Imprezy firmowe i okolicznościowe - organizacja imprez

Przygotowanie bankietu dla kilku osób wymaga sporo pracy, a co dopiero przyjęcie dla kilkudziesięciu zaproszonych gości. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firm, których specjalizacją jest organizacja imprez. W naszej bazie znajdziesz fachowców, którzy planują imprezy okolicznościowe. Wybierz tych, którzy profesjonalnie przygotowują imprezy firmowe lub tych, którzy wiedzą, jak rozkręcić imprezy dla dzieci. Jeśli planujesz ślub już dziś zatrudnij firmę, której priorytetem jest organizacja wesel.

Oprawa muzyczna uroczystości i imprez, DJ na wesele, DJ na imprezę,

Wykonawca: Akrobatyka Dźwięku

PROWADZENIE
Na każdej z nich zapewniamy profesjonalne prowadzenie imprezy z wyczuciem
i humorem. Realizujemy autorskie scenariusze indywidualnie dopasowane do wymagań klientów. Cechuje nas kreatywność, entuzjazm, zaangażowanie i klasa. Oferujemy oryginalne, grupowe zabawy bez żenującej tematyki, co pozwala się wszystkim zaangażować i bardzo dobrze bawić. Do zabawy wykorzystujemy wesołe rekwizyty i przebrania, tak by Goście byli zaskoczeni
i zachwyceni.

MUZYKA
Nieodłącznym elementem dobrej zabawy jest muzyka. Posiadamy rozbudowany repertuar utworów z różnych epok i stylów. Dopasowujemy odtwarzane przeboje do klimatu bawiących się Gości, a podczas przerw zapewniamy przyjemne tło muzyczne dla rozmów
i odpoczynku przed dalszymi tańcami na parkiecie. Nigdy jednak nie zrobimy sobie przerwy widząc pełen parkiet.
Odpowiednie zestawienie utworów, urozmaicenie i radość ze słuchania gwarantują świetne samopoczucie bawiących się
i sukces imprezy. Jesteśmy
w stanie to osiągnąć także dzięki bardzo dobremu sprzętowi muzycznemu, który generuje dźwięki wysokiej jakości. Posiadamy urządzenia najwyższej klasy, renomowanych firm. Gramy nie tylko oryginalne przeboje
w znanych wersjach, ale także najróżniejsze inne, taneczne ich wykonania. Jeżeli chcesz, abyśmy zagrali konkretne utwory, to wystarczy, że wcześniej na spotkaniu podasz nam ich tytuły. Bogaty repertuar pozwala nam także na granie tzw. dedykacji od Gości, dzięki czemu mają Oni ogromną radość.

WOKALISTKA
Nasze akrobacje wśród dźwięków doskonale dopełnia wokalistka Basia. Jej wieloletnie doświadczenie estradowe pozwala na wykonanie „na żywo” utworów z różnych epok
i stylów. Cudowny głos Basi wykonującej świetne, taneczne
i spokojne utwory wywoła dreszcze wśród Gości. Urozmaici to imprezę i doda większej dawki emocji. Basia śpiewa specjalnie dla Was, wkładając w to całe swoje serce! Może zaśpiewać także podczas Waszego ślubu czy też innej uroczystości w kościele.
Wykonuje najpiękniejsze pieśni ślubne, miłosne i kościelne.

ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI
Do akrobacji dźwiękowych zapraszamy również najmłodszych! Podczas Twojej imprezy animatorka zabierze dzieci do krainy bajek poprzez muzykę i inne zadania. Dzięki temu będą się bardzo dobrze bawić, zintegrują się wzajemnie. Serdecznie polecamy takie rozwiązanie! Dzieci zyskują zajmujące, ciekawe atrakcje,
a rodzice mogą się spokojnie, radośnie bawić.
Animatorka, z którą współpracujemy tworzy autorskie scenariusze realizacji animacji dla dzieci, uwzględniając indywidualne życzenia tematyczne. Posiada także wiele bajecznych rekwizytów.

Oprawa muzyczna uroczystości i imprez, DJ na wesele, DJ na imprezę,

Organizacja wydarzeń

Wykonawca: Biuro Marketingowe Słowo-Klucz

Twoja firma planuje organizację konferencji, wydarzenia lub eventu promocyjnego? Potrzebujesz osoby, która skoordynuje wszystkie działania z tym związane? Nie musisz szukać dalej, już ją znalazłeś.

Organizacja wydarzeń

ORGANIZACJA IMPREZ

Wykonawca: WOOJT agencja reklamowo artystyczna

Zajmujemy się całościową produkcją event’ów:
– wydarzenia biznesowe
– wydarzenia motywacyjne
– sympozja, konferencje etc.
– imprezy okolicznościowe

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

ORGANIZACJA IMPREZ

Organizacja imprez eventów

Wykonawca: GOEDIT Edyta Żuchowska

Zajmujemy się organizacją imprez turystycznych, motoryzacyjnych i sportowych. Obsługujemy imprezy w zakresie chronometrażu oraz w zakresie informatycznym (tworzenie i obsługa stron imprez, stron służących do zgłoszeń na zawody, stron z wynikami).
Zapewniamy kompleksowe usługi – od wymyślenia koncepcji imprezy, tworzenie identyfikacji wizualnej przedsięwzięcia, poprzez uzyskanie zgód i pozwoleń, obsługę zgłoszeń uczestników do realizacji imprezy z pomiarem czasu włącznie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz znajomości na rynku eventów, branży samochodowej.

Organizacja imprez eventów

Fontanna koktajlowa - wynajem

Wykonawca: Imprezowo Wypożyczalnia Sprzętu Rozrywkowego Anna Kamińska

FONTANNA KOKTAJLOWA
To niesamowicie dekoracyjne urządzenie sprawi Państwa gościom niewątpliwą niespodziankę. Misę fontanny należy napełnić dowolnym sokiem owocowym, ponczem lub też dowolnym alkoholem, można dosypać np. lód. Jednym przyciskiem wystarczy jedynie włączyć, napój poszybuje w górę i za chwilę opadnie zjawiskową kaskadą - i już można się częstować. Oczywiście w miarę ubywania trunku, należy go dopełniać - ot i cała obsługa z tym związana :) Zapraszam do rezerwacji.
Fontanna koktajlowa mała - pojemność od 1-4 litrów
Fontanna koktajlowa duża – pojemność od 2-19 litrów

Fontanna koktajlowa - wynajem

Fontanna czekoladowa - wynajem

Wykonawca: Imprezowo Wypożyczalnia Sprzętu Rozrywkowego Anna Kamińska

FONTANNA CZEKOLADOWA
Osłodzi każde przyjęcie. Nawet można się pokusić o stwierdzenie, ze "na zdrowo", bo przekąskę stanowią najczęściej owoce maczane w pysznej belgijskiej czekoladzie. A czekoladę kochają wszyscy, bez względu na wiek.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowo pysznej atrakcji.

Szczegóły wynajmu fontanny czekoladowej:
- koszt wypożyczenia zawiera 2,5 kg czekolady, patyczki i talerzyki papierowe,
- każde dodatkowe 2,5 kg czekolady to koszt 150 zł – zalecamy czekoladę mleczną z tego względu, że doskonale komponuje się z większością smaków – 2,5kg to ilość wystarczająca dla około 60 osób, w przypadku dobrania i nie wykorzystania dodatkowych opakowań czekolady istnieje możliwość ich zwrotu. Zwracane opakowanie nie może być otwarte.
- przy korzystaniu z fontanny czekoladowej zalecana jest obsługa. Czekolada się rozpryskuje, mogą do niej wpadać resztki przekąsek, w pewnym momencie przestaje to wyglądać estetycznie. Możecie Państwo upoważnić do tego obsługę sali bądź też inne osoby. Z naszej strony koszt opieki nad urządzeniem to 150 zł za 5 godzin w dowolnym, wybranym przez Państwa czasie.
- Catering przekąsek: zakup, przygotowanie i podanie – koszt 3,5 zł/os. – opcja na życzenie.
Fontanna zawsze jest wynajmowana razem z bardzo efektownym podestem podświetlanym, ułatwiającym serwowanie przekąsek.

Fontanna czekoladowa - wynajem

Fotobudka - wynajem

Wykonawca: Imprezowo Wypożyczalnia Sprzętu Rozrywkowego Anna Kamińska

FOTOBUDKA
Wszyscy, którzy ją znają, doskonale wiedzą jakie to emocje, szaleństwo i przede wszystkim spontaniczność! Ci, którzy jej nie znają - powinni to szybko nadrobić. Nie ma nic lepszego na przyjęciu czy to firmowym,weselnym, czy okazjonalnym jak spontaniczne zdjęcie w towarzystwie najbliższych.

Jesteśmy kompleksowo przygotowani do tego, żeby pomóc gościom dać się porwać wyobraźni i żywiołowej zabawie.

Zapewniamy:
- opiekę asystentów przez cały okres trwania imprezy
- magiczne przebrania, maski, peruki, wąsy, korony, tabliczki ze śmiesznymi napisami
- nieograniczoną ilość zdjęć dla wszystkich uczestników zabawy
- personalizacja wydruku i wyglądu zdjęć
- księga gości (bezpłatnie w pakiecie III)
- galeria zdjęć na pendrive po zakończeniu imprezy.
- dojazd do 30 km gratis (liczony w obie strony)

Potrzebujemy:
- miejsca o wymiarach 3x3 m, najlepiej ze stałym światłem, może być ciemne
- dostępu do prądu – posiadamy przewody do 60m.

Fotobudka - wynajem

Wycieczki po pomorzu

Wykonawca: Biuro Podróży Szczypta Świata

Dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych przybywających na Pomorzu przygotowaliśmy specjalną ofertę wycieczek krajoznawczych po naszym regionie. Zapewniamy ciekawe programy wycieczek, najlepszych pilów i przewodników (również w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim), autokary, noclegi na każdą kieszeń, rezerwację biletów wstępu oraz wyżywienie.

Cena: 20 zł

wycieczki po pomorzu

Wycieczki dla grup zorganizowanych

Wykonawca: Biuro Podróży Szczypta Świata

Dla Dzieci i Młodzieży oraz dorosłych organizujemy wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski, wycieczki zagraniczne, zielone szkoły na Mierzei Wiślanej i Kaszubach oraz wycieczki po Trójmieście i okolicach. Gwarantujemy bezpieczny wypoczynek, dobrą zabawę, oraz przystępną cenę.

Szczegóły oferty oraz nasze propozycje znajdują się na naszej stronie.

Cena: 20 zł

Wycieczki dla grup zorganizowanych

Usługi Przewodnickie

Wykonawca: Biuro Podróży Szczypta Świata

Nasi przewodnicy posiadają nie tylko niezbędną wiedzę na temat Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale także ogromne doświadczenie. Program wycieczek zawsze staramy się dostosować do potrzeb i wymagań klientów. Mamy nadzieje, że będziemy mieli przyjemność w ciekawy i pełen humoru sposób odkryć przed Państwem tajemnice Trójmiasta.

Oferujemy wycieczki dla grup szkolnych i dorosłych, osób indywidualnych. Proponujemy nasze opracowane programy zwiedzania jak również realizujemy progra

Cena: 20 zł

Usługi Przewodnickie

Local Tour Operator

Wykonawca: Biuro Podróży Szczypta Świata

Incoming Tours

We have prepared a special offer of private tours, tailor made tours, guided tours, study tours and city breaks all over our region for organised groups and individuals arriving to Gdansk, Tri-city and pomerania. We provide interesting trip programmes, as well as the best tourist guides.

Please check out our offer: www.toursingdansk

Cena: 20 zł

Local Tour Operator

Obsługa imprez

Wykonawca: Dom Weselny POKUSA - imprezy okolicznościowe

Dom Weselny POKUSA zajmuje się organizacją i obsługą imprez okolicznościowych, chrzcin, komunii. Każde przyjęcie przygotowujemy ze starannym uwzględnieniem Państwa potrzeb i możliwości. Zapewniamy pyszne menu, dekorację sali oraz profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej.

Obsługa imprez

Organizacja wesel

Wykonawca: Dom Weselny POKUSA - imprezy okolicznościowe

Dom Weselny POKUSA zajmuje się organizacją wesel oraz przyjęć okolicznościowych. Nasza sala może pomieścić do 140 osób. Sala została zaprojektowana z uwzględnieniem nie tylko najwyższej estetyki, ale także funkcjonalności. Ponadto posiada klimatyzację. Zapewniamy doskonałą obsługę, wykwintne menu oraz dekoracje sali. Serdecznie zapraszamy do Domu Weselnego POKUSA w Kobyłce pod Warszawą!

Organizacja wesel

KIJÓW 2019

Wykonawca: Agencja Turystyczna Wilejka Wojciech M. Leszek

[KIJÓW 2019
WYCIECZKA DO KIJOWA , CZERNIHOWA, KAMIEŃCA PODOLSKIEGO I LWOWAz dr Janem Przybyłem
Dr Jan Przybył, wieloletni wykładowca historii kultury polskiej, autor książek o Ukrainie i pilot wycieczek na Kresy, opowiada o tożsamości kulturowej Ukrainy i narodu ukraińskiego oraz o narodzinach i ewolucji ukraińskiego ruchu narodowego.
Transport- autokar o podwyższonym standardzie.
Zakwaterowanie: hotele, pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje wg programu; Pozostałe: ubezpieczenie, opieka pilota.

Cena: 1890 zł

KIJÓW 2019

Białoruskie Klimaty 2019 PROMOCJA !

Wykonawca: Agencja Turystyczna Wilejka Wojciech M. Leszek

Białoruskie Klimaty 2019 PROMOCJA !
Trasa: Bohatyrewicze - Grodno – Wasyliszki – Lida – Iwie – Narocz – Głebokie – Połock – Witebsk – Mińsk – Nieśwież – Mir – Nowogródek -Żyrowice – Rużany – Mereczowszczyzna - Brześć.
8 dni intensywnego zwiedzania.
Zakwaterowanie: hotele klasy turystycznej, ośrodki wypoczynkowe pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
Cena za osobę (przy grupie min 35 osób) – 1600 zł
Wiza białoruska – 60 zł/os. Na bilety wstępu i lokalnych przewodników należy przeznaczyć 40 €/os.
UWAGA PROMOCJA!! PROMOCJA !!PROMOCJA !!
Przy wpłacie zaliczki 500 zł/os do 21.12.2018- cena specjalna
1500 zł/os.

Cena: 1600 zł

Białoruskie Klimaty 2019 PROMOCJA !