Położne - Usluger.pl

Narodziny to prawdziwy cud natury. Aby przebiegał prawidłowo, aby dziecko urodziło się w pełni sił oraz bez większych szkód w organizmie swoim oraz mamy, warto poszukać fachowej pomocy. Taką osobą, która będzie nad nami czuwała przed porodem oraz w jego trakcie nazywamy położną. W dzisiejszych czasach kobiety mają ten luksus, że mogą wynająć dla siebie prywatną położną, a nie być zdane na osoby pracujące w szpitalu. Położnictwo to dziedzina medycyny zajmująca się fizjologicznym okresem ciąży, porodu oraz połogu. Jest to specjalizacja ściśle powiązana z ginekologią. Wielu lekarzy ma również tą specjalizację. Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mogła porozmawiać z położną, odnajdziesz je w tym katalogu.

Porady laktacyjne

Wykonawca: Indywidualna Praktyka Położnicza Emilia Sadecka

Jestem położną środowiskową rodzinną. Posiadam kontrakt z NFZ. Pomagam młodym mamom w problemach z karmieniem piersią. Proponuję ocenę techniki oraz efektywności karmienia, analizę przyrostu masy ciała dziecka, pomoc w nawale mlecznym i innych problemach laktacyjnych. Wszystkie wizyty domowe wykonuje po uprzednim umówieniu się. Serdecznie zapraszam, Emilia Sadecka.

Opieka nad kobietą w ciąży - położna

Wykonawca: Centrum Medyczne Ryska

Centrum Medyczne Ryska oferuje usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zapewniamy opiekę położnej środowiskowo-rodzinnej podczas ciąży, porodu i połogu oraz opiekę nad noworodkiem i niemowlęciem do ukończenia 6 tygodnia życia. Nasza Położna posiada kwalifikacje do prowadzenia ciąży fizjologicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Prowadzenie ciąży

Wykonawca: Ginekolog Jolanta Maria Gołaszewska

Jolanta Gołaszewska posiada wieloletnie doświadczenie w branży i jako lekarz ginekolog. Jest specjalistą położnictwa i ginekologii II stopnia. W gabinecie wykonujemy USG ginekologiczne, USG ciąży. Zajmujemy się leczeniem takich dolegliwości jak: anemia w ciąży, nadciśnienie tętnicze w ciąży i wiele innych. Zapraszamy na konsultacje ginekologiczne i położnicze.

Porady laktacyjne

Wykonawca: PEDIATRA - Wizyty Domowe Marzena Kostuch

Udzielam porad dotyczących laktacji, monitoruję skuteczność karmienia piersią. Sprawuję długofalową opiekę nad wcześniakami oraz noworodkami, niemowlętami i starszymi dziećmi w ramach wizyt domowych.

Gabinet położnej środowiskowej

Wykonawca: NZOZ Maciejów Sp. z o.o.

Opieka położnej po porodzie.

Opieka nad kobietą po porodzie

Wykonawca: Opieka s.c. Irena Dziok Barbara Jakubiec Wioletta Abram

Zajmujemy się opieką nad kobietami po porodzie i zabiegach ginekologicznych.
Udzielamy odpowiedzi na wiele pytań, wystarczy zadzwonić.

Opieka nad ciężarną

Wykonawca: Opieka s.c. Irena Dziok Barbara Jakubiec Wioletta Abram

Bezpłatna opieka nad kobietą w ciąży. Dojeżdżamy do Klientki.

Położne - Usługi

Wykonawca: Bezpłatna szkoła rodzenia

NZOZ Opieka Rodzinna działa od 1998 roku. Byliśmy pierwszym zakładem położniczo-pielęgniarskim na Śląsku. Naszą specjalnością jest położnictwo środowiskowe oraz pielęgniarstwo.
Położne sprawują opiekę nad położnicą i jej maleństwem począwszy od powrotu ze szpitala do szóstego tygodnia życia dziecka. Położna wyjaśnia wszystkie wątpliwości rodziców dotyczące opieki nad dzieciątkiem, wspiera mamę w trudnych chwilach wynikających z rodzicielstwa oraz wprowadza do roli bycia rodzicem.

Opieka poporodowa

Wykonawca: Indywidualna Praktyka Położnicza Emilia Sadecka

Oferuję bezpłatną opiekę poporodową. Posiadam indywidualny kontrakt z NFZ od 1999 roku. Dojeżdżam do moich podopiecznych. Podczas wizyt obserwuję przebieg połogu, zdejmuję szwy oraz jeśli jest taka potrzeba, pomagam w rozwiązaniu problemów związanych z karmieniem piersią. Podczas każdej wizyty ważę noworodka oraz obserwuję rozwój dziecka. Ponadto doradzam rodzicom i wspieram ich. Staram się pomagać młodym rodzicom, aby ten nowy i radosny czas przysparzał jak najmniej problemów. Serdecznie zapraszam!