Imprezy firmowe i okolicznościowe - organizacja imprez

Przygotowanie bankietu dla kilku osób wymaga sporo pracy, a co dopiero przyjęcie dla kilkudziesięciu zaproszonych gości. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firm, których specjalizacją jest organizacja imprez. W naszej bazie znajdziesz fachowców, którzy planują imprezy okolicznościowe. Wybierz tych, którzy profesjonalnie przygotowują imprezy firmowe lub tych, którzy wiedzą, jak rozkręcić imprezy dla dzieci. Jeśli planujesz ślub już dziś zatrudnij firmę, której priorytetem jest organizacja wesel.

Dekoracje domów Pary Młodej

Wykonawca: SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Dla dopełnienia całej oprawy dekoratorskiej ślubu, wesela nie należy zapomnieć o dekoracji posesji,wejścia do domu itp. Odpowiednio dobrane do całości uroczystości dekoracje sprawią, że wszyscy będą czuli się wyjątkowo. Posesja udekorowana wita gości weselnych, a dom lub pokój, w którym będzie dawane błogosławieństwo Młodej Parze, będzie tworzył nastrój elegancji, powagi chwili a zarazem romantyczności i piękna ... Wystarczy parę kwiatów do domu, przed dom kompozycje z balonów czy sztucznych kwiatów, trochę materiału i pomysłowość, a dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wesela.

dekoracje domów Pary Młodej

Zabezpieczenia imprez

Wykonawca: Krakowska Grupa Ratownicza

Oferujemy:

- punkty pomocy medycznej (kierowane przez lekarzy, ratowników i pielęgniarki – Stanowiska wyposażone są w sprzęt medyczny, środki opatrunkowe oraz leki),
- specjalistyczny sprzęt (plecaki R1, defiblyratory, tlen, itp.),
- personel medyczny (posiadający wieloletnie doświadczenie),
- nowoczesne ambulanse,
- zespoły wyjazdowe (transport do szpitali pod opieką lekarza i ratowników),
- quad z przyczepką transportową,
- patrole na segwayach (w stałym kontakcie ze stanowiskami pomocy),
- patrole piesze (z plecakami R1 i radiotelefonami),
- możliwość patrolowania terenu z drona.

Organizacja:

Gwarantujemy stałą współpracę w czasie trwania imprezy z organizatorem oraz innymi służbami na miejscu zdarzenia (Policja, Straż, Ochrona).

Zabezpieczamy medycznie różnego rodzaju imprezy: masowe, sportowe, koncerty, festyny, pikniki, zgromadzenia, produkcje filmowe i tym podobne wydarzenia. Niezależnie od miejsca imprezy – działamy w obrębie całego kraju.

Dbamy o bezpieczeństwo podczas różnego rodzaju wydarzeń od początku działalności Stowarzyszenia. Współpracowaliśmy przy organizowaniu uroczystości patriotycznych, wydarzeń sportowych i innych.

Najczęściej usługi wykonujemy w Krakowie, ale również zabezpieczamy wydarzenia na terenie całego kraju.

Zabezpieczenia imprez

Zwiedzanie Wąwozu Homole z przewodnikiem

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Wąwóz Homole jest wciętym V-kształtnym skalnym parowem, będącym jedną z największych atrakcji Pienin. Objęty jest ścisłą ochroną, został wpisany do Kanonu Krajoznawczego Polski. Zachęcam do zwiedzania go wraz z licencjonowanym przewodnikiem.

Zwiedzanie Wąwozu Homole z przewodnikiem

Zwiedzanie Pienin i Podhala z licencjonowanym przewodnikiem

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Zapraszam na wycieczki organizowane w: Pieniny, Gorce, Beskid Sądecki, Wyspowy, Podhale, Orawa, Spisz i Liptów. Proponuję różnorodny zakres tematyczny wycieczek: topograficzno – przyrodnicze, etnograficzne i kulturoznawcze. Pilotuje również wycieczki zagraniczne. Specjalizuję się w obsłudze wycieczek na Słowację.

Pomagam w przygotowaniu programu i organizacji wycieczek - realizuję programy rekreacyjne, sportowe, krajoznawcze i edukacyjne - organizuję transport, noclegi, wyżywienie. Ofertę kieruję do klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Posiadam duże doświadczenie w oprowadzaniu i pilotowaniu wycieczek. Jestem osobą dyspozycyjną, odpowiedzialną, kompetentną oraz otwartą na negocjacje odnośnie cen za usługi przewodnickie. Zapraszam do współpracy, ze swojej strony zapewniam że będzie ona owocna i spełni Państwa oczekiwania. Gwarantuję bezpieczeństwo, miłą atmosferę i pełen profesjonalizm.

Zwiedzanie Pienin i Podhala z licencjonowanym przewodnikiem

Kompleksowa obsługa wesel

Wykonawca: Dj Wodzirej na imprezy, wesela

Świadczę usługi z zakresu oprawy muzycznej różnych imprez oraz videofilmowanie
a także usługi fotograficzne.

Kompleksowa obsługa wesel

Zabezpieczenie medyczne imprez

Wykonawca: Domedica - Transport Niepełnosprawnych

Oferujemy profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez masowych w całym kraju. Posiadamy duże doświadczenie i umiejętności w zabezpieczeniach medycznych. Dysponujemy wieloma zastępami wyjazdowymi. Oferujemy: punkty pomocy medycznej, patrole ratownicze z plecakami R1, transport medyczny, personel medyczny (ratownicy, lekarze, pielęgniarki), specjalistyczny sprzęt medyczny, itp.

zabezpieczenie medyczne imprez

Dekoracja stołów

Wykonawca: ProStudio Jadwiga Mentel-Wiśniewska

Dekorujemy stoły na imprezy okolicznościowe, w mieszkaniu/firmie/loaklau klienta. Imprezy typu urodziny, spotkania biznesowe, spotkania rodzinne, kinderbale, imprezy tematyczne.

dekoracja stołów

Dekoracja kościołów

Wykonawca: Kwiaciarnia Bel Fiori Kaufland

W ramach florystyki ślubnej zajmujemy się dekoracją kościołów i sal weselnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Dekoracja kościołów

ORGANIZACJA WYDARZEŃ KULTURALNYCH

Wykonawca: FT DESIGN Renata Kiljan

Profesjonalna organizacja wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty plenerowe, spektakle teatralne, pokazy akrobatyczne i taneczne, występy wokalne i instrumentalne, wystawy i wernisaże, festiwale tematyczne oraz inauguracje wydarzeń w instytucjach kultury i obiektach towarzyszących.

Pielgrzymki do Ziemi Świętej

Wykonawca: Biuro Podróży JUNIOR

Organizujemy pielgrzymki do Ziemi Św., dowolne terminy wybrane przez zamawiającego:
Cena i szczegóły ofert na naszej str. wwww:
http://junior.com.pl/produkt/8-dni-ziemia-swieta-termin-caly-rok-do-uzgodnienia-2/
http://junior.com.pl/produkt/8-dni-ziemia-swieta-termin-caly-rok-do-uzgodnienia/

Cena: 3232 zł

Pielgrzymki do Ziemi Świętej

Organizacja pielgrzymek do Fatimy

Wykonawca: Biuro Podróży JUNIOR

Organizujemy wyjazdy do Fatimy. Aktualnie wolne miejsca w terminach: 16-23.09.2017 oraz 24-29.09.2017; Wolne terminy dla grup: 16-23.07.2017 oraz 26.09-03.10.2017

Organizacja pielgrzymek do Fatimy

Wyjazdy pielgrzymkowe

Wykonawca: Biuro Podróży JUNIOR

Organizacja pielgrzymek dla grup; Istnieje możliwość dołączenia zgłoszeń indywidualnych do grup zorganizowanych w ramach wolnych miejsc posiadanych przez organizatorów.

Wyjazdy pielgrzymkowe

Obsługa techniczna imprez i konferencji

Wykonawca: P.H.P. TONEX - SYSTEMY AUDIO-VIDEO

Firma TONEX zajmuje się obsługą techniczną konferencji, imprez plenerowych, audycji muzycznych oraz targów, pokazów i prezentacji.
Dysponujemy wysokiej jakości urządzeniami audio-video renomowanych firm (NEC, PANASONIC, BOSE, SENNHEISER, SHURE, EXTRON). W ofercie posiadamy m.in.: projektory, monitory, głośniki, wzmacniacze, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, miksery, urządzenia odtwarzające dźwięk i obraz. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Obsługa techniczna imprez i konferencji

PORTUGALIA + HISZPANIA 16-23.07.17; 26.09-03.10.17;

Wykonawca: Biuro Podróży JUNIOR

Zapraszamy organizatorów pielgrzymek do rezerwacji terminu.
Szczegóły oferty:
http://junior.com.pl/produkt/8-dni-portugalia-hiszpania-termin-23-30-06-2017-16-23-07-17-26-09-03-10-17-17-24-10-17/

Cena: 3812 zł

Gruzja – Armenia 12 dni, 15 – 26.09.2017

Wykonawca: Biuro Podróży JUNIOR

Szczegóły oferty:
http://junior.com.pl/produkt/6-dni-portugalia-hiszpania-termin-24-29-09-2017/

Cena: 4970 zł