Pielęgnacja zieleni

Wykonawca: SOBO Piotr Sobociński

Dbając o zewnętrzny wizerunek Państwa otoczenia, chcielibyśmy również zaproponować całoroczną opiekę nad terenami przyległymi do nieruchomości. Zadbany teren zewnętrzny to nie tylko kwestia estetyki, ale również bezpieczeństwa Państwa pracowników, klientów oraz gości.
W formie abonamentu lub jednorazowej wizyty gdzie cena to 35zł/rbg.

Cena: 35 zł

Pielęgnacja zieleni

Opieka nad oczkiem wodnym i kaskadą - całorocznie

Wykonawca: OGRODY-RW Pracownia Architektury Krajobrazu

wykonujemy oczka wodne i różne kaskady. Dbamy o należyty stan wody i efektu wizualnego. czyścimy filtry i je wymieniamy na mniej kłopotliwe(niewidoczne).
Zajmujemy się także renowacją i przebudową istniejących oczek np. wymiana podłoża, foli zabezpieczamy przed korzeniami itd.

opieka nad oczkiem wodnym i kaskadą - całorocznie

Pomagamy w doborze odpowiedniego wzoru, kostki, nawierzchni

Wykonawca: OGRODY-RW Pracownia Architektury Krajobrazu

Połączenia koloru kostki, faktury nawierzchni powinno tworzyć całość. Wzór ma harmonizować z całością ogrodu, domu i budynków gospodarczych, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie zgranie. Wykonujemy projekty wizualne i projekty wymiarowania gotowe dla wykonawcy prac. Nasza oferta ma na celu pomóc Państwu uporać się z tym na pozór prostym zadaniem. Pozdrawiamy i zapraszamy.

pomagamy w doborze odpowiedniego wzoru, kostki, nawierzchni

Dobór faktury, kolotu kostki, nawierzchni do całości ogrodu i domu

Wykonawca: OGRODY-RW Pracownia Architektury Krajobrazu

Zadbanie o wszystkie te elementy tj. tekstura ,kolorystyka, faktura i odpowiedni wzór w konsekwencji końcowej powinien dać zamierzony cel spójności i harmonii całości otoczenia i zabudowy. Dbając o szczegóły Umożliwiamy Państwu wizualizacje tych elementów bez ponoszenia dużych kosztów i gwarantujemy satysfakcje po wykonaniu prac w terenie. Wizualizacja z wybranymi elementami, która jest państwu przedstawiana jest dobierana wg Państwa potrzeb i gustów. Ponadto wykonujemy różne koncepcje wzorów np. Państwa podjazdu do domu, garażu itp. Wykonujemy również projekt z wymiarowaniem i ilością powierzchni w [m2] dla wykonawcy prac w terenie. oszczędzając pieniądze na niepotrzebny zakup nadwyżki materiału. Zapraszamy z do skorzystania z oferty i pozdrawiamy

Dobór faktury, kolotu kostki, nawierzchni do całości ogrodu i domu

Dobór kostki płytki , koloru, faktury do całości ogrodu

Wykonawca: OGRODY-RW Pracownia Architektury Krajobrazu

Zadbanie o wszystkie te elementy tj. tekstura ,kolorystyka, faktura i odpowiedni wzór w konsekwencji końcowej powinien dać zamierzony cel spójności i harmonii całości otoczenia i zabudowy. Dbając o szczegóły Umożliwiamy Państwu wizualizacje tych elementów bez ponoszenia dużych kosztów i gwarantujemy satysfakcje po wykonaniu prac w terenie. Wizualizacja z wybranymi elementami, która jest państwu przedstawiana jest dobierana wg Państwa potrzeb i gustów. Ponadto wykonujemy różne koncepcje wzorów np. Państwa podjazdu do domu, garażu itp. Wykonujemy również projekt z wymiarowaniem i ilością powierzchni w [m2] dla wykonawcy prac w terenie. oszczędzając pieniądze na niepotrzebny zakup nadwyżki materiału. Zapraszamy z do skorzystania z oferty i

dobór kostki płytki , koloru, faktury do całości ogrodu

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: GreenService Piotr Bilski

Całoroczna i sezonowa opieka nad ogrodem:

 • formowanie krzewów, drzew i żywopłotów (cięcia odmładzające, formujące, sanitarne),
 • koszenie trawników
 • regeneracja trawników: odchwaszczanie, nawożenie, wertykulacja, aeracja
 • nasadzenia, rozkładanie geowłókniny, usługa glebogryzarką, pielenie,
 • utrzymanie w czystości i ładzie Twojego Ogrodu
oraz wszystko to, co można zrobić w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodów

Czyszczenie elementów ogrodowych

Wykonawca: GreenService Piotr Bilski

Zajmujemy się czyszczeniem i impregnacją: kostki brukowej, murów, elewacji oraz pokryć dachowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie,
gwarantując tym samym Naszym Klientom pełną satysfakcję i zadowolenie z wykonanych usług.

Czyszczenie elementów ogrodowych

Opryski biologiczne i chemiczne roślin

Wykonawca: Herbios Imperata Projektowanie i realizacja ogrodów

W ramach usług wykonujemy opryski, tak aby ogród był zdrowy i prawidłowo się rozwijał. Najczęściej stosujemy opryski biologiczne, czyli nie używamy chemii, tylko naturalne i ekologiczne środki ochrony roślin. Oprysk ma na celu wzmocnienia oraz polepszenie odporności roślin. Kiedy roślina już sama nie potrafi sobie poradzić i jej stan zdrowotny jest słaby, wtedy wykorzystujemy opryski chemiczne na choroby grzybowe i szkodniki.

Opryski biologiczne i chemiczne roślin

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: Herbios Imperata Projektowanie i realizacja ogrodów

Oferujemy Państwu szereg usług związanych z pielęgnacją ogrodu. Nasza oferta obejmuje:
- strzyżenie roślin,
- formowanie i przycinanie drzew i krzewów,
- opryski,
- nawożenie,
- koszenie i pielęgnacja trawników,
- odchwaszczanie,
- szczepionki odżywcze przeciw chorobom,
- oczyszczanie rabat,
- grabienie liści,
- uzupełnianie kory sortowanej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pielęgnacja ogrodów

Grabienie liści w ogrodach

Wykonawca: Darpol

Fachowe przygotowanie ogrodów do zimy. Grabienie i usuwanie liści. Czyszczenie oczek wodnych i zabezpieczenie siatką.

Grabienie liści w ogrodach

Usługi ogrodnicze

Wykonawca: BER-TRANS

BER-TRANS oferuje usługi ogrodnicze od etapu projektowania, poprzez realizację projektu, aż do etapu pielęgnacji i utrzymania ogrodów i innych terenów zielonych. Nasi pracownicy zajmują się zakładaniem trawników, ich koszeniem i regeneracją, zakładaniem automatycznych systemów nawadniania, sadzeniem, przesadzaniem drzew, krzewów i bylin, a w razie potrzeby ich ścinaniem i wykopywaniem korzeni oraz przycinaniem i formowaniem żywopłotów. W naszej ofercie znajduje się także przekopywanie ogrodów, równanie, niwelacja działki, usługi glebogryzarką, grabienie liści, prace brukarskie, zamiatanie, mycie kostki, elewacji i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!

Usługi ogrodnicze

Prace ogrodnicze

Wykonawca: Fantastyczne Ogrody Kompleksowe Zakładanie Ogrodów

Świadczymy profesjonalne usługi ogrodnicze na zlecenie osób prywatnych, firm i instytucji. Zajmujemy się m.in. projektowaniem, zakładaniem i urządzaniem ogrodów, pielęgnacja ogrodów, zakładaniem oczek wodnych i stawów, nawadnianiem i elektryką ogrodową, brukarstwem i kamieniarstwem ogrodowym. Oferujemy także sprzedaż, montaż oraz doradztwo w wyborze szklarni i tuneli ogrodowych, czy też ogrodowych wanien spa. Zakres prac oraz ich częstotliwość uzgadniamy z każdym klientem indywidualnie. Świadczymy usługi jednorazowe oraz nawiązujemy stałą współpracę na całoroczne utrzymanie i opiekę nad ogrodem. Zapraszamy do współpracy!

Prace ogrodnicze

Koszenie trawy

Wykonawca: Marek Błondowski - Firma Usługowa

Specjalnością firmy jest kompleksowa pielęgnacja terenów zielonych, zarówno prywatnych posesji, jak i terenów firmowych, czy też terenów wokół instytucji, takich jak: szkoły, przedszkola, urzędy. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje:

 • mulczowanie,
 • koszenie trawy,
 • nawadnianie,
 • grabienie i wywóz liści,
 • przycinanie krzewów i drzew,
 • prace porządkowe.
Przyjmuję zamówienia na stałą współpracę lub jednorazowe zlecenia.
Działam głównie lokalnie na terenie Lidzbarka i okolic, ale zapraszam do kontaktu także mieszkańców innych miast i regionów. Jestem w stanie dojechać niemal w każde miejsce.

Koszenie trawy

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: Mój Ogród Paweł Tomczyk

Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. Nasza oferta obejmuje utrzymanie czystości, odchwaszczanie, przycinanie drzew i krzewów, koszenie trawników i trawy oraz nawożenie. Proponujemy także ochronę roślin przed szkodnikami i chorobami oraz serwis systemów automatycznego nawadniania.

Pielęgnacja ogrodów

Serwisowanie ogrodów

Wykonawca: ART-GARD

oferuje profesjonalne serwisowanie ogrodów, szeroki zakres usług, przystępne ceny
wiedza i praktyka. zapraszam do kontaktu

serwisowanie ogrodów