Pośrednictwo nieruchomości - Usluger.pl

Chciałbyś sprzedać lub kupić nieruchomość ale nie wiesz jak zrobić to na tyle skutecznie, aby osiągnąć cel? Pośrednictwo nieruchomości to rodzaj działalności polegający na doradztwie i przeprowadzaniu transakcji sprzedaży lub kupna nieruchomości. Pośrednictwo gwarantuje nam także w przypadku sprzedaży nieruchomości zamieszczenie ogłoszeń o ofercie w naszym imieniu, spotkania z potencjalnymi nabywcami itp. Pośrednik po sfinalizowaniu transakcji pobiera odpowiednią prowizję. Pośrednikiem nieruchomości może zostać tylko osoba, która przeszła specjalistyczne szkolenie i uzyskała licencję.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Wykonawca: Sylmar Nieruchomości Ubezpieczenia Mirosław Gorbaczuk

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1990 roku.
-- Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta.
Działamy zgodnie z obowiązującymi standardami zawodowymi oraz zapewniamy miłą oraz rzetelną obsługę.
• NIERUCHOMOŚCI – licencja zawodowa nr 1675
Jesteśmy ubezpieczeni od Odpowiedzialności Cywilnej.
Należymy do Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami "POLONIA" i do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości
W ramach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wykonujemy między innymi następujące czynności:
- sprzedaż, kupno, wynajem, najem, dzierżawa ( domy, siedliska, gospodarstwa rolne, mieszkania, lokale mieszkalne i do działalności
gospodarczej, grunty, działki budowlane, inwestycyjne i inne nieruchomości ) - posiadamy duży zbiór ofert,
- przy zakupie nieruchomości w razie potrzeby zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego,
- poprzez kontakt z fachowcami zapewniamy pełną obsługę prawną, notarialną, geodezyjną, budowlaną.
Współpracujemy z wieloma agencjami nieruchomości znajdującymi się na rynku lokalnym / Góra Kalwaria , Piaseczno , Warka , Grójec , Warszawa , Tarczyn i inne/
Zamieszczone na naszej stronie oferty nieruchomości, nie stanowią ofert handlowych w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
W miarę naszych możliwości staramy się , aby informacje zawarte w opisach prezentowanych przez nas nieruchomości były możliwie jak najdokładniejsze, kompletne i aktualne.
W związku z powyższym Agencja Sylmar nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług
• GODZINY OTWARCIA BIURA:
- poniedziałek -piątek...... godz. 9.00-17.00
- sobota............................ godz. 9.00-13.00
• Kontakt telefoniczny
Nieruchomości ............. 22 72 72 954 , 601 75 90 79

e-mail ......................... biuro@sylmar.com.pl

Pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości

Wykonawca: PL Wołomińskie Centrum Nieruchomości

Nasz zespół w profesjonalny i skorelowany sposób pracuje dla obydwu stron transakcji.

Sprzedającym pomagamy jak najszybciej doprowadzić do transakcji na możliwie najlepszych w danej chwili warunkach. Przygotowujemy dokumentację informacyjną i fotograficzną nieruchomości, pomagamy w wycenie, bezpłatnie reklamujemy ofertę, przekazujemy ją poszukującym, organizujemy spotkania i prezentacje, finalizujemy sprzedaż.

Dla poszukujących nieruchomości wyszukujemy najkorzystniejsze oferty zgodnie z określonymi przez klientów oczekiwaniami, organizujemy pokazy nieruchomości, aranżujemy spotkania stron i jesteśmy stroną mediacyjną w trakcie spotkań negocjacyjnych, następnie pomagamy w finalizacji transakcji -umowy, notariusz, kredyty, księgi wieczyste.

Na bieżąco monitorujemy rynek nieruchomości analizując go pod względem ofert, finansowym, zapotrzebowania klientów, nowych inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastruktury dla mieszkańców ale także trendów, upodobań i gustów klientów.

Dzięki temu nasi doradcy posiadają znakomite zorientowanie w tematyce nieruchomości i są wszechstronni co pozwala im być wiarygodnymi i prawdziwymi doradcami klientów.

Fakt ten potwierdzają powracający do nas klienci i wszyscy trafiający do nas z rekomendacji i polecenia.

Korzystamy z nowoczesnych programów zarządzania bazą nieruchomości co pozwala nam na bieżące monitorowanie aktualności ofert i wszelkich zmian, szybkie aktualizacje a jednocześnie łatwe i szybkie selekcjonowanie ofert z bazy wszystkich naszych biur dla klientów kupujących.

Współpracujemy z większością portali nieruchomościowych. Inwestujemy w prezentację wszystkich naszych ofert w innych mediach. Nasze strony internetowe odwiedza miesięcznie kilka tysięcy osób zainteresowanych nieruchomościami. Wśród nich są na pewno też klienci którzy kupią twoją nieruchomość.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Wykonawca: Esencja Nieruchomości Jakub Golonka

Oferuję Ci skuteczną pomoc w sprzedaży bądź zakupie Twojej wymarzonej nieruchomości.

Jakub Golonka - Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości licencja numer 23015

Jestem specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości oraz doświadczonym sprzedawcą z wieloletnim stażem. W trakcie współpracy proponuje Klientom rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb.

Przez lata mojej pracy słyszałem od ludzi głównie złe opisy ich doświadczeń z pośrednikami nieruchomości i postanowiłem podjąć wyzwanie by zacząć zmieniać rynek na lepsze - rozpoczynając od siebie. W związku z tym chciałem stworzyć agencję, która wyróżnia się na rynku podejściem do Klienta stawiając jego potrzeby na pierwszym miejscu oraz jakością usług, które umożliwiają nam szybszą realizacje celów naszych Klientów.

Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Wykonawca: Domovia Nieruchomości

Biuro Nieruchomości Domovia od wielu lat z sukcesami działa na terenie miasta Zamość i okolic zajmując się profesjonalnie kompleksowym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Niezależnie od tego czy chcesz sprzedać, kupić czy wynająć nieruchomość masz pewność że współpracujesz z profesjonalistami którzy gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy. W naszej ofercie znajdują się mieszkania, domy, działki, lokale. Zapraszamy do współpracy.

Prawo i nieruchomości

Wykonawca: KANCELARIA PRIMUS PRAWO I NIERUCHOMOŚCI

Kancelaria PRIMUS PRAWO I NIERUCHOMOŚCI specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości, prawa spadkowego oraz administracyjnego. W ramach Kancelarii świadczymy wysoki poziom świadczonych usług prawnych oraz prowadzimy profesjonalny obrót nieruchomościami. Pośredniczymy w ich sprzedaży z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod ich eksponowania. Regulujemy najtrudniejsze stany prawne nieruchomości, także związane z egzekucją na nieruchomości. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców m. in. inwestorów, deweloperów, firmy z branży budowlanej, wspólnoty mieszkaniowe. Współpracujemy z najlepszymi branżystami – architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami z różnych dziedzin, w tym rzeczoznawcami majątkowymi. Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona profesjonalnie, szybko i skutecznie.
Zapraszamy!

Sprzedaż Mieszkań

Wykonawca: Biuro Nieruchomości - Ci Od Nieruchomości

Jeżeli posiadasz mieszkanie na sprzedaż, z przyjemnością pomożemy Ci w sprzedaży.
Nasze prezentacje przyciągają uwagę - Spacery Wirtualne, filmy na YouTube, świetne zdjęcia i wyczerpujące opisy. Dzięki obecności w każdym zakarmarku Internetu, nasze oferty docierają do setek osób dziennie. Znajdziemy klienta na Twoje mieszkanie na sprzedaż szybko i poprowadzimy Was przez cały proces sprzedaży. SZYBKO i BEZPIECZNIE.

Biuro nieruchomości

Wykonawca: Biuro Nieruchomości - Ci Od Nieruchomości

Pomagamy SZYBKO sprzedawać nieruchomości. Działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Nasze kreatywne reklamy w Internecie sprawiają, że wszystkie nasze oferty docierają do setek osób dziennie.

Dzięki naszej pracy Twoja oferta będzie widoczna w Social mediach i na wszystkich znanych portalach z ogłoszeniami nieruchomości.

Pomożemy załatwić dokumentację potrzebną do przeprowadzenia transakcji.
Atrakcyjnie zaprezentujemy Twoją nieruchomość.
Zaoszczędzimy Twój czas potrzebny na rozmowy z Klientami oraz prezentację Twojej nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu.
Biuro Nieruchomości - Ci Od Nieruchomości

Telefon: 578 007 757

Sprzedaż domu

Wykonawca: Północ Nieruchomości Biała Podlaska

Pośredniczymy w kupnie i sprzedaży nieruchomości. Pomożemy Ci sprzedać twoją nieruchomość za najwyższą możliwą kwotę, organizując profesjonalną sesję zdjęciową, ustalając efektywną strategię marketingową oraz negocjując dla Ciebie najkorzystniejsze warunki. Zadzwoń! Działamy na terenie Białej Podlaskiej i okolic.

Sprzedaż nieruchomości

Wykonawca: HomeAgent

Biuro nieruchomości HomeAgent Katowice szybko, skutecznie i korzystnie dla Ciebie sprzeda, wynajmie, kupi lub najmie dom, mieszkanie, apartament, działkę, biuro, lokal lub kamienicę

Pomoc Prawna

Wykonawca: CENTRUM NIERUCHOMOŚCI LENDOM

Sprawdzimy stan prawny nieruchomości oraz zorganizujemy finalizację transakcji w sprawdzonej kancelarii notarialnej.

Ochrona Ubezpieczeniowa

Wykonawca: CENTRUM NIERUCHOMOŚCI LENDOM

Gwarantujemy bezpieczną transakcję. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC pośrednika nieruchomości, którą dołączamy do każdej umowy pośrednictwa.

Sesja Fotograficzna

Wykonawca: CENTRUM NIERUCHOMOŚCI LENDOM

Przy współpracy z fotografem zrobimy profesjonale zdjęcia mieszkania, budynku, działki oraz okolicy.
Ponieważ za pomocą zmysłu wzroku kupujący, przeglądając ogłoszenia, skupia swoją uwagę na płaszczyznach wizualnych stawiamy na bardzo dobrej jakości zdjęcia.

Konsultacje Kredytowe

Wykonawca: CENTRUM NIERUCHOMOŚCI LENDOM

Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami, którzy pomogą naszym klientom dostosować oferty kredytowe do ich potrzeb oraz zajmą się formalnościami przy uzyskaniu kredytu.
Pomoc współpracujących z naszym biurem ekspertów finansowych jest bezpłatna.

Poszukiwanie Nieruchomości dla Klienta

Wykonawca: CENTRUM NIERUCHOMOŚCI LENDOM

Jeżeli marzysz o domku z ogrodem, działce nad jeziorem lub własnym mieszkaniu a nie masz czasu na ich poszukiwanie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Z myślą o takich osobach jak Ty przygotowaliśmy usługę
dzięki której zajmiemy się poszukiwaniem Twojej wymarzonej nieruchomości.

Jak wygląda proces poszukiwań ?

  • Skontaktuj się z nami i określ swoje oczekiwania względem nieruchomości.
  • Po sprecyzowaniu Twoich potrzeb umówimy się na rozmowę aby ustalić plan działania oraz warunki współpracy
  • Wykonamy analizę rynku, która pozwali ocenić jaką nieruchomość korzystnie będzie kupić
  • Uruchomimy aktywne poszukiwania ofert spełniających wyznaczone kryteria.

Jakie są plusy korzystania z pomocy pośrednika w poszukiwaniach nieruchomości?

Przede wszystkim zaoszczędzisz czas. Zamiast odwiedzać wszystkie biura nieruchomości i umawiać się na spotykania z właścicielami nieruchomości, będziesz mógł się skupić na innych sprawach życia codziennego
Będziemy na bieżąco przedstawiać Ci wszystkie atrakcyjne nieruchomości spełniające kryteria. Pomożemy także w sfinalizowaniu zakupu nieruchomości przygotowując niezbędną dokumentację.

Jak skorzystać z naszych usług?

Aby skorzystać z usługi zapraszamy do kontaktu.
Centrum Nieruchomości Lendom\
tel.518-082-386

Home Staging

Wykonawca: CENTRUM NIERUCHOMOŚCI LENDOM

Za granicą pośrednicy w obrocie nieruchomościami korzystają z home stagingu jako jednego z narzędzi marketingowych już od 1972 roku.
W Polsce home staging staje się coraz bardziej popularny wśród osób, które chcą uatrakcyjnić sprzedawane wnętrza oraz przyspieszyć sprzedaż nieruchomości.
Celem home stagingu jest zaaranżowanie wnętrza, w taki sposób aby podkreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość .
Aby zrozumieć istotę home stagingu, oferujący nieruchomość powinien postawić się w roli potencjalnego klienta.
Ważne jest, aby prezentowana nieruchomość była przede wszystkim posprzątana.
Musimy pamiętać o tym że wszelkiego rodzaju osobiste przedmioty powinny zostać z mieszkania usunięte na czas sprzedaży.
Dotyczy to zdjęć, plakatów, pamiątek czy niecodziennych elementów dekoracji.
Ponieważ pierwsze wrażenie robimy tylko raz podstawowym celem home stagingu jest uatrakcyjnienie sprzedawanego wnętrza tak, aby klienci mogli w nim odnaleźć to coś.