Kluby nocne, muzyczne i taneczne - clubbing

Miasto jest pełne życia, jeśli działają w nim kluby, w których mogą spotykać się ludzie. Jeśli nie wyobrażasz sobie, byś mógł spędzić piątkowy wieczór w domu, oddaj się w wir clubbingu. Tutaj dowiesz się, jakie atrakcje przygotowały dla Ciebie kluby nocne. Ich szeroka oferta rozrywkowa zapewni wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Tutaj sprawdzisz też, z jaką ofertą wychodzą do Ciebie kluby muzyczne, na jakie koncerty możesz się wybrać, gdzie grają najlepsi didżeje, a gdzie coś dla siebie znajdą wielbiciele mocnych brzmień.

Wynajem sal tanecznych

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Proponujemy wynajem sal na działalność artystyczną, sportową, rekreacyjną oraz związaną z warsztatami, nauką języka czy szkołą rodzenia w bardzo atrakcyjnych cenach.
Oferta obejmuje dni: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 oraz soboty i niedziele.

Wynajem sal tanecznych

Podróże ZA DARMO

Wykonawca: InCruises Poland

Dla każdego partnera Klubu - podróże na koszt firmy.

Podróże ZA DARMO

Podróże z rabatem do -50%

Wykonawca: InCruises Poland

Podróże dla każdego członka Klubu Incruises.
Podróże po całym świecie.

Podróże z rabatem do -50%

Praca i biznes online.

Wykonawca: InCruises Poland

Praca zdalna.
Dochód pasywny.
Praca i biznes online.
Dochód od 450$ do 15000$.

Praca i biznes online.

Wykonanie chłodni z instalacją do wyszynku piwa

Wykonawca: BeerSteerConcept Arkadiusz Mazgaj

Wykonanie dowolnej wielkości chłodni wraz z agregatem i instalacją do wyszynku piwa.

Wykonanie chłodni z instalacją do wyszynku piwa

Turnieje i spotkania graczy

Wykonawca: Grajcarnia

Nasze cotygodniowe spotkania:

Planszówki

  • Grajcarniowa środa: 16.00-21.00 planszówki dla młodzieży i dorosłych
  • Dzieciograj: sobota 10.30-12.00 planszzówki dla dzieci i młodzieży
  • Planszówkowa Północ: ostatnia sobota miesiąca 16.00-0.00 planszówki dla młodzieży i dorosłych

Magic the Gathering
  • Casualowy wtorek: granie od 13.00, konsultacje od 16.00
  • Niestandardowy czwartek: 13.00-17.00 formaty poza standardem
  • FNM czyli Friday Night Magic: piątek o 17.30 turnieje

Bitewniaki
  • Bitewniaki na luzie: granie casualowe w środy i soboty

Oprócz powyższych cyklicznych imprez organizujemy także inne wydarzenia - więcej informacji na naszej stronie www.grajcarnia.pl oraz na profilu na FB www.facebook.pl/grajcarnia

Identyfikacja Wizualna

Wykonawca: Art In Architecture

Tworzenie inspirującego kodu estetycznego kreującego identyfikację wizualnej danego wnętrza, architektury, przestrzeni lub wydarzenia, kompozycji ( LOOKBOOK, mood board), scenariuszy, które stają się kluczem do powstania przestrzeni z tożsamością, architektury z narracją oraz wnętrz z głębią i ciekawym, intrygującym akcentem. Składają się na to różne elementy łączące kompozycje przestrzeni, funkcji i estetyki.

Identyfikacja Wizualna

Zajęcia łyżwiarsko - wrotkarskie

Wykonawca: Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy DZIEWIĄTKA

IUKS 'Dziewiątka' Tomaszów Mazowiecki

Klub sportowy dla dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia w łyżwiarstwie szybkim i wrotkarstwie szybkim. Organizuje obozy sportowe podczas wypoczynku letniego czy zimowego.

Cena: 25 zł

Zajęcia łyżwiarsko - wrotkarskie

Kurs tańca

Wykonawca: Akademia Tańca Topolowa

opis

Cena: 80 zł

Wykonywanie naszywek na odzieży

Wykonawca: HAFT KOMPUTEROWY Adam Tymczuk

Wykonujemy profesjonalnie naszywki na odzieży (koszulkach, kurtkach) według dostarczonego przez Klienta projektu. Naszywki mogą mieć dowolny rozmiar i kształt, jak również kolor. Maksymalna wielkość naszywki powinna mieścić się w polu 700 x 350 mm gdyż jest to pole haftu naszej maszyny.

Wykonywanie naszywek na odzieży

Klubowe złote numery

Wykonawca: Złote numery i platynowe numery telefonów "FIRMA BLUMA"

Prowadzisz klub studencki, bar, dyskotekę, klienci dzwonią do Ciebie z prośbą o rezerwację stolika, odbierasz telefony, jednak twój numer jest słabo zapamiętywalny. My wychodzimy Tobie na przeciw i oferujemy zakup złotego numeru dla twojej działalności. Zobacz jak sprawdzi się złoty numer na wizytówkach, na plakatach jako kontakt twojej firmy. Gwarantujemy, że wszyscy Cię szybko zapamiętają. To inwestycja w przyszłość. Gwarancja nowych klientów.
Sprawdź nasze produkty, one przyniosą ci sukces w twojej branży

Klubowe złote numery

Wycieczki i wędrówki

Wykonawca: Towarzystwo Aktywizacji Kreatywnej

Towarzystwo Aktywizacji Kreatywnej organizuje zajęcia rekreacyjno-sportowe (basen, gimnastyka), wycieczki, wędrówki, rajdy. Każdy chętny może wziąć w nich udział. Mogą w nich uczestniczyć także osoby niepełnosprawne w stopniu lekkim. Jeżeli jesteś osobą lubiącą czynny wypoczynek serdecznie zapraszamy! Warto spędzić trochę czasu w aurze optymizmu i pozytywnej energii.

Wycieczki i wędrówki

Obsługa imprez

Wykonawca: Loca music club

Zajmujemy się organizacją imprez firmowych, integracyjnych, wesel, urodziny, wieczorów kawalerskich, panieńskich i innych eventów. Prosperujemy również jako lokal/dyskoteka czynny czwartek-sobota od 18:00. Zapraszamy.

obsługa imprez

Ranking klubów

Wykonawca: Portal ClubsMinistry.pl

Zapraszamy do zapoznania się z opisami najlepszych warszawskich klubów i pozostawienie własnej opinii w postaci komentarza lub oceny.

Ranking klubów

VJ live show

Wykonawca: K4U New Media Design

Interaktywne Animacje to połączenie formy Vj z mappingiem architektonicznym gdzie wykorzystujemy dowolną przestrzeń (architektura pomieszczenia oraz każdego rodzaju dostępne obiekty) jako ekran, wyświetlając obrazy reaguące na dźwięk oraz człowieka. Niepowtarzalność każdego pokazu polega na projekcji video na wczejniej przygotowanych bryłach geometrycznych współgrających z otoczeniem lub tematem wydażenia.
W projekcie interaktywnych animacji oprócz wartości artystycznych można również zawrzeć informacje reklamowe, obrazy, sceny oraz nazwy istotne dla miejsca. Animacje są przygoto- wywane tematycznie i konsultowane z Państwem jak i z Dj-ami. Atutem takiej animacji – reklamy jest jej oryginalność i atrakcyjność oraz nowoczesna forma przekazu.

VJ live show