Reklama i PR

Wykonawca: Technoconsult s.c.

Reklama to bardzo ważny element rozwoju firmy. Dlatego też od czterech lat Technoconsult dostarcza swoim Klientom usługi reklamowe i marketingowe, zapewniając tym samym pełną ofertę doradczo-wizerunkową na najwyższym poziomie.

Copywriter

Wykonawca: Assist Media

copywriter Zielona Góra,Świebodzin,Nowa Sól,Krosno Odrzańskie

Blogi firmowe Żarny

Wykonawca: Assist Media

blogi firmowe Zielona Góra,Żarny,Nowa Sól,Świebodzin

Kreacje graficzne

Wykonawca: Assist Media

kreacje graficzne Zielona Góra,Nowa Sól,Żary,Gorzów Wielkopolski

Kompleksowa obsługa marketingowa firm

Wykonawca: Nowa Alternatywa Sp. z o.o.

  • Pełna identyfikacja marketingowa i wizualna - także rewitalizacja już istniejącego wizerunku;

  • Tworzenie kompleksowych strategii marketingowych;

  • Organizacja i zarządzanie - eventy, spotkania okolicznościowe, szkolenia i konferencje;

  • Przygotowywanie i zarządzanie kampaniami reklamowymi i promocyjnymi;

  • Działania edytorskie i wydawnicze. Od pomysłu po realizację;

  • Działania Public Relations;

  • Realizacja reklam dowolnego typu;

  • Druki firmowe: koperty, wizytówki, papiery firmowe, teczki i.in.;

  • Projektowanie opakowań;

  • Projektowanie stron www, sklepów.

Kompleksowa obsługa marketingowa firm

Customer Experience Management

Wykonawca: Everbe

Customer expereince management opiera się o cztery filary: klientów, pracowników, markę i przywództwo.
Budowanie kultury organizacji w oparciu o CEM rozpoczynamy zawsze badaniem organizacji i jej otoczenia zarówno online, jak i w świecie realnym. Skupiamy się na analizie prawdziwych potrzeb i zachowań zarówno klientów, jak i pracowników oraz partnerów organizacji. To punkt wyjścia do dalszych rozmów i projektów, które mają na celu zbudować firmę opartą o pozytywne doświadczenia zarówno konsumentów, pracowników, jak i pozostałych interesariuszy przedsiębiorstwa.

Customer Experience Management

Badania konsumenckie

Wykonawca: Everbe

Realizujemy badania jakościowe i ilościowe. Między innymi badania i testy konsumenckie dotyczące koncepcji produktów, usług i miejsc, opakowań, reklam, testy smaku i kontekstu użycia, użyteczności, badania świadomości, wizerunku, pozycjonowania, satysfakcji, analizy elastyczności cen i analizy porównawcze, m.in. znaków towarowych. Pogłębione wywiady indywidualne, wywiady grupowe, badania etnograficzne oraz kwestionariuszowe online.

Badania konsumenckie

Zarabianie przez Internet

Wykonawca: Edward Fornalczyk

Odpowiednie firmy marketingowe umożliwiają wszechstronny rozwój i uzyskiwanie przy minimalnym wkładzie finansowym ciekawej pracy i rosnącego efektu o potencjale wzrostu przewyższającym niejednokrotnie możliwości średniej firmy.
To obecnie najbardziej rozwijający sie trend na świecie- co chwila powstają nowe ogniska osób- firm pracujących w domu - i to zaczyna stwarzać niesamowity rosnący efekt gospodarczy dla tych podmiotów w różnych krajach. Polska nie jest osamotniona- Ja sam i wielu moich znajomych utrzymujemy się z takiej pracy- i wprost budujemy na tym nie tylko dla siebie ale i swoich Rodzin zaplecze materialne o potencjale rozwojowym nieporównywalnym do tego co moglibyśmy uzyskać tworząc własne firmy stacjonarne , inwestując duże środki i zatrudniając pracowników- jestem tego żywym przykładem.
więcej na stronie http://eprofity.com

Zarabianie przez Internet

Praca w domu

Wykonawca: Edward Fornalczyk

Pracuj we własnym domu- zarabiaj w czasie wolnym- stwórz wielki efekt w małym czasie- stwórz swoją niezależność finansową.
To praca jak każda inna - ale ma w sobie element absolutnej niezależności czasu i miejsca. Natomiast rewelacyjne jest w tym to, że pozwala rozwinąć skrzydła, uniezależnić sie od szefów i wygenerować efekt, którego trudno by oczekiwać pracując normalnie klasycznie czy nawet prowadząc swoją firmę- niesamowity w tym jest efekt uniezależnienia sie od rynku lokalnego, konkurencji czy miejscowej koniunktury. to nawy gatunek pracy ale wymagający samodyscypliny. Gdy ją masz - możesz być pewny/a, że będzie to korzystna zmiana w Twoim życiu
Działające i przynoszące efekty projekty, które rozwijam i na których zarabiam będąc tam gdzie chcę być - mając tylko dostęp do internetu znajdziesz na mojej stronie http://eprofity.com

Praca w domu

Badania etnograficzne

Wykonawca: Everbe

Wykorzystując badania etnograficzne wcielamy się w środowisko, w którym funkcjonuje nasz konsument. Obserwujemy zachowania w naturalnym dla niego miejscu i czasie. Dzięki obserwacji jesteśmy w stanie odkryć całą prawdę, której konsument nie zdradziłby w zwykłych badaniach, gdzie deklaruje jak się zachowuje, ale nie wiemy jak zachowuje się w rzeczywistości. Bo to, co ludzie mówią różni się od tego, co robią. W Everbe podczas prowadzenia badań etnograficznych obserwujemy konsumentów w naturalnym dla nich kontekście, co powoduje, że poznajemy prawdziwe ich potrzeby. Wynikiem badań etnograficznych są informacje o sposobie wykorzystywania produktów i usług, pozyskujemy również informacje na temat rzeczywistych potrzeb różnych konsumentów. Badania etnograficzne to też świetne źródło pozyskiwania danych i sposobów dla tworzenia innowacji produktów i usług. Wyniki badań pozwalają naszym klientom dopasować swoje produkty i usługi do zmieniających się potrzeb klientów.

Badania etnograficzne

Optymalizacja procesów

Wykonawca: Everbe

Większość z funkcjonujących na rynku procesów, a w każdej firmie jest ich całkiem sporo i jedne zależą od drugich, da się zoptymalizować. W Everbe przyglądamy się różnym procesom w organizacji wykorzystując autorską metodologię i staramy się je odchudzić i zoptymalizować. Optymalizując procesy skupiamy się na generowaniu wartości dla klienta. Takie podejście łączymy z podejściem optymalizującym koszty, zarówno po stronie ludzi, czasu, jak i rzeczywistych wydatków materialnych. Odkrywamy miejsca przestojów i marnotrawstwa i wspólnie z naszymi klientami tworzymy coraz to lepsze rozwiązania efektywne zarówno czasowo, jak i przynoszące korzyści klientom przedsiębiorstwa.

Optymalizacja procesów

Optymalizacja procesów biznesowych w Twojej Firmie

Wykonawca: CKconsulting

Funkcjonowanie każdej firmy opiera się na przepływie informacji, materiałów, kapitału oraz ludzi, które z kolei podlegają określonym ustrukturyzowanym procesom. Postępujący rozwój techniczny oraz nieustannie zmieniające się otoczenie zewnętrzne sprawiają, że, aby firma mogła pozostać konkurencyjna, raz stworzone procesy wymagają monitorowania i dostosowania do realiów rynkowych. Działanie nakierowane na usprawnienie procesów w firmie to właśnie optymalizacja procesów biznesowych.
Optymalizacja procesów biznesowych jest wykonywana poprzez doradztwo w zakresie redukcji kosztów, poprawy sprawności operacyjnej, zmian organizacyjnych oraz identyfikację i usprawnienia nieefektywności w kluczowych obszarach funkcjonowania firmy.
Skontaktuj się z Nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.ckconsulting.pl , wspólnie określimy, co możemy zrobić, aby usprawnić procesy biznesowe w Twojej Firmie.

Optymalizacja procesów biznesowych w Twojej Firmie

Planowanie i strategia w Twojej Firmie

Wykonawca: CKconsulting

Planowanie i strategia są sformalizowanymi procesami długofalowego planowania ukierunkowanymi na określanie i realizację celów organizacji.
Odpowiednio przygotowana strategia Firmy pozwoli na:
- wypracowanie trwałej przewagi konkurencyjnej i tym samym wzmocnienie pozycji rynkowej firmy;
- koncentrację podejmowanych działań na najbardziej dochodowych obszarach działalności;
- uniknięcie wszelakich pomyłek mogących zagrozić płynności finansowej firmy;
- ochronę przed negatywnymi skutkami zmieniających się kierunków rynkowych;
- skuteczne motywowanie pracowników do działania.
Skontaktuj się z Nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.ckconsulting.pl , aby dowiedzieć się jak odpowiednie planowanie i strategia może polepszyć funkcjonowanie Twojej Firmy.

Planowanie i strategia w Twojej Firmie

Doradztwo personalne dla Firm i osób fizycznych

Wykonawca: CKconsulting

Etapy postępowania w procesie rekrutacji i selekcji:
Szczegółowe określenie potrzeb i oczekiwań Firmy,
Zdefiniowanie stanowiska pracy,
Charakterystyka profilu kandydata,
Określenie kryteriów selekcji,
Dotarcie z informacją ofertową do jak największej liczby odpowiednich kandydatów oraz wzbudzenie ich zainteresowania.

Dla Kandydata:
Wsparcie w poszukiwaniu pracy,
Procedura rekrutacji,
Profesjonalne CV.

Skontaktuj się z Nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.ckconsulting.pl , wspólnie określimy, jaka forma doradztwa personalnego będzie najlepsza dla Ciebie lub Twojej Firmy.

Doradztwo personalne dla Firm i osób fizycznych

Zarządzanie i organizacja w Twojej Firmie

Wykonawca: CKconsulting

W ramach naszych usług chętnie wspomożemy Ciebie i Twoją firmę w zakresie:
Zarządzania firmą:
- identyfikacja i klasyfikacja przyczyn problemów - wykorzystanie elementów analizy strategicznej,
- określenie zakresu działań, których celem jest ustabilizowanie sytuacji finansowej (perspektywa krótkoterminowa),
- opracowanie krótkoterminowych celów dla bieżącego monitorowania postępów we wdrażaniu planu restrukturyzacji,
- realizacja przyjętych celów i zadań krótkoterminowych,
- przeprowadzenie pełnej analizy strategicznej,
- określenie alternatywnych kierunków rozwoju i wybór strategicznego kierunku rozwoju firmy,
- przygotowanie opisu strategii, w tym strategii funkcjonalnych,
- opracowanie długoterminowych celów i zadań strategicznych,
- wdrożenie strategii - przygotowanie firmy do wdrożenia długoterminowej strategii rozwoju.
Skontaktuj się z Nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.ckconsulting.pl .

Zarządzanie i organizacja w Twojej Firmie