Pośrednictwo nieruchomości - doradztwo, wycena, pomoc w sprzedaży mieszkania, domu, działki i lokalu użytkowego

Rynek nieruchomości dla niewtajemniczonych może okazać się pełen trudnych do zrozumienia zapisów. Jeśli więc rozważasz skorzystanie z usług profesjonalnych doradców – dobrze trafiłeś. Tutaj dowiesz się, co i na jakich zasadach oferuje Ci pośrednictwo nieruchomości. Dzięki nam wybierzesz to, co dla Ciebie najlepsze: wycena nieruchomości będzie z pewnością korzystna, jeśli sporządzi ją doświadczony rzeczoznawca majątkowy, a zarządzanie nieruchomościami spełni Twoje oczekiwania, jeśli wybierzesz usługi administracyjne na najwyższym poziomie.

Słowo kluczowe do wyszukiwarki np remonty dachów

Wykonawca: Wycena Nieruchomości Martyna Kornacka

50 znaków

Słowo kluczowe do wyszukiwarki np remonty dachów

Rodzinne wakacje na wsi

Wykonawca: Dworek w Bystrzanowicach

Dwór Bystrzanowice położony jest na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. W promieniu 20 km znajdują się wszystkie atrakcje regionu. Proponujemy także wycieczki rowerowe, off road samochodami terenowymi, przejażdżki konne.
Dwór może przyjąć 3 rodziny z dziećmi (9 osób + dziecko do 2 lat, plus dostawki wg uzgodnienia). W skład parteru wchodzi ganek i hol wejściowy, kuchnia, salon ze stołem dla 12 osób, stylowa sypialnia dla 2 osób, gabinet z miejscem do spania dla 2 osób, łazienka, wyjście na taras. Na zadaszonym tarasie (15 m2) znajdują się meble ogrodowe i leżaki. Na piętrze: dwie sypialnie z łazienkami wyposażone w małżeńskie dwuosobowe łóżka, w jednej jest dodatkowe pojedyncze łóżko z przeznaczeniem dla większego dziecka, a w drugiej łóżeczko dziecięce z przewijakiem. Do obu sypialni można dodać jeszcze po jednym pojedynczym łóżku. Ponadto do dyspozycji Gości: tenis stołowy oraz miejsce do grillowania.
Serdecznie zapraszamy!

Rodzinne wakacje na wsi

Wynajem lokali użytkowych w wolnostojącym budynku

Wykonawca: GROMEX Jolanta Mozgawa

POLECAMY:

  • Lokale atrakcyjnie położone wewnątrz dużego osiedla o wysokiej zabudowie w Zabrzu z możliwością kształtowania powierzchni stosownie do potrzeb najemcy: lokale z mediami i asfaltowym parkingiem, 300m od DTś, 6km od A4 w monitorowanym obiekcie.
  • Uwierzytelnione tłumaczenie dokumentów z/na język angielski.

wynajem lokali użytkowych w wolnostojącym budynku

Wycena nieruchomości

Wykonawca: Abakus Wycena Nieruchomości Magdalena Borkowska

Usługi w zakresie wyceny nieruchomości położonych na terenie Warszawy, Siedlec i powiatu siedleckiego, Mińska Mazowieckiego i powiatu mińskiego, Łukowa i powiatu łukowskiego oraz okolic. Oferuję usługi w zakresie wyceny, między innymi:
• mieszkań
• domów,
• działek niezabudowanych,
• nieruchomości komercyjnych, przemysłowych, rolnych
• nieruchomości niestandardowych,
• służebności i innych ograniczonych praw rzeczowych
• nakładów poniesionych na nieruchomości;
Oferta obejmuje również analizę i badania rynku nieruchomości, analizę prawną przedmiotu wyceny oraz inspekcję nieruchomości.

Noclegi

Wykonawca: Vibed Robert Sawicki

Zapraszam do wynajęcia pokoi w samodzielnych mieszkaniach znajdujące się w nowo powstałym obiekcie w centrum Łódź. Noclegi w zorganizowane są w pokojach 2 osobowych.
Cena noclegu uzależniona jest od długości pobytu.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 517-195-495

Noclegi

Zarządzanie niruchomościami

Wykonawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM

Od ponad 35 lat zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami - własnymi zasobami jak i Wspólnotami Mieszkaniowymi. Nadzór techniczny, remonty bieżące i konserwacyjne, nadzór nad utrzymaniem czystości i zieleni wokół budynków, pogotowie awaryjne 24 godziny na dobę, plany gospodarcze - wykonywane profesjonalnie świadczą o naszym doświadczeniu i zaangażowaniu.

Zarządzanie niruchomościami

NIERUCHOMOŚCI Kupno / Sprzedaż; Najem / Wynajem

Wykonawca: FSL Finance Office Piotr Łuczyński

Wynajdowanie i sprawdzenie nieruchomości wg zlecenia Klienta.
Pośrednictwo w kupnie / sprzedaży + FINANSOWANIE!!!
Pośrednictwo w najmie / wynajmie.

Pośrednictwo w zakupie nieruchomości

Wykonawca: METROHOUSE Praga Południe

Zakup nieruchomości? Tylko z Metrohouse

Nie trać nerwów na samodzielne poszukiwania nieruchomości. Dołącz do naszych klientów!
Zakup mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego warto, aby w procesie zakupowym mieć wsparcie doświadczonego doradcy, który zna rynek i potrafi sprawnie przeprowadzić przez cały proces transakcyjny.Mamy największy wybór ofert
Obecnie w ofercie sprzedaży posiadamy 45 tysięcy nieruchomości. Znajdziesz u nas oferty sprzedaży mieszkań, domów, ale także i działek oraz nieruchomości komercyjnych. Każdego miesiąca naszą bazę zasila kilka tysięcy nowych ofert. Posiadając tak szeroki przegląd rynku jesteśmy przygotowani na spełnienie nawet najbardziej nietypowych preferencji zakupowych.Wszystkie nieruchomości były przez nas oglądane
Nie jesteśmy firmą, która przyjmuje do sprzedaży nieruchomości przez telefon. Każda oferta jest szczegółowo opisana, posiada dokumentację zdjęciową i plany powierzchni. Każdorazowo przeprowadzamy ze sprzedającym szczegółową ankietę, która pozwoli nam dostarczyć Ci wielu praktycznych informacji o ofercie. Dzięki temu już na wstępie otrzymujesz pełen przegląd informacji o ofercie.Sprawdzony stan prawny
Nie trać czasu na oglądanie ofert, których stan prawny w rzeczywistości uniemożliwia sprzedaż. Każda nasza nieruchomość przed przyjęciem do sprzedaży posiada zweryfikowany stan prawny. W przypadku, gdy np. oferta posiada nieuregulowane grunty i mogą pojawić się problemy z kredytowaniem jej zakupu, dowiesz się o tym na samym początku.Nieruchomości i kredyt w jednym miejscu
Wiemy, jak bardzo uciążliwa dla klienta jest koordynacja zakupu nieruchomości i starania o kredyt. Dlatego w każdym oddziale Metrohouse działają analitycy kredytowi Metrofinance, którzy posiadają ofertę kilkunastu instytucji finansujących zakup nieruchomości. Dzięki nam możesz więc wybrać wymarzoną nieruchomość, a ekspert Metrofinance pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszej na rynku oferty kredytowej. Oczywiście doradca kredytowy nie pobierze od Ciebie wynagrodzenia.Szukaj tylko z Metrohouse, nie zapłacisz prowizji
Cenimy lojalność. Jeśli zdecydujesz się powierzyć poszukiwania nieruchomości do zakupu TYLKO doradcy Metrohouse możesz liczyć na to, że w przypadku transakcji wynagrodzenie pośrednika zapłaci tylko sprzedający.

pośrednictwo w zakupie nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Wykonawca: METROHOUSE Praga Południe

Z Metrohouse sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie!
Dołącz do grona klientów Metrohouse i poznaj prawdziwy wymiar pośrednictwa
Zaopiekujemy się sprzedażą Twojej oferty i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną. Sprawdź, co wyróżnia doradców Metrohouse.

- Mamy największą bazę klientów kupujących
Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 5.000 klientów poszukujących do zakupu nieruchomości. W ciągu roku mamy ponad 50.000 nowych klientów. Wszyscy oni liczą, że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Być może jeden z nich czeka na Twoją ofertę.

- Wykorzystujemy skuteczne formy promocji
Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli powierzysz nam sprzedaż na wyłączność możesz liczyć na dodatkowe nakłady na marketing.

- Cechuje nas profesjonalizm
Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 10-ciu lat wypracowaliśmy skuteczne metody współpracy z klientami. Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

- Dokładnie opracowujemy ofertę sprzedaży
Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana tyko przez naprawdę zainteresowanych nią klientów. Nam też! Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.

- Dbamy o bezpieczeństwo transakcji
Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych i właściwy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy. Dzięki wewnętrznym procedurom możesz być pewny, że informacje o ofercie nie trafią w niepowołane ręce.

- Raportujemy wszystkie nasze działania
Stawiamy na przejrzyste relacje z klientami. Z naszych cyklicznych raportów dowiesz się o podejmowanych przez nas działaniach sprzedażowych, co umożliwi Ci określenie stopnia zainteresowania ofertą. Dodatkowo Twój doradca będzie z Toba w stałym kontakcie, aby szybko reagować na zmieniające się uwarunkowania rynkowe.

pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

GEODEZYJNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI: geodezja prawna regulująca stan prawny nieruchomości oraz geodezja inżynieryjna

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

GEODEZYJNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI: geodezja prawna - regulacja stanu prawnego nieruchomości oraz geodezja inżynieryjna

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

GEODEZYJNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI: granice, budynki, użytki gruntowe, itp.

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

Pomagamy wyprowadzić stan prawny nieruchomości, przygotować nieruchomość do sprzedaży, sprawdzić stan prawny nieruchomości przed zakupem itp.

Fotografia nieruchomości

Wykonawca: Grzegorz Kucharzyk Aviocity

Oferujemy Państwu zdjęcia lotnicze prezentujące nieruchomość wraz z otoczeniem i najbliższą okolicą, w ten sposób możemy ukazać piękno okolicy w jakiej znajduję się budynek, lub zobrazować w jak bliskiej odległości znajdują się budynki użyteczności publicznej, lub przystanki komunikacji miejskiej.

Fotografia nieruchomości

Sprzedaż mieszkań

Wykonawca: Area Nieruchomości

Sprzedaż mieszkań, domów , działek