Mieszkania na sprzedaż

Wykonawca: Miasto Oleśnica

Mieszkania na sprzedaż Oleśnica

Tanie mieszkania obok

Wykonawca: Miasto Oleśnica

tanie mieszkania obok Wrocławia

Regulowanie Stanów Prawnych Nieruchomości

Wykonawca: Zarządzanie i Obrót Nieruchomościami Strzeszyńska

Zakres spraw jakimi zajmuje się nasza Firma a dotyczących regulowania stanu prawnego nieruchomości:

. nieuregulowana sytuacja prawna nieruchomości związana z posadowieniem budynku na cudzym gruncie,
. zniesienie współwłasności nieruchomości,
. rury i słupy na nieruchomości/wynagrodzenie dla właściciela za bezumowne korzystanie z gruntu,
. służebności przesyłu,
. odrolnienie działek,
. zakładanie Ksiąg Wieczystych,
. dziedziczenie nieruchomości,
. postępowanie spadkowego wraz z postępowaniem podatkowym,
. dział spadku
Wiele z w/w spraw to sprawy szczególnie trudne dla Właścicieli nieruchomości i dlatego oferujemy Państwu również możliwość uregulowania ich przy pomocy Mediacji.
Właścicielka Firmy -Małgorzata Strzeszyńska posiada uprawnienia Mediatora Sądowego do prowadzenia Mediacji w zakresie w/w spraw a także Mediacji w zakresie spraw Rodzinnych.

Wyszukiwanie terenów dla firm

Wykonawca: Cobo-Profil Sp. z o.o.

Podejmujemy się również niejednokrotnie poszukiwania dla firm nieruchomości o określonych przez zleceniodawcę parametrach lokalizacyjnych, technicznych i cenowych, umożliwiających realizację zakładanej przez niego inwestycji. Wielokrotnie w wyniku wykonanej analizy przedstawiane są zleceniodawcy do zakupu tereny nie wystawione dotychczas do sprzedaży na rynku nieruchomości.

Nowoczesne osiedla domków jednorodzinnych

Wykonawca: Ninvest Sp. z o.o.

Firma Ninvest, to firma rodzinna z wieloletnią tradycją. Została założona w 2005 roku, przez Marka Ninarda i synów, którzy wspólnie, zrealizowali wiele prywatnych inwestycji, budując domy o dużych powierzchniach, rezydencje, obiekty z częścią rekreacyjną (baseny). Budujemy nowoczesne osiedla domków jednorodzinnych.

Wynajem biur dla firm wysokich technologii

Wykonawca: Szczeciński Park Naukowo - Technologiczny Sp. z o.o.

Jeśli reprezentujesz młodą lub właśnie powstającą innowacyjną firmę wysokich technologii ze Szczecinia to nasza oferta skierowana jest do Ciebie. U nas wynajmiesz pomieszczenia biurowe na preferencyjnych warukach. W opłatach zaware jest między innymi wsparcie biznesowe (pomoc przy pisaniu biznes planu i nawiązaniu kontaktu z iwestorem lub partnerem), sale szkoleniowe i konferencyjne, media, usługi czystościowe i porządkowe, telefonia VoIP i Internet, dozór i administracja. Możesz też skorzystać z centrum komputerowego (hosting, serwery, kolokacja) lub powierzni magazynowych. A wszystko to w dzielnicy Szczecin-Śródmieście w prestiżonym nowopowststającym Technoparku Pomerania.

Willa

Wykonawca: Matusewicz Development Sp. z o.o. Sp. Kom.

Willa Wrocław to ekskluzywne osiedle położone przy ul. Rybnickiej 18 (u zbiegu ul. Armii Krajowej oraz ul. Krakowskiej) we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Inwestycja jest położona 5 m od granic Parku Wschodniego i tylko 5 km od ścisłego centrum miasta.Do użytku oddanych zostało 8 dwupiętrowych budynków oferujących 89 apartamentów o podwyższonym standardzie i powierzchni 54 -147 m2. Docelowo mają powstać jeszcze 3 budynki.

W inwestycji zastosowano ekologiczne rozwiązania. Na dachach umieszczone zostały panele solarne. We wszystkich apartamentach wzdłuż okien zamontowano kaloryfery podłogowe. Dodatkowym rozwiązaniem generującym oszczędności grzewcze jest wykorzystanie do budowy ceramicznej cegły POROTHERM, która jest doskonałym izolatorem ciepła, a jednocześnie wykazuje właściwości dźwiękoszczelne. Podwyższone stropy na poziomie 3 m umożliwiły wstawienia drewnianej stolarki okiennej o wysokości 2,8 m.

Sale szkoleniowe i konferencyjne (duże, małe i biznesowe)

Wykonawca: Szczeciński Park Naukowo - Technologiczny Sp. z o.o.

Jeśli szukasz sal konferencyjnych lub szkoleniowych w Szczecinie, to zapraszamy do skorzystania z oferty SPNT. Wynajmujemy sale różnej wielkości, od małych 10-osobowych, poprzez średnie, do dużych, które pomieszczą nawet 60 osób. Gwarantujemy wyposażenie sal w sprzęt multimedialny (tzn. ekran, rzutnik, flipchart i nagłośnienie) oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Sale są klimatyzowane, a także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferujemy zarówno sale typowo szkoleniowe jak i biznesowe, doskonałe do rozmów w kameralnym gronie. Sale udostępniamy nie tylko w godzinach pracy, ale również w popołudnia i weekendy. Atrakcyjność oferty zwiększa dogodna lokalizacja - dzielnica Szczecin-Śródmieście. Na naszej stronie www w zakładce Technopark Pomerania możesz zapoznać się z pełną ofertą oraz poprzez wypełnienie formularza dokonać rezerwacji on-line.

Budowa mieszkań i domów

Wykonawca: JanPul

Budujemy mieszkania i domy z myślą o wygodzie naszych klientów.
Nasze inwestycje położone są w zaciszu od zgiełku miasta, a jednocześnie w dogodnych lokalizacjach.

Wynajem lokali biurowych

Wykonawca: MP100 - Centrum Biurowe

MP100 - Nowoczesne Centrum Biurowe

Wynajem powierzchni biurowych w bardzo dobrej lokalizacji i w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo do biur można wynająć powierzchnie magazynowe.

Pośrednictwo w obrocieie nieruchomościam1

Wykonawca: Ian Group Nieruchomości

Pośrednictwo w obrocieie nieruchomościami2

Pośrednictwo w sprzedaży działek

Wykonawca: M-PROPERTY Biuro Nieruchomości Anna Matras

W odpowiedzi na wzrastające potrzeby Klientów rynku małopolskich nieruchomości tworzymy dla Państwa ofertę obejmującą swoim zasięgiem centralną część województwa małopolskiego, w szczególności okolice Limanowej, Laskowej, Tymbarku, Kamienicy, Jurkowa .. górskie okolice znane z przepięknych widoków

Oferujemy:

  • współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu i warunkach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • przygotowanie pełnej dokumentacji i kompleksową obsługę formalno-merytoryczną umów sprzedaży,
  • pomoc w regulacji stanów prawnych nieruchomości,
  • pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, na korzystnych dla Klienta warunkach.

Bezpieczeństwo realizowanych transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - Anna Matras - licencja nr 11483. Wykonywane przez nas działania objęte są ubezpieczeniem cywilnym.

Obsługą prawną naszego biura zajmuje się Kancelaria Audytu Prawnego radcy prawnego Piotra Furtaka - Kraków, al.Słowackiego 11a/16

Apartamenty na sprzedaż

Wykonawca: HEXEL Doradcy Finansowi & Nieruchomości

apartamenty na sprzedaż Wrocław.

Biura na sprzedaż

Wykonawca: HEXEL Doradcy Finansowi & Nieruchomości

biura na sprzedaż Katowice Kraków.

Magazyny na sprzedaż

Wykonawca: HEXEL Doradcy Finansowi & Nieruchomości

magazyny na sprzedaż Wrocław.