Lekarze chirurdzy - Usluger.pl

Chirurgia jest z definicji dziedziną medycyny zajmującej się leczeniem operacyjnym. Jest to specjalizacja obejmująca swoim zakresem najwięcej działów narządowych. Chirurgia kojarzy nam się z chirurgią ogólną, która jest kliniczną dziedziną medycyny. Chirurgia obejmuje chirurgię naczyniową, chirurgię klatki piersiowej, układu nerwowego, urologię, chirurgię szczękowo- twarzową. Poza tym chirurgia obejmuje takie działy jak chirurgia urazowo-ortopedyczna oraz onkologiczna. Jeżeli szukasz lekarza specjalisty z zakresu chirurgii w tym katalogu odnajdziesz niezbędne adresy.

Paweł Kuczewski - specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Wykonawca: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Paweł Kuczewski

W ramach gabinetu prywatnego oferuję poradnictwo w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej, diagnostykę, kwalifikację do zabiegów operacyjnych, leczenie zachowawcze, opiekę pooperacyjną, kontrolę po leczeniu w tym: zdejmowanie szwów, zmianę opatrunków i inne drobne zabiegi chirurgiczne.

Leczenie ran przewlekłych

Wykonawca: Król Jacek Gabinet Chirurgiczny

Leczenie ran przewlekłych ( odleżyny, owrzodzenia, oparzenia, stopa cukrzycowa)

Wszywki alkoholowe (Disulfiram, Anticol)

Wykonawca: Król Jacek Gabinet Chirurgiczny

implantacja Disulfiramu w znieczuleniu miejscowym, opieka pozabiegowa

Podochirurgia - plastyka wałów paznokciowych ( współpraca z podologiem

Wykonawca: Król Jacek Gabinet Chirurgiczny

chirurgiczne "opracowanie" wrastających paznokci
chirurgiczna plastyka wałów paznokciowych ( współpraca z podologiem)

Konsultacje chirurgiczne

Wykonawca: Anna Dołaszyńska-Żółkiewska - chirurg - proktolog - lekarz medycyny estetycznej

W zakres usług wchodzą porady i leczenie chorób z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii. Przeprowadzam również kwalifikacje do leczenia operacyjnego i kontrole pooperacyjne. Wykonuję zarówno zabiegi ambulatoryjne jak i drobne zabiegi operacyjne.

Cena: 150 zł

Chirurgia stomatologiczna

Wykonawca: Implanty Stomatologia

  • usuwanie zębów zniszczonych, których stan nie pozwala na leczenie
  • usuwanie złamanych korzeni zębów
  • usuwanie złamanych korzeni zębów z dłutowaniem
  • usuwanie zębów mlecznych
  • usuwanie zębów mądrości
  • szycie chirurgiczne ran
  • rekonstrukcja uszkodzeń koron zębów

Wykonujemy wszelkie zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, zarówno
u dorosłych, jak i u dzieci.

Terapia kolagenem ( GUNA), kwas hialuronowy

Wykonawca: Król Jacek Gabinet Chirurgiczny

Oferta gabinetu obejmuje usługi związane z "ostrzyknięciem" stawów, więzadeł, mięśni, tkanki podskórnej, tkanek miękkich.
To jedna z możliwych terapii w schorzeniach narządu ruchu, urazach, urazach sportowych, chorobach tkanek miękkich, wspomagająco przy schorzeniach nerwów obwodowych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Gastroskopia,kolonoskopia,rektoskopia itp.

Wykonawca: Prywatna Praktyka Lekarska Sławomir Czekałowski Zgorzelec

Badanie i leczenie chorób układu pokarmowego.

Zabiegi neurochirurgiczne

Wykonawca: Rut Marcin Gabinet Lekarski

Dr Marcin Rut posiada doświadczenie w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów, takich jak blokady zewnątrzoponowe. Jest to zabieg diagnostyczny oraz leczniczy, pomocny w leczeniu dyskopatii lędźwiowej oraz zespołów bólowych kręgosłupa lędźwiowego.

Operacje dyskopatii lędźwiowej

Wykonawca: Rut Marcin Gabinet Lekarski

Mikrochirurgiczne usunięcie dysku lędźwiowego przeznaczone jest dla pacjentów cierpiących na rwę kulszową bez nasilonych zmian zwyrodnieniowych, usunięcie dysku z dostępu przedniego z kolei dla pacjentów, u których występuje zespół bólowy okolicy lędźwiowo-krzyżowej.

Operacje dyskopatii szyjnej

Wykonawca: Rut Marcin Gabinet Lekarski

Dr Marcin Rut posiada doświadczenie w przeprowadzaniu operacji dyskopatii szyjnej - artrodeza oraz artoplastyka.

Artodeza przeznaczona jest dla pacjentów z rwą barkową ze zmianami zwyrodnieniowymi oraz nieprawidłowym ustawieniem kręgosłupa szyjnego, z kolei artroplastyka przeznaczona jest dla pacjentów bez nasilonych zmian zwyrodnieniowych oraz prawidłowym ustawieniem kręgosłupa.

Leczenie stopy cukrzycowej

Wykonawca: Prywatna Praktyka Chirurgiczna Robert Burda

Leczenie stopy cukrzycowej to nasza specjalność, która oferujemy naszym klientom. Warto wiedzieć, że leczenie stopy cukrzycowej należy prowadzić w wyspecjalizowanych ośrodkach i gabinetach podologcznych - takich jak nasz.

Leczenie owrzodzeń podudzi

Wykonawca: Prywatna Praktyka Chirurgiczna Robert Burda

Naszym pacjentom oferujemy specjalistyczne leczenie owrzodzeń podudzi, które wykonujemy w oparciu o niezbędną wiedzę i spore doświadczenie. Bardzo często objawem zaawansowanej niewydolności żył kończyn dolnych jest bardzo trudno gojąca się rana podudzia, która zlokalizowana najczęściej w okolicy kostek.

Główną przyczyną jest długotrwałe nadciśnienie w żyłach kończyny dolnej, które wywołane jest chorobą żył kończyn dolnych, prowadzące zazwyczaj do degeneracji skóry, tkanki podskórnej i w konsekwencji do powstania owrzodzenia. Przewlekła rana na podudziu może być niewielka w przypadku złego leczenia powiększenia się nierzadko obejmując cały obwód łydki.

Specjalistyczne leczenie owrzodzenia tego typu jest długotrwałe, polega na chirurgicznym leczeniu przyczyny owrzodzenia, stosowania odpowiednich opatrunków, kompresjoterapii, a niekiedy kończy się położeniem przeszczepu skóry.

Leczenie chorób stóp

Wykonawca: Prywatna Praktyka Chirurgiczna Robert Burda

Robert Burda na co dzień zajmuje się leczeniem chorób stóp w zakresie chirurgii i podologii. Leczenie chorób stóp obejmuje wszelkie zmiany na stopach łącznie z leczeniem ran specjalistycznymi opatrunkami, leczenie metodą podciśnienia, jak również stosowanie indywidualnego odciążenia.

Leczenie hiperkeratozy

Wykonawca: Prywatna Praktyka Chirurgiczna Robert Burda

Gabinet podologiczny zapewnia swoim klientom wysoka jakość świadczonych usług, a co najważniejsze - skuteczność. Leczenie hiperkeratozy odbywa się kompleksowo i według najnowocześniejszych metod leczenia.