Baleyage, pasemka, farbowanie włosów, fryzury ślubne i inne usługi fyzjerskie

Balayage czy pasemka? Prostowanie włosów czy piękne loki? A może jednak przedłużanie włosów? Jeśli zastanawiasz się nad zmianą wizerunku, sprawdź co aktualnie oferują Ci usługi fryzjerskie. W naszej bazie znajdziesz informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. Dowiesz się, jakie salony fryzjerskie wykonują profesjonalne zagęszczanie włosów, a których specjalizacją są fryzury ślubne. Tutaj nie wychodząc z domu porównasz propozycje najlepszych zakładów fryzjerskich.

Trwała ondulacja

Wykonawca: FRYZJERSTWO Ewa Lendzion

Wykonujemy trwałą ondulację. Jest to zabieg , który pozwala na zmianę włosów prostych na kręcone za pomocą wałków różnej średnicy. Do zabiegu stosujemy najnowsze i sprawdzone marki kosmetyków fryzjerskich. Rodzaj trwałej ondulacji ustalamy z klientem, uwzględniając preferencje, skręt włosów oraz ich rodzaj.

Trwała ondulacja

Keratynowe prostowanie włosów

Wykonawca: FRYZJERSTWO Ewa Lendzion

Wykonujemy keratynowe prostowanie włosów. Jest to rewolucyjna metoda dogłębnej regeneracji i jednoczesnego prostowania włosów. Celem zabiegu jest przywrócenie włosom utraconej keratyny. Keratynowe prostowanie włosów stosowane jest nawet na włosach bardzo mocno zniszczonych, rozjaśnianych, porowatych i słabych.
Cena uzależniona jest od długości włosów oraz zużytego preparatu.

Keratynowe prostowanie włosów

Koloryzacja włosów

Wykonawca: FRYZJERSTWO Ewa Lendzion

Zajmujemy się farbowaniem włosów. Stosujemy wysokiej klasy kosmetyki koloryzujące, które zapewniają maksymalne odżywienie oraz pozwolą zachować kolor i blask jak najdłużej. Nasza oferta obejmuje kolor globalny, ombre, sombre, pasemka, balejaż.
Cena uzależniona jest od rodzaju zastosowanych technik, długości włosów, oraz zużycia farby i oksydantu.

Koloryzacja włosów

Koki i upięcia

Wykonawca: FRYZJERSTWO Ewa Lendzion

Wykonujemy koki i upięcia okazjonalne. Odpowiednie upięcie podkreśla naturalną urodę kobiety oraz jej piękno.
Cena uzależniona jest od długości włosów, użytych do upięcia akcesoriów np. wypełniacz, wsuwki, rodzaju upięcia, zużytej stylizacji.

Koki i upięcia

Strzyżenie włosów

Wykonawca: FRYZJERSTWO Ewa Lendzion

Wykonujemy strzyżenie damskie i męskie. Odpowiednie strzyżenie sprawi, że włosy będą się dobrze układać, a Ty będziesz czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

Strzyżenie włosów

600337958

Wykonawca: Salon Fryzjerski Bożena

Usługi fryzjerskie, strzyżenie , upięcia okolicznościowe

Salon fryzjerski

Wykonawca: Salon Fryzjerski-Image Agnieszka Stańczak

Opis w trakcie uzupełnienia.

Ekskluzywna pielęgnacja z regeneracją włosów

Wykonawca: STUDIO Pearls of Beauty Anna Łączewska

Nasza salon urody proponuje ZABIEG KERATYNOWY dopasowany do indywidualnych potrzeb, który:
• sprawia, że niesforne, zmierzwione włosy stają się łatwe do ułożenia,
• znacząco redukuje czas poświęcony na codzienne zabiegi stylizacyjne,
• łagodzi fale i wygładza strukturę włosów.

Ekskluzywna pielęgnacja z regeneracją włosów

Strzyżenie damskie

Wykonawca: Zakład Fryzjerski SZYK

Strzyżenie damskie to usługa, której kobiety częściej korzystają. Są różne metody strzyżenia np.nożyczkami lub maszynka zależy od rodzajów włosów, a także żeby efekt był lepszy. Najlepiej strzyc na mokrych włosach, ponieważ włos się rzadziej rozdwaja.

Dekoloryzacja

Wykonawca: Zakład Fryzjerski SZYK

Dekoloryzacja polega na usuwanie koloru z włosów. Usuwanie sztucznego, ciemnego barwnika, które zawarte są w farbach. Czas trwania dekoloryzacji trwa 2 godziny.

Koki i upięcia

Wykonawca: Pracownia Fryzjerska Krystyna Omazda

Wykonujemy koki i upięcia wieczorowe, biznesowe, sylwestrowe i okolicznościowe oraz fryzury ślubne. Wybór fryzury powinien stanowić integralną całość z makijażem i ubiorem. Odpowiednie upięcie podkreśla naturalną urodę kobiety oraz wyraża piękno i delikatność.

Koki i upięcia

Stylizacja włosów

Wykonawca: Pracownia Fryzjerska Krystyna Omazda

Stylizacja polega na wyczesaniu włosów oraz nadaniu wymarzonego kształtu fryzurze. Modelowanie włosów jest dopełnieniem każdego strzyżenia czy farbowania. W ramach usługi wykonujemy m.in. prostowanie włosów oraz fale, loki na prostownicy lub lokówce.

Stylizacja włosów

Koloryzacja włosów

Wykonawca: Pracownia Fryzjerska Krystyna Omazda

W koloryzacji włosów najważniejsza dziś jest wielowymiarowość koloru. Stosujemy wysokiej klasy kosmetyki koloryzujące, które zapewniają maksymalne odżywienie oraz pozwolą zachować kolor i blask jak najdłużej. Wykonujemy takie usługi jak:

  • Dekoloryzacja,
  • Kolor globalny,
  • Ombre hair,
  • Baleyage,
  • Refleksy,
  • Flamboyage.
W ofercie sprzedaży posiadamy profesjonalne kosmetyki (szampony, odżywki, pudry).

Koloryzacja włosów

Strzyżenie włosów

Wykonawca: Pracownia Fryzjerska Krystyna Omazda

Strzyżenie włosów to podstawowy zabieg fryzjerski. Odpowiednie strzyżenie sprawi, że włosy będą się dobrze układać, a my będziemy się czuć komfortowo i atrakcyjnie. Przed rozpoczęciem strzyżenia dokonuje się doboru odpowiedniej fryzury, która będzie współgrała z kształtem twarzy, rodzajem włosów, karnacją, czy też stylem życia. Do naszego salonu zapraszamy, zarówno Panie, jak i Panów.

Strzyżenie włosów

Pięlęgnacyjny zabieg pielęgnicą

Wykonawca: Studio Urody Sophia

Zabieg pielegnicą w naszym salonie już od 130 zł z czesaniem i strzyżeniem włosy średnie Echosline Ki-Power Keratynowa 3 etapowa molekularna rekonstrukcja do włosów. Kuracja została wzbogacona w KERATYNĘ, KWAS HIALURONOWY oraz EMULGATORY SILIKONOWE.

Molekularna rekonstrukcja włosów zniszczonych, suchych i porowatych. Jej gęsta, kremowa formuła o kwasowym odczynie pH, została wzbogacona w Keratynę, Kwas Hialuronowy oraz Emulgatory Silikonowe. Ich zawartość pozwala na precyzyjne domknięcie łuski włosa a co za tym idzie wygładzenie powierzchni. Odżywia i rekonstruuje włosy, pozostawiając je jedwabiście miękkie, elastyczne, pełne blasku i łatwe do rozczesania.

Kuracja Echosline KiPower z keratyną natychmiastowo regeneruje włosy, użycie żelazka ultradźwiękowego z podczerwienią potęguje efekt regeneracji i wprowadzenia substancji odżywczych w głębokie partie włosa.tel.zapisy 507-547-331.

pięlęgnacyjny zabieg pielęgnicą