Rehabilitacja - krioterapia, kinezyterapia, fizykoterapia i masaże lecznicze.

Rehabilitacja jest niezwykle ważna w powrocie do pełnej sprawności. Jeśli więc czeka Cię kilka tygodni intensywnych ćwiczeń, w naszym katalogu znajdziesz ośrodki, które oferują skuteczne zabiegi rehabilitacyjne. Kinezyterapia pomaga uzyskać znaczną poprawę funkcji ruchowych. A fizykoterapia może być doskonałym uzupełnieniem leczenia. Wykorzystując bodźce fizykalne dostosowane do indywidualnych potrzeb można znacznie poprawić stan pacjenta. Jeśli zatem twoje dolegliwości nie dają Ci spokoju, skorzystaj z naszej bazy i znajdź specjalistów, którzy Ci pomogą.

Terapia Manualna

Wykonawca: Fizjoterapia Aleksandra Szmid

Terapia wykorzystuje techniki powięziowe, limfatyczne, mobilizacyjne i manipulacyjne. Leczenie dzieci i dorosłych w schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, reumatologicznych, ginekologicznych, internistycznych i wad postawy.

Cena: 100 zł

Terapia Manualna

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Wykonawca: SPRZĘT-REHABILITACYJNY Małgorzata Kraska

Dostępne w naszej ofercie łóżka rehabilitacyjne to niezwykle funkcjonalny mebel, który może wspomóc codzienną opiekę nad osobami stale bądź długotrwale leżącymi.
Oferta skierowana jest zarówno do szpitali, placówek oraz osób prywatnych.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego

Wykonawca: SPRZĘT-REHABILITACYJNY Małgorzata Kraska

Oferujemy wynajem sprzętów rehabilitacyjnych, które ułatwią powrót do zdrowia, funkcjonowania. W naszej ofercie znajdą Państwo: łóżka rehabilitacyjne, elektryczne firmy, wózki inwalidzkie, balkoniki czterokołowe, kule łokciowe, materace piankowe i przeciwodleżynowe oraz inny niezbędny sprzęt medyczny.

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego

Ćwiczenia grupowe „zdrowy kręgosłup”

Wykonawca: KLINIKA MASAŻU MEDYCZNEGO

Grupowe ćwiczenia rehabilitacyjne dla osób które zmagają się z bólem kręgosłupa lub chcą profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie.

Cena: 10 zł

Ćwiczenia indywidualne

Wykonawca: KLINIKA MASAŻU MEDYCZNEGO

Ćwiczenia dobrane pod jednostkę chorobowa i osobę, indywidualna praca z terapeutą.

Cena: 60 zł

Masaż Medyczny

Wykonawca: KLINIKA MASAŻU MEDYCZNEGO

Masaż medyczny przy przewlekłych bólach, przeciążeniach, w jednostkach chorobowych lub urazach. Nowa koncepcja masażu.

Cena: 50 zł

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wykonawca: SPRZĘT-REHABILITACYJNY Małgorzata Kraska

Sprzęt rehabilitacyjny dostępny w naszym sklepie to między innymi:

 • wózki inwalidzkie dla dorosłych i dzieci,
 • łóżka rehabilitacyjne,
 • pieluchomajtki,
 • materace przeciwodleżynowe,
 • koncentratory tlenu,
 • rajstopy przeciwżylakowe,
 • balkoniki Szczecin,
 • kule ortopedyczne,
 • balkonik typu ambona,
 • ssak elektryczny,
 • i wiele innych produktów.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Komputerowe badanie stóp

Wykonawca: Remedik Usługi Kosmetyczne Renata Buczyńska

Wykonujemy KOMPUTEROWE BADANIE STÓP. Posiadamy profesjonalny podoskop (jest to drugie tego typu urządzenie w Olsztynie i okolicach), który pozwala bardzo dokładnie obejrzeć kształt i sposób obciążania palców i stóp oraz zbadać zgrubienia i odciski.
Badanie komputerowe stóp pozwala zdiagnozować problem oraz jest niezbędne do prawidłowego doboru kuracji, która zniweluje dolegliwości wynikające z nieprawidłowego stawania stóp i przeciążeń powodujących bóle kończyn, kolan, bioder, kręgosłupa.
Dokładny obrys stopy (odbitka) jest przekazywana pacjentowi. Na jej podstawie specjalista przygotuje indywidualnie dobraną wkładkę ortopedyczną.

Komputerowe badanie stóp

Hirudotearapia

Wykonawca: Akademia Zdrowia Instytut Medycyny Holistycznej

Zabiegi hirudoterapii. Sprzedaż pijawek. Kursy hirudoterapii.

Hirudotearapia

Fizjoterapia

Wykonawca: M&R Marcin Rutkowski

masaż, terapia manualna, fizykoterapia, stacjonarnie lub z dojazdem do klienta

Sanatorium

Wykonawca: Polska Grupa Uzdrowisk Sp. z.o.o.

Polska Grupa Uzdrowisk, krajowy lider w turystyce medycznej, w której skład wchodzą Uzdrowisko Połczyn-Zdrój, Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa, Uzdrowisko Cieplice oraz Uzdrowiska Kłodzkie z uzdrowiskami Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowa -Zdrój, specjalizuje się w uzdrowiskowym leczeniu dzieci i dorosłych. Od 2011 roku z sukcesem dostarczamy usługi w zakresie rehabilitacji, oferujemy także pobyty wypoczynkowe oraz zabiegi SPA&Wellness. Charakteryzuje nas rozwinięta baza obiektów (Zakłady Przyrodolecznicze, baseny, sauny pijalnie wód, siłownie itd) oraz doświadczona i profesjonalna kadra lekarzy, fizjoterapeutów i instruktorów.

Wkładki ortopedyczne

Wykonawca: Rotula group spółka z o.o.

Wkładki formowane są na miejscu, podczas wizyty. Wykonanie wkładek poprzedza kompleksowa diagnostyka i badanie fizjoterapeutyczne.

Najważniejsze cechy wkładek: indywidualne - dopasowane do rodzaju wady lub problemu z jakim zgłasza się pacjent, termoplastyczne - dopasowane do stopy pacjenta, korygujące - wspomagają a nawet stymulują stopę. Korygują one negatywny wpływ wad stóp na cały organizm i prowadzą do poprawy stanu zdrowia oraz komfortu chodzenia.

Z pasją dbamy o stopy naszych pacjentów. Dlatego korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych firmy Capron Podologie, europejskiego lidera w dziedzinie ortotyki. Stosowane techniki diagnostyczne oraz szeroka wiedza naszych specjalistów gwarantuje skuteczne rezultaty diagnostyczno-lecznicze.

Cena wkładek: od 220-270 zł. (wkładki dziecięce), 200-250zł (wkładki do butów na wysokim obcasie), od 300-350 (wkładki dla dorosłych), od 350-400 zł (wkładki dla sportowców).

Cena: 220 zł

Wkładki ortopedyczne

Terapia logopedyczna

Wykonawca: Gabinet Logopedyczny Marta Chrostek

terapia logopedyczna

Cena: 60 zł

Joga w pracy

Wykonawca: Dom Jogi Dorota Starzyńska

Proponujemy praktykę jogi w pracy (ćwiczenia wykonywane przed, w trakcie lub po pracy). Odpowiednio dobrane ćwiczenia mają pozytywne działanie na kręgosłup, stawy, mięśnie, oraz prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych. Jogę w firmie może ćwiczyć każdy, bez względu na wiek i kondycję, stopniowo dochodząc do doskonałości.

Joga w pracy

Joga Bielany

Wykonawca: Dom Jogi Dorota Starzyńska

Proponuję rozpoczęcie praktyki jogi grupowej. Odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń - mają dobroczynne działanie na kręgosłup, stawy, poszczególne grupy mięśni, a także prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych i dobre samopoczucie.
Zajęcia grupowe jogi na Bielanach odbywają się, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 223, przy ul. Kasprowicza 107. Dojście od stacji metra Wawrzyszew zajmuje 5 min. (150 m).

Cena: 35 zł

Joga Bielany