Centra rozrywki i zabawy dla dzieci - parki rozrywki i place zabaw

Każdy, kto choć chwilę spędził z dziećmi wie, jak bardzo są one wymagające. Dlatego warto zapewnić im zabawę na najwyższym poziomie. Gwarantują ją centra rozrywki i salony gier w których każdy, nie tylko maluch, znajdzie coś dla siebie. Aktywną zabawę na świeżym powietrzu zapewniają z kolei parki rozrywki i place zabaw, w których znajdują się ścieżki do jazdy na rolkach lub deskorolkach. A śmiech do łez zapewniają przyjezdne cyrki. W naszym katalogu szybko znajdziesz odpowiednie miejsce na spędzenie czasu.

Urodziny dla dzieci

Wykonawca: BYSTRZAK RZESZÓW - AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJU

Gwarantujemy oryginalną i niepowtarzalną imprezę urodzinową dla Twojego dziecka! Zapewniamy 2 godziny niezapomnianej zabawy artystycznej, integracyjnej i edukacyjnej z animatorami. Proponujemy liczne fabuły uwzględniające wiek i zainteresowania dzieci. W trakcie urodzin: malujemy twarze, uczestniczymy w pokazie eksperymentów fizycznych, chemicznych, biologicznych, przebieramy się, rozwiązujemy zagadki, bierzemy udział w - grach i konkursach. Dodatkowo dla zainteresowanych: karaoke, kalambury, twister, dyskoteka, świecące balony, balony z helem.
Termin urodzin należy rezerwować najpóźniej 2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem.

Cena: 450 zł

BAL COUNTRY

Wykonawca: Centrum Country & Western Jacek Przebierała

Club Country and Folk zaprasza 25 stycznia 2020r. o godz. 20:00
na BAL COUNTRY .
W programie m. innymi : pokaz mody country & western , pokazy taneczne grupy " Dallas Country , nauka tańca country
Muzyka : skoczna muzyka country
Zaproszenia w cenie 30zł od osoby do nabycia w klubie . W cenie możliwość własnej konsumpcji i alkoholu .
Informacje : Dorota 602751318 i Jack 604379755

Cena: 30 zł

Paintball

Wykonawca: Wypożyczanie Sprzętu Rekreacyjnego i Sportowego Anicross Anna Pacholarz - Stawiarska

Cennik:
Pakiet startowy 40zł (kombinezon,maska,kominiarka,marker+butla,rękawiczki,100kulek)
Każde doładowanie 100kulek 10zł
Woda/herbata w cenie
Posiadamy szatnię z łazienką+prysznic.
Skrzynie zabezpieczone kłódką na rzeczy osobiste gości.

Facebook.com/WiercislawZabawny/

Wykonawca: Wiercisław Suchar Zabawny

zapraszamy na facebooka >>> facebook.com/WiercislawZabawny/

Quady elektryczne

Wykonawca: Szara Sowa s.c. Magdalena Wroczewska Kus Rafał Kus

Twoja pociecha jest małym fanem motoryzacji? W Parku Rozrywki Szara Sowa pozwolimy jej rozwijać zainteresowania, zapewniając przy tym zdrowy ruch na świeżym powietrzu. Akumulatorowe quady, zapewnią im świetną zabawę bez spalin i hałasu.

Pojazdy akumulatorowe, to także doskonała okazja, aby urozmaicić szkolne ognisko lub przyjęcie urodzinowe w Parku Rozrywki Szara Sowa.

Cena: 8 zł

Łuki

Wykonawca: Szara Sowa s.c. Magdalena Wroczewska Kus Rafał Kus

Odkryj w sobie wielkiego Winnetou, znanego z książek Karola Maya lub nieustraszonego, legendarnego Robin Hood’a. Udowodnij swojej Lady Marion, że celnym strzałem jesteś w stanie trafić w środek tarczy. Strzelanie z łuku to świetna zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku i płci. Nasi pracownicy dobiorą Wam odpowiedni łuk i udzielą instruktażu. Celność można trenować indywidualnie, albo z całą rodziną lub paczką przyjaciół. Element rywalizacji dostarczy dodatkowych emocji. Istnieje również możliwość zorganizowania turnieju - z nagrodami i przy udzie sędziów - w czasie firmowego pikiniku lub klasowego ogniska. Profesjonalny sprzęt i opieka doświadczonej obsługi, każdemu pozwolą dojść do perfekcji i zaliczać same dziesiątki.

Cena: 12 zł

Air Soft Gun

Wykonawca: Szara Sowa s.c. Magdalena Wroczewska Kus Rafał Kus

Interesujesz się militariami, bronią, lubisz trenować swoją celność? Może chcesz przypomnieć sobie czasy "wojska" lub po prostu dobrze bawić się z kumpami lub dziećmi? U nas możesz postrzelać do tarczy z replik broni.

Cena: 25 zł

Teatr Żywych Lalek

Wykonawca: Natalia Szczuka

Pokój"Teatr żywych lalek" posiada interesującą fabułę, wiele oryginalnych zagadek i klimat prosto z kryminału, z którego nie chce się uciekać. Oprawca porywa Was, czyli swoje ofiary po to by wymierzyć Wam karę i w dość brutalny sposób przerabia ludzi na lalki. To od Was zalezy czy w czasie 60minut uda Wam się rozwiązać zagadki, znaleźć klucz i uciec z pokoju, przed powrotem mordercy...

Cena: 100 zł

Gry escape

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-rooms - Gry Escape Room to fantastyczna zabawa dla znajomych z pracy, czy rodziny. Escape room Wroclaw to dobry prezent okolicznosciowy na wieczor panienski. Escape games to super propozycja na poglebienia integracji pracownikow i team buldingu. Gra escape room polega na probie wydostania sie z zamknietego pomieszczenia rozwiazujac rebusy. Real life room escape to logiczne myslenie, czy sprawdziany zrecznosciowe.

Escape games

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-rooms - game escape to rewelacyjna zabawa dla przyjaciol z pracy, czy rodziny. Escape room Wroclaw to kapitalny prezent okolicznosciowy na urodziny. Escape games to super propozycja na poglebienia integracji pracownikow i team buldingu. Gra escape room polega na probie wydostania sie z zamknietego pokoju rozwiazujac szyfry. Real life room escape to logiczne myslenie, czy sprawdziany zrecznosciowe.

Escape room

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-Rooms - game escape to rewelacyjna zabawa. Escape room Wrocław to rewelacyjny prezent na urodziny, czy randkę. Escape games jest super propozycją na pogłębienie integracji pracowników. Gra escape room polega na próbie wydostania się z zamkniętego pomieszczenia przeszukując je i rozwiązując szyfry, zagadki i rebusy. Real life room escape to również poszukiwanie ukrytych przedmiotów.

Game escape

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-Rooms - game escape to rewelacyjna zabawa dla znajomych z pracy, czy rodziny. Escape room Wrocław to wyszukany prezent okolicznościowy na urodziny, rocznicę, randkę. Escape games jest super propozycją na pogłębienie integracji pracowników i team buldingu. Gra escape room polega na próbie wydostania się z zamkniętego pokoju rozwiązując szyfry, zagadki i rebusy. Real life room escape to również przeszukiwanie pomieszczeń, czy poszukiwanie ukrytych przedmiotów.

Quest Room

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Real life escape rooms... 60 minut super zabawy.

Przewodnik po świętokrzyskim

Wykonawca: Usługi Przewodnictwa i Pilotażu Turystycznego

Wejdziemy tzw Drogą Królewską, jak królowie na szczyt Łysej Góry, to właśnie tu miały odbywać się słynne zloty czarownic, przejedziemy do Świętej Katarzyny gdzie skosztujemy cudownej wody - o jej właściwościach opowiemy sobie już na miejscu.

Gigantyczne Tory Przeszkód

Wykonawca: Anna Kasprzycka

Wynajem gigantycznych dmuchanych torów przeszkód na imprezy firmowe i integracyjne.
W naszej ofercie :
- gigantyczne tory przeszkód
- tory przeszkód wipeout
- dmuchańce dla dzieci
Wynajmujemy urządzenia dmuchane do rywalizacji na imprezy integracyjne, we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach.