Usługi fotograficzne i wideo - sesje zdjęciowe, nagrywanie filmów weselnych i reklamowych

Cuda współczesnej techniki – fotografia i wideo, umożliwiają uwiecznienie najważniejszych chwil w naszym życiu. Dzięki temu po latach możemy wzruszać się oglądając na przykład zdjęcia ślubne. Nasza baza usług jest bogata w firmy oferujące wideofilmowanie i te, których specjalizacją jest fotografia ślubna. Znajdziesz w niej również fachowców organizujących profesjonalne sesje zdjęciowe i dbających o to, by fotografia reklamowa była jednocześnie efektowna i efektywna. Nasz katalog gwarantuje Ci najwyższą jakość usług.

Fotografia

Wykonawca: Lubov Lisitsa photography. Fotografia Ślubna.

Moją największą pasją jest fotografia Ślubna, ale nie tylko. Wykonuję także inne sesje zdjęciowe: zdjęcia dla zakochanych par, rodzinne, dziecięce , portretowe orza beauty i reklamowe.

Zdjęcia portretowe

Wykonawca: Piotr Trzciński Art

Wykonuję zdjęcia portretowe w studio, plenerze. Miejsce i rodzaj ujęć dopasowywany jest do Waszych potrzeb i oczekiwań. Serdecznie zapraszam na sesje fotograficzne.

Montaż filmów

Wykonawca: ART-FILM

Filmy powstają dopiero na etapie montażu. To fascynujący, ale najbardziej pracochłonny i czasochłonny proces. Dbamy o każdy szczegół. Wykonujemy precyzyjne cięcia, korekty obrazu i dźwięku, dodajemy głos lektora, wykonujemy konwersje na różne formaty do internetu, DVD, BR i TV. Pracujemy na profesjonalnym pakiecie Apple, Final Cut Studio. Montujemy filmy, które dobrze się ogląda.

Fotografia eventowa

Wykonawca: Foto Wama Piotr Kwiatkowski

Fotografia eventowa to usługa polegająca na wykonaniu reportażu z imprez organizowanych najczęściej przez firmy które w ten sposób promują się, świętują bądź integrują pracowników.

Fotografie i videofilmowanie

Wykonawca: "Studio-ART" Fotografia i videofilmowanie

fotografia i videofilmowanie ślubów i innych ważnych dla każdego z nas uroczystości. Inscenizowane sesje zdjęciowe. Pełna otwartość na pomysły i potrzeby klienta.
Usługi wideofilmowania z powietrza.

Sesje biznesowe

Wykonawca: Pracownia Męskich Portretów

Zachęcam do zapoznania się z portfolio zdjęć na stronie internetowej.
W naszej Pracowni zajmujemy się tworzeniem portretów biznesowych, które świetnie sprawdzi się na portalach takich jak: LinkedIn, GoldenLine lub Facebook, publikacje prasowe, prezentacje i na okładki czasopism branżowych.
W naszej Pracowni Twoja pierwsza sesja biznesowa będzie niezwykłym doświadczeniem. Wykonamy dla Ciebie profesjonalne portrety oraz nauczymy Cię jak pozować do przyszłych zdjęć, które fotografowie będą Ci wykonywać w czasie imprez firmowych, bankietów, gal czy szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Sesja metamorfozy

Wykonawca: Rozkręceni

METAMORFOZY w studio "Rozkręceni".
Mamy dla Was niepowtarzalną promocję - sesję zdjęciową "metamorfoza" dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Podaruj sobie niezwykłą odmianę wizerunku - uczesanie, profesjonalny makijaż oraz wieńczącą całość sesję zdjęciową dzięki której otrzymasz niepowtarzalny, pięknie wyretuszowany portret. Wystarczy 1,5 - 2 godziny by uzyskać powalający efekt - zaskoczysz swą odmianą wszystkich znajomych! Panowie zapraszamy po odbiór bonu prezentowego dla Waszych ukochanych kobiet na sesję - będą zachwycone takim oryginalnym prezentem!

Cena: 300 zł

Realizacja filmów

Wykonawca: Rozkręceni

Produkcja filmowa.
Realizujemy:
filmy korporacyjne i promocyjne
filmy szkoleniowe
reportaże
teledyski
filmy instruktażowe
spoty reklamowe
filmy krótkometrażowe
filmy dokumentalne
trailery
video wizualizacje
videorelacje z event’ów
making of’y

Przegrywanie kaset na BLU-RAY

Wykonawca: GRAKO Video Foto Przegrywanie kaset VHS na DVD

Firma GRAKO VIDEO FOTO zajmuje się przegrywaniem kaset na BLU-RAY. Umożliwia to oglądanie filmów na stacjonarnym odtwarzaczu BLU-RAY oraz na komputerze z kompatybilnym napędem optycznym! Zapewniamy wysokiej jakości materiał, bez straty jakości. Serdecznie zapraszamy!

Przegrywanie starych filmów VHS na płyty DVD

Wykonawca: GRAKO Video Foto Przegrywanie kaset VHS na DVD

Firma GRAKO VIDEO FOTO oferuje profesjonalne przegrywanie starych filmów VHS na płyty DVD. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Przegrywanie kaset na DVD

Wykonawca: GRAKO Video Foto Przegrywanie kaset VHS na DVD

Oferujemy usługi archiwizowania danych w szczególności z kaset VIDEO na płyty DVD. Jeśli posiadasz w domu stare nośniki z nagraniami ważnych wydarzeń np.: ślub, wesele, wakacje, święta, urodziny, Komunia Św., Chrzest, skontaktuj się z nami!

Pracownia Fotograficzna Krawczyńscy

Wykonawca: KRAWCZYŃSCY sp z o.o.

Robimy to co kochamy, dla tego naszym Klientom jest z nami dobrze.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży fotografii i filmu. Główną domeną jest fotografia ślubna i film ślubny oraz fotografia rodzinna i noworodkowa, life style, portret, sesje narzeczeńskie i rodzinne.
Bywamy na planach filmowych oraz eventach.

Fotografia ślubna

Wykonawca: Foto Pospieszczyk - Fotografia Okolicznościowa Magdalena Pospieszczyk

Reportaż Ślubny

Jesteśmy z Wami od przygotowań do oczepin włącznie. Towarzyszymy Wam przez cały dzień, nie tylko fotografując, ale i wspierając i udzielając cennych wskazówek :-) Zawsze możecie na nas liczyć !

Zważając na to, iż dzień ślubu i wesela przemija w ekspresowym tempie oferujemy Wam wykonanie sesji plenerowej w innym dniu.

W ramach naszej usługi poza pięknymi fotografiami otrzymujecie także album, który zachowa Wasze najwspanialsze wspomnienia na długie lata.

Filmowanie wesel

Wykonawca: Jastrzębski - Sklep fotograficzny - Foto-Gold

Naszą specjalnością jest filmowanie ślubów i wesel. Serdecznie zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz kanał na YouTube.

Video marketing, foto

Wykonawca: BluPR

Według HubSpot’a, jednej z największych firm zajmujących się marketingiem, do 2019 roku aż 80% ruchu w internecie będą generować materiały video. Według YouTube konsumpcja materiałów video w sieci rośnie o 100% rocznie! A według James’a McQuivey’a vice prezesa firmy badawczej Forrester Research jedna minuta contentu video w sieci jest warta aż 1,8 mln słów.

Content w postaci filmów video jest bardziej angażujący i osiąga lepsze wyniki organiczne w mediach społecznościowych. Ponadto, budując strategię obecności marki w mediach społecznościowych nie należy marginalizować drugiej najbardziej popularnej wyszukiwarki contentu w Polsce - YouTube.

Sprawdź więcej na http://blupr.pl/video-marketing/