Centra rozrywki i zabawy dla dzieci - parki rozrywki i place zabaw

Każdy, kto choć chwilę spędził z dziećmi wie, jak bardzo są one wymagające. Dlatego warto zapewnić im zabawę na najwyższym poziomie. Gwarantują ją centra rozrywki i salony gier w których każdy, nie tylko maluch, znajdzie coś dla siebie. Aktywną zabawę na świeżym powietrzu zapewniają z kolei parki rozrywki i place zabaw, w których znajdują się ścieżki do jazdy na rolkach lub deskorolkach. A śmiech do łez zapewniają przyjezdne cyrki. W naszym katalogu szybko znajdziesz odpowiednie miejsce na spędzenie czasu.

Paintball

Wykonawca: Wypożyczanie Sprzętu Rekreacyjnego i Sportowego Anicross Anna Pacholarz - Stawiarska

Cennik:
Pakiet startowy 40zł (kombinezon,maska,kominiarka,marker+butla,rękawiczki,100kulek)
Każde doładowanie 100kulek 10zł
Woda/herbata w cenie
Posiadamy szatnię z łazienką+prysznic.
Skrzynie zabezpieczone kłódką na rzeczy osobiste gości.

Paintball

Facebook.com/WiercislawZabawny/

Wykonawca: Wiercisław Suchar Zabawny

zapraszamy na facebooka >>> facebook.com/WiercislawZabawny/

facebook.com/WiercislawZabawny/

Quady elektryczne

Wykonawca: Szara Sowa s.c. Magdalena Wroczewska Kus Rafał Kus

Twoja pociecha jest małym fanem motoryzacji? W Parku Rozrywki Szara Sowa pozwolimy jej rozwijać zainteresowania, zapewniając przy tym zdrowy ruch na świeżym powietrzu. Akumulatorowe quady, zapewnią im świetną zabawę bez spalin i hałasu.

Pojazdy akumulatorowe, to także doskonała okazja, aby urozmaicić szkolne ognisko lub przyjęcie urodzinowe w Parku Rozrywki Szara Sowa.

Cena: 8 zł

Quady elektryczne

Łuki

Wykonawca: Szara Sowa s.c. Magdalena Wroczewska Kus Rafał Kus

Odkryj w sobie wielkiego Winnetou, znanego z książek Karola Maya lub nieustraszonego, legendarnego Robin Hood’a. Udowodnij swojej Lady Marion, że celnym strzałem jesteś w stanie trafić w środek tarczy. Strzelanie z łuku to świetna zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku i płci. Nasi pracownicy dobiorą Wam odpowiedni łuk i udzielą instruktażu. Celność można trenować indywidualnie, albo z całą rodziną lub paczką przyjaciół. Element rywalizacji dostarczy dodatkowych emocji. Istnieje również możliwość zorganizowania turnieju - z nagrodami i przy udzie sędziów - w czasie firmowego pikiniku lub klasowego ogniska. Profesjonalny sprzęt i opieka doświadczonej obsługi, każdemu pozwolą dojść do perfekcji i zaliczać same dziesiątki.

Cena: 12 zł

Łuki

Air Soft Gun

Wykonawca: Szara Sowa s.c. Magdalena Wroczewska Kus Rafał Kus

Interesujesz się militariami, bronią, lubisz trenować swoją celność? Może chcesz przypomnieć sobie czasy "wojska" lub po prostu dobrze bawić się z kumpami lub dziećmi? U nas możesz postrzelać do tarczy z replik broni.

Cena: 25 zł

Air Soft Gun

Teatr Żywych Lalek

Wykonawca: Natalia Szczuka

Pokój"Teatr żywych lalek" posiada interesującą fabułę, wiele oryginalnych zagadek i klimat prosto z kryminału, z którego nie chce się uciekać. Oprawca porywa Was, czyli swoje ofiary po to by wymierzyć Wam karę i w dość brutalny sposób przerabia ludzi na lalki. To od Was zalezy czy w czasie 60minut uda Wam się rozwiązać zagadki, znaleźć klucz i uciec z pokoju, przed powrotem mordercy...

Cena: 100 zł

Teatr Żywych Lalek

Gry escape

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-rooms - Gry Escape Room to fantastyczna zabawa dla znajomych z pracy, czy rodziny. Escape room Wroclaw to dobry prezent okolicznosciowy na wieczor panienski. Escape games to super propozycja na poglebienia integracji pracownikow i team buldingu. Gra escape room polega na probie wydostania sie z zamknietego pomieszczenia rozwiazujac rebusy. Real life room escape to logiczne myslenie, czy sprawdziany zrecznosciowe.

Escape games

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-rooms - game escape to rewelacyjna zabawa dla przyjaciol z pracy, czy rodziny. Escape room Wroclaw to kapitalny prezent okolicznosciowy na urodziny. Escape games to super propozycja na poglebienia integracji pracownikow i team buldingu. Gra escape room polega na probie wydostania sie z zamknietego pokoju rozwiazujac szyfry. Real life room escape to logiczne myslenie, czy sprawdziany zrecznosciowe.

Escape room

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-Rooms - game escape to rewelacyjna zabawa. Escape room Wrocław to rewelacyjny prezent na urodziny, czy randkę. Escape games jest super propozycją na pogłębienie integracji pracowników. Gra escape room polega na próbie wydostania się z zamkniętego pomieszczenia przeszukując je i rozwiązując szyfry, zagadki i rebusy. Real life room escape to również poszukiwanie ukrytych przedmiotów.

Game escape

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Quest-Rooms - game escape to rewelacyjna zabawa dla znajomych z pracy, czy rodziny. Escape room Wrocław to wyszukany prezent okolicznościowy na urodziny, rocznicę, randkę. Escape games jest super propozycją na pogłębienie integracji pracowników i team buldingu. Gra escape room polega na próbie wydostania się z zamkniętego pokoju rozwiązując szyfry, zagadki i rebusy. Real life room escape to również przeszukiwanie pomieszczeń, czy poszukiwanie ukrytych przedmiotów.

Quest Room

Wykonawca: QUEST-ROOMS

Real life escape rooms... 60 minut super zabawy.

Przewodnik po świętokrzyskim

Wykonawca: Usługi Przewodnictwa i Pilotażu Turystycznego

Wejdziemy tzw Drogą Królewską, jak królowie na szczyt Łysej Góry, to właśnie tu miały odbywać się słynne zloty czarownic, przejedziemy do Świętej Katarzyny gdzie skosztujemy cudownej wody - o jej właściwościach opowiemy sobie już na miejscu.

Gigantyczne Tory Przeszkód

Wykonawca: Anna Kasprzycka

Wynajem gigantycznych dmuchanych torów przeszkód na imprezy firmowe i integracyjne.
W naszej ofercie :
- gigantyczne tory przeszkód
- tory przeszkód wipeout
- dmuchańce dla dzieci
Wynajmujemy urządzenia dmuchane do rywalizacji na imprezy integracyjne, we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach.

Gigantyczne Tory Przeszkód

Nauka tańca

Wykonawca: Szkoła Tańca ALWIDANCE

Oferujemy naukę grupową oraz indywidualne lekcje. Uzupełnieniem naszej oferty są warsztaty zdrowego żywienia oraz taneczne imprezy integracyjne. O wysokiej jakości kursów organizowanych przez naszą szkołę najlepiej świadczą sukcesy naszych podopiecznych, odnoszone podczas turniejów krajowych i międzynarodowych. Ponadto, wielu z naszych kursantów zajmuje się dzisiaj szkoleniem i prowadzi własne taneczne szkoły. Podczas 24 letniej już wspólnej pracy pod szyldem ST „Alwidance" wykształcono wiele literowych par turniejowych od E do A klasy, które osiągały wiele ogólnopolskich lub międzynarodowych sukcesów.

Absurdy PRL-u

Wykonawca: GoldenGift.pl

Krzysiek zeszłego wieczora nieco przeholował ze swoim kumplem Ryśkiem. Elka, żona Krzyśka, jak to kobieta nie mogła tego zdzierżyć i tym razem postanowiła odwdzięczyć się za wybryki męża pięknym za nadobne. Wypadła z domu wściekła jak osa, chowając wcześniej klucz tak, żeby „wczorajszy” mąż musiał nieco rozruszać szare komórki. Tylko koleżanka Elki, Kryśka, poznała jej chytry plan i czeka na telefon z informacją ratującą Krzyśka z opresji.

Voucher przeznaczony jest dla grupy od 3 do 4.

Atrakcja możliwa do realizacji przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 14:00 - 22:00.

Cena: 120 zł

Absurdy PRL-u