Kluby i dyskoteki, sale prób i studia nagrań - usługi muzyczne

Muzyka to nieodłączny element każdej imprezy, nie tylko dyskoteki. Dobra oprawa muzyczna imprez jest zatem niezwykle ważna. Tutaj szybko znajdziesz firmy, które oferują swoje usługi w tym zakresie. Jeśli zależy Ci, by Twojemu przyjęciu towarzyszyła muzyka na żywo, w katalogu znajdziesz zespoły muzyczne, których repertuar najbardziej przypadnie Ci do gustu. Bardziej wytworne bankiety możesz uświetnić tanecznym występem – dobrym i oryginalnym pomysłem może być na przykład balet.

Wynajem Nagłośnienia Oraz Oświetlenia

Wykonawca: SoundOn Łukasz Skołuda

Nagłośnienie imprez - Poznań i województwo Wielkopolskie
Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Oferta obejmuje:

Wypożyczenie nagłośnienia,
Nagłośnienie sali,
Nagłośnienie imprez,
Nagłośnienie konferencji,

Prowadzę wynajem nagłośnienia na terenie Poznania, a także okolicznych miejscowości.

Dowożę sprzęt na miejsce i zajmuję się jego rozmieszczeniem oraz podłączeniem.

Nagłośnienie to integralna część udanej imprezy biznesowej lub rozrywkowej.

Możliwość wynajęcia zestawu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego w atrakcyjnych cenach.

W cenie :
wypożyczenie nagłośnienia, oświetlenia
dowóz na miejsce imprezy/wydarzenia,
montaż

W ofercie :

2x KOLUMNA Ldm pdp715/pdp612,
1x KOŃCÓWKA MOCY ADS 1400 WAT
1x KOŃCÓWKA MOCY DAP AUDIO 1200 WAT
10x PAR56 SLIM
6x PAR56
1x STARYW Z LISTWĄ
1x STÓŁ
1x RAMPA OŚWIETLENIOWA
2x EFEKT ZIG ZAG
4x LISTWA LED BAR
1x MINI LASER
1x WYTWORNICA DYMU


To nie jest sklep !

WYNAJEM /OBSŁUGA / MONTAŻ

POZNAŃ- INFOLINIA: 504-344-153

Wynajem Nagłośnienia Oraz Oświetlenia

Muzyka na wesele

Wykonawca: Dj Dariusz MOSQUITO Orłowski

Szukasz kogoś, kto w profesjonalny sposób zadba o oprawę muzyczną na Twoim weselu?
Jeśli tak to trafiłeś pod właściwy adres.

DJ Mosquito to gwarancja szalonej zabawy w rytm Waszych ulubionych utworów.
To także idealna realizacja dźwięku oraz klimatyczne oświetlenie.
Zapewniam bogatą dyskografię, niebanalne konkursy i zabawy a przede wszystkim indywidualne podejście.
Zapraszam do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą!

Muzyka na wesele

Sceny wideo do teledysków

Wykonawca: Underworld Studio Mateusz Chruściel

Dostarczamy na indywidualne zamówienie sceny wideo do teledysków z nagrań studyjnych.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie internetowej, a najświeższe informacje dotyczące studia są dostępne na naszym facebooku FB/UnderworldStudioRadzionkow

Sceny wideo do teledysków

Nagrania wideo z sesji nagraniowej

Wykonawca: Underworld Studio Mateusz Chruściel

Zajmujemy się nagraniem wideo z sesji nagraniowej (making of).
Zapraszamy Państwa do naszego Studio,które znajduje się w Radzionkowie przy ul. Knosały 61A i ma powierzchnię 40mkw. Pomieszczenie zostało zaadaptowane do prowadzonej w nim działalności między innymi poprzez zastosowanie pułapek basowych i paneli akustycznych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Nagrania wideo z sesji nagraniowej

Mastering utworu

Wykonawca: Underworld Studio Mateusz Chruściel

Profesjonalny miks ścieżek muzycznych, mastering nagranego lub powierzonego materiału audio.

Nasze studio jest wyposażone w profesjonalny sprzęt rejestrujący oraz oprogramowanie. Posiadamy także instrumenty, które mogą być wykorzystane przez nagrywających muzyków.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Mastering utworu

Mix utworu

Wykonawca: Underworld Studio Mateusz Chruściel

Zajmujemy się miksowaniem nagranego lub powierzonego materiału audio.
Naszym nadrzędnym celem przy tworzeniu studia było stworzenie komfortowych warunków dla muzyków, tak aby praca w studiu była przyjemnością.
Zapraszamy do współpracy z nami.

Mix utworu

Nagrywanie/rejestracja instrumentów

Wykonawca: Underworld Studio Mateusz Chruściel

Rejestracja/nagrywanie instrumentów (audio)

Oferuje usługi rejestracji oraz obróbki materiału audio (miks, mastering) w naszym studio znajdującym się w Radzionkowie przy ul. Knosały 61A.
Studio ma powierzchnię 40mkw. Pomieszczenie zostało zaadaptowane do prowadzonej w nim działalności między innymi poprzez zastosowanie pułapek basowych i paneli akustycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat oferty i podjęcia współpracy z nami.

Nagrywanie/rejestracja instrumentów

Nagrania lektorskie

Wykonawca: ProdukcjaMuzyczna.com - Krzysztof Milewski

Nagrania lektorskie, centrale telefoniczne, audiobooki oraz jingle i spoty reklamowe.

Alton 110,budowa,regeneracja,naprawa kolumn,głośników

Wykonawca: WILK-AUDIO-PROJEKT-budowa kolumn,kolumny głosnikowe,naprawa głośników,systemy nagłośnienia w domu,kolumny na zamówienie

Alton 110 po pełnej odbudowie.
Altus 75,Altus 110,Altus 140,Alton,Mildton,każdy produkt zbudowany,zregenerowany jest na markowych podzespołach w oparciu o wyliczenia.Zestawy kolumn podłogowych i innych, zwrotnice i wszystkie elementy są dostrajane,sprawdzane i testowane.Regeneracja kolumn i głośników a także ich budowa przebiega na oryginalnych i markowych podzespołach wysokiej jakości.Przykładowe części to Tonsil,Celestion,Hannibal,Seas,Dayton,Scan Speak,Jantzen,Mundorf.Macie Państwo możliwość urzeczywistnienia swoich pomysłów.Zbudowania kolumn wedługo własnego pomysłu.To czego potrzeba to Państwa pomysł- my zajmiemy się resztą.Zapraszamy serdecznie.

Alton 110,budowa,regeneracja,naprawa kolumn,głośników

Alton 80,naprawa,regeneracja kolumn i głośników

Wykonawca: WILK-AUDIO-PROJEKT-budowa kolumn,kolumny głosnikowe,naprawa głośników,systemy nagłośnienia w domu,kolumny na zamówienie

Alton 80 po pełnej regeneracji. Tak jak Altus 75,Altus 110,Altus 140,Alton,Mildton,każdy produkt zbudowany,zregenerowany jest na markowych podzespołach w oparciu o wyliczenia.Zestawy kolumn podłogowych i innych, zwrotnice i wszystkie elementy są dostrajane,sprawdzane i testowane.Regeneracja kolumn i głośników a także ich budowa przebiega na oryginalnych i markowych podzespołach wysokiej jakości.Przykładowe części to Tonsil,Celestion,Hannibal,Seas,Dayton,Scan Speak,Jantzen,Mundorf.Macie Państwo możliwość urzeczywistnienia swoich pomysłów.Zbudowania kolumn wedługo własnego pomysłu.To czego potrzeba to Państwa pomysł- my zajmiemy się resztą.Zapraszamy serdecznie.

Alton 80,naprawa,regeneracja kolumn i głośników

StudioNagrań, Produkcja muzyczna, Aranżacje

Wykonawca: ARTIX MUSIC Emil Kociełkiewicz

W mojej ofercie znajdą Państwo możliwość zamówienia i wykonania aranżu, podkładu muzycznego zgodnie z oczekiwaniami. Tworzę aranże do wielu stylów i gatunków muzycznych m. in. Disco Polo, Dance, Nu-Disco, House, Trance, Electro, Pop, Rock, Soul, Funky, Hip-Hop, Trap, Instrumental, Muzyka filmowa, Oprawa dźwiękowa do filmów.
Miks i Mastering

Dobry miks to podstawa! Najważniejszym etapem podczas produkcji i aranżacji utworu jest dobrze wypoziomowany miks. To od tego właśnie procesu, zależy końcowy efekt brzmienia utworu. Dlatego tworząc każde kolejne dzieło w postaci utworu muzycznego, dbam o to aby brzmiał on "soczyście i czysto" w każdym zakresie equalizacji. Tworząc daną produkcję dbam o jej jakość, poziomy głośności każdego z elementów, dobór odpowiednich brzmień, equalizację - korekcję barwy wszystkich ścieżek dźwiękowych, aby całość była spójna i wypełniona odpowiednimi brzmieniami w każdym ich zakresie częstotliwości. Gotowy miks poddaję masteringowi końcowemu, aby nałożyć odpowiednią kompresję i podbić utwór do wykorzystania komercyjnego.

Nagrywanie i sprzedaż wokali

Oferuję możliwość nagrywania wokali bezpośrednio w studio, lub nabycie drogą elektroniczną. W moim studio nagracie Państwo zarówno wokal damski jak i męski. Posiadam profesjonalne mikrofony pojemnościowe jak i lampowe. Wokale po procesie nagrania ulegają odpowiedniej obróbce i korekcji, aby w miksie brzmiały przejrzyście, ciepło i czytelnie.

StudioNagrań, Produkcja muzyczna, Aranżacje

INNE

Wykonawca: Studio Centrum Rafał Szumny

Korzystając z naszej szerokiej wiedzy i doświadczenia oferujemy dodatkową pomoc taką jak: konsultacje muzyczne i sprzętowe, szkolenia, instalacje audio, strojenie aparatury nagłosnieniowej, organizację i realizację techniczną wydarzeń artystycznych. Jeśli masz pytania z dziedziny muzyki i technologii pro audio - dzwoń, postaramy się pomóc.

REALIZACJE W TERENIE

Wykonawca: Studio Centrum Rafał Szumny

Praca z dźwiękiem nie odbywa się tylko w studio. Nasza oferta nagrań w terenie skierowana jest do grona wykonawców potrzebujących nagrać swój materiał na żywo. Proponujemy różne opcje realizacji: od prostej, archiwalnej rejestracji stereo do wielośladowego nagrania z nagłośnieniem, a nawet osobnym miksem na potrzeby transmisji lub obrazu. Dzięki temu możecie uwiecznić na przykład swój koncert w klubie, duże lub małe wydarzenie plenerowe, czy choćby wzbogacić nagranie video o profesjonalnie brzmiący dźwięk. Współpracujemy również z wiodącymi firmami nagłośnieniowymi, co pozwala usprawnić organizację bardziej wymagających przedsięwzięć. Posiadamy wyciszony agregat prądotwórczy, dzięki któremu jesteśmy w stanie nagrywać nawet na łonie natury, czy też bezpośrednio na ulicach lub placach miejskich. Oprócz nagran od wielu lat zajmujemy się realizacją dzwięku live, pracując z topowymi artystami polskimi i zza granicy.

PRODUKCJA MUZYCZNA

Wykonawca: Studio Centrum Rafał Szumny

Zajmujemy się komponowaniem muzyki dostosowanej do potrzeb indywidualnych klientów (podkłady muzyczne oryginalne lub covery), agencji reklamowych, grup developerskich produkujących serwisy internetowe i gry komputerowe na różne platformy lub studiów filmowych. Poza twórczością komercyjną piszemy i wykonujemy również własne utwory - i do obu dziedzin podchodzimy z równie wielkim zaangażowaniem. Do pracy wykorzystujemy oprogramowanie komputerowe, samplery i moduły brzmieniowe oraz nagrywamy żywych muzyków (od orkiestry symfonicznej, chórów, poprzez solistów do zespołów rockowych i muzyków zajmujących się nowymi brzmieniami elektronicznymi). Jeśli potrzebujesz aranżacje, covery, muzykę reklamową (radio, telewizja, prezentacje), muzykę filmową, teatralną czy do gry komputerowej zgłoś się do nas. Poza muzyką możemy zająć się postprodukcją dźwiękową Twojego video. Oferujemy nagrania na planie filmowym, nagrania dubbingów w studiu, edycję, efekty dźwiękowe.

LEKTORZY

Wykonawca: Studio Centrum Rafał Szumny

Stale rozbudowujemy naszą bazę lektorów o kolejne głosy męskie, żeńskie i dziecięce. Nagrywamy też w językach obcych (tłumaczenia, przewodniki, komunikaty). Przykładowe zastosowania nagrań głosu: dubbing i narracja w filmie, reklamie, multimediach i grach, dodatkowe wersje językowe, narracja opowiadań i skeczy, słuchowiska, książki audio, komunikaty, automaty głosowe (centrale telefoniczne, automatyczne biura obsługi klienta, przedsiębiorstwa)