Woda w ogrodzie - Usluger.pl

Woda w ogrodzie to jego nieodłączny i podstawowy element, aby ogród i rośliny, które się w nim znajdują były w dobrej formie. Podlewanie zagwarantuje nam piękne kwitnienie i wzrost roślin, aż do późnej jesieni. Podlewanie ręczne dużego ogrodu mogłoby być męczące i uciążliwe. Dlatego też instaluje się automatyczne systemy nawadniania roślin, i to już nie tylko na trawnikach. Woda w ogrodzie, może występować także pod postacią oczek wodnych i stawów, które poza walorami estetycznymi, mogą przyciągnąć do siebie urokliwe żaby i inne wodne stworzenia. Jeżeli chciałbyś zainstalować w swoim ogrodzie system sztucznego nawadniania lub wykopać stawek, to w tym katalogu odnajdziesz szeroki zakres usług firm, związanych z wodą w ogrodzie.

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

Wykonawca: Ogrody Breczko- pracownia architektury krajobrazu. Projektowanie i realizacja ogrodów.

Wykonujemy systemy nawadniające pozwalające na podlanie trawników, rabat ozdobnych, żywopłotów, drzew, krzewów. Gwarantujemy skuteczność zamontowanych instalacji. Pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach renomowanych marek.

Najważniejsze zalety systemów nawadniających:


- oszczędność zużycia wody
- oszczędność czasu
- intuicyjna obsługa
- nawadnianie roślin odpowiednią dla nich dawką
- automatyczne wyłączanie systemu podczas deszczu
- podlewanie o dowolnej porze
- możliwość nawadniania podczas długiej nieobecności w domu


Zapraszamy do współpracy

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

Oczka wodne i stawy kompielowe

Wykonawca: GREEN-BRUK

wykonujemy zarówno projekt jak i realizację oczek wodnych a także stawów kompielowych

Kaskady

Wykonawca: Fabryka Ogrodów Katarzyna Wawrzyniak

Budowa oczek wodnych, kaskad, fontann.

Systemy nawadniające ogród

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF WIERZCHOWSKI

Zajmujemy się zakładanie instalacji nawadniającej lub odwadniającej w ogrodach.

Systemy nawadniające ogród

Instalowanie systemów nawodnieniowych GARDENA

Wykonawca: OGRODY Agnieszka Krzemińska

Projektujemy i instalujemy systemy nawodnieniowe firmy GARDENA.

Automatyczne nawadnianie ogrodów

Wykonawca: Lechplast Iwona Małgorzata Boroń

Wykonujemy ogrody przydomowe oraz zieleń przy firmach. Proponujemy funkcjonalne i solidnie wykonane ogrody z automatycznym nawadnianiem.
W oparciu o wizję lokalną sporządzamy plan i wykaz roślin wraz z zaleceniami pielęgnacyjnymi.

Automatyczne nawadnianie ogrodów

Kompleksowe wykonanie zbiorników wodnych

Wykonawca: Zielony Serwis

Kompleksowo wykonujemy oczka wodne, stawy, fontanny, kaskady, strumienie

Kompleksowe wykonanie zbiorników wodnych

Systemy nawadniające

Wykonawca: Mój Ogród Paweł Tomczyk

Oferujemy system nawadniania ogrodu takie jak: zraszacze, opryskiwacze, systemy nawadniające, podlewanie, nawadnianie. Zajmujemy się projektowanie i montażem systemów nawodnieniowych w ogrodach, szklarniach, sadach, szkółkach i terenach sportowych. Charakteryzuje nas innowacyjność! Wykorzystujemy sieci Wi-Fi do automatycznego nawadniania i sterowania oświetleniem ogrodu oraz istniejące studnie do nawadniania. Pozwala to oszczędzić znaczne ilości wody, a co za tym idzie i pieniędzy.

Systemy nawadniające

Wykonanie elementów wodnych

Wykonawca: Zielony Serwis

Wykonujemy różne elementy z wodą w roli głównej:

  • piękne oczka wodne,
  • kaskady,
  • stawy,
  • fontanny,
w zależności od Państwa upodobań wykorzystujemy zarówno naturalne komponenty jak kamień, drewno itp. oraz ich syntetyczne zamienniki. Wykonujemy elementy w różnych stylach, dlatego na pewno znajdą Państwo w naszej ofercie coś odpowiedniego.

wykonanie elementów wodnych

Projektowanie i montaż systemu automatycznego nawadniania

Wykonawca: Ogrodowy Expert

Automatyczne systemy nawadniające są zbudowane z rurociagów, zaworów, linii kroplujących oraz zraszaczy, które automatycznie i regularnie podlewają Państwa ogród w zależności od potrzeb.
Podstawową zaletą systemu automatycznego jest duża oszczędność wody i czasu oraz pewność, że ogród jest podlewany regularnie i optymalnie.
Ogrodowy Expert jest certyfikowanym instalatorem amerykańskiej firmy Irritrol. Potwierdzeniem doskonałej marki produktów Irritrol są międzynarodowe certyfikaty jakości: ISO 9001:2000, CE, CSE oraz TUV. Firma Irritrol jest posiadaczme kilkudziesięciu patentów i należy do czołowych producentów zraszaczy, elektrozaworów, sterowników. Profesjonalny system automatycznego nawadniania Irritrol jest zaprojektowany w sposób przemyślany i wykonany przez naszą firmę.

Projektowanie i montaż systemu automatycznego nawadniania

Nawadnianie w ogrodzie

Wykonawca: Fantastyczne Ogrody Kompleksowe Zakładanie Ogrodów

Montujemy automatyczne nawadnianie w ogrodzie, które gwarantuje systematyczność podlewania, rośliny staną się bardziej odporne na suszę i choroby grzybowe, a oparzenia roślin będą tylko niemiłym wspomnieniem. Zakładane przez nas systemy nadawania są wygodne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a dodatkowo zapewniają oszczędność pieniędzy i czasu. Odpowiednie dysze oraz ustawienie zakresu zraszaczy zmniejsza zużycie wody. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą cieszyć się kwitnącym ogrodem i pięknym trawnikiem, a nie chcą tracić czasu na pracochłonne i czasochłonne podlewanie. Zapraszamy!

Nawadnianie w ogrodzie

Budowa stawów kąpielowych

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

Firma Wymarzony Ogród oferuje budowę stawów kąpielowych ekstensywnych i intensywnych z wykorzystaniem najwyższej klasy technologii filtracji oraz najbardziej wytrzymałej geomembrany EPDM firmy Firestone. Dzięki doświadczeniu firma Wymarzony Ogród zapewnia swoim Klientom obsługę w zakresie projektowania zbiorników wodnych, wizualizacji 3D projektów, optymalnego doboru roślinności i indywidualizacji charakteru otoczenia stawu tak, aby stał się on doskonałym miejscem relaksu i wypoczynku oraz centralnym punktem definiującym charakter ogrodu.
Posiadamy certyfikaty firmy Firestone i TORO.

Budowa stawów kąpielowych

Systemy automatycznego nawadniania

Wykonawca: GRINER Architektura Krajobrazu

Profesjonalne zakładanie systemów nawadniających, linie kroplujące, zraszacze rotacyjne, czujnik deszcze, automatyczna obsługa.

Systemy automatycznego nawadniania

Automatyczne nawadnianie ogrodu

Wykonawca: Na-Zielono - Trawnik to Nasza Specjalność

Proponujemy świetną alternatywę dla pracochłonnego i czasochłonnego ręcznego podlewania, a jest nim automatyczne nawadnianie ogrodu. Polega ono na montażu w ziemi instalacji, której jedynym widocznym zakończeniem są wynurzane podczas podlewania zraszacze. Cały system jest w pełni zautomatyzowany, podłączony do czujnika deszczu i bezawaryjny. Dodatkowo na cały system udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny. Zakładane przez nas automatyczne nawadnianie ogrodu jest standardem w nowoczesnych i zrównoważonych ogrodach. Dzięki niemu woda dociera dokładnie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba i dokładnie w takich ilościach, jakich powinna.

Cena: 4490 zł

Automatyczne nawadnianie ogrodu

Projektowanie i montaż systemów nawadniania

Wykonawca: Excellent Solutions Piotr Bieńko

Firma Excellent Solutions zajmuje się projektowaniem i montażem nawadniania ogrodów. Proponujemy systemy manualne oraz automatyczne. Zajmujemy się konserwacją, zimowym zabezpieczeniem oraz serwisem instalacji.

Projektowanie i montaż systemów nawadniania