Kosiarka spalinowa

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Kosiarka do trawy Green Technology GTM 530 PSC to stalowa kosiarka spalinowa bez napędu 3w1 (może zbierać do kosza, rozdrabniać lub wyrzucać trawę). Przeznaczona jest dla użytkowników prywatnych pracujących na średnich i dużych powierzchniach. Jest wyposażona w łożyskowane koła, co gwarantuje płynność jazdy kosiarki. Wysokość cięcia jest regulowana centralnie. Stalowa obudowa kosiarki jest malowana dwuwarstwowo elektroforetycznie z podkładem co gwarantuje dużą trwałość

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 60 zł

Piła łańcuchowa elektryczna

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Urządzenie to cechuje się dużą funkcjonalnością i potężna mocą silnika. Taka piła jest idealna do użytkowania w każdym domu, gospodarstwie czy ogrodzie. Piła wyposażona jest w system szybkiego napinania łańcucha co jeszcze bardziej ułatwia prostotę jej użytkowania. Cechy urządzenia; Profesjonalna pilarka łańcuchowa nadająca się również do skomplikowanych cięć, np. przy budowaniu z drewna Wyważony rozkład ciężaru i perfekcyjne usytuowanie uchwytów gwarantują najlepszą poręczność i precyzyjne prowadzenie podczas cięcia Z uruchamianym bezwładnościowo hamulcem łańcucha Safety-Matic, który zatrzymuje łańcuch w ciągu 1/10 sekundy Wysokiej jakości, zamknięte łożyska kulkowe oraz smarowana w sposób ciągły przekładnia zapewniają długi okres bezobsługowy Wyposażona w sprzęgło przeciążeniowe Ergonomiczna kontrukcja Elementy chwtowe pokryte materiałem antypoślizgowym Beznarzędziowa obsługa części tnącej

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 50 zł

Piła łańcuchowa spalinowa

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Nowe profesjonalne pilarki łańcuchowe DOLMAR odzwierciedlają doświadczenie osiągnięte dzięki ścisłej współpracy z leśnikami w Niemczech i innych krajach. Maszyny te, przeznaczone do ciężkich, specjalistycznych prac wyróżnia wysokoobrotowy i niezwykle wytrzymały silnik. Niezwykle niska waga w stosunku do mocy, niska wibracja i szybkie przyspieszenie - to kilka innych cech, które ułatwiają pracę profesjonalistom na obszarze drzewnym i leśnym. Profesjonalne pilarki łańcuchowe DOLMAR są nie tylko proste w obsłudze ale duży nacisk położony został na łatwość ich konserwacji.

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 58 zł

Siewnik Gardena

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Z innowacyjnym walcem o dużej elastyczności i listwą regulującą do dokładnego dozowania. Siewnik wyposażony jest w stop-system, dzięki któremu rozsypujemy nawóz tam gdzie chcemy, bez usypywania przy napełnianiu, transporcie, zawracaniu lub zatrzymywaniu. Z funkcją "biegu jałowego" kół: Rozsiewa tylko przy pchaniu siewnika, przy ciągnięciu nic się nie wysypuje. Do całorocznego zastosowania. Do rozsiewania : nawozów, nasion, wapna oraz zimą - środków antypoślizgowych, rozmrażających, soli i piasku. Z tabelą informującą o dozowaniu dostępnych w handlu nawozów. Koła o dużym profilu, dla zachowania stabilności na różnych rodzajach nawierzchni. Siewnik wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, odpornego na korozję i uderzenia. Łatwy do czyszczenia także pod strumieniem wody. Posiada napęd na dwa koła dla łatwego prowadzenia.

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 25 zł

Walec ogrodowy

Wykonawca: GUBAŁÓWKA Dorota Krawczyk

Walec ogrodowy do trawy Powermat PM-SWO-38 to mocna i solidna konstrukcja. Walec przeznaczony jest do wałkowania zarówno nowych jak i starych trawników. Niezbędny przy zakładaniu nowego trawnika sianego, z rolki, oraz jako zabieg pielęgnacyjny na już istniejącym. Walec wykonany jest z wysoce wytrzymałego stopu utwardzanej stali. Boczne blachy posiadają dodatkowo wzmacniające przetłoczenia. Po bokach walca osadzone są trzpienie z gwintem na które zakładamy rączkę z tulejką i zakręcamy nakrętkę samo-kontrującą. Rączki połączone są kątownikiem, który wzmacnia konstrukcję i służy dodatkowo do zgarniania oblepiającej się ziemi z walca

Kontakt telefoniczny - 535 031 231
Strona www - www.gubalowka24.pl

Cena: 25 zł

Kwiaciarnia Hałcnów

Wykonawca: Marlin - Nadrukowo

Kwiaciarnia Hałcnów

791534398

Wykonawca: Zielona ekipa

Sprzątanie liści, ogrodów....

Insekt-der Łukasz Jaworski

Wykonawca: INSEKT-DER Łukasz Jaworski

Zasadniczym przedmiotem pracy piaseckiej firmy Insekt-der jest walka z różnego typu szkodnikami. Kadra wykwalifikowanych pracowników trudni się dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Do ich zadań wlicza się odkomarzanie, jak również zwalczanie kretów, szerszeni czy prusaków. Swoje zadania realizują zgodnie z wymogami HACCP. Na stronie www udostępniono interesujące wiadomości dotyczące owadów.

Pielęgnacja terenów zielonych

Wykonawca: PERFEKT POSESJA Agnieszka Zalas

Zajmujemy się pomocą w pielęgnacji i utrzymaniu terenów zielonych. Oferta obejmuje:zakładanie trawników, nasadzenia drzew i krzewów, koszenie trawników, wertykulacje, aeracje trawnika oraz inne.

Zapewniamy Państwu całoroczną pomoc. Z klientami współpracujemy na zasadzie jednorazowego zlecenia lub długotrwałej współpracy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wykonanie ogrodu

Wykonawca: Pracownia Architektury Krajobrazu "Mój Dobry Projekt"

Klient sam decyduje czy założenie jest wykonywane w całości czy w części.

Nawozy dolistne

Wykonawca: F.H.U. Agro-Doradca

nawozy dolistne

Folie rolnicze

Wykonawca: F.H.U. Agro-Doradca

folie rolnicze

Efektywne mikroorganizmy

Wykonawca: F.H.U. Agro-Doradca

efektywne mikroorganizmy

Pasze

Wykonawca: F.H.U. Agro-Doradca

pasze

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: Ogrododzielnia

Proponujemy Państwu stałą opiekę nad ogrodami a także:
- przygotowanie roślin do okresu wegetacji
- sprzątanie, porządkowanie ogrodów
- nowe nasadzenia,
- doradztwo w prowadzeniu ogrodu
- porządkowanie starych ogrodów
- przycinanie krzewów i drzew
- wycinka drzew
- nawożenie
- formowanie krzewów i żywopłotów
- koszenie
- ogólna pielęgnacja ogrodu ( przycinanie obumarłych części roślin ozdobnych, oczyszczanie iglaków z suszu etc.)