Zarządzanie nieruchomościami - Usluger.pl

Zarządzaniem nieruchomościami nazywamy rodzaj zawodu, który mogą wykonywać osoby posiadające licencję zarządcy nieruchomości. Zasady prowadzonej przez nich działalności i zasady ogólnego funkcjonowania określa Ustawa o Gospodarce Nieruchomościami. Aby uzyskać uprawnienia zarządcy nieruchomości należy ukończyć studia w tym zakresie, odbyć praktyki i zdać egzamin państwowy. Zarządzać nieruchomościami można jako samodzielny przedsiębiorca lub jako osoba najemna. Jeżeli szukasz zarządców nieruchomości, bądź też chciałbyś wykształcić się w tym kierunku, to w tym katalogu odnajdziesz przydatne adresy.

Obsługa nieruchomości komercyjnych

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi nieruchomości zarówno komercyjnych jak i lokali mieszkalnych. Z uwagi na kompleksowość usług, nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania. Gwarantujemy terminowość, rzeczowość oraz profesjonalizm. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując konkurencyjne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Administrowanie nieruchomościami

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Oferta administrowania i zarządzania nieruchomościami proponowana przez nasze biuro obejmuje: wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kamienice oraz nieruchomości komercyjne. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami i dbamy o dobro wszystkich naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Administracja wspólnot mieszkaniowych

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Administrowanie nieruchomości to nasza specjalność i jeżeli szukają Państwo kogoś komu można powierzyć administrowanie budynkiem, to my zajmiemy się tym kompleksowo, dokładając najwyższej staranności do wszystkich czynności administracyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zarządzanie nieruchomościami

Wykonawca: PIK Nieruchomości

Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem oraz administrowaniem nieruchomościami. Nasza oferta to przede wszystkim administracja wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Zajmujemy się również wynajmem mieszkania, jeśli ktoś szuka dla siebie mieszkania w dobrej lokalizacji, z wszystkimi udogodnieniami. Polecamy mieszkania na wynajem, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, zależnie od preferencji naszych klientów. Administrujemy również kamienice oraz wszelkie nieruchomości komercyjne, w tym: magazyny, biurowce, galerie handlowe.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Obsługa administracyjna nieruchomości

Wykonawca: POLBEST Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Obsługa administracyjna nieruchomości to zarówno prace biurowe jak i prace w terenie. Administrator jest osobą, która ma najczęstszy kontakt z właścicielami nieruchomości. To do niej spływają zgłoszenia, interwencje i wnioski mieszkańców. Nasza oferta obejmuje m.in.:

 • prowadzenie i aktualizacja spisu lokatorów (właścicieli i najemców),
 • prowadzenie książki obiektu budowlanego i bieżącej dokumentacji technicznej danego budynku,
 • kontrola nad utrzymaniem porządku i czystości w budynku oraz na terenie posesji,
 • organizacja zebrań Wspólnoty Mieszkaniowej,
 • stała współpraca z Zarządem Wspólnoty,
 • prowadzenie uproszczonej księgowości,
 • zlecanie i nadzór nad wykonywaniem przeglądów okresowych,
 • nadzór nad pracami konserwacyjnymi i bieżącymi naprawami,
 • monitorowanie i kontrola stanu technicznego budynku,
 • kontrola realizacji umów związanych z dostarczeniem do budynku mediów: centralnego ogrzewania, wody, prądu, gazu, oraz wywozu nieczystości.

Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową z usługą administrowania

Wykonawca: POLBEST Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową z usługą administrowania
Usługa polega na przekazaniu całości obsługi Wspólnoty mieszkaniowej firmie Polbest Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.
Państwo jako członkowie Wspólnoty mieszkaniowej ograniczacie się do podejmowania uchwał, a ich realizacją i rozwiązywaniem bieżących problemów zajmuje się licencjonowany Zarządca Nieruchomości. Decyduje o wyborze dostawców i wykonawców, w imieniu Wspólnoty kontaktuje się z urzędami i instytucjami, realizuje Uchwały uchwalone przez Właścicieli, dba o porządek i stan techniczny budynku, załatwia sprawy Właścicieli, rozlicza księgowo Wspólnotę i zajmuje się sprawami windykacyjnymi.
Przez cały okres umowy, każdy z Właścicieli lokali ma możliwość kontrolowania pracy Zarządcy i zgłaszania propozycji dotyczących spraw Wspólnoty.

Plusy profesjonalnego zarządu to: brak potrzeby wyznaczania członków zarządu z pośród Właścicieli (i społecznego pełnienia tej funkcji), profesjonalny Zarządca nieruchomości, ubezpieczenie OC Zarządcy od błędnych decyzji, precyzyjnie (w ustawie) określony zakres odpowiedzialności Zarządcy i decyzji jakie może podejmować w ramach zwykłego zarządu.

Administrowanie nieruchomością z usługą Gospodarz domu

Wykonawca: POLBEST Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Administrowanie nieruchomością z księgowością + gospodarz domu
Zaawansowana usługa administrowania z księgowością + zadbanie o nieruchomość na miejscu przez Gospodarza domu. Oferta skierowana do Wspólnot Mieszkaniowych / Zarządów, którym zależy na utrzymaniu prestiżu i wysokiego poziomu obsługi. W ramach tej usługi dostają Państwo opiekę Administratora, który będzie dbać o załatwianie wszelkich spraw formalnych dotyczących funkcjonowania Wspólnoty. Pełne wsparcie księgowości oraz dedykowanego Gospodarza domu, który dopilnuje porządku, estetyki i sprawności technicznej budynku. Usługa ta w standardzie ma E-Kartotekę i E-Zarząd, dzięki którym wszyscy Właściciele i członkowie Zarządu będą mieć dostęp poprzez stronę www do sald, głosowania online, zgłaszania spraw i śledzenia postępu ich realizacji.

Zarządzanie nieruchomością

Wykonawca: AKCES PROPERTY sp. z o.o.

Oferujemy kompleksową obsługą i zarządzanie wynajmowanych nieruchomości.

Sprzątanie nieruchomości komercyjnych

Wykonawca: PROSERVE Arkadiusz Nowopolski usługi dla nieruchomości, zarządca nieruchomości, ochrona mienia

Profesjonalne sprzątanie obiektów komercyjnych.
Zajmujemy się dbaniem o czystość w budynkach komercyjnych oraz na terenach przyległych.
Jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania dla każdej nieruchomości. Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Obsługa nieruchomości komercyjnych

Wykonawca: PROSERVE Arkadiusz Nowopolski usługi dla nieruchomości, zarządca nieruchomości, ochrona mienia

Zajmujemy się obsługują nieruchomości komercyjnych. Nasza oferta obejmuje:

 • planowanie wynajmu powierzchni i przestrzeni, w tym na badanie trendów rynkowych i oczekiwań potencjalnych najemców;
 • marketing wynajmowanych powierzchni, w tym określenie strategii wynajmu i doborze najemców;
 • utrzymywanie odpowiednich relacji z najemcami;
 • nadzór nad sprawnością techniczną nieruchomości w tym selekcja i kontrola wszystkich usługodawców.
Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Zarządzanie najmem mieszkań

Wykonawca: Property Lab Sp. z o.o.

Zarządzanie najmem jest usługa skierowaną do osób, które chcą cieszyć się pasywnym dochodem z wynajmu swojego mieszkania, bez konieczności tracenia czasu na jego obsługę. Bierzemy na siebie większość zadań, związanych z serwisem i utrzymaniem Twojej nieruchomości. Począwszy od przygotowania mieszkania do wynajmu (home staging, inwentaryzacja staniu mieszkania i wyposażenia), poprzez poszukiwanie i weryfikacje najemców, kończąc na kompleksowej opiece mieszkania oraz kontaktem z najemcami.


Podnajem

Zarządzanie z gwarancją czynszu!

Powszechnie wiadomo, że przeznaczenie nieruchomości na wynajem, to metoda na osiąganie stałych czy też dodatkowych dochodów. Kiedy decydujemy się na samodzielną obsługę najmu, to należy nastawić się na wiele kwestii, które będą dla nas uciążliwe, m.in.:

– musimy poświęcić swój wolny czas aby przygotować mieszkanie do wynajmu

– musimy liczyć się ze zgłoszeniami najemców, które dotyczyć będą drobnych usterek czy też większych napraw i remontów

– musimy zdać sobie sprawę, że bez odpowiedniej weryfikacji najemców, ryzykujemy nie tylko zniszczeniem naszej nieruchomości ale też nie mamy pewności co do terminowego opłacania czynszów

– zdajmy sobie sprawę, że w sytuacji gdy brakuje nam najemców, to tracimy przy tym potencjalny dochód, a koszty utrzymania w dalszym ciągu leżą po naszej stronie.

Mamy dla Państwa rozwiązanie tych problemów. Jest to zarządzanie z gwarancją czynszu, zwane potocznie jako podnajem nieruchomości. Jeżeli chcesz osiągać stały dochód, bez poświęcania swojego czasu, pracy i środków oraz chcesz zminimalizować ryzyko związane z najmem swojej nieruchomości do minimum lub też nie ponosić go w ogóle to powierz nam swoją nieruchomość w zarządzanie z gwarancją czynszu! Zajmujemy się obsługą nieruchomości w Lublinie i okolicach.

Zarządzanie nieruchomościami

Wykonawca: Property Lab Sp. z o.o.

Property Lab to nowoczesny Zarządca Nieruchomości z Lublina. W trosce o Twoją nieruchomość, otaczamy ją najlepszą możliwą opieką. Zadbamy o sprawy formalne i finansowe, zorganizujemy serwis techniczny i porządkowy, optymalizujemy wydatki, nadzorujemy remonty i modernizacje. W skrócie – jako Zarządca jesteśmy obecni na Twojej nieruchomości!

Administrowanie nieruchomością Wspólnoty Mieszkaniowej

Wykonawca: POLBEST Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

W ramach usług proponujemy administrowanie nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych (administrowanie z księgowością to podstawowa usługa naszej firmy. Oferta skierowana jest do Wspólnot Mieszkaniowych i ich Zarządów. W ramach tej usługi dostają Państwo opiekę Administratora, który będzie dbać o załatwianie wszelkich spraw dotyczących funkcjonowania nieruchomości, zarówno tych związanych z kontaktami z urzędami i instytucjami jak również dopilnowania porządku i sprawności technicznej budynku. Księgowość rozliczy zakupy, naliczenia i wpłaty od mieszkańców. W opcji do tej usługi dostarczamy E-Kartotekę i E-Zarząd.

Zarządzanie nieruchomościami

Wykonawca: Nieruchomości Kawaciuk

W zależności od Państwa potrzeb oferta zarządzania nieruchomościami może obejmować wszystkie lub niektóre sprawy związane z najmem. Szukamy najemcy, podpisujemy z nim umowę. W trakcie najmu monitorujemy terminowość wpłat czynszu, rozliczamy media zużyte w lokalu oraz odbieramy od najemcy zgłoszenia o usterkach czy awariach i zlecamy ich naprawę.
Jesteśmy w stanie także zorganizować i nadzorować utrzymanie porządku i czystości pomieszczeń, części wspólnych, otoczenia oraz urządzeń. Zajmiemy się również utrzymaniem terenu zielonego oraz odśnieżaniem terenu w okresie zimowym.
Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami

Wykonawca: ATRIUM OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI

..