Lekarze urolodzy - Usluger.pl

Masz problemy z częstym oddawaniem moczu? Zdarza Ci się zbyt często przeziębić pęcherz? A może ta czynność powoduje dolegliwości bólowe, których nie powinna? Jeżeli tak to skontaktuj się z lekarzem urologiem, którego dane odnajdziesz w tym katalogu. Urologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami i chorobami układu moczowo-płciowego. Zajmuje się szczegółowo jego funkcjonowaniem, budową i schorzeniami. Najczęstsze choroby, z którymi mają do czynienia lekarze urolodzy to zapalenia, zaburzenia działania, ograniczenie płodności oraz nowotwory.

Plastyka napletka

Wykonawca: Klinika Rewitalizacji Urogenitalnej i Medycyny Estetycznej Estetikon

Plastyka napletka to zabieg chirurgiczny, polegający na zmianie kształtu lub długości napletka poprzez usunięcie fragmentu napletka i zszycie końcówek.

Zabieg ten jest wykonywany w celu poprawy funkcji seksualnych, zmniejszenia dyskomfortu związanego z napletkiem lub w celach estetycznych.

Plastyka napletka to bezpieczny i mało inwazyjny zabieg chirurgiczny o niewielkim ryzyku skutków ubocznych, trwałych rezultatach i bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

Leczenie stulejki

Wykonawca: Klinika Rewitalizacji Urogenitalnej i Medycyny Estetycznej Estetikon

Głównym celem operacji stulejki z użyciem lasera jest usunięcie nadmiaru napletka, co umożliwia swobodne odsłonięcie żołędzia prącia. Pozwala to na poprawę higieny, łatwiejsze oddawanie moczu oraz eliminuje ból i dyskomfort podczas erekcji. Użycie lasera zamiast klasycznego skalpela przy zabiegu pozwala uniknąć krwawienia dzięki natychmiastowej koagulacji krwawiących naczyń, a ponadto pozwala zapobiec obrzękowi i przyspiesza gojenie rany.

Powiększanie prącia

Wykonawca: Klinika Rewitalizacji Urogenitalnej i Medycyny Estetycznej Estetikon

Powiększanie żołędzi prącia to zabieg medyczny z dziedziny urologii estetycznej, który ma na celu zwiększenie objętości żołędzi prącia.

W ramach zabiegu do żołędzi prącia wprowadza się kwas hialuronowy lub własną tkankę tłuszczową pacjenta. Zabieg jest małoinwazyjny.

Zabieg powiększania żołędzi prącia jest zwykle przeprowadzany w celu poprawy wyglądu penisa, a także poprawy zadowolenia seksualnego pacjenta. Zanim zabieg zostanie przeprowadzony, należy dokładnie omówić oczekiwane efekty z lekarzem.

Operacja wodniaka jądra

Wykonawca: dr n. med. Łukasz Pokrywka, Specjalista Urolog

Operacja wodniaka jądra jest zabiegiem wykonywanym ambulatoryjnie w znieczuleniu miejscowym. Do zabiegu używane są szwy wchłanialne (nie wymagają usuwania). Zabieg trwa od 45 do 60 minut.

Cena: 3500 zł

Urolog

Wykonawca: Neuromedica s.c.

Konsultacja urologiczna

Cena: 130 zł

Konsultacje urologiczne

Wykonawca: Hanecki Ryszard, dr nauk med.

Specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów medycznych dotyczących nowotworów układu moczowego oraz męskich narządów płciowych.
Podejmę się leczenia chorób męskiego gruczołu krokowego, na przykład raka, łagodnego przerostu czy zapalenia. Pomogę podczas kamicy dróg moczowych i schorzeń późnego męskiego wieku dojrzałego. Zajmuję się również diagnostyką.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego oraz układu płciowego męskiego.
Są to schorzenia:
• nerek,
• moczowodów,
• pęcherza moczowego,
• gruczołu krokowego (prostaty),
• jąder,
• prącia
Schorzenia obejmują takie nieprawidłowości jak
• wady wrodzone,
• kamicę dróg moczowych,
• zaburzenia oddawania moczu,
• stany zapalne,
• nowotwory powyższych narządów.

Operacja plastyczna krótkiego wędzidełka

Wykonawca: dr n. med. Łukasz Pokrywka, Specjalista Urolog

Operacja plastyczna krótkiego wędzidełka napletka jest zabiegiem wykonywanym ambulatoryjnie w znieczuleniu miejscowym. Do zabiegu używane są szwy wchłanialne (nie wymagają usuwania). Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

Cena: 1500 zł

Operacja stulejki

Wykonawca: dr n. med. Łukasz Pokrywka, Specjalista Urolog

Operacja stulejki jest zabiegiem wykonywanym ambulatoryjnie w znieczuleniu miejscowym. W zależności od wskazań medycznych (po badaniu i ustaleniu przyczyn stulejki) oraz decyzji pacjenta możliwe jest wykonanie obrzezania (całkowite usunięcie napletka) lub zabieg plastyki napletka (z zachowaniem napletka). Do zabiegu używane są szwy wchłanialne (nie wymagają usuwania). Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

Cena: 2500 zł

Konsultacja urologiczna

Wykonawca: dr n. med. Łukasz Pokrywka, Specjalista Urolog

Konsultacja urologiczna obejmuje wizytę lekarską, kompleksowe badanie urologiczne, USG układu moczowego oraz USG moszny i jąder (u mężczyzn)

Cena: 200 zł

EuroCentrum Twoje Gabinety Lekarskie

Wykonawca: TWOJE GABINETY

Wizyty prywatne u specjalistów z zakresu urologii, ortopedii, ortopedii dziecięcej, badanie bioderek, leczenie ran trudno gojących i inne.

Wazektomia

Wykonawca: Urolog - Gabinet Urologiczny Wiesław Jaskulski

Wazektomia bez igły i skalpela obejmuje usg jader, procedure zabiegową, opiekę okołooperacyjną oraz interpretację wyniku badania nasienia.

Cena: 2000 zł

UROLOGIA, seksuologia, chirurgia.

Wykonawca: Urolog - Gabinet Urologiczny Wiesław Jaskulski

Diagnostyka oraz leczenie schorzeń układu moczowego jak też chorób narządów płciowych zewnętrznych kobiet i mężczyzn.
Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń wzwodu, przedwczesnego wytrysku oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Kruszenie kamieni nerkowych metodą ESWL

Wykonawca: Centrum Medyczne "LEGIONÓW" - NZOZ "Stary Browar"

Zabieg ESWL (z ang. extracorporeal shock wave lithotripsy) jest procedurą urologiczną polegającą na pozaustrojowym skruszeniu kamienia w pęcherzu moczowym, moczowodzie lub nerce. Urządzeniem terapeutycznym jest litotryptor generujący fale ultradźwiękowe prowadzące do wytworzenia fali uderzeniowej i rozkruszenia złogów, których fragmenty wydalane są z moczem drogą naturalną. Fala wstrząsowa jest falą ultradźwiękową, która penetruje bez większych strat w środowisku wodnym np. tkanki miękkie dobrze uwodnione o małej gęstości. Po napotkaniu obiektu o dużej gęstości np. kamień w nerce – fale ultradźwiękowe odbiją się od niego. Impulsy fali ultradźwiękowej skupione są w tzw. ognisku, miejscu w przestrzeni, w którym fala ultradźwięków ma największą siłę dezintegrującą złóg.

Zabieg wykonuje lekarz urologi lek. Szymon Hinca.

Zabieg można odbyć w ramach leczenia w poradni urologicznej..

Konsultacje urologiczne

Wykonawca: UROLOG

Leczenie schorzeńurologicznych, badania układu moczowego i prostaty.

Cena: 160 zł

Kompleksowa Diagnostyka Urologiczna

Wykonawca: Centrum Medyczne "LEGIONÓW" - NZOZ "Stary Browar"

Poradnia urologiczna funkcjonuje w ramach kontraktu z NFZ i komercyjnie. Nasi specjaliści wykonują w poradni badania diagnostyczne (np. USG, uroflwometrię, rozbijanie kamieni nerkowych), badania laboratoryjne oraz drobne zabiegi. Współpracujemy również z diagnostyką obrazową i radiologiczną renomowanego specjalisty.
Naszym pacjentom zapewniamy ciągłość leczenia w nowocześnie wyposażonej i prężnie działającej poradni urologicznej. Oferujemy profilaktykę i diagnostykę chorób układu moczowo-płciowego.
Nasi lekarze specjaliści zapewniają kompleksową i rzetelną opiekę lekarską.


Uroflowmetria z oceną zalegania USG
Rozbijanie Kamieni Nerkowych metodą ESWL
Wykonywanie plastyki stulejki.
Kompleksowe diagnostyka USG układu moczowego.

Cena: 200 zł