Teatry dramatyczne, muzyczne i komediowe - sztuki, spektakle i warsztaty teatralne

Teatr przenosi w inny świat, pozwala oderwać się od rzeczywistości, rozbudza wyobraźnię. Warto więc czasem się do niego wybrać, by poczuć prawdziwą magię bijącą zza kurtyny. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co oferują lokalne duże sceny lub teatry dla dzieci, skorzystaj z naszego katalogu. Jeśli szczególnie interesuje Cię pantomima, tutaj dowiesz się, gdzie możesz obejrzeć spektakl. Znajdziesz tu wszystkie przydatne informacje – repertuary, opisy przedstawień porównasz propozycje teatrów. Dowiesz się, jakiego widowiska nie możesz przegapić.

Teksty literackie

Wykonawca: Agata Kowalczyk Bizart Insights

Teksty literackie BizArt Insights powstają w zgodzie z napływającą inspiracją. Sztuki i opowiadania, które cechuje mocne zróżnicowanie – przy ich spójnym i autentycznym charakterze.

Spektakl teatralny - Telewizja kłamie

Wykonawca: IDEA Art Hubert Ziętala

Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.
Tamara Arciuch jako Małgosia Różenek,
Bartek Opania jako Krzysztof Zniemiec,
Adam Fidusiewicz jako Marcin Prochop,
Bartek Kasprzykowski jako Krzysztof Wybisz
Decydującą rolę w spektaklu odgrywa publiczność, to ona decyduje jaką telewizję chce oglądać w spektaklu.
A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam.
Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni.
Twórcy gwarantują, że popłaczecie się...ze śmiechu!

Spektakl teatralny - Nikt nie jest doskonały

Wykonawca: IDEA Art Hubert Ziętala

"Nikt nie jest doskonały" to komedia, która świetnie bawi i śmieszy. Jest grana na scenach całego świata. Tekst Simona Williamsa jest uznawany za klasykę komedii.
Ten spektakl to idealny pomysł na spędzenie walentynkowego wieczoru.

Rekwizyty i elementy scenografii

Wykonawca: 3D Poziom

Technologia druku przestrzennego może znacznie pomóc w produkcji części scenografii lub rekwizytów. Można zachować nawet najmniejsze detale na modelach, które są ciężkie do wykonania tradycyjną metodą.
Każdy wydrukowany element można poddawać obróbce np. malować, nawiercać, szlifować.

Stroje baletowe

Wykonawca: P.P.H. IGA Leszek Ignasiak

stroje baletowe dla szkol baletowych i innych organizacji

Przedstawienie teatralne

Wykonawca: Teatr im. St. I. Witkiewicza

"Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza" zaprasza do udziału w interesujących i inspirujących wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez własne zespoły artystyczne. Ich nadrzędnym celem jest kształtowanie i upowszechnianie narodowego dziedzictwa kulturowego.

Organizacja spektalów lalkarskich

Wykonawca: KOULTUR

Kompleksowa organizacja spektaklów lalkarskich na terenie całego Podbeskidzia

Cena: 50 zł

Zajęcia teatralne i plastyczne dla dzieci

Wykonawca: Agencja Artystyczno-Szkoleniowa NUTABENE

Prowadzimy zajęcia teatralne oraz plastyczne dla dzieci. Ponadto prowadzimy zajęcia dla dzieci pragnących rozwijać obydwie umiejętności. Są to zajęcia, które mają na celu rozwój kreatywności oraz wyobraźni dzieci, a także pokonywanie nieśmiałości i naukę pracy w grupie.

Warsztaty teatralne dla instruktorów terapii zajęciowej

Wykonawca: Agencja Artystyczno-Szkoleniowa NUTABENE

Prowadzimy warsztaty teatralne dla osób zajmujących się terapią osób niepełnosprawnych i starszych. Warsztaty mają na celu usprawnienie instruktorów w zakresie prowadzenia zajęć teatralnych oraz pokazanie możliwości jakie daje teatr oraz nowego podejścia do teatru tworzonego przez osoby starsze i niepełnosprawne.

Wynajem kotar teatralnych

Wykonawca: F.H.U. TECHNIKA

Zapewniamy wynajem kotar teatralnych o wysokości 10 m i dowolnej szerokości. Dzięki nim można wydzielić odpowiednio przestrzeń, np. na postawienie sceny. Wykonujemy również montaż kotar w różnych salach, na stadionach oraz w fabrykach.

Kurtyny teatralne

Wykonawca: ORO Anna Witkowska

Oferujemy kompletne wyposażenie sceny, a także widowni dowolnej sali widowiskowej, w każdy rodzaj okotarowania: kurtyny, kotary, kulisy boczne, paludamenty, lambrekiny, horyzonty.
Swoją ofertę kierujemy do wszelkiego rodzaju domów, ośrodków i centrów kultury, szkół, teatrów oraz innych lokali kulturalno-oświatowych.

Szycie na miarę

Wykonawca: Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych LENA

Salon sukien ślubnych i wizytowych "Lena" oferuje szycie na miarę sukien wg.własnego projektu klientki ,lub naszej stylistki.

Pyzula

Wykonawca: TeatRyle Marcin Ryl-Krystianowski

Jeżeli myślą Państwo, że przedmioty codziennego użytku mogą służyć jedynie do przyrządzania potraw, to koniecznie muszą Państwo obejrzeć nasze przedstawienie! W rękach naszych aktorek zwyczajny lejek, wałek do ciasta, czy też forma do pieczenia, całkowicie zmieniają swoją dotychczasową rolę i stają się postaciami z bajki.

Ulepioną przez gospodynię tradycyjną polską kluskę - PYZĘ - ogarnia pasja podróżowania. Droga prowadzi ją przez całą Polskę - od Mazowsza po Tatry. Razem z Pyzą spotykamy Króla Popiela, jego myszy, Górali, Krakowianki i wiele innych postaci powstałych z ruchomych wycinanek, czy też desek do krojenia. Spektakl przybliża dzieciom tradycyjne ludowe piosenki m.in.:"Gęś wodą", "W murowanej piwnicy", "Kukułeczkę", oraz tańce: krakowiaki, oberki i kujawiaki.

Audiodeskrypcja oraz napisy dla niesłyszących

Wykonawca: AD-SKRYPT Tomasz Michniewicz

Świadczymy usługi w zakresie przygotowania audiodeskrypcji oraz napisów dla niesłyszących do spektakli teatralnych.

Sprzedaż biletów online na spektakle Oborni

Wykonawca: Agencja Artystyczna WOJART Agnieszka Wojtkowiak

sprzedaż biletów online na spektakle Poznań Luboń Swarzędz Oborni