Opieka nad ogrodem - Usluger.pl

Każdy z nas chciałby mieć piękny, zadbany i dużo ogród. Jest to miejsce na poranną kawę, na chwile relaksu i odpoczynku. Aby jednak ogród był piękny i rósł zdrowo, należy o niego dbać. Pomijając konieczność częstego podlewania, należy go też pielić. Jeżeli nie mamy na to czasu, to warto powierzyć to zadanie dla osoby, która zaopiekuje się naszym ogrodem. W zakresie jej zadań będzie wyrywanie chwastów, przycinanie drzew i krzewów, obrywanie przekwitniętych kwiatów, koszenie trawy oraz wiele usług. Jeżeli ktoś profesjonalnie zaopiekuje się naszym ogrodem, będziemy mieli pewność, że rośliny został prawidłowo zabezpieczone przez zimą oraz że będą wykonane wszystkie prace porządkowe.

Strzyżenie i formowanie żywopłotów

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF WIERZCHOWSKI

Żywopłoty i krzewy to ważny element otoczenia. W ramach usług ogrodniczych wykonujemy strzyżenie i formowanie żywopłotów. Dobrze uformowany żywopłot będzie stanowił ozdobę posesji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Strzyżenie i formowanie żywopłotów

Sadzenie drzew i krzewów

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF WIERZCHOWSKI

Zajmujemy się sadzaniem drzew owocowych, liściastych iglastych, czy też krzewów ozdobnych i owocowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Pamiętaj, że prawidłowe posadzenie roślin decyduje często o przyjęciu i dalszym wzroście roślin! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sadzenie drzew i krzewów

Pielęgnacja trawników

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF WIERZCHOWSKI

Zajmujemy się koszeniem oraz pielęgnacją i renowacją trawników. Wykonujemy różnego rodzaju prace ogrodnicze. Aby trawnik w Twoim ogrodzie wyglądał pięknie niezbędna jest wertykulacja i aeracja, nawożenie. Proponujemy także grabienie liści. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pielęgnacja trawników

Podlewanie ogrodu

Wykonawca: Antoś Usługi Ogrodnicze

Podlewanie ogrodu i roślin, by dobrze wyglądały zawsze - zrobimy za Ciebie.

Podlewanie ogrodu

Nawożenie trawników

Wykonawca: Antoś Usługi Ogrodnicze

Zadbamy o kondycję Twojego trawnika w okresie intensywnego użytkowania, jak również przygotujemy odpowiednio do przezimowania

Nawożenie trawników

Utrzymanie terenów zielonych

Wykonawca: AGNUS Agnieszka Szustak

Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych. Nasza oferta obejmuje m.in.: koszenie trawników, grabienie, podlewanie, przesadzanie.

Utrzymanie terenów zielonych

Doradztwo ogrodnicze

Wykonawca: M-SPACE MARIOLA HAŁKO

Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa w sprawie aranżacji ogrodu, roślinności, pielęgnacji ogrodu, metod kształtowania przestrzeni, zapobiegania chorobom i szkodnikom, przepisów prawnych dotyczących terenów zieleni.

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW Iwona Laszczyk

Zakres czynności pielęgnacji ogrodów:
- koszenie trawników,
- aeracja i wertykulacja trawników,
- przycinanie drzew i krzewów,
- formowanie roślin,
- wycinka drzew,
- nawożenie i odchwaszczanie
- czyszczenie oczek wodnych,
- czyszczenie kostki brukowej,
- nawadnianie terenu,
- zabezpieczanie roślin na okres zimowy,
- inne prace ogrodnicze

Pielęgnacja ogrodów

Czyszczenie kostki brukowej

Wykonawca: Mobilna Myjnia Parowa MR. ECO

Czyszczenie kostki brukowej wymaga odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia, które posiadamy. Zapewniamy naszym klientom zadowalający efekt końcowy, terminowość realizacji zleceń a także szczegółowe omówienie prac przed ich wykonaniem.

Czyszczenie kostki brukowej

Drobne usługi piłą spalinową

Wykonawca: Marek Błondowski - Firma Usługowa

;)

Drobne usługi piłą spalinową

Serwisowanie ogrodów

Wykonawca: ART-GARD

oferuje profesjonalne serwisowanie ogrodów, szeroki zakres usług, przystępne ceny
wiedza i praktyka. zapraszam do kontaktu

serwisowanie ogrodów

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: Mój Ogród Paweł Tomczyk

Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. Nasza oferta obejmuje utrzymanie czystości, odchwaszczanie, przycinanie drzew i krzewów, koszenie trawników i trawy oraz nawożenie. Proponujemy także ochronę roślin przed szkodnikami i chorobami oraz serwis systemów automatycznego nawadniania.

Pielęgnacja ogrodów

Koszenie trawy

Wykonawca: Marek Błondowski - Firma Usługowa

Specjalnością firmy jest kompleksowa pielęgnacja terenów zielonych, zarówno prywatnych posesji, jak i terenów firmowych, czy też terenów wokół instytucji, takich jak: szkoły, przedszkola, urzędy. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje:

 • mulczowanie,
 • koszenie trawy,
 • nawadnianie,
 • grabienie i wywóz liści,
 • przycinanie krzewów i drzew,
 • prace porządkowe.
Przyjmuję zamówienia na stałą współpracę lub jednorazowe zlecenia.
Działam głównie lokalnie na terenie Lidzbarka i okolic, ale zapraszam do kontaktu także mieszkańców innych miast i regionów. Jestem w stanie dojechać niemal w każde miejsce.

Koszenie trawy

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Wykonawca: Zielony Serwis

Pragniemy zaoferować pomoc w zakresie:

 • pielęgnację i utrzymywanie przestrzeni zielonych tj. cięcia pielęgnacyjne i ozdobne drzew, krzewów oraz żywopłotów, koszenie trawy, ścinka drzew (rozdrabnianie i przygotowywanie drewna kominkowego),
 • przesadzanie drzew i krzewów,
 • opryski i nawożenie roślin,
 • wycinka drzew,
 • sadzenie drzew, krzewów i żywopłotów,
 • sprzątanie i porządkowanie ogrodu,
 • wykonywanie i pielęgnacja przestrzeni publicznych
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ:
https://www.facebook.com/zielony.serwis.tarnow/

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Usługi ogrodnicze

Wykonawca: BER-TRANS

BER-TRANS oferuje usługi ogrodnicze od etapu projektowania, poprzez realizację projektu, aż do etapu pielęgnacji i utrzymania ogrodów i innych terenów zielonych. Nasi pracownicy zajmują się zakładaniem trawników, ich koszeniem i regeneracją, zakładaniem automatycznych systemów nawadniania, sadzeniem, przesadzaniem drzew, krzewów i bylin, a w razie potrzeby ich ścinaniem i wykopywaniem korzeni oraz przycinaniem i formowaniem żywopłotów. W naszej ofercie znajduje się także przekopywanie ogrodów, równanie, niwelacja działki, usługi glebogryzarką, grabienie liści, prace brukarskie, zamiatanie, mycie kostki, elewacji i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!

Usługi ogrodnicze