Zakładanie ogrodów

Wykonawca: sylvan

Zajmujemy się zakładaniem ogrodów. Korzystając z naszych usług możesz być pewien że Twój ogród będzie piękny i zielony. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze. Od pomysłu po realizację. Zakładamy kwietniki, oczka wodne, zieleńce , parki, trawniki z rolki oraz darni rolowanej.

KSZTAŁTOWANIE TERENÓW ZIELENI

Wykonawca: DARP ogrody

Realizujemy zarówno własne jak i powierzone projekty.
Do zatwierdzonych projektów zabezpieczamy zaopatrzenie, transport i prace wykonawcze. Zapewniamy udział przy realizacji inspektora nadzoru terenów zieleni (uprawnienia SITO NOT).

OGRODY PRYWATNE

Wykonawca: DARP ogrody

Do budowy ogrodów podchodzimy z pasją. Szanujemy naszych klientów, ich potrzeby, czas i pieniądze. Dlatego zarówno projekt jak i etap wykonawczy muszą być przygotowane oraz zrealizowane solidnie i indywidualnie.
Dysponując dużym doświadczeniem jesteśmy w stanie zarówno zweryfikować pomysły inwestora jak i zaproponować własne rozwiązania, które ułatwią realizację. Jesteśmy elastyczni w zakresie podejmowanej współpracy: od kompleksowych realizacji po pomoc w niektórych etapach budowy ogrodu systemem gospodarczym.

Architektura Ogrodowa

Wykonawca: GamaOgrody - Jaworska Anna

- Zakładanie ogrodów
- budowa murków oporowych , skalniaków, pergoli, altanek, balustrad, schodków,drewutni,tarasów itp.
- budowa alejek i ścieżek ogrodowych
- rzeźby ogrodowe, ławki, grille, place zabaw
Trawniki
- zakładanie trawników z siewu, z rolki lub na geowłóknie
- pielęgnacja (aeracja, wertykulacja, nawożenie, koszenie, odchwaszczanie)
- regeneracja (renowacja, piaskowanie, dosiewanie, wałowanie)

Drzewa i krzewy
- nasadzenia
- nawożenie
- formowanie i przycinanie

Systemy nawadniające,ogrody,brukarstwo

Wykonawca: D.U.H. Hydroogrody Rafał Kołodziej

Zajmujemy się zakładaniem automatycznych systemów nawadniających.System ten,składa się z samych zalet.Podstawowe zalety to to,że:oszczędzasz wodę,czas,a co za tym idzie-pieniądze.Twój trawnik podczas całego okresu leteniego będzie soczyście zielony-a o to nam chodzi!Podczas wyjazdu na wakacje,Twój ogród będzie na bierząco podlewany.
Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej w celu zapoznania sie z pełna oferta http://www.hydroogrody.pl

Montaż instalacji automatycznego nawadniania

Wykonawca: Fargesia Szymon Hoser

Zakładamy systemy nawadniające oparte na produktach renomowanych firm: k-rain, orbit, irritec, irriga

Projektowanie ogrodu, tworzenie wizualizacji

Wykonawca: KRÓLESTWO ZIELENI Pracownia Architektury Krajobrazu Ludmiła Urbańska

Styl pracy wraz z wyceną usługi dostosowany jest indywidualnie do wymagań klienta. Ustala się główne kryteria wg których powinien powstać projekt. Zbiera się ponadto informacje dotyczące terenu zagospodarowania. Mile widziany jest podkład geodezyjny lub inny plan sytuacyjny ze skalą lub zwymiarowanymi obiektami znajdującymi się w granicach opracowania. Na poszczególnych etapach pracy odbywają się konsultacje dotyczące projektu.

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Wykonawca: OGRODNIK Małgorzata Andrzejczak

Działalność naszą wyspecjalizowaliśmy w zakresie profesjonalnego projektowania i urządzania ogrodów, terenów zieleni, oraz budowie oczek i kaskad wodnych, systemów nawadniania, wodotrysków z kamienia i automatyki przydomowej.

Architektura ogrodowa - altany, trejaże, pergole

Wykonawca: Fargesia Szymon Hoser

Montujemy gotowe konstrukcje wykonane z drewna lub metalu. Znajdą się tu altany, trejaże i pergole. Konstrukcje ogrodowe mogą spełniać rozmaite funkcje: służyć jako podpory dla roślin, wydzielać pewne przestrzenie, bądź inne

Oświetlenie ogrodu

Wykonawca: Fargesia Szymon Hoser

Zapewniamy montaż lamp ogrodowych (ładne lampy stanowią dekorację same w sobie również za dnia) oraz ukrytych reflektorków, które w odpowiedni sposób (dyskretnie bądź efektownie) podkreślą wybrane elementy ogrodu.

Nawierzchnie ogrodowe

Wykonawca: Fargesia Szymon Hoser

Wykonuje my typowe nawierzchnie ogrodowe: z płyt kamiennych, żwirowe, czy z podkładów kolejowych. Wykonujemy również drobne prace brukarskie.

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: Procentrum Pracownia Projektowa

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Projekt,montaż nawadniania automatycznego

Wykonawca: Arkadia Sztuka Ogrodów

witam
Od wielu lat montujemy systemy nawadniajace . Technologia coraz bardziej sie unowocześnia ale wiem jedno nikt jeszcze mi nie powiedział ze założenie nawadniania w ogrodzie to zły pomysł. Są klienci którzy mają półautomatyczny system i tacy z pełnym automatem ale i jedni i drudzy nie wyobrazają sobie ogrodu bez tego systemu.
Zapraszam Arkadiusz Kowalski
cena całkowitego założenia jest uzależniona od budowy ogrodu 8-11zł/m2

Systemy nawadniające

Wykonawca: TomFast

Firma świadczy usługi w zakresie aranżacji, modernizacji i kompleksowej pielęgnacji terenów zielonych. W zakresie usług jest: montaż instalacji nawadniających, oświetlenia i architektury ogrodowej, pielęgnacja, dbanie o porządek: cięcie żywopłotów, koszenie i wertykulacja trawników. Szukamy Klientów indywidualnych, jak również chętnie podejmiemy współpracę z firmami i wspólnotami mieszkaniowymi.

Projetowanie ogrodów przydomowych

Wykonawca: Art Area Pracownia Architektury Krajobrazu

WYKONUJEMY PROJEKTY:  • Ogrodów przydomowych - rodzinnych, klasycznych, naturalistycznych, nowoczesnych, wiejskich, leśnych, śródziemnomorskich, japońskich, wodnych, traw

  • Aranżacji zielenią - wnętrz mieszkalnych, wnętrz biurowych i handlowych oraz wystaw, tarasów i balkonów, ogrodów zimowych

  • Kaskad i elementów wodnych we wnętrzach

  • Placów zabaw i terenów rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży - terenów przy szkołach i przedszkolach, ogródków dziecięcych, placów zabaw