Galerie sztuki i wystawy malarskie obrazów

Wcale nie musisz być historykiem sztuki, by interesować się malarstwem czy rzeźbą i odwiedzać galerie sztuki. Nie ma żadnych przeszkód, byś też był „ze sztuką na ty”. W naszej bazie usług znajdziesz wszystko, co na starcie musisz wiedzieć. Wyszukasz najlepsze galerie malarstwa i dowiesz się, jakie wystawy można w nich aktualnie obejrzeć. Sprawdzisz, które galerie fotografii prezentują prace młodych artystów. Jeśli zaś jesteś miłośnikiem antyków, możesz znaleźć renomowane domy aukcyjne i poznać ich ofertę sprzedaży.

Wycieczki kajowe

Wykonawca: Biuro Turystyczne Watra Marek Gawłowski s.c.

xy

Cena: 1500 zł

Zajęcia Arteterapii

Wykonawca: Lagunart&ducky - Galeria Autorska

Zapraszamy na zajęcia, które są prowadzone przez Animatorkę Arteterapii.
Dr Agnieszka Balewska [Dr Agi Bali] prowadzi zajęcia i rozmowy rozwijające i poszerzające światopoglądy poznawcze, społeczne w rozumieniu siebie samego i otaczającego świata. Zajęcia prowadzone są w familijnej atmosferze, w dobrze przygotowanym warsztacie pracy twórczej. Cała praca opiera się równolegle na czynnościach kreatywnych manualnych i intelektualnych Zajęcia oparte są na rozmowie z podopiecznym oraz zajęciach plastycznych. Zajęcia odbywają się w czasie 1 godziny.
CENA: od 100 zł

Cena: 100 zł

Zajęcia Arteterapii

Sprzedaż antyków

Wykonawca: Kolekcjon

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż antyków w atrakcyjnych cenach. Na naszym portalu aukcyjnym można nabyć m.in. antyczne buteleczki apteczne, rzeźby, figurki, wazony, miecze, lampy naftowe, dzbanki, patery, zegary i dokumenty. Serdecznie zapraszamy!

Sprzedaż antyków

Hafty ze zdjęć

Wykonawca: Haft Krzyżykowy - Gobelinek

Obrazki do haftu krzyżykowego. Producent / tkaniny do haftu

Oprawa obrazów

Wykonawca: Sklep plastyczny, papierniczy

oferujemy gotowe ramy jak również listwę kolorową do oprawy na wymiar

oprawa obrazów

Renowacja mebli

Wykonawca: Galeria Ars Antiqua

Specjalizujemy się w renowacjach i odnawianiu zabytkowych mebli. Używamy specjalistycznych preparatów, które pozwalają na przywrócenie danego mebla do użytku bez strat estetycznych.

Renowacja mebli

Renowacja antyków

Wykonawca: Galeria Ars Antiqua

Odnawianiem i rekonstrukcją zabytkowych mebli zajmujemy się już od 10 lat. Używamy preparatów przygotowywanych od pokoleń według ściśle określonych receptur.

Renowacja antyków

Obrazy

Wykonawca: Tatiana Majewska. Malarstwo. Obrazy

Tatiana Majewska pracuje w konserwacji zabytków w Polsce m.in. pracowała przy konserwacji zabytków w Archikatedrze p.w. Św. Jana w Lublinie, Bazylice p.w. Św. Św. Piotra i Pawła w Krakowie, Bazylice Katedralnej p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Sandomierzu, Klasztorze p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze, Kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela w Złotym Potoku, Kościele Najświętszej Marii Panny i Św. Mateusza w Lubomierzu, Opactwie Pocysterskim w Lubiążu, Kościele Św. Bartłomieja w Głogówku, Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy, w Kaplicy Św. Boromeusza w Łowiczu i inne. Prace malarskie znajdują się w galeriach państwowych oraz prywatnych kolekcjach w Czechach, Niemczech, Rosji, USA oraz w Polsce.

Wykonanie rzeźby kamiennej

Wykonawca: RZEŹBIARSTWO Janusz Kowalski

Rzeźba jest wykonywana z kamienia, czas zależy od jej rozmiarów. Rzeźba mała np.ok 0,5 metra to czas 5-6 dni.

Obrazy Katarzyny Szafrańskiej

Wykonawca: Firma NOVA rejestracja pojazdów, zdjęcia do dokumentów, laminowanie, kopiowanie, przegrywanie kaset vhs

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Galerii Obrazów Katarzyny Szafrańskiej, która była absolwentka Liceum Plastycznego w Gdyni-Orłowie. Katarzyna Szafrańska malarstwem zajmuje się od ponad 25 lat. Współpracowała z wieloma wydawnictwami i firmami, wśród których praca z firmą Trefl była najowocniejsza. Próbkę malarstwa mogą Państwo obejrzeć w naszym biurze Gdańsk, ul.Rzeźnicka 58. Posiadamy m.in.: obrazy olejne, akryle na płótnie i desce oraz akwarele. Ulubione tematy obrazów to zwierzęta, kwiaty i pejzaż, ale także zabytki Gdańska są częstymi motywami jej twórczości.

Obrazy Katarzyny Szafrańskiej

Unikalne wzory poduszek

Wykonawca: P.W. DAFMAR

Zachwycające, pieszczące zmysły, niebanalnie kreujące otaczający świat - tak można opisać produkty Pracowni Projektowej Pink Frog. Trudno jest znaleźć na polskim rynku fotele i poduszki spełniające wymagania naszych pociech. Szukamy produktów wygodnych, miękkich i do których można się przytulić po dniu pełnym wrażeń lub usiąść i wypić mleko oglądając ulubiona bajkę.
Postanowiliśmy stworzyć linie fotelików – maskotek oraz poduszek malinek, wykonane z najwyższej jakości polaru, dzięki misternemu wykończeniu stanowią świetny element dekoracji.
Zaczaruj sypialnie swojego dziecka, nadając jej niezwykłego charakteru dzięki idealnie dobranym pluszowym zabawką.

Unikalne wzory poduszek

Renowacja komódki z lustrem

Wykonawca: ARTATREE Renowacja mebli i dzieł sztuki

Zajmujemy się renowacją, politurowaniem oraz uzupełnianiem ubytków w starych meblach.

Renowacja komódki z lustrem

Rekonstrukcja

Wykonawca: ARTATREE Renowacja mebli i dzieł sztuki

Zajmujemy się rekonstrukcją i renowacją dzieł sztuki. Przykładem może być wykonana przez nas rekonstrukcja drewnianych rąk.

Rekonstrukcja

Pozłotnictwo

Wykonawca: ARTATREE Renowacja mebli i dzieł sztuki

Nasza firma wykonuje usługi związane z pozłotnictwem. Przykładem może być wykonana przez nas renowacja ołtarza.

Pozłotnictwo

Renowacja tabernakulum

Wykonawca: ARTATREE Renowacja mebli i dzieł sztuki

Wykonujemy różnego rodzaju konserwacje i renowacje zabytków i dzieł sztuki, w tym również pozłotnictwo. Przykładem może być renowacja tabernakulum.

Renowacja tabernakulum