Wycena nieruchomości - Usluger.pl

Chciałbyś sprzedać dom, kupić pomieszczenia gospodarcze czy też wziąć kredyt pod zastaw nieruchomości, które posiadasz, ale nie wiesz ile będziesz potrzebował na ten cel gotówki? Jeżeli tak to skorzystaj z pomocy specjalisty, który zajmuje zawodowo się wyceną nieruchomości. Jest to proces, który ma na celu określenie wartości rynkowej nieruchomości, wartości odtworzeniowej oraz katastralnej. Wyceny nieruchomości może dokonać rzeczoznawca majątkowy, mający uprawnienia państwowe. Tego typu działania przeprowadza się najczęściej w celu oszacowania wartości nieruchomości, na którą chcemy wziąć kredyt.

Opis nieruchomości ,gotowy do wystawienia

Wykonawca: Małopolskie Nieruchomości Jadwiga Malara

Opis do ogłoszenia sprzedaży nieruchomości.
Sprzedajesz mieszkanie, dom, działkę SAM ? ok, ja pomogę z tekstem do wystawienia, zrobię opis Twojej nieruchomości, profesjonalnie i jednorazowo, bez umowy pośrednictwa, wyączności, zapłacisz tylko za opis bez zobowiązań.

Operat szacunkowy

Wykonawca: Anna Opalińska A&M Consulting

Operat szacunkowy możesz wykorzystać tylko w celu, dla którego został sporządzony. Oznacza to, że operat dla zabezpieczenia kredytu hipotecznego możesz przedłożyć w banku, ale nie wykorzystasz go już do celów ubezpieczeniowych.

Wycena to też skuteczne narzędzie w zarządzaniu majątkiem i inwestycjami. Niezależnie od celu wyceny, otrzymujesz czytelną informację o wartości swojego majątku względem czasu. Możesz ją wykorzystać w decyzjach finansowych, unikając niedoszacowania.

Wykonuję m.in.

  • Operaty szacunkowe i opinie dla potrzeb kupna-sprzedaży
  • Operaty szacunkowe dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych
  • Operaty szacunkowe dla celów ubezpieczeniowych
  • Operaty szacunkowe dla postępowań spadkowych i podziałów majątkowych
  • Operaty szacunkowe dla ustalenia wysokości odszkodowań
  • Operaty szacunkowe dla rozliczenia nakładów dokonanych na nieruchomości
  • Inne cele określone przez zleceniodawcę

Wycena domu

Wykonawca: AMD Nieruchomości - Agnieszka Dudek

Wycena domu jednorodzinnego jest zależna od wielu czynników, wymagana konsultacja telefoniczna przed wykonaniem usługi.

Wycena nieruchomości

Wykonawca: IWN WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Wycena nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy, doradztwo i ekspertyzy w zakresie rynku nieruchomości. Wycena Nieruchomości Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice, Czernica, Brzeg, Siechnice, Lubsza. Działamy na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego

Operat szacunkowy/ wycena nieruchomości/ wartość nieruchomości

Wykonawca: Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Klimczak

Usługi w zakresie wyceny nieruchomości gruntowych niezabudowanych, zabudowanych, lokalowych, komercyjnych jak również analizy rynku nieruchomości na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, standardami zawodowymi oraz z poszanowaniem zasad etyki zawodowej.
Usługi w zakresie wyceny nieruchomości dla klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, podmiotów publicznych, czy instytucji finansowych.
Koszt i termin wykonania ustalany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju nieruchomości, celu wyceny, stopnia złożoności analizy.

Wycena nieruchomości Paweł Żółtowski

Wykonawca: Centrum Wyceny Nieruchomości Paweł Żółtowski

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości m.in.:
- lokale mieszkalne
- domy
- grunty niezabudowane
- rola
- lokale użytkowe
- budynki magazynowe i przemysłowe
- budynki handlowo-usługowe
Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę do Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewnimy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby.

Operat szacunkowy

Wykonawca: Estyma Kancelaria Majątkowa Joanna Pikuła

Oferujemy operaty szacunkowe w formie papierowej oraz elektronicznej.

Wycena działek pod zabudowę jednorodzinną

Wykonawca: DMR STUDIO - Wycena Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy

Wycena gruntów niezabudowanych obejmuje wycenę działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Wycena domów

Wykonawca: DMR STUDIO - Wycena Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy

Wyceny nieruchomości domów jednorodzinnych obejmują zarówno szacowanie wartości nieruchomości podlegających zabudowie jak również tych już zabudowanych. Wyceny wszelkiego rodzaju budynków jednorodzinnych: wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

Wycena mieszkań

Wykonawca: DMR STUDIO - Wycena Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy

Wycena mieszkań w formie operatów szacunkowych sporządzanych w celach zabezpieczenia wierzytelności - do banku, dla potrzeb transakcji kupna-sprzedaży, dla potrzeb księgowych, rozliczeń majątkowych oraz wielu innych.

Operat szacunkowy

Wykonawca: TNWycena Tomasz Niedzielski

Sporządzam operaty szacunkowe. Dokumenty w których dokonuję określenia wartości nieruchomości do różnych celów. Posiadam odpowiednie uprawnienia do szacowania wartości nieruchomści.

Operat szacunkowy

Wykonawca: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego MRV

Wykonana przez nas wycena nieruchomości polega na określeniu wartości nieruchomości sporządzona jest w formie operatu szacunkowego zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami rzeczoznawców majątkowych. Zlecenia realizujemy na terenie Warszawy, Radomia i okolic.

Wycena nieruchomości

Wykonawca: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego MRV

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wyceny nieruchomości dla potrzeb aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego, zabezpieczenia wierzytelności, transakcji kupna-sprzedaży, podziału majątku, księgowych, podatkowych i innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wycena nieruchomości

Wykonawca: Nieruchomości - Marek Piekarski

Wycena nieruchomości z powiatów : chojnickiego, człuchowskiego, sępoleńskiego, tucholskiego

Wycena nieruchomości i praw do nieruchomości

Wykonawca: Szacowanie nieruchomości Kosztorysowanie robót Maria Jarzębowska

Zajmuję się wszelkiego rodzaju wyceną nieruchomości (domów, lokali, budynków usługowych, handlowych i produkcyjnych) oraz praw do nieruchomości (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu oraz inne). Wykonuję operatu szacunkowe oraz opinie o nieruchomości do różnych celów, m. in.: do kredytu, do ustalenia wysokości opłaty adiacenckiej, do ubezpieczenia, aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego, do celów informacyjnych.