Pośrednictwo nieruchomości - doradztwo, wycena, pomoc w sprzedaży mieszkania, domu, działki i lokalu użytkowego

Rynek nieruchomości dla niewtajemniczonych może okazać się pełen trudnych do zrozumienia zapisów. Jeśli więc rozważasz skorzystanie z usług profesjonalnych doradców – dobrze trafiłeś. Tutaj dowiesz się, co i na jakich zasadach oferuje Ci pośrednictwo nieruchomości. Dzięki nam wybierzesz to, co dla Ciebie najlepsze: wycena nieruchomości będzie z pewnością korzystna, jeśli sporządzi ją doświadczony rzeczoznawca majątkowy, a zarządzanie nieruchomościami spełni Twoje oczekiwania, jeśli wybierzesz usługi administracyjne na najwyższym poziomie.

Zarządzanie niruchomościami

Wykonawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM

Od ponad 35 lat zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami - własnymi zasobami jak i Wspólnotami Mieszkaniowymi. Nadzór techniczny, remonty bieżące i konserwacyjne, nadzór nad utrzymaniem czystości i zieleni wokół budynków, pogotowie awaryjne 24 godziny na dobę, plany gospodarcze - wykonywane profesjonalnie świadczą o naszym doświadczeniu i zaangażowaniu.

Zarządzanie niruchomościami

NIERUCHOMOŚCI Kupno / Sprzedaż; Najem / Wynajem

Wykonawca: FSL Finance Office Piotr Łuczyński

Wynajdowanie i sprawdzenie nieruchomości wg zlecenia Klienta.
Pośrednictwo w kupnie / sprzedaży + FINANSOWANIE!!!
Pośrednictwo w najmie / wynajmie.

Pośrednictwo w zakupie nieruchomości

Wykonawca: METROHOUSE Praga Południe

Zakup nieruchomości? Tylko z Metrohouse

Nie trać nerwów na samodzielne poszukiwania nieruchomości. Dołącz do naszych klientów!
Zakup mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego warto, aby w procesie zakupowym mieć wsparcie doświadczonego doradcy, który zna rynek i potrafi sprawnie przeprowadzić przez cały proces transakcyjny.Mamy największy wybór ofert
Obecnie w ofercie sprzedaży posiadamy 45 tysięcy nieruchomości. Znajdziesz u nas oferty sprzedaży mieszkań, domów, ale także i działek oraz nieruchomości komercyjnych. Każdego miesiąca naszą bazę zasila kilka tysięcy nowych ofert. Posiadając tak szeroki przegląd rynku jesteśmy przygotowani na spełnienie nawet najbardziej nietypowych preferencji zakupowych.Wszystkie nieruchomości były przez nas oglądane
Nie jesteśmy firmą, która przyjmuje do sprzedaży nieruchomości przez telefon. Każda oferta jest szczegółowo opisana, posiada dokumentację zdjęciową i plany powierzchni. Każdorazowo przeprowadzamy ze sprzedającym szczegółową ankietę, która pozwoli nam dostarczyć Ci wielu praktycznych informacji o ofercie. Dzięki temu już na wstępie otrzymujesz pełen przegląd informacji o ofercie.Sprawdzony stan prawny
Nie trać czasu na oglądanie ofert, których stan prawny w rzeczywistości uniemożliwia sprzedaż. Każda nasza nieruchomość przed przyjęciem do sprzedaży posiada zweryfikowany stan prawny. W przypadku, gdy np. oferta posiada nieuregulowane grunty i mogą pojawić się problemy z kredytowaniem jej zakupu, dowiesz się o tym na samym początku.Nieruchomości i kredyt w jednym miejscu
Wiemy, jak bardzo uciążliwa dla klienta jest koordynacja zakupu nieruchomości i starania o kredyt. Dlatego w każdym oddziale Metrohouse działają analitycy kredytowi Metrofinance, którzy posiadają ofertę kilkunastu instytucji finansujących zakup nieruchomości. Dzięki nam możesz więc wybrać wymarzoną nieruchomość, a ekspert Metrofinance pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszej na rynku oferty kredytowej. Oczywiście doradca kredytowy nie pobierze od Ciebie wynagrodzenia.Szukaj tylko z Metrohouse, nie zapłacisz prowizji
Cenimy lojalność. Jeśli zdecydujesz się powierzyć poszukiwania nieruchomości do zakupu TYLKO doradcy Metrohouse możesz liczyć na to, że w przypadku transakcji wynagrodzenie pośrednika zapłaci tylko sprzedający.

pośrednictwo w zakupie nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Wykonawca: METROHOUSE Praga Południe

Z Metrohouse sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie!
Dołącz do grona klientów Metrohouse i poznaj prawdziwy wymiar pośrednictwa
Zaopiekujemy się sprzedażą Twojej oferty i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną. Sprawdź, co wyróżnia doradców Metrohouse.

- Mamy największą bazę klientów kupujących
Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 5.000 klientów poszukujących do zakupu nieruchomości. W ciągu roku mamy ponad 50.000 nowych klientów. Wszyscy oni liczą, że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Być może jeden z nich czeka na Twoją ofertę.

- Wykorzystujemy skuteczne formy promocji
Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli powierzysz nam sprzedaż na wyłączność możesz liczyć na dodatkowe nakłady na marketing.

- Cechuje nas profesjonalizm
Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 10-ciu lat wypracowaliśmy skuteczne metody współpracy z klientami. Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

- Dokładnie opracowujemy ofertę sprzedaży
Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana tyko przez naprawdę zainteresowanych nią klientów. Nam też! Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.

- Dbamy o bezpieczeństwo transakcji
Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych i właściwy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy. Dzięki wewnętrznym procedurom możesz być pewny, że informacje o ofercie nie trafią w niepowołane ręce.

- Raportujemy wszystkie nasze działania
Stawiamy na przejrzyste relacje z klientami. Z naszych cyklicznych raportów dowiesz się o podejmowanych przez nas działaniach sprzedażowych, co umożliwi Ci określenie stopnia zainteresowania ofertą. Dodatkowo Twój doradca będzie z Toba w stałym kontakcie, aby szybko reagować na zmieniające się uwarunkowania rynkowe.

pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Wycena nieruchomości

Wykonawca: Beta Nieruchomości Katarzyna Gruszczyńska

Oferujemy wyceny wszelkich nieruchomości przez doświadczonego rzeczoznawcę.

Sprzedaż nieruchomości

Wykonawca: Beta Nieruchomości Katarzyna Gruszczyńska

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów.

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

GEODEZYJNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI: geodezja prawna regulująca stan prawny nieruchomości oraz geodezja inżynieryjna

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

GEODEZYJNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI: geodezja prawna - regulacja stanu prawnego nieruchomości oraz geodezja inżynieryjna

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

GEODEZYJNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI: granice, budynki, użytki gruntowe, itp.

Geodezyjna Obsługa Nieruchomości: podziały, rozgraniczenia, wznowienia

Wykonawca: "GEODETA" mgr inż. Lesław Siedlak

Pomagamy wyprowadzić stan prawny nieruchomości, przygotować nieruchomość do sprzedaży, sprawdzić stan prawny nieruchomości przed zakupem itp.

Nazwa produktu

Wykonawca: DECOPOLITAN Barbara Kolatowska

50 znaów

nazwa produktu

Fotografia nieruchomości

Wykonawca: Grzegorz Kucharzyk Aviocity

Oferujemy Państwu zdjęcia lotnicze prezentujące nieruchomość wraz z otoczeniem i najbliższą okolicą, w ten sposób możemy ukazać piękno okolicy w jakiej znajduję się budynek, lub zobrazować w jak bliskiej odległości znajdują się budynki użyteczności publicznej, lub przystanki komunikacji miejskiej.

Fotografia nieruchomości

Sprzedaż mieszkań

Wykonawca: Area Nieruchomości

Sprzedaż mieszkań, domów , działek

Dom do sprzedania

Wykonawca: Nella Witak Nieruchomości

Funcjonalny 4 kondygnacyjny dom na Ochocie , blisko centrum , a jednak wśród ciszy i zieleni.
W pobliżu Park Szęśliwicki, oczko wodne, ścieżki rowerowe, wyciąg narciarski liczne sklepy i usługi.
Dojazd autobusem , do centrum 10 minut tramwajem z Grójeckiej
Do wykończenia wnętrz użyto materialow wysokogatunkowych:
Schody , podłogi, łazienka w sypialni są wykonane z marmuru "Crema Morfil", Na schodach są elementy zabezpieczające, balustrady ze szkła hartowanego w połączeniu z metalem. Podłoga na dolnej kodygnacji - granit , łupek szary.W łazience dla dzieci użyto marmuru "Travertino Noce" i "Travertino Navona". W łazience dla gości uzyto granitu "Nero Assoluto" oraz pięknej barwy kwarcytu. Na podlodze parkiet , dużo elementów z drewna wysokiej jakości. Ogrzewanie gazowe , podłogowe. Niskie koszty ogrzewania
Podłogi w pokojach - parkiet z drewna wysokogatunkowego, okna drewniane , panoramiczne, z możliwością otwierania kazdej z części, brama wjazdowa na pilota.

W skład budynku wchodzą :

W PIWNICY
- garaż na 2 samochody (32m2),
- pralnia z kotłownią (11,8)
- hall (7m2)

NA PARTERZE
- Przestronny salon w kształcie litery L z jadalnią , z wyjsciem na ogródek, z uroczym kominkiem (39m2),
- oddzielna kuchnia z oknem panoramicznym otwieranym , z podłogą z kamienia polerowanego, z blatami i wyspą z granitu "Nero Assoluto" szczotkowanego i palonego, z meblami robionymi na zamówienie (11,8m2)
-przedpokój z pojemnymi szafami do sufitu (9,6m2)
-łazienka dla gości (2,8m2)

NA PIERWSZYM PIĘTRZE
- pokój 17m2,
- pokój 13,2 m2,
- pokój 11,6 m2,
- pokoj 10,1m2
- duży pokój kąpielowy z wanną (8m2)
- hall 5,5 m2

NA DRUGIM PIĘTRZE
-sypialnia z klimatyzacją , z rzutnikiem do ogladania filmów na ekranie, z wyjśiem na taras ogrodzony barierkami ze szkła hartowanego,otaczającego budynek (14,8m2)
-duża garderoba (5,2m2)
-łazienka z wanną z panoramicznymi oknami z widokiem na taras (11,6)

Całe wnętrze jest urządzone z gustem i daje poczucie komfortu i luksusu.

Cena: 2399000 zł

Dom do sprzedania

Biura do wynajęcia w samym centrum Łodzi

Wykonawca: AGA s.j. Office-Center.pl

Biura do wynajęcia w samym centrum Łodzi, powierzchnia biurowa do wynajęcia, biura w centrum Lodzi, centrum biznesowe Lodz, powierzchnia biurowa Lodz,
nieruchomość w centrum Łodzi, przy głównej ulicy Łodzi, przy trasie W-Z.