Projektowanie i wykonywanie ogrodów

Wykonawca: Wirtuozi Zieleni Arkadiusz Boguszewski

Nasza firma WIRTUOZI ZIELENI zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, realizacją oraz pielęgnacją terenów zieleni, zarówno przestrzeni prywatnych ogrodów przydomowych, jak i przestrzeni użyteczności publicznej, terenów przy firmach oraz aranżacjami balkonów i tarasów.

Usługi ogrodnicze

Wykonawca: SALIX-ZIELEŃ

Salix-zieleń zajmujemy się aranżacją i pielęgnacją terenów zielonych, oferujemy m.in. urządzanie i tworzenie ogrodów od podstaw, kompleksową pielęgnacje drzew krzewów i trawników, porządkowanie zaniedbanych terenów zielonych, cięcia sanitarne i korekcyjne, wycinkę drzew w trudno dostępnych miejscach 661-95-77-55

Aranżacja, zakładanie ogrodów

Wykonawca: Alden - Kraina Ogrodów

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodów, projekt, dobór roślin, przygotowanie terenu, nawodnienia, zakładanie trawnika, nasadzenia, układanie kostki i obrzeży, rozsypywanie kory i kamienia, oraz późniejsza pielęgnacja.

Zakładanie zieleni w ogrodach i na tarasach

Wykonawca: DEKOLENA-PROJEKT Agnieszka Lenczewska

Projektuje i zakładam zieleń w ogrodach jak i na tarasach czy balkonach. Pomagam w doborze odpowiednich roślin i dekoracji.

Inwentaryzacja zieleni

Wykonawca: Fluo.Greendesign - Projektowanie i Zakładanie Ogrodów

Inwentaryzacja zieleni jest etapem, który powinien poprzedzać każdy projekt ogrodu. Jest to działanie polegające na zidentyfikowaniu i rozmieszczeniu na mapie wszystkich możliwych do rozpoznania roślin. Taki podkład stanowi doskonały punkt wyjścia dla przyszłego projektu. Każdej inwentaryzacji towarzyszy dokumentacja fotograficzna roślin oraz pomiar z użyciem miary lub dalmierza.
Wyniki przedstawiane są w formie tabeli oraz na podkładzie geodezyjnym.

Doradztwo w zakresie doboru i pielęgnacji roślin

Wykonawca: Fluo.Greendesign - Projektowanie i Zakładanie Ogrodów

Doradzamy naszym klientom, m.in: jakie rośliny sadzić w danym miejscu w zależności od nasłonecznienia, kierunków wiatrów i warunków glebowych, jak należy przygotować podłoże, aby rośliny dobrze przyjęły się w środowisku, kiedy i jak należy wykonywać cięcia pielęgnacyjne, jakie rośliny konkurują ze sobą
i jakich połączeń należy unikać oraz jakie rośliny komponują się wizualnie, jak przygotować rośliny do zimy.

Aranżacja ogrodów

Wykonawca: Zielona Sceneria Łukasz Piliszek

Projektowanie ogrodów.

Aranżacje roślinne

Wykonawca: MK Garden

Tworzymy aranżacje roślinne wewnątrz budynków i przy firmach, dobieramy rośliny, donice, elementy ozdobne.

Systemy automatycznego nawadniania

Wykonawca: Gardenia - Studio Architektury Krajobrazu

Zakładamy oszczędne i niezawodne systemy automatycznego nawadniania ogrodowego. Posiadamy w tym zakresie odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. W 2013 roku otrzymaliśmy tytuł "Autoryzowany Partner GARDENA".
Więcej informacji i przykładowych realizacji na www.gardenia-studio.pl

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: Gardenwizja

Głownie zajmujemy się projektowaniem i aranżowaniem ogrodów. Mamy szeroką ofertę rozwiązań i podchodzimy do każdego indywidualnie, dlatego każdy ogród przez nas zaprojektowany jest wyjątkowy i oryginalny.

Firma zakłada i pielęgnuje ogrody i układa nowoczesne nawierzchnie

Wykonawca: Dariusz Dworakowski NASZ OGRÓD

Oferujemy państwu różnego usługi z zakresu architektury ogrodowej i układanie nowoczesnych nawierzchni z kostki brukowej i granitu ,posiadamy 20 letnie doświadczenie ,pełna oferta na www.kamienogrod.pl

Cena: 1 zł

Aranżacja ogrodów

Wykonawca: Zielone Salony

Zakres oferowanych przez nas usług to także profesjonalna aranżacja ogrodów. "Zielone Salony" świadczą usługi ogrodnicze, w tym również zajmują się projektowaniem i aranżacją ogrodów. Razem z Tobą zaprojektujemy ogród Twoich marzeń, zgodnie z Twoimi upodobaniami i preferowanym stylem.

Projektowanie ogrodu

Wykonawca: Władca Ogrodów

Projekt szczegółowy zawiera wykaz roślin z nazwami polskimi i łacińskimi wraz z ich zdjęciami oraz kosztorys. Realizacja projektu następuje natychmiast po wyrażonej przez Klientów akceptacji projektu. Kompleksowa usługa założenia ogrodu obejmuje również założenie systemu nawadniającego,wykonanie ścieżek, murków, kącików wypoczynkowych itp. Oferujemy doraźną lub całoroczną opiekę nad założonym ogrodem. Udzielamy też porad z dojazdem do Klienta.

Cena: 1 zł

Ogrodzenie kamienne, mury oporowe

Wykonawca: MAGIC ART Sztuczne Skały

Ogrodzenie z łukiem wykonane jest w technologii siatko i styrobetonu. Imituje on wykuty z kamieni łuk oraz skały, które tworzą ogrodzenie. Na planie widoczny jest skalniak z barwionego betonu. Nasze produkty są ręcznie rzeźbione i barwione wysokojakościowymi farbami firmy KEMIKO.

Mała architektura ogrodowa

Wykonawca: MAGIC ART Sztuczne Skały

Zajmujemy się tworzeniem sztucznych skał w rozmaitych kształtach i kolorach. Zapraszamy do kontaktu.