Lekarze i gabinety lekarskie - prywatni lekarze specjaliści i usługi medyczne

Szukasz profesjonalnego i odpowiedzialnego lekarza? W naszej bazie usług sprawdź, gdzie przyjmują najlepsi lekarze ginekolodzy, ortopedzi i dermatolodzy. Wystarczy kilka kliknięć, a szybko znajdziesz najbliższe gabinety lekarskie, w których swoje usługi oferują m. in. lekarze neurolodzy czy psychiatrzy. Z nami dowiesz się, gdzie szukać niezbędnej pomocy i otrzymasz najważniejsze informacje o lekarzach. A wszystko jest możliwe bez wychodzenia z domu.

Leczenie stóp i zabiegi podologiczne

Wykonawca: Gabinet Podologiczny Edyta Konieczna

Odpowiedz na potrzeby Twoich stóp w naszym prestiżowym gabinecie podologicznym w Częstochowie! Jako ekspertka ds. podologii i właścicielka gabinetu, zapewniam Ci najwyższą jakość usług, które przyniosą Twoim stopom niezliczone korzyści. Odzyskaj komfort i pewność siebie dzięki naszym profesjonalnym zabiegom.

Oferujemy Ci szeroki wachlarz usług, które mają na celu rozwiązanie konkretnych problemów Twoich stóp. Dzięki leczeniu odcisków i modzeli, Twoje stopy odzyskają swobodę i ulgę. Nasze skuteczne metody leczenia wrastających paznokci zapewnią Ci od razu ulgę i przynoszące ulgę stopy. Nie musisz się już martwić o brodawki - nasze profesjonalne terapie pozbywają się ich skutecznie. A keratoliza dziobata? To przeszłość, dzięki naszym skutecznym rozwiązaniom.

Chcesz estetycznych i zdrowych paznokci? Ortonyksja, czyli precyzyjna korekcja paznokci, przywróci Ci naturalny wygląd i poprawi ich kondycję. Nasze przycinanie płytki paznokcia to nie tylko estetyka, ale także zdrowie. Niezapomniana diagnostyka stóp pozwoli nam dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby i zaproponować odpowiednie rozwiązania.

Jeśli masz do czynienia z grzybicą stóp i paznokci, nie zwlekaj! Nasze skuteczne terapie odzyskają zdrowie Twoim stopom i przywrócą im estetyczny wygląd. Odciążenie stóp i usuwanie zrogowaceń sprawią, że będziesz odczuwać ulgę i komfort na co dzień. A dla naszych pacjentów z cukrzycą, profilaktyka dla stóp diabetyków jest nieodzowna, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do podologii. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług i zaufania nam swoje stopy. Gwarantujemy Ci kompleksową opiekę, której rezultatem będą zdrowe, piękne i zadbane stopy.

Bezoperacyjne leczenie żylaków

Wykonawca: dr n.med. Popow Andrzej Gabinet Chirurgiczny

Małoinwazyjne leczenie żylaków laserem (EVLT) najnowocześniejszym typem Laser TWIST 10W z falą 1940.Aktualnie rekomendowana wielkość fali wg najnowszych doniesień

Cena: 3800 zł

Pomoc psychologiczna

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna KONTAKT

pomoc psychologiczna w sytuacjach kryzysowych, zdarzeń traumatycznych

Cena: 100 zł

Psychologiczne badania kierowców

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna KONTAKT

Badanie psychotechniczne odbywa się na komputerze w programie Test2Drive z wykorzystaniem ekranu dotykowego

Cena: 150 zł

Twój Zdalny Lekarz

Wykonawca: BZ Group Sp. z o.o.

Usługa „Twój Zdalny Lekarz” oferuje dostęp do profesjonalnych konsultacji medycznych, które pacjent może realizować na odległość. Tego typu usługi to przede wszystkim:

  • Skrócony czas oczekiwania na konsultację lekarską w porównaniu do tradycyjnych gabinetów.
  • Ograniczenie rozwoju dolegliwości ze względu na szybkość działania medyka.
  • Mniejsze prawdopodobieństwo ryzyka dodatkowych infekcji, ponieważ pacjent zostaje w domu.
  • Wysoką jakość konsultacji medycznych zapewniają doświadczeni lekarze.
  • Możliwość błyskawicznego uzyskania niezbędnych dokumentów. Decyzję o wystawieniu takiego dokumentu podejmuje lekarz na podstawie stanu zdrowia pacjenta.

Świadczenie usług zdrowotnych

Wykonawca: Lidzbarskie Centrum Medyczne Eskulap

W naszej przychodni udzielamy pomocy medycznej z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ginekologii i położnictwa, diabetologii, urologii, stomatologii oraz profesjonalna, szeroka oferta nowoczesnej diagnostyki USG i analiz medycznych. Budynek jest przychylny dla osób niepełnosprawnych.
Posiadamy też certyfikat "Przyjazna Przychodnia"

Psychiatra dziecięcy

Wykonawca: Psychiatra dziecięcy Magdalena Walnik

Psychiatra dziecięcy

Protetyk - usługi

Wykonawca: Usługi Protetyczne. Protetyk Nina Piontek

Oferujemy estetyczne, transparentne, bezmetalowe protezy.
Wykonujemy protezy niewielkiej grubości, niskiej wadze i przezierności zapewniające pacjentom wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania.
Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Terapia logopedyczna

Wykonawca: EEG STUDIO Beata Pierzynowska

W ramach zajęć logopedycznych proponujemy:
postawienie diagnozy
⇒ wywiad z rodzicami lub opiekunami,
⇒ ocena budowy i sprawności aparatu artykulacyjnego,
⇒ artykulacji głosek,
⇒ rozumienie mowy,
⇒ słuchu fonematycznego,
⇒ omówienie z rodzicami diagnozy
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Badanie EEG dzieci

Wykonawca: EEG STUDIO Beata Pierzynowska

Dzieci również mogą w naszym gabinecie skorzystać z możliwości wykonania badania EEG w czuwaniu i we śnie. Na naszej stronie internetowej dostępne są bardziej szczegółowe informacje na temat badania EEG. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Badania słuchu i dobór aparatu słuchowego

Wykonawca: Desita Małgorzata Urbańska

Przeprowadzimy dla Państwa badania audiologiczne oraz pomożemy dobrać odpowiedni aparat słuchowy, który pozwoli wam cieszyć się nowo usłyszaną codziennością!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • aparaty słuchowe dla starszych
  • aparaty słuchowe dla dzieci
  • aparaty słuchowe wewnątrzuszne
  • aparaty zauszne
  • aparaty wewnątrzkanałowe

Stomatologia

Wykonawca: Przychodnia Specjalistyczna STOMED

Gwarantujemy nowoczesne leczenie stomatologiczne z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego, implanty, wybielanie zębów lampą Zoom. Na terenie przychodni istnieje także możliwość wykonania zdjęcia rentgenowskiego.

Badanie potencjałów wywołanych

Wykonawca: CCN "SALUS" -Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska

Wykonujemy badania potencjałów wywołanych: słuchowe, wzrokowe i somatosensoryczne. Dzięki takim specjalistycznym badaniom można łatwiej znaleźć miejsce uszkodzenia w układzie nerwowym.

Badania EMG - elektromiograficzne

Wykonawca: CCN "SALUS" -Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska

Jeżeli zostali Państwo skierowani na badanie EMG najprawdopodobniej oznacza to, iż Państwa lekarz podejrzewa chorobę mięśni. EMG oraz ENG często wykonywane są łącznie i pozwalają na ustalenie lokalizacji uszkodzenia na poziomie nerwu lub mięśni. Metody te umożliwiają ocenę nasilenia choroby oraz tego, czy przebiega ona w jednym czy wielu miejscach jednocześnie.
Stosując wyżej opisane techniki/badania można rozpoznać także schorzenie dotykające złącze nerwu i mięśnia - np. miastenię (chorobę, w której mięśnie nadmiernie męczą się nawet przy krótkich i mało intensywnych wysiłkach) a także wykonać próbę tężyczkową, która informuje nas o nadpobudliwości nerwu przy zaburzeniach elektrolitowych.

Okulary korekcyjne

Wykonawca: Pro - Optyk S.C. Andrzej Pezacki Marzena Cader

Posiadamy bardzo duży wybór opraw korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych, które kilka razy w miesiącu uzupełniamy nowymi modelami zgodnie z panującymi w modzie trendami. Staramy się, aby każdy nasz Klient wychodził zadowolony i czuł się świetnie w swoich nowych okularach.