Lekarze okuliści - Usluger.pl

Wzrok daje nam niesamowite możliwości życia w komfortowych warunkach. Daje nam możliwość łatwego przemieszczania się, samodzielności oraz rozwoju naszych pasji. Aby utrzymać go jak najdłużej w doskonałej formie musimy o niego dbać. Lekarzem, który zajmuje się ludzkimi oczami jest okulista. Specjalizuje się on w dziedzinie medycyny, która określa budowę oczu, czynności oka, rozpoznaje jego schorzenia i dysfunkcje. Lekarze okuliści wykonują badania określające naszą wadę wzroku, dobierają odpowiednia szkła lub soczewki kontaktowe. Możemy także zdecydować się na korekcję wzroku z użyciem lasera. Jeżeli Twoje oczy nie są tak sprawne jak powinny, odnajdź w tym katalogu adres okulisty i umów się na wizytę.

Badania wzroku Łódź

Wykonawca: Optyk Optimed Olga Karmann

W Łodzi oferujemy kompleksowe badania wzroku, zapewniające pełen obraz zdrowia oczu. Nasz doświadczony optyk specjalizuje się nie tylko w dostarczaniu precyzyjnych recept, ale również w starannym doborze okularów i soczewek kontaktowych.

Przebieg badania wzroku rozpoczyna się od dokładnej analizy wzroku, uwzględniającej parametry optyczne. Nasz optyk, posługując się nowoczesnymi technologiami, ocenia wszelkie odchylenia refrakcji, astygmatyzmu czy presbyopii. To kluczowe, aby zapewnić indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Po dokładnej analizie, optyk doradzi, czy okulary czy soczewki kontaktowe są najlepszym rozwiązaniem. Bogata oferta okularów obejmuje modele najnowszych trendów i marki renomowanych producentów. Jeśli soczewki kontaktowe są preferowanym wyborem, optyk pomoże dobrać odpowiedni typ, biorąc pod uwagę wygodę i zdrowie oczu.

Badanie wzroku w Łodzi nie tylko identyfikuje problemy wzrokowe, ale także skupia się na zapewnieniu pacjentowi komfortu w codziennym użytkowaniu okularów czy soczewek kontaktowych. Naszym celem jest nie tylko poprawa ostrości widzenia, ale także zapewnienie satysfakcji i wygody w noszeniu korekcyjnych produktów optycznych.

Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie profesjonalizm optyka łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami, aby zagwarantować Ci pełną satysfakcję i klarowność widzenia. Dobro Twojego wzroku to nasza priorytetowa troska.

Cena: 150 zł

Badanie i Rehabilitacja Wzroku

Wykonawca: Zen Med Okulistyka i Rehabilitacja Wzroku

Oferujemy kompleksowe badania dzieci od trzeciego miesiąca życia, badania dorosłych, badania kobiet w ciąży i kierowców. Dobór okularów, rehabilitację wzroku.

Dobór soczewek kontaktowych

Wykonawca: Optyk Sztuka Widzenia - Optometrysta Jelenia Góra

Dobór soczewek kontaktowych przeprowadzany przez doświadczonego optometrystę obejmuje 3 wizyty: badanie wzroku, dobór odpowiednich soczewek, nauka zakładania, zdejmowania i pielęgnacji, pakiet soczewek próbnych, kontrola.

Cena: 200 zł

Profesjonalne badanie wzroku

Wykonawca: Optyk Sztuka Widzenia - Optometrysta Jelenia Góra

Przeprowadzane przez doświadczonego optometrystę obejmuje: badanie ostrości wzroku do dali, do bliży, widzenia barw, widzenia stereoskopowego, dobór wartości korekcji, dobór pryzmatów.

Cena: 100 zł

Okulista

Wykonawca: Okulistyka-Stomatologia Chwaliszewscy

Nasz gabinet okulistyczny oferuje takie usługi jak:

  • diagnostyka i leczenie chorób oczu
  • dobór i sprzedaż miękkich soczewek kontaktowych
  • komputerowe badania pola widzenia i wad wzroku
  • badania profilaktyczne
Na wizytę w gabinecie można umówić się pod numerem telefonu:

Komputerowe badanie wzroku

Wykonawca: Zakład Optyczny Aneta Stach

Oferta naszego zakładu optycznego obejmuje również komputerowe badanie wzroku, które polega na ocenie krzywizny rogówki i wady wzroku. Badanie pozwala ocenić sprawność oka jako aparatu optycznego i ustalić ewentualną wadę.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Ćwiczenia Ortoptyczne

Wykonawca: Z zeZem za pan brat - poradnia leczenia zeza i niedowidzenia

Ćwiczenia najczęściej są prowadzone w cyklach pięciodniowych ale wszystko zależy od tego co chcemy osiągnąć i co możemy. Jedno spotkanie to pół godziny ćwiczeń dostosowanych indywidualnie do potrzeb dziecka.

Cena: 60 zł

Badanie kątów zeza

Wykonawca: Z zeZem za pan brat - poradnia leczenia zeza i niedowidzenia

Jeśli masz wątpliwości co do tego czy dziecku oczko ucieka czy nie przyjdź na badanie i się upewnij.

Cena: 150 zł

Badanie wzroku

Wykonawca: Pro - Optyk S.C. Andrzej Pezacki Marzena Cader

Do Państwa dyspozycji oddajemy gabinet optometryczny wyposażone w najnowszy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić bardzo precyzyjny pomiar ostrości wzroku.

Badania okulistyczne, okulista, okuliści

Wykonawca: Centrum Medyczne Widok-Med

Poradnia Okulistyczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządu wzroku,
z wyjątkiem choroby zezowej (zeza) i badania wcześniaków.

Wykonujemy badania :
•ostrości wzroku z doborem okularów,
•komputerowe badanie wzroku,
•pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego,
•ocena przedniego odcinka oka w lampie szczelinowej (w tym m.in. ocena soczewki oka –
diagnostyka zaćmy, diagnostyka zapalenia spojówek, zapalenia tęczówki i inne),
•dna oka (ocena tarczy nerwu wzrokowego, plamki, siatkówki) - diagnostyka zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD), jaskry, monitorowanie ogólnoustrojowych schorzeń takich jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze,
•pola widzenia (komputerowe) – ocena funkcji nerwu wzrokowego i włókien nerwowych (diagnostyka i monitorowanie jaskry, niektóre schorzenia neurologiczne),
•test Amslera – przesiewowe badanie plamki ( diagnostyka wczesnego AMD),
•badanie OCT ( optyczna koherentna tomografia siatkówki oka) - diagnostyka schorzeń plamki (AMD, zwyrodnienia, obrzęki) i jaskry- ocena włókien nerwowych.

Wykonywane są zabiegi :
•usunięcia ciał obcych z rogówki, spojówki, spod powieki,
•płukanie dróg łzowych (u dorosłych) celem poszerzenia dróg odpływu łez i zmniejszenia
łzawienia,
•zabiegi usuwania drobnych zmian na powiekach (brodawki, kaszaki, cysty),
•leczenie gradówek (podanie do gradówki zastrzyku z lekiem).

W poradni wykonuje się także okulistyczne badania dla celów medycyny pracy z wydaniem zaświadczenia – przyjęcie do pracy, badania okresowe (praca przy komputerze, prace na wysokości), zaświadczenia dla kierowców, zaświadczenia na pozwolenie na broń.

Cena: 120 zł

Badanie wzroku

Wykonawca: Medoptica Salon Optyczny

Pełne badanie okulistyczne

  • Badanie dna oka
  • Badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego
  • Badanie przedniego i tylnego odcinka oka

Cena: 75 zł

Diagnostyka okulistyczna

Wykonawca: Zakład Optyczny Michał Hula

Wykonujemy pełne badanie okulistyczne z możliwością tomografii komputerowej oka

Badanie wzroku

Wykonawca: PHU-SPECTRA Danuta Gołąbek Usługi Optyczne i Okulistyczne

Zapewniamy profesjonalne badania wzroku.

Badanie wykonywane jest przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu.
Pomagamy także dobrać najlepsze dla Państwa oprawki i soczewki okularowe.
Zapewniamy kompleksowe usługi optyczne i okulistyczne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dobieranie okularów korekcyjnych

Wykonawca: LUXOPTIC Róża Beata

Nasz wykwalifikowany personel oferuje dobieranie okularów korekcyjnych do indywidualnych potrzeb klienta. Stawiamy na sprawdzone produkty. Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości oprawek i soczewek okularowych, w tym także soczewek progresywnych. Podążając za stale zmieniającymi się trendami w branży optycznej, uczestniczymy w międzynarodowych targach optycznych, dzięki którym podążamy za modą w dziedzinie opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W ofercie posiadamy ponad 700 modeli okularów polskich i zagranicznych projektantów. Serdecznie zapraszamy!

Badanie dna oka

Wykonawca: LUXOPTIC Róża Beata

Nasza firma LUXOPTIC wykonuje badanie dna oka, dzięki którym możliwa jest ocena stanu tylnego odcinka oka. Badamy stan siatkówki, naczyń krwionośnych oraz tarczy nerwu wzrokowego. Okuliści, badając dno oka, są w stanie wykryć nie tylko choroby oczu, ale także innych narządów i układów.