Usługi promocyjne i marketingowe

Wykonawca: Vidi Media

Dla wszystkich przedsiębiorców-tych dużych i tych nieco mniejszych, radomski serwis informacyjny cozadzien.com.pl świadczy usługi promocyjne i marketingowe.
Stare hasło głosi – „reklama dźwignią handlu” i z powodzeniem funkcjonuje wśród przedsiębiorców jako podstawa silnego biznesu, przynosząc gratyfikacje w postaci klientów.
Na stronach serwisu co zadzien.com.pl oferujemy aktywne możliwości kreowania wizerunku Państwa firmy nie tylko poprzez standardową reklamę banerową, ale również przez dyskusje, eventy, konkursy oraz inne akcje o charakterze marketingowym organizowane przez nasz serwis. Działania te w znaczący sposób przyczynią się do zwiększenia grupy odwiedzających, a tym samym przysporzą potencjalnych klientów Państwa firmie.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy graficzne i merytoryczne przygotowanie reklam emitowanych na stronach cozadzien.com.pl oraz konkurencyjne ceny dostosowane do lokalnego rynku.

Marketing w social media

Wykonawca: Brandrocket

Zbuduj długotrwałe i pełne zaangażowania relacje z otoczeniem i zyskaj rozpozawalność oraz uznanie u klientów dzięki marketingu w mediach społecznościowych!

Oferujemy:

- doradztwo i stworzenie strategii komunikacji na Facebooku
- założenie fan page'a na Facebooku oraz jego konfigurację
- prowadzenie kampanii wizerunkowych
- aplikacje (konkursy, kupony, rabaty)
- obsługę kampanii reklam płatnych

Proponujemy również wparcie w działaniach z wykorzystaniem innych kanałów Social Media, tj.: Twitter, Blip, Youtube, LinkedIn.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub otrzymać indywidualną ofertę, skontaktuj się z nami +48 690 980 150 lub biuro@proinfo.co

Efektywnościowe kampanie w Internecie

Wykonawca: Janusz Jugaszek- Media Strateg

Prowadzimy kampanie reklamowe w Internecie rozliczane za efekty. Mogą nimi być zarówno liczba kliknięć przez Internautę w reklamę jak i pozyskane formularze kontaktowe oraz liczba sprzedanych towarów.

E-marketing

Wykonawca: Agencja Reklamowa AXE

Coraz więcej Twoich konkurentów rozpoczyna lub już realizuje działania marketingowe w Internecie. Jeśli sam jeszcze nie podjąłeś takiej decyzji, tracisz pieniądze, a zarabia je konkurencja łowiąc Twoich klientów w sieci.

Posiadanie strony internetowej już nie wystarczy. Stron internetowych są miliony, wśród nich strony Twoich konkurentów. Ważne jest, aby klienci odwiedzali (i kupowali) właśnie na Twojej stronie, a nie witrynie konkurenta. Tu zaczyna się e-marketing.

Internet udostępnia nam szereg możliwości dotarcia do klienta: kampanie display (kampanie banerowe), wyszukiwarki (Google Adwords™), e-mailing, media społecznościowe.

Analizując cele oraz grupę docelową dopieramy odpowiednie narzędzia marketingu internetowego dzięki, którym tworzymy i realizujemy skuteczną kampanię reklamową w Internecie. Podczas trwania kampanii analizujemy efekty i na bieżąco ją optymalizujemy. Na koniec rozliczamy się z osiągniętych rezultatów, które określimy wspólnie przed rozpoczęciem kampanii.

Strony internetowe

Wykonawca: Gg Creativity Grażyna Garbalewska

Strona Flash CMS ( Centrum zarządzania treścią ) szybki i prosty sposób zarządzaj swoją stroną poprzez on-line dla stron interaktywnych wykonanych w technologi "Flash"
- Do strony przygotowujemy wpisy keyword, słowa kluczowe wspomagające wyszukiwanie strony, jak również optymalizujemy stronę pod kątem SEO i Google Analytics, przygotowujemy również kampanię Google AdWords.
- Domena, Serwer oraz Serwis strony pierwszy rok bez opłat.
- Szkolenie z zakresu obsługi strony.
Dodatkowo jedna opcja do wyboru
- Pozycjonowanie 6 słów kluczowych 2 miesiące gratis
- Przygotowanie mailingu oraz rozesłanie 1000 maili
- Kampania Google AdWords linki sponsorowanie 1 miesiąc gratis
- Strona firmowa Facebook

Cena: 1999 zł

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Agencja Multimedialna Wingsmedia

WingsMedia zajmuje się projektowaniem stron HTML, Flash oraz CMS za jedyne 600 zł! Jeżeli polecisz znajomemu skorzystanie z naszej usługi w nagrodę otrzymasz 100 zł!

Warunkiem otrzymania pieniędzy jest podpisanie umowy przez Zamawiającego z WingsMedia o wykonanie usługi a także potwierdzenie przez Zamawiającego, że o naszej ofercie dowiedział się właśnie od Ciebie!

W momencie otrzymania zapłaty za powyższą usługę otrzymasz natychmiast przelew na wskazane konto bądź do rąk własnych!

Internet

Wykonawca: Ebk Agencja Reklamowa

W ofercie posiadamy również wdrożenia sklepów internetowych na silniku PrestaShop, optymalizacja kodu, autorskie moduły, dodatkowe funkcjonalności oraz projektowanie szat graficznych. Zapewniamy także niezależny, dedykowany Hosting dla sklepów PrestaShop, na wydajnych serwerach marki DELL.

W segmencie systemów dedykowanych, naszą specjalizacją są głównie systemy integrujące stronę WWW z innymi systemami firmy, oparte na bazach danych (MS SQL, My SQL, PG SQL). Projektowane przez nas narzędzia, wyposażone są najczęściej w intarface obsługiwany przez popularne przeglądarki WWW lub urządzenia z systemem Windows Mobile - dostęp do systemu odbywa się przez przeglądarkę za pośrednictwem sieci Internet lub LAN.

Oferta dotycząca systemów dedykowanych nie ogranicza się tylko do stworzenia i wprowadzenia danego systemu do pracy w firmie, jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy zaprojektować i wdrożyć odpowiednią infrastrukturę sieciową oraz zaplecze sprzętowe w postaci komputerów, terminali itp

Strony internetowe, strony www, banery, newsletter

Wykonawca: Agencja Reklamowa Pomysłografia Barbara Krawczyk

Tworzymy strony internetowe z możliwością samodzielnego administrowania strony przez klienta tzw. CMS. Opcja ta pozwala Państwu samodzielnie dodawać zmieniać treści(cennik) zdjęcia, filmy na własnej stronie. Ta rewolucyjna możliwość pozwoli Państwu zaoszczędzić na kosztach administracji strony. Samo obsługa administratora jest bardzo prosta, przypomina wysyłanie poczty e-mail.

FunkyMEDIA - Agencja SEO/SEM, Social Media, PR

Wykonawca: Funkymedia Agencja SEO/SEM, Social Media, E-mail marketing

Od 2011 roku zajmujemy się optymalizacją serwisów i reklamą w internecie. Prowadzimy:

 • doradztwo marketingowe

 • kampanie linków sponsorowanych

 • kampanie wizerunkowe (brandingowe, display)

 • reklama TrueView na YouTubie

 • tworzymy i realizujemy strategię content marketingową

 • zbieramy dane, analizujemy, wyciągamy wnioski i optymalizujemy

Celem naszych działań jest wysoka skuteczność i ROI (zwrot z inwestycji)

Nasi Klienci: LSI Software S.A., AZYMUT Sp. z o. o, Reform Property, ATUT Lider Kształcenia, PPHU Wojtex, Stocznia Gdańsk S.A., P.P.U. PLUS Sp. z o.o., Black Print Sp. z o.o., Sailing Club GlobTourist

Strony Facebook FanPage

Wykonawca: IT-STREAM

Facebook to miejsce, gdzie możesz zamieścić wszystkie informacje o Twojej firmie.

Ważnym czynnikiem każdej strony FanPage, jest stworzenie odpowiedniej kreacji graficznej wraz ze wszystkimi elementami (np. prezentacją produktu) po to, aby przyciągnąć większą ilość fanów i uatrakcyjnić Twój profil.

Pomożemy Ci to wykonać poprzez wykonanie niepowtarzalnej prezentacji Twojej działalności !

Nasza oferta obejmuje:

 • możliwość zaprojektowania całej strony internetowej na portalu facebook wraz z systemem CMS,
 • zaprojektowanie i wdrożenie profesjonalnego projektu graficznego strony startowej FanPage,
 • budowa dodatkowych zakładek, takich jak: formularz kontaktowy, księga gości, mapa dojazdu, filmy, kanał youtube, rabaty, porady dla użytkowników,
 • stworzenie od podstaw profilu facebook FanPage, zawierającej wszystkie najważniejsze informacje o firmie,
 • integracja strony facebook z własną stroną www, poprzez moduł "likebox", "livebox", itp.,
 • pomoc w modernizacji.

Reklama w internecie

Wykonawca: MOSMO software house

Reklama w internecie oparta o dogłębna analizę rynku i usług/produktów z oferty klienta, która ma wejść na rynek internetowy. Stworzenie portalu czy też strony lub sklepu internetowego. Dostosowanie i optymalizacja kodu i wyglądu specjalnie do potrzeb branży klienta. Klient ma pewność posiadania indywidualnej strony. Strony mogą być promowane, poprzez wyszukiwarki, czy też bannery, konkursy i inne akcje reklamowe, które możemy nadzorować na zlecenie klienta.

Promocja, prezentacja TWÓRCÓWWW

Wykonawca: Galeria Objazdowa

W związku z uruchomieniem portalu ZAPRASZAMY ARTYSTÓW z Dolnego Śląska do kontaktu z Galerią Objazdową. Umieszczenie na portalu informacji o produkcie będzie związane z oświadczeniem, iż są Państwo autorami przesyłanych prac na zdjęciach, mają Państwo prawo do ich publikacji i wyrażają zgodę na ich prezentację oraz sprzedaż za pośrednictwem Galerii Objazdowej. Zdjęcia prezentowanych prac twórczych należy opisać.
Warunki lub formularz zgłoszenia oferty autorskiej zostanie Państwu przesłany na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Galeria Objazdowa nie ogranicza się w szczegółowy sposób w kwestii wyboru prezentacji twórczych, jedynie zastrzega sobie prawo subiektywizmu w obiektywiźmie. Zawartośc strony www odmierzona jest od ambitnych, profesjolanych do spontanicznych i poszukujących twórczych ekspresji, na ten czas na terenie Dolnego Śląska.

E-pdf interaktywna oferta

Wykonawca: Ad - Pełna Obsługa Reklamowa

Nasze oprogramowanie do tworzenia e-publikacji zamieni każdy klasyczny plik PDF na dynamiczny.

Dzięki nam, Twój dokument stanie się profesjonalną prezentacją, wzbogaconą o animacje flashowe, efekty dźwiękowe, a także filmy wideo. Każdy katalog dostosujemy do indywidualnych potrzeb.

Oto przykłady:

www.e-pdf.com.pl/realizacje/wbk/#/1/

www.ad.com.pl/spa/Marakesz/#/1/
- powiększanie i drukowanie
- spis treści
- statystyki oglądalności prezentacji
- innowacyjna wyszukiwarka
- zakładki
- wszechstronna dystrybucja

Reklama

Wykonawca: 06-400.PL

reklama

Teksty na strony internetowe

Wykonawca: Texting Studio

Podstawowym błędem firm, które chcą zaistnieć w Internecie, jest bagatelizowanie jakości tekstów znajdujących się na stronie www. A to przecież nie tylko oprawa graficzna, a przede wszystkim tekst ma zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z usługi.

My proponujemy sprawnie napisane, profesjonalne i skuteczne teksty. Dopasowane do marki, trafiające do serca Klienta.