Kamieniarstwo ogrodowe - Usluger.pl

Kamieniarstwo to dział rzemiosła, zajmujący się wydobyciem i obróbką kamienia. W kamieniołomach wydobywa się bloki skalne, które poddawane są w zakładach kamieniarskich obróbce. Od wielu lat dużą popularnością cieszy się kamieniarstwo ogrodowe, a którego można wykonać wiele elementów ozdobnych. Najczęściej kamienie są elementami wykończenia schodów, elewacji budynków. Kamieniami można wyłożyć ścieżki ogrodowe, można wybudować z kamieni grill lub ławkę. Wiele fontann ogrodowych wybudowanych jest również z kamienia. Jeżeli chciałbyś w swoim ogrodzie dokonać zmian wizualnych lub pewne elementy usprawnić, możesz to zrobić za pomocą usług związanych z kamieniarstwem.

Kamieniarstwo ogrodowe , polbruk

Wykonawca: Usługi Ogrodnicze Jacek Grzelak

Nie masz już cierpliwości do tego błota zalegającego na ścieżce , wyjeżdżając z garażu boisz się o całość podwozia Twojego auta , lub cały ogród po byle deszczyku dosłownie spływa Ci ze skarpy , zleć to nam , zrobimy to szybko , sprawnie i skutecznie

Układanie kostki brukowej w ogrodzie

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

Zajmujemy się projektowaniem, wytyczaniem i budową ścieżek ogrodowych. Ścieżki w ogrodzie nie tylko wyznaczają kierunek poruszania się, ale także definiują jego kompozycję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Fontanny ogrodowe

Wykonawca: Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska Paweł Adamowicz

Kompleksowe usługi związane z fontannami z naturalnego kamienia. Doradztwo, projektowanie, wykonawstwo i instalacja.

Renowacja fundamentów kamiennych

Wykonawca: Profesjonalna Obróbka Kamienia Polnego Tomasz Sosnowski

Zapewniamy staranne wykonanie prac związanych z odnową fundamentów kamiennych. Posiadamy obszerną wiedzę oraz duże doświadczenia zawodowe. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam zlecenie rzetelnie i solidnie.

Obróbka kamienia polnego

Wykonawca: Profesjonalna Obróbka Kamienia Polnego Tomasz Sosnowski

Z kamienia polnego ciętego, łupnego można wykonać wiele elementów znajdujących zastosowanie zarówno we wnętrzach budynków mieszkalnych (kominki, posadzki, stoły), jak i na zewnątrz. Wykonujemy parapety okienne, ławy ogrodowe, grille i wiele innych ciekawych elementów dekoracyjnych.
Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Układanie kostki brukowej

Wykonawca: Profesjonalna Obróbka Kamienia Polnego Tomasz Sosnowski

Zajmujemy się wykonywaniem nawierzchni z kostki brukowej kamiennej, betonowej. Kostkę wykorzystujemy do tworzenia: chodników, ścieżek, podjazdów oraz dekoracji ogrodowych.
Zapewniamy solidnie wykonane nawierzchni, która będzie Państwu służyła przez wiele długich lat.

Układanie kamienia płyt i kostki brukowej w ogrodach

Wykonawca: Darpol

Indywidualne realizacje wszelkich konstrukcji i budowli w ogrodach, wykonanych z kamienia, płyt ceramicznych i kostki brukowej. Wykładanie alejek spacerowych, placów zabaw i wypoczynku, murki. Obrzeża oczek wodnych, stawów i strumieni. Konstrukcje wodospadów, kaskad, jaskiń i innych zgodnie z wolą zleceniodawcy.

Montaż systemów odwadniających

Wykonawca: Jacek Kozub KOZEX-BRUK

W skład oferty związanej z montażem systemów nawadniających wchodzą:

  • budowa murków oporowych,
  • profilowanie skarp,
  • wykonanie drenaży,
  • montaż systemu odwadniającego (woda deszczówka z dachu),
  • montaż zbiorników magazynujących wodę deszczową,
  • montaż systemów nawadniających(zraszacze automatyczne,
  • niwelacja terenu.
  • trawa z rolki.
Zlecenia realizujemy zazwyczaj na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Kruszywa i kamienie ozdobne

Wykonawca: GRINER Architektura Krajobrazu

Dolomit, bazalt, marmur, łupek filitowy, piaskowiec, żwir rzeczny, żwir żółty, grys.
Głazy ozdobne

Budowa elementów małej architektury ogrodowej

Wykonawca: Lawendowy Ogród T. Pietruczuk

Firma Lawendowy Ogród zajmuje się budową elementów małej architektury ogrodowej. Wykonujemy przede wszystkim oczka wodne, kaskady, skalniaki, rabaty, pergole oraz trejaże. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy oraz najlepsze materiały od sprawdzonych dostawców zapewniają wysoką jakość usług.

Architektura kamienna w ogrodzie

Wykonawca: AQUAGARDEN - Ogrody Wodne

Firma AquaGarden wykonuje zlecenia z zakresu architektury ogrodowej, zbudujemy dla Państwa ścieżkę ogrodową, taras, schody, murki oporowe, skalniaki oraz wszystko co związane jest z kamieniem w ogrodzie, pracujemy na dowolnie wybranym materiale przez klienta - łupek szarogłazowy, piaskowiec, gnejs, otoczak polny / górski itd. (lecz nie każdy kamień nadaje się na konkretną realizację, tutaj służymy doświadczeniem i wiedzą.)

Kompleksowe wykonanie założeń ogodowych oraz terenów zielonych

Wykonawca: Z.P.H.U.KOSTKA Zaklad Ogólnobudowlany-Brukarski Krzysztof Maćkowiak

Wykonujemy kompleksowo ogrody oraz tereny zielone,począwszy od projektowania,prac ziemnych,nawiezienia ziemi urodzajnej,drenaży ,nasadzeniach roślin,drzew i krzewów.Układamy nawierzchnie z kamienia naturalnego oraz z kostki betonowej na ścieżkach i alejkach.Zakładamy oczka wodne,systemy nawadniań oraz aranżujemy elementy architektury ogrodowej.Zakładamy trawniki siewem jak i z rolki.

Układanie nawierzchni

Wykonawca: CAMPSIS - Niebanalne ogrody

Oferujemy Państwu usługi układania nawierzchni z kostki betonowej, układanie kostki granitowej i układanie kamienia dekoracyjnego. Wykonujemy podjazdy, ścieżki wokół posesji, parkingi i rożnego rodzaju alejki.

Budowa ścieżek ogrodowych

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

Firma Wymarzony Ogród oferuje swoim Klientom usługi projektowania, wytyczania i budowy ścieżek ogrodowych. Wyobraźnia, kreatywność i zmysły artystyczne naszych pracowników pozwolą naszej firmie stworzyć niepowtarzalne aranżacje ścieżek ogrodowych, które pozostając w symbiozie ze stylem Państwa ogrodu oraz charakterem zabudowań i architektury, zdecydowanie upiększą Państwa ogród i nadadzą mu niepowtarzalny design.
Ścieżki w ogrodzie wyznaczają nie tylko kierunek poruszania się po nim, lecz definiują jego kompozycję.

Usługi brukarskie, usługi kamieniarskie

Wykonawca: MOSS DECOR

Wykonujemy różnego rodzaju usługi z zakresu kamieniarstwa i brukarstwa.
- koncepcyjne i budowlane projekty nawierzchni
- projekty małej architektury ( grille ogrodowe, paleniska, kuchnie ogrodowe, schody ogrodowe, donice ozdobne, fontanny, elementy wodne)
- usługi brukarskie- układanie kostki lub płyt (nawierzchnie dróg, nawierzchnie parkingów, nawierzchnie ogrodowe, ścieżki ogrodowe, podjazdy)
- żwirowe nawierzchnie ogrodowe