Opieka nad ogrodem - Usluger.pl

Każdy z nas chciałby mieć piękny, zadbany i dużo ogród. Jest to miejsce na poranną kawę, na chwile relaksu i odpoczynku. Aby jednak ogród był piękny i rósł zdrowo, należy o niego dbać. Pomijając konieczność częstego podlewania, należy go też pielić. Jeżeli nie mamy na to czasu, to warto powierzyć to zadanie dla osoby, która zaopiekuje się naszym ogrodem. W zakresie jej zadań będzie wyrywanie chwastów, przycinanie drzew i krzewów, obrywanie przekwitniętych kwiatów, koszenie trawy oraz wiele usług. Jeżeli ktoś profesjonalnie zaopiekuje się naszym ogrodem, będziemy mieli pewność, że rośliny został prawidłowo zabezpieczone przez zimą oraz że będą wykonane wszystkie prace porządkowe.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE OGRODÓW

Wykonawca: Ogrody Breczko- pracownia architektury krajobrazu. Projektowanie i realizacja ogrodów.

Zabiegi pielęgnacyjne są niezbędne, aby Państwa ogród cieszył oko przez cały rok.

Dla naszych klientów posiadamy w ofercie atrakcyjne indywidualne pakiety pielęgnacyjne.


Oferujemy:
- pielęgnacja trawników- koszenie, wertykulacja, aeracja, nawożenie, odchwaszczanie
- pielęgnacja rabat roślinnych
- ochrona sanitarna roślin (opryski ochronne, chemiczne i mechaniczne zwalczanie chwastów, zwalczanie szkodników i chorób roślin)
- przycinanie drzew, krzewów, żywopłotów
- nawożenie roślin
- konserwacja systemów nawadniających
- okrywanie roślin na zimę
- odchwaszczanie ciągów komunikacyjnych

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE OGRODÓW

Porządkowanie ogrodu

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

Zajmujemy się porządkowanie oraz przygotowaniem ogrodów do sezonu. nasza oferta obejmuje: wycinanie drzew, karczowanie pni, usuwanie pni, wycinanie krzewów, prześwietlanie drzew, okrywanie roślin, przygotowanie ogrodu do wegetacji.

Porządkowanie ogrodu

Ściółkowanie i dekoracja rabat

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

W ramach usług ogrodniczych zajmujemy się przygotowaniem roślin do wegetacji i ich nawożenie. Aby rośliny były zdrowe, a kolory soczyste należy je wspomóc odpowiednią ilością nawozu. U nas znajdą Państwo W naturalne mieszanki nawozowe przygotowane przez naszych ekspertów.

Ściółkowanie i dekoracja rabat

Wywóz gałęzi i liści

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

W ramach usług proponujemy wyzwóz gałęzi, pokosu, trawy i liści. Ponadto oferujemy usługi rębakiem, umożliwiające zrębkowanie gałęzi pozostałych po cięciu drzew i krzewów lub ich wycince. Nasi pracownicy zapewniają szybką realizację usług.

Wywóz gałęzi i liści

Aranżacja ogrodów

Wykonawca: MATEUSZ DEKORUJE Projektowanie i Pielęgnacja Terenów Zieleni

Firma "Mateusz Dekoruje" zajmuje się aranżacją terenów zielonych. Zapraszamy do współpracy wspólnoty mieszkaniowe oraz klientów indywidualnych. Wykonujemy aranżacje tarasów, balkonów. Nasza oferta obejmuje formowanie drzew i krzewów, pielęgnację trawników, sadzenie kwiatów i krzewów. Nasza oferta obejmuje także małą architekturę ogrodową, murki oraz oczka wodne. Pamiętaj! Dom i ogród to jedność!

Aranżacja ogrodów

Utrzymanie terenów zieleni wspólnot mieszkaniowych

Wykonawca: MATEUSZ DEKORUJE Projektowanie i Pielęgnacja Terenów Zieleni

Zajmujemy się pielęgnacją i projektowaniem zieleni. Zapewniamy kompleksowe utrzymanie terenów zielonych zgodnie ze sztuką ogrodniczą oraz utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości. Nasza oferta obejmuje aranżację stanowisk roślinnych, przycinanie i formowanie drzew, czy też oczyszczanie osadników i rynien. Zapraszamy do współpracy!

Utrzymanie terenów zieleni wspólnot mieszkaniowych

Strzyżenie i formowanie żywopłotów

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF WIERZCHOWSKI

Żywopłoty i krzewy to ważny element otoczenia. W ramach usług ogrodniczych wykonujemy strzyżenie i formowanie żywopłotów. Dobrze uformowany żywopłot będzie stanowił ozdobę posesji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Strzyżenie i formowanie żywopłotów

Sadzenie drzew i krzewów

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF WIERZCHOWSKI

Zajmujemy się sadzaniem drzew owocowych, liściastych iglastych, czy też krzewów ozdobnych i owocowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Pamiętaj, że prawidłowe posadzenie roślin decyduje często o przyjęciu i dalszym wzroście roślin! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sadzenie drzew i krzewów

Pielęgnacja trawników

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF WIERZCHOWSKI

Zajmujemy się koszeniem oraz pielęgnacją i renowacją trawników. Wykonujemy różnego rodzaju prace ogrodnicze. Aby trawnik w Twoim ogrodzie wyglądał pięknie niezbędna jest wertykulacja i aeracja, nawożenie. Proponujemy także grabienie liści. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pielęgnacja trawników

Podlewanie ogrodu

Wykonawca: Antoś Usługi Ogrodnicze

Podlewanie ogrodu i roślin, by dobrze wyglądały zawsze - zrobimy za Ciebie.

Podlewanie ogrodu

Nawożenie trawników

Wykonawca: Antoś Usługi Ogrodnicze

Zadbamy o kondycję Twojego trawnika w okresie intensywnego użytkowania, jak również przygotujemy odpowiednio do przezimowania

Nawożenie trawników

Utrzymanie terenów zielonych

Wykonawca: AGNUS Agnieszka Szustak

Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych. Nasza oferta obejmuje m.in.: koszenie trawników, grabienie, podlewanie, przesadzanie.

Utrzymanie terenów zielonych

Doradztwo ogrodnicze

Wykonawca: M-SPACE MARIOLA HAŁKO

Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa w sprawie aranżacji ogrodu, roślinności, pielęgnacji ogrodu, metod kształtowania przestrzeni, zapobiegania chorobom i szkodnikom, przepisów prawnych dotyczących terenów zieleni.

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW Iwona Laszczyk

Zakres czynności pielęgnacji ogrodów:
- koszenie trawników,
- aeracja i wertykulacja trawników,
- przycinanie drzew i krzewów,
- formowanie roślin,
- wycinka drzew,
- nawożenie i odchwaszczanie
- czyszczenie oczek wodnych,
- czyszczenie kostki brukowej,
- nawadnianie terenu,
- zabezpieczanie roślin na okres zimowy,
- inne prace ogrodnicze

Pielęgnacja ogrodów

Czyszczenie kostki brukowej

Wykonawca: Mobilna Myjnia Parowa MR. ECO

Czyszczenie kostki brukowej wymaga odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia, które posiadamy. Zapewniamy naszym klientom zadowalający efekt końcowy, terminowość realizacji zleceń a także szczegółowe omówienie prac przed ich wykonaniem.

Czyszczenie kostki brukowej