Wynajem Hali Magazynowo-produkcyjnych i lokali biurowych

Wykonawca: Park Magazynowy Piotrawin

Piotrawin 12 A to atrakcyjny obiekt przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjnym, składający się z trzech budynków o łącznej powierzchni 2.742,00 m2, posadowionych na gruncie o całkowitej powierzchni 1,5 ha.

Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy trasie Lublin-Warszawa, w odległości 8 km od Lublina, co czyni go niezwykle atrakcyjnym pod względem komunikacyjnym. Brak bezpośredniego sąsiedztwa mieszkalnego poszerza zakres możliwości dotyczący zakresu ewentualnej działalności gospodarcze

Oddłużanie mieszkań

Wykonawca: Arena LOMBARD

Zapewniamy mieszkania zastępcze

Deweloper

Wykonawca: Deweloperzy24.pl

Inwestycje mieszkaniowe Dolnego Śląska

Na miejscu wyszukamy bezpłatnie inwestycje które spełniają Państwa oczekiwania spośród Deweloperów współpracujących z naszym portalem, otrzymają Państwo materiały informacyjne ponad 150 inwestycji realizowanych na terenie Dolnego Śląska, dane kontaktowe do konkretnych osób z działów sprzedaży Deweloperów, oraz informacje o swoich możliwościach kredytowych.
Zapraszamy!

Cena: 0.01 zł

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Wykonawca: Pawlukowicz Nieruchomości Waldemar Pawlukowicz

Ceniąc Państwa cenny czas, staramy się zapewnić kompleksową obsługę. Za pośrednictwem naszej firmy nie tylko kupicie, sprzedacie, wynajmiecie czy najmiecie Państwo nieruchomość, ale skorzystacie z usług rzeczoznawcy majątkowego, architekta, geodety czy prawnika. Współpracujemy również z najlepszymi biurami notarialnymi oraz bankami w zakresie kredytów hipotecznych.

Produkcja-Montaż ogrodzeń prace ziemne

Wykonawca: A-ZET Jan Ujek

Ogrodzenia na zamówienie.Produkcja-Montaż

MIESZKANIE

Wykonawca: Conrico Sp. z o.o.

W odległości zaledwie 15km od Centrum Warszawy w miejscowości
Słupno rozpoczyna się I etap budowy nowego osiedla. Jest to kolejna
inwestycja naszej firmy. Projekt ten to kontynuacja współpracy z Włoskim
projektantem Paolo Pecoraini.

To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z
bliskości natury doskonale łączą się z wygodnym , miejskim stylem życia.

Prezentowane budynki będą łączyć ze sobą śródziemnomorski akcent i funkcjonalność. Każdy z budynków otoczony jest ogrodem a

Cena: 164000 zł

Sprzedaż nieruchomości

Wykonawca: Agora Nieruchomości s.c. E. Kołodziejczyk, L. Wojtasiewicz

sprzedaż nieruchomości

Kupno nieruchomości

Wykonawca: Agora Nieruchomości s.c. E. Kołodziejczyk, L. Wojtasiewicz

kupno nieruchomości

Wynajem powierzchni biurowych, coworking, biura, wirtualne biuro!

Wykonawca: Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

Pracujesz w domu, ale przeszkadzają Ci sąsiedzi, rozprasza telewizor lub jak magnes przyciąga lodówka? Możesz wynająć sobie biurko w miejscu, gdzie spotkasz innych freelancerów. I pracować spokojnie, ale nie samotnie. Mamy do zaoferowania Biura Coworkingowe, klimatyzowane sale szkoleniowo - konferencyjne w samym sercu miasta. Oddajemy do Twojej dyspozycji komfortowe stanowiska do pracy. Wszystko to z dostępem do urządzeń biurowych, Internetu Wi- Fi oraz aneksu kuchennego i pomocy recepcji.

Cena: 20 zł

Wynajem biur, sal szkoleniowo-konferencyjnych

Wykonawca: Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

CITY OFFICE, z lokalizacją w ścisłym centrum Łodzi, umożliwia pracę w komfortowych warunkach. Zajmujemy się wynajmem biur i sal szkoleniowo-konferencyjnych. Potrafimy dopasować się do państwa potrzeb, także w kwestii aranżacji pomieszczeń. Ich wnętrza zaaranżowano tak, by przypominały największe miasta świata. W zależności od państwa potrzeb do dyspozycji są lokale od 6 do 50 mkw. W cenie usługi recepcja, aneks kuchenny, infrastruktura biurowa i bezpłatny parking.

Cena: 99 zł

HOME STAGING

Wykonawca: Home Staging Kielce HOME PROPERTY nieruchomości

Stylizacja wnętrz-wizualne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży,lub wynajmu.Naszym celem jest sprawić ,aby wystawiony na sprzedaż dom lub mieszkanie stały się atrakcyjne dla największej liczby potencjalnych klientów,jak najszybciej znalazło nabywcę i uzyskało jak najwyższą cenę przy minimalnym nakładzie finansowym.
Nasza usługa jest tania ,szybka i ukierunkowana na szybką sprzedaż lub wynajem.

POSIADAMY CERTYFIKAT PROFESJONALNEGO HOME STAGERA ,TYM SAMYM GWARANTUJEMY NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA USŁUGI "MY WIEMY DOKŁADNIE JAK WYRÓŻNIĆ I ULEPSZYĆ TWOJĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY"

Wynajem sceny z zadaszeniem

Wykonawca: Organizacja Imprez Artystycznych

scena o wymiarach 5X5 m2 oraz nagłośnienia o mocy 1.5KW z obsługą techniczną

Cena: 1300 zł

Wynajem lokali

Wykonawca: DAR-MAR

Lokale biurowe do wynajęcia w Domu Handlowym "Świdniczanin" w Świdnicy (dolny śląsk)!!! Lokale od 15 do 400 m2, wysoki standard, bardzo atrakcyjne warunki czynszowe!!! Zapewniamy stabilność prowadzonej działalności, w cenę czynszową wchodzi ogrzewanie, całodobowa ochrona, parkingi. Zapraszamy do współpracy!

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Wykonawca: Agencja Nieruchomości Nove Estate

SZANOWNI PAŃSTWO na stronach naszego biura www.nove-estate.pl znajdziecie zawsze aktualną ofertę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z proponowanymi przez nas nieruchomościami. Agencja Nieruchomości NOVE ESTATE zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji. Wszystkie oferty są przez nas sprawdzone pod względem prawnym, prowadzimy profesjonalną i staranną obsługę doradczą co daje pewność wyboru najlepszej oferty. Pracownicy Agencji Nieruchomości NOVE ESTATE służą pomocą i opieką od początku do końca transakcji. Agencja Nieruchomości NOVE ESTATE zapewnia: -pomoc w negocjacjach handlowych -kalkulację opłat związanych z zakupem nieruchomości –doradztwo podatkowe związane z zakupem nieruchomości -pełną obsługę prawną i notarialną -komfort i bezpieczeństwo prowadzonej transakcji -przygotowanie wszelkich dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy kupna –najmu nieruchomości - pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego -przeprowadzenie protokołu zdawczo odbiorcz

Certyfikat

Wykonawca: Nieruchomości - Ziemann s.c. Aleksandra Ziemann, Tomasz Ziemann

Certyfikat, paszport albo świadectwo energetyczne dla budynku jest dokumentem w formie pisemnej i elektronicznej, sporządzanym okresowo co 10 lat, określającym jego klasę energetyczną. Posiadamy uprawnienia do wykonywania Świadectw Energetycznych nr 6344.