Imprezy firmowe i okolicznościowe - organizacja imprez

Przygotowanie bankietu dla kilku osób wymaga sporo pracy, a co dopiero przyjęcie dla kilkudziesięciu zaproszonych gości. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firm, których specjalizacją jest organizacja imprez. W naszej bazie znajdziesz fachowców, którzy planują imprezy okolicznościowe. Wybierz tych, którzy profesjonalnie przygotowują imprezy firmowe lub tych, którzy wiedzą, jak rozkręcić imprezy dla dzieci. Jeśli planujesz ślub już dziś zatrudnij firmę, której priorytetem jest organizacja wesel.

Sesje fotograficzne

Wykonawca: Spółka Fotograficzna T&R

Więcej szczegółów na stronie internetowej
spolka.fotograficzna.wixsite.com/t-and-r

Sesje fotograficzne

Wynajem namiotów

Wykonawca: Master Market s.c.

Oferujemy wynajem namiotów. To doskonałe dobrym rozwiązanie w przypadku jednorazowej imprezy. Posiadamy duży wybór produktów, co pozwala na zorganizowanie, zarówno dużych, jak i małych przedsięwzięć.
Nasza oferta skierowana jest do:

  • Klientów biznesowych, którzy chcą zorganizować imprezę integracyjną, piknik rodzinny czy stoisko targowe w każdych warunkach atmosferycznych.
  • Klientów indywidualnych, chcących zorganizować uroczystość o charakterze rodzinnym (kinderbale, wesele, komunię).

W ofercie posiadamy:
  • hale namiotowe,
  • namioty weselne, bankietowe,
  • namioty magazynowe,
  • namioty reklamowe, wystawowe, targowe
  • stragany,
  • namioty dmuchane.

Istnieje możliwość skorzystania z opcji brandingu. Nasza wypożyczalnia namiotów handlowych wykonuje namioty reklamowe z własnym nadrukiem lub indywidualnym oznakowaniem graficznym.

Wynajem namiotów

Pilotaż wycieczek - Pieniny, Gorce, Beskidy

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Jestem pilotem wycieczek, przewodnikiem górskim i terenowym, instruktorem przewodnictwa PTTK, trenerem przewodnictwa turystycznego Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych (WFTGA), instruktorem krajoznawstwa, nauczycielem dyplomowanym, członkiem Klubu Przewodników Górskich i Terenowych w Nowym Targu.
Oferuję swoje usługi na terenie Beskidu Sądeckiego, Beskidu Wyspowego, Pienin, Spiszu, Podhala, Orawy, Gorców. Serdecznie zapraszam na wycieczki górskie, krajoznawcze, terenowe!
Jagoda Jurkowska

Pilotaż wycieczek - Pieniny, Gorce, Beskidy

Imprezy integracyjne i Firmowe Pikniki Rodzinne

Wykonawca: Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o.

Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o. organizuje firmowe imprezy integracyjne, prywatne imprezy okolicznościowe oraz firmowe pikniki rodzinne.
Komfortowe warunki zabawy plus smaczne, świeże jedzenie, menu z grilla i kotła.Oferty dedykowane potrzebom klientów.
tel. 71/782 39 81, www.atol.olesnica.pl

Wynajem telebimu led

Wykonawca: 3TECH sprzęt multimedialny

Jesteś zainteresowany zobacz naszą stronę ( 3tech.pl lub 3tech.eu ) z innymi usługami lub poprostu zadzwoń 601673399 zadzwoń
Szybka wycena

wynajem telebimu led

Wycieczki edukacyjne

Wykonawca: MANDRAGORA Małgorzata Zdzienicka - pilot wycieczek i przewodnik turystyczny

Organizujemy wycieczki i wyjazdy edukacyjno-kulturowe na Lubelszczyźnie.
Współpracujemy m.in. z Uniwersytetem III Wieku oraz z Gimnazjum nr 1 z Drelowa.

Zrealizowane projekty:
- "Śladami rodu Sobieskich i Żółkiewskich" wyjazd krajoznawczy, integracyjny,
- "Śladami sitarzy, Singera i ulanowskich flisaków",
- wycieczka ĆMIELÓW – ŚMIŁÓW DWÓR – SANDOMIERZ,
- warsztaty kuchni staropolskiej w Wilanowie (Villa Intrata).


Pozdrawiam i zapraszam,
Małgorzata Zdzienicka

Wycieczki edukacyjne

Warsztaty kulinarne

Wykonawca: MANDRAGORA Małgorzata Zdzienicka - pilot wycieczek i przewodnik turystyczny

Zajmujemy się organizacją warsztatów kulinarnych i degustacji potraw tradycyjnych Lubelszczyzny. Malownicza wielokulturowość Lubelszczyzny pozostawiła ciekawą spuściznę kulinarną - kuchnię żydowską, tatarską, ormiańską, kresową. Warsztaty, degustacje prezentujące produkty regionalne, tradycyjne Lubelszczyzny odbywają się w ramach turystyki kulinarnej i enoturystyki.
Zapraszamy do poznania tajników cebularza lubelskiego. Jest to ręcznie formowany okrągły placek z ciasta pszennego z drożdżami, o średnicy od 5 do 25 cm i grubości około 1,5 cm. Farsz składa się z pokrojonej w grubą kostkę cebuli wymieszanej z makiem, solą i olejem roślinnym. Jest 37 polskim produktem chronionym w UE. Od 2014 roku cebularz jest umieszczony w rejestrze chronionych nazw pochodzenia i chronionych oznaczeń geograficznych. Tym samym popularny placek z cebulowym farszem uzyskał status, jakim cieszą się już od dawna oscypek, rogal świętomarciński czy obwarzanek krakowski.
Zapraszamy na pokaz tłoczenia i degustacje np. oleju lnianego, rydzowego, z ostropestu, z pestek dyni, czy też pokaz pieczenia sękacza.
Zapraszamy do finezyjnego, uwodzicielskiego, pociągającego, a zarazem tajemniczego świata win Małopolskiego Przełomu Wisły.
Zapraszamy Szlakiem Karpia – Lubelszczyzna, Ziemia Lubartowska to zagłębie ryb słodkowodnych, a w szczególności karpia.
Nie możemy zapominać o naszych przodkach, czyli odkrywamy tajniki kuchni Słowian. Zapraszamy na warsztaty, degustacje słowiańskich kulinariów.

Pozdrawiam i zapraszam,
Małgorzata Zdzienicka

Warsztaty kulinarne

Zielone szkoły

Wykonawca: Gospodarstwo Agroturystyczne DOLINA BOBRÓW

Gospodarstwo Agroturystyczne DOLINA BOBRÓW organizuje zielone szkoły oraz kolonie i obozy. Nasze gospodarstwo znajduje się w sąsiedztwie czystych rzek oraz lasów pełnych grzybów, jagód i zwierząt. Edukacja w gospodarstwie oparta jest na doświadczeniu uczestników, poprzez bezpośredni udział w różnorodnych, uzależnionych od pory roku, zajęciach gospodarczych i rolniczych.
Przygotowaliśmy kilka programów tematycznych:
- trasa archeologiczna do odkrytych w ostatnim czasie stanowisk pobytu i miejsc pochówku osadnictwa z V w. p.n.e. i IX – XI w. n.e. w miejscowościach Starogród i Transbór;
- spacer przyrodniczy po rezerwatach i obserwacja zamieszkujących ich zwierząt;
- wycieczki do lokalnych twórców kultury kołbielskiej, warsztaty tkackie, wycinanki i inne wyroby;
- wycieczki szlakiem dworów i pałaców: Sanktuarium Maryjne w Budach Wielgoleskich, Dłużew, Zespół Klasztorny w Siennicy, Boża Wola, Radachówka;
- zwiedzanie młynów ;
- poszukiwania z wykrywaczem metali;
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym programem zajęć edukacyjnych i ekologicznych na stronie internetowej.

Zielone szkoły

Dekoracje domów Pary Młodej

Wykonawca: SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Dla dopełnienia całej oprawy dekoratorskiej ślubu, wesela nie należy zapomnieć o dekoracji posesji,wejścia do domu itp. Odpowiednio dobrane do całości uroczystości dekoracje sprawią, że wszyscy będą czuli się wyjątkowo. Posesja udekorowana wita gości weselnych, a dom lub pokój, w którym będzie dawane błogosławieństwo Młodej Parze, będzie tworzył nastrój elegancji, powagi chwili a zarazem romantyczności i piękna ... Wystarczy parę kwiatów do domu, przed dom kompozycje z balonów czy sztucznych kwiatów, trochę materiału i pomysłowość, a dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wesela.

dekoracje domów Pary Młodej

Zabezpieczenia imprez

Wykonawca: Krakowska Grupa Ratownicza

Oferujemy:

- punkty pomocy medycznej (kierowane przez lekarzy, ratowników i pielęgniarki – Stanowiska wyposażone są w sprzęt medyczny, środki opatrunkowe oraz leki),
- specjalistyczny sprzęt (plecaki R1, defiblyratory, tlen, itp.),
- personel medyczny (posiadający wieloletnie doświadczenie),
- nowoczesne ambulanse,
- zespoły wyjazdowe (transport do szpitali pod opieką lekarza i ratowników),
- quad z przyczepką transportową,
- patrole na segwayach (w stałym kontakcie ze stanowiskami pomocy),
- patrole piesze (z plecakami R1 i radiotelefonami),
- możliwość patrolowania terenu z drona.

Organizacja:

Gwarantujemy stałą współpracę w czasie trwania imprezy z organizatorem oraz innymi służbami na miejscu zdarzenia (Policja, Straż, Ochrona).

Zabezpieczamy medycznie różnego rodzaju imprezy: masowe, sportowe, koncerty, festyny, pikniki, zgromadzenia, produkcje filmowe i tym podobne wydarzenia. Niezależnie od miejsca imprezy – działamy w obrębie całego kraju.

Dbamy o bezpieczeństwo podczas różnego rodzaju wydarzeń od początku działalności Stowarzyszenia. Współpracowaliśmy przy organizowaniu uroczystości patriotycznych, wydarzeń sportowych i innych.

Najczęściej usługi wykonujemy w Krakowie, ale również zabezpieczamy wydarzenia na terenie całego kraju.

Zabezpieczenia imprez

Zwiedzanie Wąwozu Homole z przewodnikiem

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Wąwóz Homole jest wciętym V-kształtnym skalnym parowem, będącym jedną z największych atrakcji Pienin. Objęty jest ścisłą ochroną, został wpisany do Kanonu Krajoznawczego Polski. Zachęcam do zwiedzania go wraz z licencjonowanym przewodnikiem.

Zwiedzanie Wąwozu Homole z przewodnikiem

Zwiedzanie Pienin i Podhala z licencjonowanym przewodnikiem

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Zapraszam na wycieczki organizowane w: Pieniny, Gorce, Beskid Sądecki, Wyspowy, Podhale, Orawa, Spisz i Liptów. Proponuję różnorodny zakres tematyczny wycieczek: topograficzno – przyrodnicze, etnograficzne i kulturoznawcze. Pilotuje również wycieczki zagraniczne. Specjalizuję się w obsłudze wycieczek na Słowację.

Pomagam w przygotowaniu programu i organizacji wycieczek - realizuję programy rekreacyjne, sportowe, krajoznawcze i edukacyjne - organizuję transport, noclegi, wyżywienie. Ofertę kieruję do klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Posiadam duże doświadczenie w oprowadzaniu i pilotowaniu wycieczek. Jestem osobą dyspozycyjną, odpowiedzialną, kompetentną oraz otwartą na negocjacje odnośnie cen za usługi przewodnickie. Zapraszam do współpracy, ze swojej strony zapewniam że będzie ona owocna i spełni Państwa oczekiwania. Gwarantuję bezpieczeństwo, miłą atmosferę i pełen profesjonalizm.

Zwiedzanie Pienin i Podhala z licencjonowanym przewodnikiem

Kompleksowa obsługa wesel

Wykonawca: Dj Wodzirej na imprezy, wesela

Świadczę usługi z zakresu oprawy muzycznej różnych imprez oraz videofilmowanie
a także usługi fotograficzne.

Kompleksowa obsługa wesel

Zabezpieczenie medyczne imprez

Wykonawca: Domedica - Transport Niepełnosprawnych

Oferujemy profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez masowych w całym kraju. Posiadamy duże doświadczenie i umiejętności w zabezpieczeniach medycznych. Dysponujemy wieloma zastępami wyjazdowymi. Oferujemy: punkty pomocy medycznej, patrole ratownicze z plecakami R1, transport medyczny, personel medyczny (ratownicy, lekarze, pielęgniarki), specjalistyczny sprzęt medyczny, itp.

zabezpieczenie medyczne imprez

Dekoracja stołów

Wykonawca: ProStudio Jadwiga Mentel-Wiśniewska

Dekorujemy stoły na imprezy okolicznościowe, w mieszkaniu/firmie/loaklau klienta. Imprezy typu urodziny, spotkania biznesowe, spotkania rodzinne, kinderbale, imprezy tematyczne.

dekoracja stołów