Projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja terenów zielonych

Ogród jest wizytówką każdego domu. Dobrze jest więc zadbać o to, by wyglądał zachęcająco pięknie. Dobra aranżacja ogrodów wymaga jednak fachowej wiedzy. W naszym katalogu znajdziesz usługi ogrodnicze, z których warto skorzystać biorąc pod uwagę uzdatnianie wody czy oświetlenie ogrodowe. Tutaj szybko i skutecznie porównasz oferty i wybierzesz tę firmę, której powierzysz projektowanie ogrodu i wykonanie wszystkich niezbędnych prac.

Likwidacja gniazda os

Wykonawca: STERILEX DDD

Profesjonalne zwalczanie gniazd os. Dajemy gwarancję na usługę.

Cena: 200 zł

Usługi ogrodnicze mini traktorem

Wykonawca: Jaśminowy Sad. Usługi Ogrodnicze Justyna Darmofał

Świadczymy usługi mini traktorem w szczególności w małych gospodarstwach oraz dla osób starszych chcących uprawiać warzywa. Po pierwotnym zagospodarowaniu terenu dajemy informacje pozwalające uprawiać ziemię z mniejszym zaangażowaniem zasobów naturalnych. Ziemia uprawiana jest bez sztucznych nawozów i bez ekspansywnych metod niszczących życie glebowe. Naszą misją jest szanowanie naturalnych procesów oraz propozycja ściółkowania gleby, aby zapobiec jej wysuszeniu oraz erozji. Wszystko w duchu współpracy z naturą oraz zastosowaniem metod tzw. permakultury.

Usługa mini traktorem z ładowaczem i pługiem 50zł/pierwsza godzina, 40zł/każda kolejna godzina

Usługi ogrodnicze mini traktorem

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: FLASH GARDEN Elżbieta Korolczuk

Profesjonalne wykonywanie projektów ogrodów.

Aranżacja wnętrz zielenią

Wykonawca: UNICAT GARDEN projektowanie zieleni

Marzysz o zielonej przestrzeni... w biurze, na tarasie, balkonie.?
Jeśli tak, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Aranżujemy zieleń w biurach, hotelach, obiektach handlowych, instytucjach, oraz we wnętrzach mieszkalnych. Nasza oferta to:

 • dobór roślinności – dobierzemy odpowiednie gatunki roślin biorąc po uwagę warunki panujące we wnętrzu, jego wygląd i styl. Sporządzimy listę gatunków wraz z przykładowymi zdjęciami.
 • dobór donic – zaproponujemy donice dostosowane do charakteru i kolorystyki wnętrza. Weźmiemy pod uwagę indywidualne preferencje klienta oraz funkcje pełnione przez aranżowane wnętrze (np. wnętrze reprezentacyjne, biurowe, mieszkalne).
 • dobór lub projekt elementów dekoracyjnych oraz elementów małej architektury.
 • kompleksowa realizacja – uzgodnioną z klientem koncepcję wycenimy, a po akceptacji kosztorysu wykonamy. Realizacja obejmuje całość prac: dostawę donic, roślin i wszystkich potrzebnych materiałów i elementów wyposażenia oraz sadzenie i montaż.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Aranżacja wnętrz zielenią

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: UNICAT GARDEN projektowanie zieleni

Zapewniamy całoroczną pielęgnacje ogrodów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i w zależności od potrzeb klienta forma pielęgnacji odbywa się na różnych zasadach. Możemy zadbać o cały ogród lub wybrane jego fragmenty czy formy zieleni przez cały rok lub w ustalonym terminie. Dodatkowo na ogrody pielęgnowane przez naszą firmę udzielamy gwarancji.
W zależności od zlecenia wykonujemy prace takie jak:

 • planowa i interwencyjna pielęgnacja roślin – zwalczenie szkodników i patogenów,
 • nawożenie, różnego typu cięcia, zabezpieczanie roślin na zimę
 • pielęgnacja trawników,
 • pielęgnacja roślin we wnętrzach
 • konserwacja elementów małej architektury w tym tarasów i innych elementów drewnianych
 • konserwacja systemów automatycznego nawadniania - od wiosennego uruchomienia
 • systemu do przygotowania systemu do zimy.

Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.

Pielęgnacja ogrodów

Projektowanie zieleni miejskiej

Wykonawca: UNICAT GARDEN projektowanie zieleni

Projekty zieleni wykonujemy zarówno dla inwestorów prywatnych jak i publicznych. Naszym klientom zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji zadania, począwszy od koncepcji, a skończywszy na projektach wykonawczych.

Wykonywane przez nas usługi obejmują:

 • zieleń przy firmach
 • obiektach handlowych (galerie, sklepy, hotele, domy weselne, restauracje, kawiarnie, i in.),
 • zieleń osiedlowa,
 • szkoły, przedszkola, żłobki,
 • place zabaw,
 • zieleń przy drogach,
 • parki,
 • zieleńce,
 • promenady.

Projektowanie zieleni miejskiej

Zakładanie ogrodów

Wykonawca: Land Factory

Zakładanie trawnika, zakładanie rabat, żywopłoty Warszawa i okolice. Budowa nawierzchni, architektura ogrodowa. Ogrody nowoczesne, ogrody tradycyjne, ogrody angielskie, ogrody minimalistyczne. Aranżacje roślinne tarasów i balkonów. Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Zamów bezpłatną wycenę prac projektowych.

Zakładanie ogrodów

Aranżacja ogrodów

Wykonawca: Land Factory

Zakładanie rabat, projekt i budowa nawierzchni, projektowanie małej architektury. Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Zamów bezpłatną wycenę prac projektowych.

Aranżacja ogrodów

Redukcja koron drzew

Wykonawca: AlpDrew - wycinka drzew Bielsko-Biała

Nasza firma Wycinka Bielsko, zajmuje się profesjonalną redukcją koron drzew. Mamy dostęp do podnośników i ciężkiego sprzętu dzięki tym możliwością żadne drzewo nam nie jest straszne, działamy na terenie całego Bielska i wiosek ościennych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Karczowanie

Wykonawca: AlpDrew - wycinka drzew Bielsko-Biała

Nasza firma profesjonalnie usuwa drzewa, krzewy wraz z korzeniami jak i również pniaki po ściętych drzewach. Posiadamy profesjonalny sprzęt który ułatwia nam pracę. Wszystkie informacje na temat Karczowania i wszystkiego co z wycinką związane, zostaną Państwu udzielone podczas kontaktu telefonicznego.

Wycinka drzew Bielsko-Biała

Wykonawca: AlpDrew - wycinka drzew Bielsko-Biała

Nasza firma wycinka drzew bielsko zajmuje się profesjonalnym wycinaniem drzew zagrażających otoczeniu i nie tylko. Jedną z naszych specjalności jej wycinka drzew metodą alpinistyczną, jak i również za pomocą ciężkiego sprzętu lub podnośników. Mamy najlepszych fachowców i bardzo dobry sprzęt. Posiadamy bardzo duże doświadczenie z zakresu wycinki drzew. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego .

Wycinka drzew Bielsko-Biała

Pielęgnacja krzewów

Wykonawca: AlpDrew - wycinka drzew Bielsko-Biała

Pielęgnacja krzewów jest bardzo ważna. Dzięki naszej firmie nie musisz sam się już zajmować pielęgnacją My zrobimy to za Ciebie. Posiadamy profesjonalny sprzęt jak i również doskonałych fachowców. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Pielęgnacja krzewów

Rewitalizacja ogrodu

Wykonawca: GREEN-BRUK

Oferujemy rewitalizację istniejących ogrodów, czyli zaaranżowanie go na nowo. Masz zaniedbany ogród lub znudziło Ci się dotychczasowy jego wygląd, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Uporzadkujemy i zmienimy Twój ogród wedle twojego upodobania.

rewitalizacja ogrodu

Zakładanie ogrodów

Wykonawca: Ogrodowe Impresje Sebastian Brychcy

Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym zakładaniem ogrodów

Sprzedaż drzew

Wykonawca: Sylvia Garden

Sprzedaż drzew liściastych i iglastych o różnych wysokościach i obwodach, dysponujemy własnym transportem. Drzewa znajdują się w Rogalinku i Mosinie pod Poznaniem.

Sprzedaż drzew