Ogrody Ogrodnictwo Trawnik Przycinanie Sadzenie

Wykonawca: Grzegorz Wójcik Alnum

Usługi ogrodnicze :

ZAŁOŻENIE TRAWNIKA 10 zł/m2
RÓWNANIE TERENU 6-7 zł/m2
PIELENIE od 0,3 zł/m2
PRZYCINANIE 5-20 zł/szt
SADZENIE 1-10 zł/szt
NAWOŻENIE 0,3 zł/m2
ODWODNIENIE od 10 zł/mb


Podane ceny są orientacyjne. Konkretna wycena zostanie dokonana po oględzinach.
Można się z nami skontaktować między 9 a 18 Pon-Sob

Ogrody Ogrodnictwo Trawnik Przycinanie Sadzenie

Opieka nad grobami

Wykonawca: F.U.H. ZIELENIEC

Jeśli mieszkacie Państwo w innej miejscowości, za granicą, możecie nam zlecić stałą opiekę nad grobem Waszych bliskich. W ramach tej usługi oferujemy sprzątanie, bieżące mycie, czyszczenie i konserwację kamieni nagrobnych, nasadzenia kwiatów i roślin, wymianę kwiatów ciętych, podlewanie, wymianę wody w wazonach, zapalanie zniczy, porządkowanie otoczenia, bieżące usuwanie liści, wypalonych zniczy. Miejsce pochówku będzie zawsze świeże, bez zwiędłych kwiatów, zawsze będzie zapalony znicz. Przygotujemy grób na Święto Zmarłych, pokryjemy choiną, upiększymy wieńcem, kwiatami ciętymi, doniczkowymi. Wysprzątamy po Dniu Zadusznym, zabezpieczymy i przygotujemy do zimy, zaś w zimie odśnieżymy i uzupełnimy ubytki choiny, wysprzątamy wiosną.

Opieka nad grobami

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Wykonawca: Niebanalny Ogród

Projektowanie ogrodów to wyzwanie dla naszej wyobraźni.. to magia kolorów i zapachów, sztuka połączenia form, światła i cienia. Szukasz niekonwencjonalnych pomysłów i nietypowych, odważnych rozwiązań w Twoim ogrodzie…?
Niebanalny Ogród to nowoczesna pracownia architektury krajobrazu, która działa na rynku od 2005 roku. Rysujemy indywidualne projekty, których główną myślą jest harmonia kompozycji oraz funkcjonalność. Oferujemy kompleksowe usługi – od inwentaryzacji poprzez projekt, kosztorys, realizację i stałą pielęgnację. Proponujemy całoroczną bądź sezonową (również w formie abonamentu) opiekę nad ogrodami, tarasami oraz terenami zieleni. Tworzymy projekty, które spełniają oczekiwania i potrzeby użytkowników oraz dostosowane są do ich możliwości finansowych.
Zakres naszych usług obejmuje :

projekty i realizacje
-ogrodów i terenów zieleni
-balkonów, tarasów i zielonych dachów
-przestrzeni ‚zielonych’ w mieszkaniach i apartamentach
-’zielonych’ ścian
-systemów automatycznego nawadnian

projektowanie i zakładanie ogrodów

Zagospodarowywanie terenu zielonego

Wykonawca: U słowików F.U.H.

projektowanie i zagospodarowywanie małych i dużych terenów zielonych

Zagospodarowywanie terenu zielonego

Planowanie i zakładanie ogrodów , oczek wodnych , systemów nawadnia

Wykonawca: Serwis Zieleni

Ogród duży czy mały
Teren pobudowlany , czy ogród zaniedbany / zniszczony
To nie stanowi dla nas żadnego problemu
Zawsze możemy stworzyć coś pięknego i praktycznego , lub przywrócić dawną świetność

Planowanie i zakładanie ogrodów , oczek wodnych , systemów nawadnia

Projektowanie i urządzanie ogrodów oraz terenów zielonych

Wykonawca: Projekt Ogrody Marzena Żak

U nas Klient jest najważniejszy - dostajemy zadanie zaplanowania Jego otoczenia, przestrzeni, w której będzie spędzał wolny czas...
Aby sprostać Państwa oczekiwaniom proces projektowania rozpoczynamy od wnikliwej rozmowy, określeniu potrzeb, wymagań, wykonujemy inwentaryzację zastanego terenu oraz szukamy widoków wymagających wyeksponowania lub ukrycia widoków mało atrakcyjnych.
Nigdy nie przedstawiamy jednej koncepcji - przy projekcie robimy burzę mózgów i pomysłów, dlatego otrzymują Państwo kilka propozycji. Z nich jest wybierana jedna lub mieszamy kilka w całość, żeby osiągnąć maksymalnie zadowalający efekt. Później wykonujemy sczegółowy projekt inwestycji, dobór roślin, oświetlenia, małej architektury, rozmieszczenie systemu nawadniającego, spis materiałów potrzebnych do realizacji ogrodu oraz kosztorys i harmonogram prac.
Po podpisaniu umowy pozostaje Państwu tylko spokojnie obserwować, jak powstaje Państwa Zielona Oaza...

Projektowanie i urządzanie ogrodów oraz terenów zielonych

Glebogryzarka

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

GLEBOGRYZARKA CJD-1002A zbudowana jest w formie traktorka jednoosiowego napędzana ekonomicznym silnikiem czterosuwowym o mocy 7 KM. Posiada bieg do przodu, neutralny i wsteczny. Glebogryzarki tego typu znajdują szerokie zastosowanie przy wykonywaniu prac na ziemiach kulturalnych w ogrodnictwie, szkółkarstwie, sadownictwie oraz uprawie przydomowych ogródków działkowych. Urządzenie wykorzystuje się jako rozdrabniacz brył ziemi w celu uzyskania struktury gruzełkowatej podłoża, do mieszania nawozu (organicznego lub mineralnego) z glebą oraz do odchwaszczania mechanicznego

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 110 zł

Glebogryzarka

Kosiarka spalinowa

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Kosiarka do trawy Green Technology GTM 530 PSC to stalowa kosiarka spalinowa bez napędu 3w1 (może zbierać do kosza, rozdrabniać lub wyrzucać trawę). Przeznaczona jest dla użytkowników prywatnych pracujących na średnich i dużych powierzchniach. Jest wyposażona w łożyskowane koła, co gwarantuje płynność jazdy kosiarki. Wysokość cięcia jest regulowana centralnie. Stalowa obudowa kosiarki jest malowana dwuwarstwowo elektroforetycznie z podkładem co gwarantuje dużą trwałość

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 60 zł

Kosiarka spalinowa

Piła łańcuchowa elektryczna

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Urządzenie to cechuje się dużą funkcjonalnością i potężna mocą silnika. Taka piła jest idealna do użytkowania w każdym domu, gospodarstwie czy ogrodzie. Piła wyposażona jest w system szybkiego napinania łańcucha co jeszcze bardziej ułatwia prostotę jej użytkowania. Cechy urządzenia; Profesjonalna pilarka łańcuchowa nadająca się również do skomplikowanych cięć, np. przy budowaniu z drewna Wyważony rozkład ciężaru i perfekcyjne usytuowanie uchwytów gwarantują najlepszą poręczność i precyzyjne prowadzenie podczas cięcia Z uruchamianym bezwładnościowo hamulcem łańcucha Safety-Matic, który zatrzymuje łańcuch w ciągu 1/10 sekundy Wysokiej jakości, zamknięte łożyska kulkowe oraz smarowana w sposób ciągły przekładnia zapewniają długi okres bezobsługowy Wyposażona w sprzęgło przeciążeniowe Ergonomiczna kontrukcja Elementy chwtowe pokryte materiałem antypoślizgowym Beznarzędziowa obsługa części tnącej

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 50 zł

Piła łańcuchowa elektryczna

Piła łańcuchowa spalinowa

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Nowe profesjonalne pilarki łańcuchowe DOLMAR odzwierciedlają doświadczenie osiągnięte dzięki ścisłej współpracy z leśnikami w Niemczech i innych krajach. Maszyny te, przeznaczone do ciężkich, specjalistycznych prac wyróżnia wysokoobrotowy i niezwykle wytrzymały silnik. Niezwykle niska waga w stosunku do mocy, niska wibracja i szybkie przyspieszenie - to kilka innych cech, które ułatwiają pracę profesjonalistom na obszarze drzewnym i leśnym. Profesjonalne pilarki łańcuchowe DOLMAR są nie tylko proste w obsłudze ale duży nacisk położony został na łatwość ich konserwacji.

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 58 zł

Piła łańcuchowa spalinowa

Siewnik Gardena

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Z innowacyjnym walcem o dużej elastyczności i listwą regulującą do dokładnego dozowania. Siewnik wyposażony jest w stop-system, dzięki któremu rozsypujemy nawóz tam gdzie chcemy, bez usypywania przy napełnianiu, transporcie, zawracaniu lub zatrzymywaniu. Z funkcją "biegu jałowego" kół: Rozsiewa tylko przy pchaniu siewnika, przy ciągnięciu nic się nie wysypuje. Do całorocznego zastosowania. Do rozsiewania : nawozów, nasion, wapna oraz zimą - środków antypoślizgowych, rozmrażających, soli i piasku. Z tabelą informującą o dozowaniu dostępnych w handlu nawozów. Koła o dużym profilu, dla zachowania stabilności na różnych rodzajach nawierzchni. Siewnik wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, odpornego na korozję i uderzenia. Łatwy do czyszczenia także pod strumieniem wody. Posiada napęd na dwa koła dla łatwego prowadzenia.

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 25 zł

Siewnik Gardena

Walec ogrodowy

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Walec ogrodowy do trawy Powermat PM-SWO-38 to mocna i solidna konstrukcja. Walec przeznaczony jest do wałkowania zarówno nowych jak i starych trawników. Niezbędny przy zakładaniu nowego trawnika sianego, z rolki, oraz jako zabieg pielęgnacyjny na już istniejącym. Walec wykonany jest z wysoce wytrzymałego stopu utwardzanej stali. Boczne blachy posiadają dodatkowo wzmacniające przetłoczenia. Po bokach walca osadzone są trzpienie z gwintem na które zakładamy rączkę z tulejką i zakręcamy nakrętkę samo-kontrującą. Rączki połączone są kątownikiem, który wzmacnia konstrukcję i służy dodatkowo do zgarniania oblepiającej się ziemi z walca

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 25 zł

Walec ogrodowy

Kwiaciarnia Hałcnów

Wykonawca: Marlin - Nadrukowo

Kwiaciarnia Hałcnów

Kwiaciarnia Hałcnów

791534398

Wykonawca: Zielona ekipa

Sprzątanie liści, ogrodów....

Insekt-der Łukasz Jaworski

Wykonawca: INSEKT-DER Łukasz Jaworski

Zasadniczym przedmiotem pracy piaseckiej firmy Insekt-der jest walka z różnego typu szkodnikami. Kadra wykwalifikowanych pracowników trudni się dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Do ich zadań wlicza się odkomarzanie, jak również zwalczanie kretów, szerszeni czy prusaków. Swoje zadania realizują zgodnie z wymogami HACCP. Na stronie www udostępniono interesujące wiadomości dotyczące owadów.