Projektowanie i zakładanie ogrodów

Wykonawca: HAT-GARDEN Projektowanie i Zakłądanie Terenów Zieleni

HAT=GARDEN to Usługi z zakresu architektury krajobrazu. profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów i innych terenów zieleni. projekty wykonywane w AutoCad, wizualizacje w Landscaping and Deck Designer.duże doświadczenie, wiele realizacji.

Odśnieżanie

Wykonawca: ogrodypro

W okresie zimowym też trzeba zadbać o swoje otoczenie, zajmujemy się odśnieżaniem posesji i chodników. Prace wykonujemy szybko i fachowo. Konkurencyjne ceny.
Nasz czas reakcji "na śnieg" jest błyskawiczny

Utrzymanie zieleni

Wykonawca: Firma Krzak

Wykonastwo oraz pielęgnacja od A do Z

Ogrody

Wykonawca: Norma Ogrody

.

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Wykonawca: Pracownia Zazieleniania Flor-Serwis

Oferujemy bogaty zakres usług:
Projektowanie: ogrodów przydomowych o dowolnym kształcie i powierzchni, w różnym stylu (nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych, japońskich, angielskich, ogrody tematyczne), rabat, kwietników, małej architektury oraz oświetlenia (ogrody światła i cienia), systemu nawadniania w ogrodach, nawierzchni, elementów wodnych
Kompleksowe wykonawstwo: niwelacja terenu, zakładanie trawników (z systemami nawadniającymi), budowa nawierzchni, sadzenie roślin itp.

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Wykonawca: LandPark

LandPark

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług ogrodniczych - od projektu do realizacji. W ich zakres wchodzi m.in.:
projekty, systemy nawadniające, sadzenie roślin, systemy oświetleniowe, sprzedaż materiału roślinnego, ziemi, kory, pielęgnacja ogrodów.

Ogrody,usługi ogrodnicze,zakładanie ogrodu,kosze

Wykonawca: Firma OGRODNIK


  • koszenie wykaszanie trawy,grabienie (możliwość wywozu skoszonej trawy)

  • przycinanie żywopłotów

  • zakładnie trawnika

  • wertykulacja

  • wycinanie zarośli kosą spalinową

  • karczowanie terenu

  • wycinka drzew

Montaż nawadniania ogrodu

Wykonawca: Agro Floris Usługi Ogrodnicze Łukasz Czekaj

Każda taka inwestycja musi być poprzedzona inwentaryzacją terenu, pomiarami i stosownymi obliczeniami, dlatego tak ważny jest wybór profesjonalnego wykonawcy systemów nawadniających. Certyfikowany instalator systemów nawaniających dokładnie sprecyzuje wymagania ogrodu i dopasuje elementy systemu nawadniania w oparciu o takie parametry jak: wydatek źródła wody, ukształtowania terenu, indywidualne zapotrzebowanie roślin.

FREZOWANIE - KARCZOWANIE - USUWANIE PNI

Wykonawca: Ogród Pod Wierzbami Centrum Ogrodnicze

Karczownik do pni (potocznie - frezarka do pni, frez do pni, niwelator pni) służy do usuwania pni drzew przez frezowanie części nadziemnej i podziemnej, do określonej głębokości poniżej poziomu gruntu.

Dodatkowo oferujemy:
- karczowanie pni mechanicznie (koparką)
- karczowanie pni ręcznie
- wywóz i utylizację karpinny
- zasypanie dołów po karczowaniu

Cena: 150 zł

AUTOMATYCZNE SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

Wykonawca: Ogród Pod Wierzbami Centrum Ogrodnicze

Rain Bird to wiodący producent i dostawca produktów i usług nawadniania. Opatentował ponad 130 rozwiązań, które zrewolucjonizowały przemysł produkcji żywności i zapoczątkowały nową erę w nawadnianiu, na całym świecie. Zraszacze są w pełni schowane pod ziemią i tylko podczas pracy wynurzają się na powierzchnię, nie ulegają, więc uszkodzeniu podczas koszenia trawnika.

System nawadniający

Wykonawca: Zakład Usługowy Jarosław Bryś

Usługa dotyczy kosztów materiału i robocizny wykonania 1 sekcji automatycznego systemu nawadniania w ogrodzie przydomowym ,o powierzchni od 300-800mkw ilość sekcji uwarunkowana jest od wydajności i ciśnienia wody, ukształtowania działki, rodzaju roślin, rodzaju gleby

Cena: 900 zł

Zakładanie i pielęgnacja trawników

Wykonawca: Twój Piękny Trawnik

Trawniki siane oraz z rolki

Systemy nawadniające

Wertykulacja i aeracja

Odchwaszczanie i nawożenie

Cena: 1 zł

WYCINKA DRZEW

Wykonawca: P.U.H. Weldmag

Wykonujemy usługę wycinania drzew metodą tradycyjną. W miejscach gdzie nie miejsca na ścięcie całego drzewa, wykonujemy usługę metodą alpinistyczną. ( ścinanie drzewa po kawałku od góry )

Nawodnienia automatyczne

Wykonawca: "Ogrody Sopot" Andrzej Kilkowski

Zajmujemy się montażem automatycznego systemu nawadniania , korzystając z produktów uznanych producentów ,dzięki wyposażeniu w sterowniki i wyłączniki, dba o zieleń podczas nieobecności właścicieli, zaś jego dodatkową zaletą jest ekonomiczne zużycie wody dostosowane do istniejących warunków atmosferycznych. Można go zamontować zarówno podczas zakładania ogrodu, jak i w późniejszym terminie.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Wykonawca: Artplan Pracownia Architektury Krajobrazu

Profesjonalne projektowanie oraz zakładanie ogrodów i terenów zieleni publicznej, montaż systemów nawadniających, oświetlenia, małej architektury, pielęgnacja roślin, koszenie trawy, wycinka oraz cięcia drzew i krzewów, nawożenie itp.