Specjalistyczne kliniki, szpitale i centra medyczne

Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej opiece medycznej? Szukasz specjalistów, którzy postawią odpowiednią diagnozę? Z pewnością to wszystko zapewnią Ci centra medyczne zatrudniające specjalistów w wielu dziedzinach medycyny. W naszej bazie znajdziesz wszystkie usługi, jakie mają Ci one do zaproponowania. Poznasz ich ofertę medyczną i dowiesz się, na jaką pomoc konkretnie możesz liczyć. Odpowiednio wybrane centrum medyczne profesjonalnie poprowadzi Cię od procesu diagnostycznego do zakończenia leczenia.

Fizjoterapia kobiet

Wykonawca: Fizjoterapia Kobiet Ewelina Bojarynos

Oferujemy kompleksową fizjoterapię dla kobiet, w tym uroginekologię, przygotowanie do porodu, terapię w ciąży i połogu, fizjoestetykę oraz masaż Kobido UP. Nasze podejście jest indywidualne i dostosowane do Twoich potrzeb, pomagając w łagodzeniu dolegliwości i poprawie samopoczucia. Gabinet w Szymanowie pod Wrocławiem zapewnia dogodny dojazd i profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie.

Badania stóp

Wykonawca: Klinika stóp i ciała - Mariusz Dyjeciński

Badanie składa się z 3 części

  • Badania manualnego

  • Badania komputerowego w statyce

  • Badania komputerowego w dynamice
Po uzyskaniu wyników projektujemy indywidualne wkładki ortopedyczne korygujące wady.

Badania lekarskie do prawa jazdy kategoria A2

Wykonawca: CENTRUM MEDYCZNE WARSZAWA ul. Porajów 3A

Badanie uprawnionego lekarza orzecznika oraz wydanie orzeczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem dla kandydatów na kierowcę kategorii A2.

Łączna cena badania i wydania orzeczenia do nowej kategorii prawa jazdy A2 wynosi 250 zł, bez dodatkowych opłat.

Orzeczenie lekarskie jest konieczne do wydania numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) w Wydziale Komunikacji, niezbędnego do zapisu na kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców (OSK) oraz na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD).

O prawo jazdy kat. A2 może ubiegać się osoba która ukończyła 18 lat.

Cena: 250 zł

Badania lekarskie do prawa jazdy kategoria A1

Wykonawca: CENTRUM MEDYCZNE WARSZAWA ul. Porajów 3A

Badanie uprawnionego lekarza orzecznika oraz wydanie orzeczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem dla kandydatów na kierowcę kategorii A1.

Łączna cena badania i wydania orzeczenia do nowej kategorii prawa jazdy A1 wynosi 250 zł, bez dodatkowych opłat.

Orzeczenie lekarskie jest konieczne do wydania numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) w Wydziale Komunikacji, niezbędnego do zapisu na kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców (OSK) oraz na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD).

O prawo jazdy kat. A1 może ubiegać się osoba która ukończyła 16 lat, za pisemną zgodą rodziców.

Cena: 250 zł

Badania lekarskie do prawa jazdy kategoria A

Wykonawca: CENTRUM MEDYCZNE WARSZAWA ul. Porajów 3A

Badanie uprawnionego lekarza orzecznika oraz wydanie orzeczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem dla kandydatów na kierowcę kategorii A.

Łączna cena badania i wydania orzeczenia do nowej kategorii prawa jazdy A wynosi 250 zł, bez dodatkowych opłat.

Orzeczenie lekarskie jest konieczne do wydania numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) w Wydziale Komunikacji, niezbędnego do zapisu na kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców (OSK) oraz na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD).

O prawo jazdy kat. A może ubiegać się osoba która ukończyła 24 lata lub która ukończyła 20 lat i posiada przez 2 lata kategorię A2.

Cena: 250 zł

Psychiatria - Specjalistyczna konsultacja

Wykonawca: Canformed - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie oraz Instytut Medycyny Konopnej

W ramach konsultacji psychiatrycznej w Canformed pacjenci mogą liczyć na wsparcie, zrozumienie i kompleksową pomoc. Doświadczona i empatyczna specjalistka psychiatrii zdiagnozuje problem pacjenta i wskaże najlepszą drogę dalszego leczenia.
Konsultacje mogą odbywać się zarówno w formie stacjonarnej, jak i telefonicznej.

Cena: 245 zł

Implantologia

Wykonawca: Dentus Plus Stomatologia, Implantologia

Braki w uzębieniu stanowią źródło dyskomfortu i nie pozwalają nam w pełni cieszyć się naszym wyglądem, a dodatkowo, ze względu na nasz kompleks, stajemy się wycofani z życia społecznego.

Coraz częściej unikamy uśmiechania się, mówimy mniej wyraźnie — wszystko po to, by nikt nie zauważył naszego braku uzębienia.

W takiej sytuacji istnieje możliwość skorzystania z rozwiązania, jakim są implanty zębowe.

Cena: 2900 zł

Impressio-Med stomatologia

Wykonawca: IMPRESSIO-MED

Zadbaj o swoje zęby w kameralnej klinice Impressio-Med na Mokotowie. Nasz najnowocześniejszy sprzęt medyczny pozwala nam zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Doświadczenie, pasja i zaangażowanie to nasze atuty, a Twój uśmiech to nasza satysfakcja.

IMPRESSIO-MED
ul. Biały Kamień 2
(wejście od Danielewicza)
02-593 Warszawa - Mokotów
tel. (+48) 22 400 60 60
contact@impressiomed.com
https://impressiomed.com/

Akupunktura - kolejna wizyta.

Wykonawca: Terapie Wschodu Joanna

Wybierz tę usługę, jeśli chcesz zarezerwować kolejną wizytę w ramach trwającej terapii. Podczas wizyty sprawdzę postęp terapii, porozmawiamy o zmianach w Twoim samopoczuciu i wykonam zabieg akupunktury.

Cena: 130 zł

Akupunktura - pierwsza wizyta

Wykonawca: Terapie Wschodu Joanna

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzam szczegółową diagnozę wg Medycy Chińskiej. Obejmuje ona dokładny wywiad, diagnozę z wyglądu, pulsu i języka. Potem ustalamy razem cele terapeutyczne - cel długookresowy i cel na daną wizytę oraz - w zależności od potrzeby - również kamienie milowe w trakcie terapii. Następnie przeprowadzam pierwszy zabieg akupunktury.

Podczas zabiegu wykonuję delikatne nakłucia sterylnymi cienkimi igłami jednorazowymi - przeciętnie jest to kilka igieł w czasie jednego zabiegu. Igły pozostawiam w ciele na około 20 minut. Potem dajemy organizmowi czas na adaptację, dlatego na zabiegi umawiamy się z około 1-tygodniowymi odstępami.

Cena: 180 zł

Akupunktura kosmetyczna

Wykonawca: Terapie Wschodu Joanna

PRZEBIEG ZABIEGU

ETAP 1 - ZABIEG WSTĘPNY (ok. 20 min.)

CEL: przygotowanie organizmu do zabiegu głównego

1A. GUA SHA SZYI I BARKÓW

Polega na stymulacji ciała przyrządem wykonanym z rogu bawoła wodnego lub jadeitu. Zabieg ten - poprzez wspomaganie krążenia krwi i zmniejszenie napięcia mięśniowego w okolicy szyi i barków - doprowadza odżywienia do twarzy i głowy, zwiększając skuteczność zabiegu głównego.

1B. MASAŻ PUNKTÓW AKUPUNKTUROWYCH NA PLECACH Z UŻYCIEM BANIEK

Masaż bańką to kombinacja ruchów masujących z wykorzystaniem podciśnienia wytworzonego przez bańkę. Ten etap zabiegu, oprócz korzyści wynikających z samej bańkoterapii (uspokojenie układu nerwowego, rozproszenie zastojów krwi, dopływ krwi do skóry, łagodzenie stanów zapalnych, usuwanie toksyn, rozluźnienie mięśni), wpływa korzystnie na narządy wewnętrzne odpowiedzialne za odżywienie skóry i tkanki podskórnej twarzy.

ETAP 2 - ZABIEG GŁÓWNY (ok. 45 minut)

CEL: zabieg celujący w konkretny problem kosmetyczny twarzy

2A. AKUPUNKTURA KOSMETYCZNA

Zabieg obejmuje nakłuwanie punktów akupunkturowych na twarzy, nakłuwanie bezpośrednie obszarów problematycznych oraz akupunkturę punktów na ciele w celu wzmocnienia i zrównoważenia pracy narządów wewnętrznych.

2B. GUA SHA KOSMETYCZNA

Zabieg obejmuje masaż twarzy płytką Gua Sha z uwzględnieniem punktów akupunkturowych na twarzy.

Materiały, z których wykonany jest przyrząd Gua Sha wspomagają efekty masażu oraz przynoszą organizmowi różne korzyści w zależności od użytego produktu.

Właściwości jadeitu: pobudza krążenie, oczyszcza krew, równoważy emocje, relaksuje mięśnie, wzmacnia układ nerwowy i odpornościowy.

Właściwości rogu bawoła wodnego: wspomaga detoksykację i oczyszczanie krwi, pobudza krążenie krwi i przełamuje zastoje krwi, działa przeciwzapalnie i łagodzi ból.

ETAP 3 - ZABIEG KOŃCOWY

CEL: utrzymanie efektów zabiegu po jego zakończeniu

3A - KOREAŃSKA TERAPIA DŁONI

Polega na stymulacji punktów na dłoniach odpowiadających obszarowi twarzy oraz wpływających na pracę narządów wewnętrznych. Pomaga to zrównoważyć pracę narządów, pozwalając na utrzymanie odżywienia skóry po zabiegu, co przedłuży jego działanie.

3B - AURIKULOTERAPIA

Polega na stymulacji uszu poprzez masaż, uciskanie, nakłuwanie punktów akupunkturowych lub naklejaniu na te punkty plasterków stymulujących odpowiednie miejsca jeszcze po wyjściu z gabinetu. Wzmacnia i przedłuża efekty zabiegu głównego.

Cena: 250 zł

Leczenie zaćmy

Wykonawca: Centrum Lekarskie ALFA

Operacja usunięcia zaćmy to zabieg tzw. chirurgii jednego dnia i trwa zaledwie około 20 minut! Jest bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym – za pomocą specjalnych kropli do oczu.

Zaraz po zabiegu pacjent może wrócić do domu i jest sprawny. Zaleca się prowadzenie oszczędnego trybu życia w okresie rekonwalescencji, a poprawa widzenia następuje w krótkim czasie po zabiegu.

Stomatologia dziecięca

Wykonawca: Centrum Stomatologii Al-Dent - Stomatolog Tomaszów Mazowiecki

Specjaliści naszego centrum Al-Dent w Tomaszowie Mazowieckim, posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dbają o to, by mali pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego też zawsze zapraszamy na pierwszą wizytę adaptacyjną, aby przygotować dziecko do kontaktu ze stomatologiem.
Wszystko po to, aby kolejna wizyta odbyła się bez stresu i obawy o ból, zarówno dziecka jak i rodzica.

Stomatologia zachowawcza

Wykonawca: Centrum Stomatologii Al-Dent - Stomatolog Tomaszów Mazowiecki

Stomatologia zachowawcza Tomaszów Mazowiecki – terminem stomatologia zachowawcza lekarze stomatolodzy określają standardowe leczenie próchnicy oraz jej profilaktykę. W naszej klinice Al – dent w Tomaszowie Mazowieckim zajmujemy się codziennym leczeniem zapobiegawczym próchnicy. Nasi doświadczeni dentyści w profesjonalny sposób zajmą się Waszym uzębieniem tak, aby uśmiech stanowił ozdobę, a zęby były zdrowe i mocne przez lata.

Badania mykologiczne

Wykonawca: Gabinet Podologiczny Karolina Jędryczka

Badanie polega na pobraniu zeskrobin, co jest dla całkowicie bezbolesne. Następnie materiał przekazywany jest do laboratorium, gdzie na podstawie odpowiednich badań, stawiana jest diagnoza.