Oświetlenie ogrodowe - Usluger.pl

Oświetlenie ogrodowe poza pełnieniem funkcji praktycznych ma bardziej dodać uroku, przytulności i walorów dekoracyjno-reprezentacyjnych. Dzisiejsze czasy oferują nam wiele możliwości oświetlenia ogrodowego i nie jest to już tylko pojedyncza żarówka. Oświetlać ogród możemy lampami wiszącymi, świetlikami zamontowanymi w ścieżkach, światłami kierunkowymi skierowanymi na poszczególne partie ogrodu. Urokliwe są imitacje starych latarni drogowych, które możemy postawić w ogrodzie. Najpopularniejszy rodzaj światła to halogeny i lampy solarne. Jeżeli szukasz pomysłu na oświetlenie ogrodowe, odnajdziesz je w tym katalogu.

Montaż oświetlenia ogrodowego LED

Wykonawca: Lechplast Iwona Małgorzata Boroń

Firma LECHPLAST wykonujemy montaż oświetlenia w ogrodzie. Zakładamy oświetlenie ledowe niskonapięciowe, które jest energooszczędnym sposobem na rozświetlenie przestrzeni. Oświetlenie LED charakteryzuje się długą żywotnością i niskim zużyciem energii.

Altany mostki i tarasy w ogrodach

Wykonawca: Darpol

Budujemy ogrodowe konstrukcje drewniane. Oryginalne altany, domki ogrodowe, mostki, podesty, tarasy, aleje spacerowe i schody. Stosujemy drewno impregnowane i zabezpieczone przed pożarem.

Latarnie ogrodowe

Wykonawca: Darpol

Usługi polegające na wykonaniu instalacji i montażu latarni ogrodowych. Wykonywanie bezpiecznych systemów podwodnego oświetlenia oczek wodnych, wodospadów i strumieni.

Projektowanie ogrodzeń i oświetlenia

Wykonawca: CAMILAND Projektowanie Ogrodów

Projekty tworzymy w oparciu o preferencje i wymagania naszych Klientów. Wzór ogrodzenia powstaje indywidualnie, tak by stanowił uzupełnienie tradycyjnej lub nowoczesnej zabudowy. Aranżacja każdego ogrodu powinna być uzupełniona trafnie dobranym oświetleniem, które atrakcyjnie wyeksponuje jego najważniejsze elementy kompozycyjne.

Montaż oświetlenia przydomowego

Wykonawca: Garden Art Designs

Profesjonalny montaż systemów oświetleniowych na markowych podzespołach

Aranżacja oświetlenia w ogrodzie

Wykonawca: Autorska Pracownia Architektury Krajobrazu Jardin

Stosując różne lampy i moc źródeł światła można stworzyć scenografię do oglądania przez okno i nastrojowe miejsce do spędzania miło czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Instalacja oświetlenia w ogrodzie

Wykonawca: LANDGREEN Projektowanie Ogrodów

Zapraszamy do współpracy: gminy, deweloperów, wspólnoty mieszkaniowe, inwestorów, firmy i klientów prywatnych
www.landgreen.lublin.pl

Oświetlenie ogrodów

Wykonawca: Manufaktura Garden s.c.

Oświetlenie ogrodów wykonywane w oparciu o własnej produkcji lampy ogrodowe
wykonywane z metalu ,piaskowca i cegieł.Oryginalne i niepowtarzalne wzory!!!
Zasilanie lamp z sieci energetycznej lub autonomicznych systemów fotowoltaicznych i akumulatorów .

Oświetlenie ogrodu, obrazy świetlne

Wykonawca: AQUAGARDEN - Ogrody Wodne

Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa oryginalny system oświetleniowy ogrodu, tarasu, oczka wodnego, podjazdu oraz wszystkich rzeczy jakie Państwo zaproponują. Nie jest problemem zainstalować oświetlenie, lecz tak dobrać barwę i moc światła aby ogród z jednej strony nie odstraszał, a z drugiej aby nie wyglądał jak Lunapark :)

Montaż oświetlenia ogrodowego

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

Światło w ogrodzie odgrywa niebagatelną rolę, nie tylko praktyczną, ale również estetyczną, nadając przestrzeni ogrodu indywidualny styl i charakter. Właściwie dobrane i umieszczone oświetlenie w ogrodzie jest tak samo istotną rzeczą jak roślinność i sposób nasadzeń oraz mała architektura przestrzeni ogrodu.
Firma Wymarzony Ogród posiada w swojej ofercie montaż oświetlenia ogrodowego. Nasi pracownicy, dzięki kreatywności i doświadczeniu w projektowaniu przestrzeni parków i ogrodów, służą Państwu profesjonalnym doradztwem w zakresie odpowiedniego doboru i rozmieszczenia oświetlenia w ogrodzie.

Montaż oświetlenia ogrodowego

Wykonawca: DIG STUDIO Gumula Grzegorz

Montowane przez nas nowoczesne i energooszczędne oświetlenie daje możliwość przedłużenia czasu korzystania z uroku ogrodu, oraz podwyższenia jego walorów wizualnych i estetycznych.
Sterowanie oświetleniem, kaskadami lub innymi odbiornikami elektrycznymi zapewnia nam nadajnik radiowy (pilot), dzięki któremu bez problemu możemy włączać lub wyłączać lampy, pompy, itp. nawet gdy jesteśmy na urlopie.

Oświetlenie ogrodowe - projekty

Wykonawca: ELEKTRO-MOC BARTŁOMIEJ DRAPAŁA

Zajmujemy się profesjonalnym oświetleniem ogrodów, przestrzeni miejskich, placów. Remontem oraz czyszczeniem opraw oświetleniowych

Iluminacje świetlne, dekoracja świąteczna ogrodu

Wykonawca: Ogrodowe Pasje Mariusz Machnicki - projektowanie, zakładanie i pielęgnacja terenów zieleni

Firma Ogrodowe Pasje oferuje usługi ozdabiania elewacji budynków, dachów, ogrodzeń oraz drzew poprzez iluminacje świetlną.

Tworzymy dekoracje świąteczne zarówno zewnętrzne jak i do wnętrz.

Tworzymy magiczny i niezapomniany nastrój!
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt: Mariusz Machnicki
tel. 880-866-899
mail: kontakt@ogrodowepasje.pl


Słowa kluczowe: dekoracja bożonarodzeniowa, dekoracje świetlne, ogród zimą, świąteczna dekoracja, świąteczne oświetlenie, zima w ogrodzie

Oświetlenie

Wykonawca: Green Project Pracownia Architektury Krajobrazu

Projektowanie oraz montaż oświetlenia ogrodowego w ogrodzie

Oświetlenie ogrodów

Wykonawca: GREENART Artur Kulka

Odpowiednio dobrane sztuczne oświetlenie pozwala na korzystanie z walorów dekoracyjnych ogrodu nie tylko w ciągu dnia, ale także o zmierzchu i nocą.