Lekarze ortodonci - Usluger.pl

Piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko kwestia odpowiedniej i systematycznej higieny jamy ustnej. Nasz uśmiech zależy również od naszych uwarunkowań genetycznych oraz wrodzonych lub nabytych wad zgryzu. Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się wadami szczękowo-twarzowymi. U lekarza ortodonty uzyskamy fachową poradę, dotyczącą naszego uzębienia oraz możliwości skorygowania wad zgryzu lub wyprostowania krzywych zębów. Ortodonta to również ta osoba, która przygotuje dla nas specjalnie przygotowany aparat na zęby i jeżeli potrzebujesz jego pomocy, to w tym katalogu odnajdziesz adresy gabinetów ortodontycznych.

Aparaty stałe i ruchome

Wykonawca: Zespół Specjalistycznych Gabinetów Stomatologicznych

Leczenie ortodontyczne
• Konsultacje specjalistyczne.
• Diagnostyka i holistyczna analiza szczękowo-ortopedyczna na podstawie nowoczesnych metod obrazowania.
• Efektywne wczesne leczenie wad zgryzu u dzieci zapobiegające pogarszaniu się wady z wiekiem (utrzymywacze przestrzeni, trainery, aparaty miofunkcyjne).
• Czynnościowe leczenie wad zgryzu i zaburzeń funkcji jamy ustnej.
• Skuteczne i zindywidualizowane metody korekcji wad zgryzu dostosowane do potrzeb pacjenta za pomocą aparatów wyjmowanych i naklejanych (stałych).
• Interdyscyplinarne leczenie ortodontyczne i szczękowo-ortopedyczne wad zgryzu (współpraca ze stomatologiem dziecięcym, chirurgiem szczękowym, protetykiem i periodontologiem).

Konsultacje ortodontyczne

Wykonawca: Przychodnia Specjalistyczna STOMED

Lekarz ortodonta- leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem nowoczesnych aparatów ortodontycznych ruchomych i stałych. Zapraszamy do współpracy!

Ortodonta

Wykonawca: Dr. Anna Stach

Leczenie ortodontyczne zębów z szczególnym uwzględnieniem leczenia wczesnego dzieci, bezoperacyjnego leczenia tyłozgryzów u pacjentów dorosłych oraz łączone leczenie ortodontyczno-chirurgiczne

Aparat stały metalowy

Wykonawca: CLINIDENT s.c.

Aparat stały metalowy, Aparat stały metalowy, Aparat stały metalowy.

Cena: 1800 zł

Invisalign - szyny estetyczne

Wykonawca: Ars Dentica - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Wiele wad zgryzu kwalifikuje się do leczenia metodą Invisalign. Są to przezroczyste szyny indywidualnie projektowane na łuki zębowe. W trakcie leczenia zużywa się kilka do kilkunastu takich szyn-nakładek. Nosi się je praktycznie cały czas, poza przerwami na mycie oraz posiłki.

Leczenie ortodentyczne

Wykonawca: Wiśniewska Maria, lek. stomatolog - Spec. ortodonta - Gabinet

W naszym gabinecie oferujemy leczenie aparatami ruchomymi oraz aparatami stałymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu-leczenie ortodontyczne można rozpocząć w każdym wieku.

Aparata Samoligaturujący metalowy -System Damona (1 łuk)

Wykonawca: PureDent Gabinet Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji

Aparata Samoligaturujący metalowy -System Damona (1 łuk)

Cena: 2000 zł

Leczenie wad zgryzu - Ortodonta

Wykonawca: Centrum Medyczne, Przychodnia Doktor

Kompleksowe leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych od aparatów stałych estetycznych po aparaty zdejmowane tzw. ruchome.
Harmonijna, estetyczna twarz dodaje pewności w dążeniu do sukcesu. W tym aspekcie ortodoncja odgrywa istotną rolę. Pacjent zgłasza się do ortodonty, aby uzyskać ładniejszy uśmiech. Pożądana jest wówczas poprawa warunków uzębienia i twarzy. Pozytywnie oceniając własny wygląd, podkreśla się poczucie wartości.
Wada zgryzu może mieć postać: stłoczenia lub szparowatości zębów, nieprawidłowej relacji szczęki i żuchwy itd. Zdiagnozowaną wadę można leczyć za pomocą aparatów ruchomych (zdejmowanych), stałych, chirurgicznie lub łącząc niektóre z tych metod.
Porad udziela i leczenie przeprowadza specjalista ortodonta dr.n.med. z kliniki w Lublinie Monika Smyl-Golianek.

Cennik usług ortodontycznych znajduje się w zakładce oferta (pliki i załączniki do oferty).

Cena: 1900 zł

Leczenie ortodontyczne metodą Clear Aligner

Wykonawca: "Banet & Banet" Gabinet dentystyczny NSZOZ Halina Borek-Banet

Oferujemy leczenie ortodontyczne, które pozwala komfortowe, bezbolesne i estetyczne prostowanie zębów. Do leczenia wykorzystuje się przezroczyste nakładki, nieuciążliwe dla pacjenta.

Fotografia

Wykonawca: Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczny ORTO

Gabinet "ORTO" powstał z myślą o profesjonalnym i kompleksowym leczeniu ortodontycznym dedykowanym dzieciom, młodzieży i dorosłym.
Naszym celem jest udostępnienie pacjentom najnowszych osiągnięć z dziedziny ortodoncji oraz zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez lekarza stomatologa posiadającego tytuł specjalisty ortodonty.

Pracujemy wyłącznie materiałami wysokiej jakości uznanych światowych producentów. Szeroki wybór aparatów ruchomych jak i mocowanych na stałe oraz nieustannie pogłębiane przez nas wiedza i umiejętności gwarantują skuteczne leczenie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony gabinetu ortodontycznego www.orto-kielce.pl

Leczenie ortodontyczne

Wykonawca: Stomadent - Prywatne Centrum Stomatologii NZOZ

STOMADENT zajmuje się leczeniem ortodontycznym zarówno dorosłych jak i dzieci. Posiadamy szeroki wybór aparatów stałych i ruchomych.

Zapraszamy po uśmiech do STOMADENTU!

Ortodoncja

Wykonawca: Soldent Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implatologii

Oferujemy aparaty ortodontyczne o najnowocześniejszej technologii z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości.

Jama ustna

Wykonawca: Grupowa Praktyka Lekarska lek. Stom. Tomasz Młynarczyk lek. Stom. Lidia Młynarczyk

Higiena jamy ustnej to przede wszystkim higiena zębów. Luki zębowe stwarzają dogodne warunki do zalegania płytki bakteryjnej i resztek pokarmowych, szczególnie na powierzchniach żujących zębów, w przestrzeniach między zębowych i na szyjkach zębów.

Aparaty ortodontyczne

Wykonawca: NZOZ Poradnia Stomatologiczna Dm Dentalceramic

Ortodoncja zajmuje się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Aparaty ortodontyczne służą przywracaniu właściwego, fizjologicznego zwarcia między szczęką, a żuchwą, wyrównywaniu i właściwemu ustawieniu zębów w łukach zębowych.

Istnieją aparaty ruchome oraz stałe, które stosuje się odpowiednio do wady pacjenta.
Wśród aparatów stałych rozróżnia się:

  • aparaty ortodontyczne estetyczne (ceramiczne,kryształowe),
  • aparaty ortodontyczne metalowe tytanowe (antyalergiczne) i niklowe,
  • aparaty ortodontyczne samoligaturujące,
  • aparaty ortodontyczne lingwalne,
  • aparaty ortodontyczne przeźroczyste.

Aparaty stałe

Wykonawca: PRODENT Gabinet Stomatologiczny

Aparaty stałe,estetyczne i standardowe,aparaty ruchome.