Kluby sportowe, stowarzyszenia i centra treningowe - pola golfowe, stadniny, korty tenisowy

Jeśli nie lubisz leżeć na kanapie, a zamiast tego wybierasz sport, czyli aktywny wypoczynek, sprawdź, jakie możliwości w tym zakresie daje Ci Twoje miasto. Latem warto zapewnić sobie trochę ruchu na świeżym powietrzu. Dobrym rozwiązaniem będzie więc golf, badminton albo jazda konna. W naszej bazie usług znajdziesz najbliższą stadninę lub pole golfowe. Gdy pogoda nie dopisuje też można ćwiczyć. Popularnością cieszy się tenis czy zbliżony do niego squash. Dowiedz się więc, gdzie możesz sprawdzić swoje umiejętności.

Samoobrona dla dzieci i młodzieży - Fenix Krav Maga

Wykonawca: FENIX KRAV MAGA MILANÓWEK (SAMOOBRONA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY)

Fenix Krav Maga to klub samoobrony dla dzieci i młodzieży. Uczymy procedur bezpieczeństwa, skutecznych technik samoobrony, kształtujemy sprawność i cechy motoryczne. Te wszystkie umiejętności przydadzą się każdemu dziecku aby czuło się bezpiecznie i potrafiło zareagować adekwatnie do sytuacji.Zapraszamy na treningi samoobrona dla dzieci Milanówek, Pruszków, Warszawa -> www.fenixkravmaga.pl

Wyprawy rowerowe

Wykonawca: B-bike - wyprawy rowerowe

B-bike - wyprawy rowerowe, to organizator wypraw rowerowych po Polsce, Europie i świecie. Nasza oferta jest zróżnicowana pod względem trudności tras. Uczestnikami wypraw rowerowych są zazwyczaj osoby prywatne, grupy lub firmy, a także rodziny z dziećmi. Każda wyprawa rowerowa obsługiwana jest przez doświadczonego przewodnika.
Regularnie powiększamy bazę naszych wypraw rowerowych, która już teraz składa się z 15 różnych kierunków. Oferujemy wyjazdy po Polsce na Kaszuby, do Białowieży, wzdłuż Bałtyku czy Odra-Nysa. W Europie nasze kierunki, to Alpe-Adria, Szwajcaria, Belgia i Holandia, Alpy Włoskie oraz Francuskie i wiele innych!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz kontaktu!

Serwis rowerów elektrycznych

Wykonawca: Rowery Holenderskie Tomasz Jabłoński

Zajmujemy się serwisowaniem rowerów elektrycznych dostępnych na naszym rynku marek.
Nasza oferta obejmuje: serwisowanie, przeglądy okresowe oraz drobnego ulepszenia. Skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy.

Naprawa rowerów elektrycznych

Wykonawca: Rowery Holenderskie Tomasz Jabłoński

Oferujemy usługi serwisowania rowerów elektrycznych i tradycyjnych wiodących marek oraz oferują możliwość nabycia części do rowerów holenderskich w korzystnych cenach.
Twój rower wymaga serwisowania, przeglądu okresowego, a może drobnego ulepszenia?
Jeśli tak, zapraszamy do nas!

Naprawa rowerów

Wykonawca: LATRIS - Mobilny Serwis Rowerowy

profesjonalnie zajmiemy się Twoim rowerem. wykonujemy przeglądy rowerów jak i również na zlecenie klienta złożymy rower od podstaw, włącznie z malowaniem

Sklep Górski

Wykonawca: Sklep Sportowy Lider

Sklep zajmuje się sprzedażą butów,odzieży i artykułów potrzebnych do turystyki.

Buty turystyczne na każdą porę roku marki Salomon,Olang, CMP

Wykonawca: Sklep Sportowy Lider

Oferujemy buty marek Salomon,Olang,Cmp i innych.Sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych,wygodne z dwuletnią gwarancją.

Bielizna termoaktywna

Wykonawca: Sklep Sportowy Lider

Bielizna termoaktywna znanych producentów;Brubeck,Odlo, Gatta,Kwark,Devold. Od materiałów naturalnych jak wełna po syntetyczne najwyższej jakości.

Kurtki zimowe

Wykonawca: Sklep Sportowy Lider

Kurtki puchowe Milo, Columbia, North Finder,Hannah.Kurtki Primalftowe Milo.Zima w tych kurtkach nie straszna.

Buty zimowe

Wykonawca: Sklep Sportowy Lider

Buty zimowe różnych firm.Z ociepliną do -40C,sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych.Salomon,Columbia,Olang,CMP

Sklep Sportowy

Wykonawca: Sklep Sportowy MiD SPORT

Sklep Sportowy w Nowym Targu.

Kurs samoobrony dla kobiet

Wykonawca: Zamojska Akademia Aikido

Organizujemy i prowadzimy kursy samoobrony tylko dla kobiet.

Serwis rowerów

Wykonawca: Thirty Three Bicycle Studio

W Thirty Three Bicycle Studio oferuje profesjonalny serwis rowerów. Nasz przeszkolony i doświadczony personel z przyjemnością zajmie się Twoim rowerem, tak aby przygotować go na kolejne wyzwania!Oferujemy naprawę oraz bieżący serwis rowerów wszystkich typów. W ramach usług serwisu realizujemy przeglądy standardowe jak również przeglądy gwarancyjne. Nasza wynikająca z pasji wiedza i praktyka gwarantuje najwyższą jakość usługi.


Jesteśmy autoryzowanym serwisem Cannondale

Posiadamy cerfyfikat Headshok Service Center. Zostaliśmy przeszkoleni w naprawie amortyzatorów Cannondale Fatty i Lefty oraz posiadamy niezbędne zaplecze serwisowe.

Sprzedaż rowerów

Wykonawca: ALCHIMOWICZBIKE Rafał Alchimowicz

Dlaczego Sklep rowerowy Alchimowicz Bike?

Ponieważ jest tylko niewielka garstka ludzi w Polsce, których pasją, tak jak moją od kilkunastu lat, jest kolarstwo górskie, treningi, dietetyka i fizjoterapia.

Ponieważ jest tylko kilka osób, którzy nie są teoretykami i "super sprzedawcami", ale "udokumentowanymi zwycięzcami z doświadczeniem".

Ponieważ jest niewielu zawodników/kolarzy, którzy z pasją powiedzą Ci jaki rower jest idealny dla Ciebie, a jeżeli takiego nie będzie, to moje znajomości całej branży kolarskiej pozwolą stworzyć rower, który będzie w 100 % dla Ciebie !

Kajaki nida

Wykonawca: Wypożyczalnia Sprzętu Kajakowego Przemysław Korpula

Oferujemy usługi wypożyczenia sprzętu kajakowego w okolicach Kielc