Zarządzanie nieruchomościami - Usluger.pl

Zarządzaniem nieruchomościami nazywamy rodzaj zawodu, który mogą wykonywać osoby posiadające licencję zarządcy nieruchomości. Zasady prowadzonej przez nich działalności i zasady ogólnego funkcjonowania określa Ustawa o Gospodarce Nieruchomościami. Aby uzyskać uprawnienia zarządcy nieruchomości należy ukończyć studia w tym zakresie, odbyć praktyki i zdać egzamin państwowy. Zarządzać nieruchomościami można jako samodzielny przedsiębiorca lub jako osoba najemna. Jeżeli szukasz zarządców nieruchomości, bądź też chciałbyś wykształcić się w tym kierunku, to w tym katalogu odnajdziesz przydatne adresy.

Zarządzanie Nieruchomościami

Wykonawca: PMCS Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami

Zarządzanie Nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomością

Wykonawca: In Harbor Sp. z o.o.

Zarządzanie nieruchomościami:


  • Zarządzanie mieszkaniami na wynajem

  • Zarządzanie lokalami użytkowymi na wynajem

  • Zarządzanie wspólnotami

Zarządzanie nieruchomościami

Wykonawca: Gremius Sp.j.

Od wielu lat budujemy swoją pozycję profesjonalnego zarządcy oferując wysoki standard świadczonych usług. Łącząc bogate doświadczenie zawodowe, gruntowne wykształcenie i wyczulenie na potrzeby klienta jesteśmy w stanie zaoferować usługi zarządzania spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obsługa nieruchomości

Wykonawca: Zarządzanie i Administrowanie - Woźniak Nieruchomości

Oferujemy profesjonalną pomoc w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy fachową obsługę z zakresu: sprzedaży nieruchomości, kupna nieruchomości, zarządzania nieruchomościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.
Nasza oferta jest dostosowana zarówno do potrzeb osób indywidualnych oraz deweloperów i wspólnot mieszkaniowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Administracja budynków mieszkalnych i komercyjnych

Wykonawca: Zarządzanie i Administrowanie - Woźniak Nieruchomości

Zajmujemy się administrowaniem, zarządzaniem nieruchomościami zarówno mieszkalnymi jak i komercyjnymi. Nasza oferta obejmuje zarówno wycenę nieruchomości jak i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zarządzanie nieruchomościami

Wykonawca: Zarządzanie i Administrowanie - Woźniak Nieruchomości

Zajmujemy się świadczeń usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Zapewniamy profesjonalną pomoc trakcie sprzedaży, kupna. Dostosowujemy naszą ofertę zarówno do potrzeb osób indywidualnych oraz deweloperów i wspólnot mieszkaniowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zarządzanie Najmem

Wykonawca: Traczyk Nieruchomości Marian Traczyk

Kompleksowa obsługa całego procesu wynajmu mieszkania dla osób zajętych innymi sprawami.
Jeżeli zainwestowałeś w kupno mieszkania, nie masz doświadczenia w Wynajmie, mieszkasz poza granicami Wrocławia lub nie masz czasu na zajmowanie się problemami lokatorów to skorzystaj z naszej oferty.

Nasz zespół dzięki umiejętnościom zebranym podczas 10 letniej pracy związanej z najmem i wynajmem nieruchomości zaopiekuje się Twoim mieszkaniem jak swoim. Nie musisz martwić się o mieszkanie, my zawsze jesteśmy na miejscu i posiadamy sprawdzone narzędzia i procedury.

Sprzedaż mieszkań

Wykonawca: Biuro Nieruchomości KING

Zajmujemy się wyceną i sprzedażą ruchomości oraz nieruchomości.

Ksiegowość z E-kartoteką dla Wspólnoty Mieszkaniowej

Wykonawca: POLBEST Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Oferta naszej firmy obejmuje również usługi rozliczania księgowego Wspólnoty Mieszkaniowej z E-kartoteką.
Prowadzimy pełną księgowość dla Wspólnoty Mieszkaniowej. W ramach tej usługi dbamy o:

  • aktualizowanie naliczeń dla lokali,
  • rozliczanie wpłat bankowych,
  • wystawianie faktur za pożytki,
  • rozliczenie wody i ciepła;
  • rozliczenie zakupów Wspólnoty;
  • pilnowanie rozrachunków z dostawcami i wykonawcami,
  • windykację przedsądową.

W standardzie usługi dostają Państwo E-Kartotekę, w której po zalogowaniu Członkowie Zarządu mają wgląd w pełne raporty księgowe dotyczące całej Wspólnoty, natomiast Właściciele lokali znajdą wszystkie informacje księgowe dla swojego mieszkania.

Księgowość wspólnot mieszkaniowych

Wykonawca: PITERSON Sp. z o.o.

Obsługa wspólnot mieszkaniowych ze strony księgowej wraz z windykacją i pełnym miesięcznym raportowaniem. Rozliczanie podatków, mediów i opłat lokalnych.

Administrowanie wspólnotą mieszkaniową

Wykonawca: PITERSON Sp. z o.o.

Obsługa administracyjna wspólnot mieszkaniowych w pełnym zakresie wymaganym ustawą o własności lokali.

Obsługa nieruchomości komercyjnych

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi nieruchomości zarówno komercyjnych jak i lokali mieszkalnych. Z uwagi na kompleksowość usług, nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania. Gwarantujemy terminowość, rzeczowość oraz profesjonalizm. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując konkurencyjne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Administrowanie nieruchomościami

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Oferta administrowania i zarządzania nieruchomościami proponowana przez nasze biuro obejmuje: wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kamienice oraz nieruchomości komercyjne. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami i dbamy o dobro wszystkich naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Administracja wspólnot mieszkaniowych

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Administrowanie nieruchomości to nasza specjalność i jeżeli szukają Państwo kogoś komu można powierzyć administrowanie budynkiem, to my zajmiemy się tym kompleksowo, dokładając najwyższej staranności do wszystkich czynności administracyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zarządzanie nieruchomościami

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem oraz administrowaniem nieruchomościami. Nasza oferta to przede wszystkim administracja wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Zajmujemy się również wynajmem mieszkania, jeśli ktoś szuka dla siebie mieszkania w dobrej lokalizacji, z wszystkimi udogodnieniami. Polecamy mieszkania na wynajem, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, zależnie od preferencji naszych klientów. Administrujemy również kamienice oraz wszelkie nieruchomości komercyjne, w tym: magazyny, biurowce, galerie handlowe.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.