice LED nie pozwalają na animowanie grafiki i specjalne efekty.

Przystępną i ekonomiczną cenę oraz szerokie możliwości sterowania mają diodowe wyświetlacze graficzne. Jak nazwa wskazuje, można umieścić na nich prostą grafikę, do której można przyporządkować efekty specjalne. Tablice LED jednokolorowe są oczywiście tańsze, niż podobne z możliwością wyświetlania kilku kolorów.

Telebimy reklamowe LED

Bogatą paletę barw w trybie RGB (wiele kolorów, jak w telewizorze) mają matryce LED stosowane do telebimów.

Telebimy reklamowe, w odróżnieniu od monitorów lub ekranów telewizyjnych powinny być oglądane z daleka.

Gęsto rozmieszczone diody LED emitują wielobarwne światło o zmiennym natężeniu. Powstały obraz, oglądany z pewnej odległości umożliwia oglądanie zaprogramowanych spotów reklamowych lub streaming (przesyłanie strumienia) sygnału video.

Oferujemy reklamowe telebimy LED przeznaczone do wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz.


Oprócz typowych rozwiązań, jakimi są graficzne wyświetlacze LED, tablice reklamowe LED - telebimy, cyfrowe tablice parkingowe, zegary LED, wyświetlacze dla transportu itd., oferujemy także realizacje dedykowane.

Więcej informacji o telebimach i reklamowych wyświetlaczach LED znajdziesz na naszej stronie:
www.reklamy-arek.pl/wyswietlacze-led-reklamowe-tablice-tekstowe/

Zapraszamy

Reklama zewnetrza

Wykonawca: Agencja reklamowa PAUSE

Projektujemy banery reklamowe, billboardy, reklamę wielkopowierzchniową, witryny reklamowe, witryny sklepowe

Wykałaczki - pikery - flagietki degustacyjne, reklamowe, dekoracyjn

Wykonawca: Tanar

Produkujemy
wykałaczki - pikery - flagietki -toppery - degustacyjne - dekoracyjne - reklamowe
do burgerów, lodów, babeczek, mufinek, serów, kanapek, wędlin,
do restauracji do eleganckich przekąsek oraz przystawek,
na bankiety i przyjęcia służbowe i te prywatne...
Chorągiewka z Twoim logo, hasłem reklamowym najtańszą EKO formą reklamy
- wykałaczka drewniana 65 mm 80, 90, 100 do 240 mm
- chorągiewka papieru kreda 130g
- chorągiewka może być w każdym kształcie i wielkości
Posiadamy w stałej sprzedaży wykałaczki z flagami państw,
imionami, piktogramy i inne.
Produkujemy również wykałaczki w pudełku i opakowaniu jednostkowym
z Twoim nadrukiem reklamowym.

Cena uzależniona od nakładu.
Prosimy o zapytanie, prześlemy wycenę.
Wizualizacja dla Ciebie gratis!!!
Produkt hand-made wykonany w Polsce.

PRODUKUJEMY również chorągiewki na patyczku, flagietki-girlandy, wiatraczki,
zakładki do książek oraz wiele innych gadżetów reklamowych.

Nasze 25 letnie doświadczenie w produkcji gadżetów sprawdziło się na rynkach europejskich
Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i atrakcyjną cenę - która Ciebie usatysfakcjonuje !!!
Zapraszamy do współpracy !!!