Aranżacja ogrodów - Usluger.pl

Piękny ogród, to nie tylko skoszona trawa i brak chwastów. W ogrodzie każdy z nas chciałby móc się zrelaksować i odpocząć. Jeżeli zawsze marzyłeś o stawku w ogrodzie, altanie dającej cień lub ścieżkach bambusowych dlaczego nie zrealizować tego pomysłu? Jeżeli nie wiem jak wykonać te prace i czy będzie to pasowało do reszty otoczenia, skorzystajmy z pomocy specjalisty z zakresu aranżacji ogrodu. Z jego pomocą zrealizujemy wszystkie nasze pomysły. Aranżacja ogrodu to wykorzystanie wiedzy projektanta z zakresu roślinności i ładu przestrzennego. Aranżator zaprojektuje nam altanę z grillem, pomoże dobrać odpowiednie kolory roślin oraz rodzaj mebli ogrodowych.

BUDKA DLA JERZYKA

Wykonawca: Ptasi Dom | Budki Lęgowe Dla Ptaków i Schrony Dla Nietoperzy | PtasiDom.com

Budki lęgowe dla ptaków

Budka lęgowa dla jerzyka wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Budka lęgowa typu J. Budka ta jest stosowana jako alternatywne miejsce lęgowe i rozwieszana w celu wykonania kompensacji przyrodniczej utraconych miejsc lęgowych dla jerzyków.

Budka lęgowa dla jerzyka stanowi bardzo ważną rolę w ochronie populacji jerzyków. Budki lęgowe dla jerzyków wykonujemy głównie z dwóch materiałów po pierwsze z ekologicznego trocinobetonu oraz z certyfikowanego drewniana sosnowego. Budki dla jerzyków są doskonale zaprojektowane i wykonane dzięki czemu są chętnie wybierane i zasiedlane przez jerzyki. Skrzynka dla jerzyka jest wykorzystywana do kompensacji przyrodniczej utraconych miejsc lęgowych podczas remontów elewacji i termomodernizacji budynków.

Przeznaczenie

Przeznaczenie budki lęgowej dla jerzyków: Wykonana z polskiego drewna sosnowego, bardzo wytrzymała budka lęgowa typu J przeznaczona jest do zasiedlenia przez jerzyki. Gościnnie może zostać również zajęta przez inne ptaki, np. wróbla, mazurka czy szpaka w szczególności poza okresem lęgowym jerzyka.

Budki Lęgowe, Budka Lęgowa, Domki dla Ptaków, Domki Lęgowe, Budki Lęgowe dla Ptaków, Budki Betonowe, Skrzynki Dla Ptaków, Budki Drewniane, Budki Betonowe, Ptaki, Nietoperze, Ornitolog, Chiropterolog

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: GARDEN Adam Kuracki

Firma GARDEN zajmuje się projektowaniem ogrodów, terenów zieleni. Nasza oferta obejmuje urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych, tworzenie parków i terenów rekreacyjnych. W ramach usług proponujemy: zakładanie trawników, małą architekturę ogrodową, oczka wodne.

Olplan plandeki na taras, osłona na altankę, folia przezroczysta

Wykonawca: Olplan Plandeki

Prowadzisz lokal gastronomiczny z ogródkiem? Posiadasz taras? A może chcesz zabudować boki wiaty ogrodowej? W każdym przypadku są Ci potrzebne osłony tarasowe z winylu.

Osłony są wykonane z elastycznego i odpornego na uszkodzenia materiału PVC. Z takiego samego, z którego produkuje się wytrzymałe banery reklamowe. W osłonach umieszczone zostały okna z atestowanej folii niepalnej, dostępnej w trzech grubościach (0,6; 0,75 i 1,0 mm). Możliwość wykonania osłon na dowolny wymiar oraz wbudowany, wygodny system mocowania sprawia, że są one najlepszym sposobem zabezpieczenia wnętrza wiaty lub tarasu przed wiatrem lub deszczem i śniegiem.

Dlaczego warto zamówić osłony tarasowe u producenta?

• Szybki czas realizacji: do 7 dni,
• Dowolny wymiar osłon oraz ilość,
• Niskie ceny,
• Łatwy system mocowania z obrotowymi oczkami,
• Dolny tunel, ułatwiający zwijanie osłon.

Osłony znakomicie zabezpieczają Państwa i Państwa gości przed chłodnym wiatrem, deszczem lub śniegiem. Pozwalają dłużej użytkować ogródek zimowy lub wiatę czy altanę, stanowiąc trwałe i tanie zabezpieczenie przed zimą. Wbudowane okna foliowe nie ograniczają widoczności, pozwalając dobrze doświetlić wnętrze zadaszenia.

Jeżeli chcesz zamówić osłony tarasowe dla swojego domu lub firmy, skontaktuj się z nami! tel. 537000665 lub biuro@olplan.pl. Zapraszamy na stronę - jak pomierzyć www.olplan.pl

Zakładanie ogrodów

Wykonawca: Tajemniczy Ogród

Oferowane przez naszą firmę usługi zakładania zieleni obejmują: kompleksowe zakładanie, projektowanie ogrodów, zakładanie trawników z siewu, trawników z rolki. Zajmujemy się również wymianą gruntu, wykonywaniem nasadzeń, ściółkowaniem, budową kaskad i oczek wodnych. Zakładamy systemy nawadniania, oświetlenia i małej architektury.
Zapewniamy terminowe realizacje powierzonych nam zleceń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zakładanie ogrodów i terenów zieleni

Wykonawca: Strefa Zieleni Tonika Markowicz

Zakładanie ogrodów i terenów zieleni
- REALIZACJA PROJEKTÓW WŁASNYCH I GOTOWYCH
- ZAKŁADANIE TRAWNIKA Z SIEWU ORAZ Z ROLKI
- NIWELACJA TERENU
- ZAKŁADANIE ŁĄK KWIETNYCH
- ZAKŁADANIE RABAT, KLOMBÓW
- ŚCIÓŁKOWANIE RABAT
- NASADZENIA ROŚLINNE
- KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI
- SKARPOWANIE
- UKŁADANIE MAT ROZCHODNIKOWYCH

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: PIĘKNY OGRÓD Krzysztof Malczyk

Firma PIĘKNY OGRÓD zajmuje się projektowaniem terenów zielonych oraz małej architektury ogrodowej. Nasza oferta obejmuje projektowanie oczek wodnych, zadrzewienia ogrodu, czy oświetlenia. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z upodobaniami, potrzebami i budżetem inwestorów. Ceny ustalane są indywidualnie i są uzależnione od wielkości działki, projektowanego terenu oraz formy graficznej (rzut, wizualizacje, spacer). W przypadku zamówienia kompleksowej usługi – projekt koncepcyjny gratis. Zapraszamy do współpracy!

Aranżacje wnętrz zielenią

Wykonawca: Architektura Krajobrazu Izabela Różańska

Zapewniamy profesjonalną pomoc w odpowiednim doborze roślin.
Podczas realizacji zlecenia uwzględniamy przede wszystkim warunki panujące we wnętrzu, dobór donic.
Usługa aranżacji wnętrz zielenią obejmuje dostarczenie wszystkich potrzebnych materiałów, sadzenie oraz pielęgnacje.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zadaszenia do pergoli pod szkło ,lub płytę komorową.

Wykonawca: Artbegstudio

Wyrób zadaszeń między krokwiami ,do osłonięcia się przed prażącym słońcem ,zwłaszcza pod szkłem ,lub płytą komorową.

Osłony silikonowe transparentne do pergoli i ogródków piwnych .

Wykonawca: Artbegstudio

Wykonujemy osłony transparentne ,do pergoli ,ogródków piwnych z czystego silikonu 1mm grubości,pełna przezroczystość.

Cena: 220 zł

Rolety rzymskie tarasowe -zewnętrzne

Wykonawca: Artbegstudio

Roleta rzymska tarasowa służy jako parawan w celu osłonięcia się przed nadmiernym , wiatrem i sąsiadami ,prowadzenie w systemie linek stalowych żeglarskich w pionie, duża odporność na wiatr.

Cena: 350 zł

Żagiel obrotowy -zwijany

Wykonawca: Artbegstudio

Wykonujemy żagle obrotowe z tkaniny profesjonalnej na systemie Jachtowym zwijane jak prawdziwy żagiel. Zapraszamy do obejrzenia filmiku. youtube.com/watch?v=WlkA3pWS1O8

Zadaszenia tkaninowe

Wykonawca: Artbegstudio

Nowoczesne zadaszenie do konstrukcji klienta – to doskonała propozycja pod względem funkcjonalnym i ekonomicznym na zadaszenie pergoli. Sterowane manualnie, wykonane z profesjonalnej zewnętrznej tkaniny akrylowej, o właściwościach wodoodpornych i pełnym zabezpieczeniu na słońce. W prawdziwym stylu żeglarskim.

Prostota wykonania gwarantuje stabilność i trwałość tego rozwiązania. Faliście ułożony materiał zadaszenia skutecznie chroni przed słońcem i lekkim deszczem, jednocześnie w prosty i skuteczny sposób odprowadza wodę deszczową na jedną ze stron konstrukcji. Niebywałą zaletą tego produktu jest możliwość samodzielnego montażu do istniejącej już konstrukcji pergoli.

Cena: 376 zł

Ogród Rośliny Kwiaty Trawy Byliny Drzewa

Wykonawca: Szkółka Roślin Ozdobnych Dammera

Jesteśmy trzecim pokoleniem ogrodników i znamy się doskonale na tym, czym się zajmujemy. Zapraszamy do odwiedzenia pięknie położonej szkółki w niedalekim od Trójmiasta Mierzeszynie - to tylko 25 km. Szeroki asortyment różnorodnych, również rzadkich roślin, kompetentna obsługa, dogodne godziny otwarcia, stadnina koni obok szkółki, w pobliżu szkółki polodowcowe jezioro Małe i labirynty w Blizinach.
Do dyspozycji Państwa jest również strona internetowa - www.dammera.pl - katalog ponad 3000 własnych zdjęć z opisami roślin dla ułatwienia wyboru.
Szkółka jest największym producentem hortensji bukietowych na północy Polski.
Serdecznie zapraszamy!

Budowa ogrodu

Wykonawca: Zakład Zieleni "STAGROS" P.W. Szubert Stanisław

Firma nasza istnieje od 1991r. Od tego czasu zajmujemy się z pasją terenami zieleni(ogrodami).W tym czasie założyliśmy wiele ogrodów. Mamy duże doświadczenie w budowania jak i pielęgnacji ogrodów. Wramach naszych usług jest projektowanie ogrodów, budowa ogrodów, montaż nawodnienia, układanie kostki betonowej, granitowej i z innych nawierzchni. Wykonujemy także oczka wodne i montujemy małą architekturę. Prześwietlamy i wycinamy drzewa i krzewy łącznie z karczowaniem.
Na koniec możemy się zająć całoroczną pielęgnacją ogrodu.
Odpady Wywozimy.
Zapraszam do współpracy.

Tarasy na dachach

Wykonawca: Green Designers s.c.

Nawet mieszkając w centrum miasta, możesz mieć swoją prywatną, zieloną oazę spokoju. Zielone tarasy na dachach to nowoczesne, minimalistyczne rozwiązanie dla osób, którym zależy na posiadaniu zielonej przestrzeni do odpoczynku. Galeria ze zrealizowanych przez nas projektów jest dostępna na naszej stronie internetowej.