Lekarze hematolodzy - Usluger.pl

Hematologia to dziedzina kliniczna i medyczna, która wyodrębniła się jako oddzielny trzon medycyny w drugiej połowie dwudziestego wieku. Zajmuje się ona chorobami i leczeniem układu krwiotwórczego człowieka a także leczeniem powikłań i stanów organizmu, związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem krwi ludzkiej. Najważniejszym odkryciem hematologii było odkrycie, nazwanie i sprecyzowanie za co odpowiadają poszczególne składniki krwi. Lekarze hematolodzy potrafią z wyników naszej krwi rozszyfrować i zlokalizować różne choroby, ustalą dawkowanie odpowiednich leków oraz dadzą nam wskazówki co robić aby krew miała prawidłowe wskaźniki.

Konsultacja hematologiczna

Wykonawca: Hematolog dr n. med. Dorota Krochmalczyk

Prywatna Poradnia Hematologiczna proponuje konsultacje hematologiczne. Hematolog dr n. med. Dorota Krochmalczyk zajmuje leczeniem m.in. takich schorzeń jak: szpiczak, białaczka, anemie różnego typu, małopłytkowość, nadpłytkowości, MGUS, zespoły mielodysplastyczne oraz inne choroby krwi i szpiku kostnego.

  • Proszę o precyzyjne przestrzeganie godzin wizyty, tak aby uniknąć osób oczekujących w poczekalni.

Diagnostyka i leczenie niedokrwistości, leukopenii, małopłytkowości

Wykonawca: Centrum Medyczne Ums

diagnostyka i leczenie wybranych chorób rozrostowych układu krwiotwórczego:
przewlekłe białaczki limfocytarne,
przewlekłe białaczki szpikowe
szpiczaki
nadpłytkowość
diagnostyka i leczenie chorób węzłów chłonnych

diagnostyka – biopsja aspiracyjna szpiku i ocena szpiku

diagnostyka i leczenie wybranych zaburzeń układu odporności

Krew pod stałą kontrolą zapraszam dr. Renata Wróbel

Cena: 150 zł

Leczenie anemii

Wykonawca: Neurocor Gabinet Hematologiczny Szymon Fornagiel

Postępowanie medyczne z pacjentem cierpiącym na niedokrwistość rozpoczyna się od wykonania badań mających na celu ustalenie przyczyny schorzenia.

Biorezonans

Wykonawca: BIO-ANNMED

Idąc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchomiliśmy nowe miejsca, w których można wykonać mikroskopowe badanie krwi. Od pocztąku listopada będziemy regularnie przyjmować pacjentów w Katowicach:

Badanie krwi

Wykonawca: BIO-ANNMED

Wiele osób miało okazję skorzystać z naszych badań i przekonało się, że metoda daje bardzo dobry wgląd w swój faktyczny stan zdrowia. Serdecznie zapraszamy.