Lekarze weterynarii - Usluger.pl

Od wieków wiadomo, że zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Większość gatunków została udomowiona, aby dać nam radość z cieszenia się ich towarzystwem. Jeżeli już opiekujemy się jakimś zwierzęciem to spoczywa na nas obowiązek aby rozwijał się zdrowo i prawidłowo. Zwierzęcy lekarze nazywani są lekarzami weterynarii. Zajmują się diagnozowaniem i leczeniem zwierząt wszystkich gatunków, domowych oraz gospodarskich również. Poza leczeniem zwierząt lekarze weterynarii mają uprawnienia do badania żywności i kontroli środków spożywczych. Jeżeli szukasz specjalisty, który zajmie się Twoim pupilem, odnajdziesz jego dane w tym katalogu.

Przychodnia weterynaryjna

Wykonawca: Przychodnia weterynaryjna u Wujka

Czym się zajmujemy, w czym pomożemy ?

  • Profilaktyką i leczeniem zwierząt towarzyszących
  • Chirurgią miękką
  • Wykonujemy sanacje jamy ustnej
  • Pracujemy ze sprzętem USG i RTG
  • Pomagamy przy prowadzeniu hodowli i rozrodu
Oprócz tego, nasza groomerka zrobi Wasze zwierzaki na bóstwo podczas wizyty w naszym salonie pielęgnacji

świadczeniu usług z zakresu medycyny weterynaryjnej

Wykonawca: Gabinet Weterynaryjny Ogoniasci.pl

Gabinet Weterynaryjny Ogoniasci jest prowadzony przez lekarza weterynarii z doświadczeniem i pasją do wykonywanego zawodu. Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób zwierząt domowych i gospodarskich, a ponadto chirurgii, dermatologii, dietetyki, położnictwa czy geriatrii. Placówka wyposażona jest w profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwalający na szybkie postawienie trafnej diagnozy. Co więcej, prowadzimy sprzedaż karmy i artykułów dla zwierząt. Każdy Klient może mieć pewność, że jego zwierzakowi zostanie udzielona właściwa i możliwie najlepsza pomoc. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia strony internetowej www.ogoniascipl.com, gdzie znaleźć można więcej informacji.

Leczenie zwierząt

Wykonawca: Gabinet Weterynaryjny AMICUS lek. wet. Magdalena Gołąb-Stochmiał

- leczenie i profilaktyka zwierząt towarzyszących i gospodarskich oraz gołębi;
- odrobaczanie, profilaktyka przeciwkleszczowa, przeciwpchelna
- czipowanie i wystawianie paszportów;
- sprzedaż karm weterynaryjnych, suplementów diety;
- diagnostyka laboratoryjna;
- artykuły zoologiczne;
- wizyty domowe;

Inseminacja

Wykonawca: Lecznica dla Zwierząt Mikołaj Chrol

Oferta naszej lecznicy obejmuje także zabiegi inseminacji.
Inseminacja wykonana tuż po pobraniu od psa nasienia daje dokładnie takie same efekty, co naturalne poczęcie.
Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

RTG dla zwierząt

Wykonawca: Lecznica dla Zwierząt Mikołaj Chrol

Wykonujemy badania RTG wysokiej klasy aparatem. Zdjęcia wykonywane są w ciągu kilku minut i w formie cyfrowej wydawane właścicielowi do domu.
Prosimy o umawianie terminów. Telefonicznie można uzyskać informację o koniecznym przygotowaniu do badania oraz cenę zdjęć. Serdecznie zapraszamy.

Badanie USG zwierząt

Wykonawca: Lecznica dla Zwierząt Mikołaj Chrol

W naszej lecznicy oferujemy również badanie ultrasonograficzne dla zwierząt. Dzięki tej bezinwazyjnej metodzie możemy obrazować praktycznie wszystkie narządy jamy brzusznej. Za pomocą ultrasonografu możemy oceniać: śledzionę, nerki, wątrobę, pęcherz moczowy, jelita, gruczoł krokowy, oraz macicę i jajniki. Możemy także potwierdzić, lub wykluczyć obecność wolnego płynu na terenie jamy brzusznej. Serdecznie zapraszamy.

Profilaktyka

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka M.Czajka, M. Smulski, M.Wilk-Niepiekło spółka jawna

Jeśli w domu ma pojawić się szczenię lub kocię, zapraszamy do ustalenia programu szczepień dla nowego pupila. Warto sprawdzić także aktualny stan szczepień dorosłego zwierzęcia. W lecznicy znajdą Państwo również szeroki asortyment środków do zwalczania i zapobiegania inwazjom pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą odnośnie występowania chorób zakaźnych u Państwa podopiecznych.

Dietetyka

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka M.Czajka, M. Smulski, M.Wilk-Niepiekło spółka jawna

Wiele chorób u psów i kotów może wynikać z nieprawidłowego żywienia. Zapraszamy do lecznicy w celu oceny kondycji swojego pupila. Udzielimy również porady odnośnie żywienia w danym przypadku. Oferujemy państwu także szeroki wybór karm bytowych dla zdrowych zwierząt oraz specjalistycznych linii diet weterynaryjnych dla zwierząt z różnymi problemami zdrowotnymi. Warto też sprawdzić stan jamy ustnej pod kątem występowania kamienia nazębnego.

Choroby wewnętrzne (interna)

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka M.Czajka, M. Smulski, M.Wilk-Niepiekło spółka jawna

Zajmujemy się chorobami psów i kotów. Państwa pupile mogą u nas liczyć na pomoc, niezależnie od tego, czy są to wątpliwości w kwestii najprostszych zagadnień, czy też trudne i skomplikowane diagnostycznie przypadki. Wśród szczególnych zainteresowań lekarzy naszej przychodni można wymienić m.in. neurologię i endokrynologię oraz dermatologię. W naszej lecznicy można również skorzystać z konsultacji lekarzy z dziedziny kardiologii.

Chirurgia

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka M.Czajka, M. Smulski, M.Wilk-Niepiekło spółka jawna

Wykonujemy w lecznicy większość zabiegów z zakresu chirurgii miękkiej (w tym sterylizacje i kastracje) oraz urazowej i kostnej (ortopedii). Zabiegi operacyjne są wykonywane przez specjalistę chirurga - lek. wet. Macieja Czajkę. Przeprowadzamy znieczulenie ogólne dożylne i wziewne oraz znieczulenie nadoponowe. Podczas zabiegu obecny jest lekarz, pełniący obowiązki anestezjologa, korzystający z zaawansowanego sprzętu monitorującego czynności życiowe pacjenta podczas zabiegu.

Diagnostyka

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka M.Czajka, M. Smulski, M.Wilk-Niepiekło spółka jawna

Oferujemy Państwu szeroki pakiet badań dodatkowych - laboratoryjnych (badanie krwi, moczu, kału, zeskrobin, wymazów i zaawansowanych testów diagnostycznych) oraz z zakresu diagnostyki obrazowej (nowoczesne USG i RTG). Większość z nich wykonujemy na miejscu w lecznicy, co skraca czas oczekiwania na wynik. Dostępne są również szybkie testy diagnostyczne w kierunku chorób zakaźnych (FeLV, FIV, FPV). W ramach konsultacji specjalistycznych można wykonać u nas EKG i echo serca oraz badania endoskopowe.

Szczepiania ochronne zwierząt

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Katarzyna Majewska

Wykonujemy profilaktyczne badania dla zwierząt domowych. Proponujemy szczepienia ochronne oraz odrobaczanie. U nas kupisz: preparaty przeciwpchelne, przeciwkleszczowe i inne preparaty przeciwpasożytnicze.

Stomatologia zachowawcza zwierząt

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Katarzyna Majewska

W ramach stomatologii zachowawczej zajmujemy się usuwaniem płytki nazębnej i kamienia nazębnego oraz ekstrakcja przetrwałych zębów mlecznych zwierząt domowych.

Usługi weterynaryjne

Wykonawca: Gabinet Weterynaryjny Piotr Machel, Sklep Zoologiczny

Nasze usługi weterynaryjne wykonujemy profesjonalnie i kompleksowo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy m.in szczepienia, zabiegi chirurgiczne, badania laboratoryjne, usg jak również wizyty domowe.

Wystawianie paszportów dla zwierząt

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna DR VET

Wystawianie paszportów dla zwierząt to jedna z naszych specjalizacji, którą wykonujemy w naszym gabinecie w ramach świadczonych usług.