Specjalistyczne kliniki, szpitale i centra medyczne

Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej opiece medycznej? Szukasz specjalistów, którzy postawią odpowiednią diagnozę? Z pewnością to wszystko zapewnią Ci centra medyczne zatrudniające specjalistów w wielu dziedzinach medycyny. W naszej bazie znajdziesz wszystkie usługi, jakie mają Ci one do zaproponowania. Poznasz ich ofertę medyczną i dowiesz się, na jaką pomoc konkretnie możesz liczyć. Odpowiednio wybrane centrum medyczne profesjonalnie poprowadzi Cię od procesu diagnostycznego do zakończenia leczenia.

Masaż MA-URI

Wykonawca: Brodnickie Centrum Medycyny Naturalnej. Czesław Karkowski

Wykonywany przez Czesława Karkowskiego polinezyjski system uzdrawiania HUNĄ to specjalny rodzaj masażu i uzdrawiania ciała, duszy i umysłu. Masaż MA-URI likwiduje wszelkie dolegliwości psychofizyczne, usuwa bloki energetyczne, uwalnia od napięć, stresów, nerwic.
Poza właściwościami leczniczymi masaż ma również właściwości relaksacyjne, odstresowujące, poprawia witalność, ujędrnia skórę, likwiduje zmarszczki i zmęczenie, wyszczupla sylwetkę.
Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Masaż MA-URI

Jasnowidzenie

Wykonawca: Brodnickie Centrum Medycyny Naturalnej. Czesław Karkowski

Karkowski Czesław dzięki umiejętnościom telepatycznym potrafi odczytać zarówno przeszłość, jak i przyszłość każdego człowieka.
Widzi aurę i energię, dociera także do wcześniejszych reinkarnacji każdego człowieka, dzięki temu jest w stanie określić niewytłumaczalne przyczyny złego stanu zdrowia oraz wszelkich niepowodzeń życiowych.
Bardziej szczegółowe informacje na temat świadczonych usług dostępne są na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jasnowidzenie

Bioenergoterapia

Wykonawca: Brodnickie Centrum Medycyny Naturalnej. Czesław Karkowski

Terapia rozpoczyna się od zdiagnozowania organizmu. Polega to na wykrywaniu zakłóceń energetycznych powodujących dolegliwości i choroby. Później następuje przekaz energii, który powoduje stabilizację czakramów i meridianów, doprowadza organizm do równowagi energetycznej, co w rezultacie doprowadza do eliminacji dolegliwości.
Bardziej szczegółowe informacje na temat terapii dostępne są na naszej stronie internetowej.

Bioenergoterapia

Biorezonans

Wykonawca: Gabinet biorezonansu

Naszę urządzenie do biorzenonasu umozliwia nam badać i zwalczać pasożyty,borelioze,patogeny i alergeny

Usuwanie migdałów

Wykonawca: SINUS MEDICAL Centrum Medyczne NZOZ

Usuwanie migdałów jest również w zakresie oferowanych przez nas usług.

Usuwanie migdałów

Leczenie zatok

Wykonawca: SINUS MEDICAL Centrum Medyczne NZOZ

Poradnia laryngologiczna oferuje kompleksowe leczenie zatok, które jest naszą specjalnością i wykonujemy je w oparciu o doświadczenie i specjalistyczną wiedzę.

Leczenie zatok

Testy na bakterie

Wykonawca: Biormed

Nasza firma wykonuje testy pozwalające wykryć w organizmie szkodliwe bakterie, pasożyty różnego rodzaju, a także pomoże w wykryciu różnorakich bakterii.

Wymiar niefizyczny człowieka

Wykonawca: LESZEK ZDROJEWSKI

Dusza ludzka to nie metafora poetycka, to niefizyczny, ale realnie istniejący wymiar człowieka obejmujący m.in. sumienie, uczucia, emocje, niefizyczne pragnienia, energię życiową.

Medycyna akademicka nie potrafi wskazać lokalizacji wymiaru psychicznego człowieka. Obowiązujace we współczesnej medycynie kartezjańskie dogmaty budowy człowieka nie przewidują miejsca na niematerialne „Ludzkie JA”.

Czołowym współczesnym badaczem wymiarów duszy ludzkiej był bez wątpienia Carl Gustav Jung. Był nie tylko praktykującym lekarzem-psychiatrą, psychologiem, psychoanalitykiem, filozofem ale i badaczem religii.Badał i opisywał najniższe sfery o charakterze popędowym, poprzez tzw. czysto psychiczne procesy aż do sfery ducha.
Zainteresowanie Jungiem stale wzrasta i rośnie ilość przetłumaczonych na język polski prac tego szwajcarskiego analityka. W swoich pracach pisze o świadomości i nieświadomości, o strukturze i funkcjach duszy ludzkiej, o zaburzeniach psychicznych oraz procesach terapeutycznych. W pozostawionym po sobie obszernym dorobku naukowym Jung dochodzi do wniosku, że osiągnięcie pełnego i prawdziwego poznania całej duszy człowieka jest niemożliwe wyłącznie za pomocą doświadczenia empirycznego. Według Junga do badania należy dołączyć nową wiedzę, na przykład języka symbolicznego, czy symboliki w ogóle. By bliżej poznać naturę czy charakter samej duszy, graniczącej z fenomenem ducha ludzkiego, należy poprawnie rozumieć symboliczny język naszej nieświadomej części „Naszego JA”.

Jung jako jeden z pierwszych uznanych psychologów domagał się przyznania duchowi stosownego miejsca w świecie ludzkiej psychiki. To co psychiczne, nie jest tożsame z mózgiem. Dlatego dowody na istnienie duszy ludzkiej nie wyczerpują się w naukach przyrodniczych, lecz obejmują także zjawisko istnienia ducha ludzkiego.

Psychikę ludzką poznajemy wyłącznie pośrednio, co jednak nie podważa jej realności. Natomiast procesami nieświadomymi nie można zajmować się ani w sposób bezpośredni ani pośredni, ponieważ nie są one nam dostępne.
Nie są one postrzegane wprost,lecz objawiają się wyłącznie za pośrednictwem swych wytworów, na podstawie zaś specyfiki tych wytworów można wysnuć wnioski skąd mogą pochodzić.

Według Junga istnieją dwa sposoby myślenia, czyli funkcjonowania świadomości i nieświadomości. Świadomość pracuje na rzecz komunikowania natomiast nieświadomość kierowana jest motywami nieświadomymi i nieproduktywnymi. Autonomia nieświadomych procesów sprawia, że ich treści wdzierając się do świadomości rozbijają jej jedność, a niekiedy prowadzą do zupełnej dezintegracji osobowość (nasze JA).

Carl Gustav Jung nie był jednak pierwszym badaczem wymiarów duszy ludzkiej i dlatego nie wolno zapomnieć wkładu pracy wykonanego przez uznane autorytety naukowe jak: Homer, Sokrates, Platon, Arystoteles, Epikur, Plotyn, Grzegorz z Nysy, św. Augustyn, św. Tomasz z Akwinu, Blaise Pascal, Spinoza, G.W. Leibniz, G. Berkeley, Immanuel Kant, Fryderyk Nietzsche, Wincenty Lutosławski i wielu innych.

Wymiar niefizyczny człowieka

Zabiegi higienizacyjne

Wykonawca: Przychodnia Specjalistyczna STOMED

Polecamy zabiegi higienizacyjne jamy ustnej, które polegają na oczyszczaniu kieszonek przyzębnych oraz na pielęgnacji implantów. Zabiegi wykonywane są dyplomowaną higienistkę stomatologiczną.

Zabiegi higienizacyjne

Konsultacje laryngologiczne

Wykonawca: Przychodnia Specjalistyczna STOMED

Na wizyty do specjalisty otolaryngologa można umawiać się podczas rejestracji telefonicznej. Zapraszamy!

Konsultacje laryngologiczne

Konsultacje dietetyczne

Wykonawca: Przychodnia Specjalistyczna STOMED

W poradni dietetycznej proponujemy indywidualne poradnictwo żywieniowe dla osób z nadwagą, otyłością, dla sportowców.

Konsultacje dietetyczne

Psychotesty

Wykonawca: Psychotesty Gdynia - Badania Kierowców

Badania psychologiczne na kategorię B C D w ramach transportu drogowego oraz na kwalifikację

Cena: 50 zł

Leczenie chrapania

Wykonawca: Centrum medyczne Olimedica

Centrum Medyczne Olimedica to miejsce spełniające najlepsze standardy medyczne nowoczesnej laryngologii, chirurgii głowy i szyi, medycyny estetycznej i trychologii. W naszym Centrum zajmujemy się leczeniem dorosłych i dzieci. Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie kliniczne.

Leczenie chrapania

Konsultacje Laryngologiczne

Wykonawca: ESTEMED

konsultacja podczas której wykonujemy badanie fiberoskopii w cenie dla dzieci i dorosłych

Cena: 180 zł

konsultacje Laryngologiczne

Usługi weterynaryjne

Wykonawca: Całodobowa Klinika Weterynaryjna AUXILIUM Arkadiusz Olkowski

Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Podkowa Leśna, Pruszków.
Przychodnia specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt, przede wszystkim psów i kotów.

Oferuje pełen zakres usług profilaktycznych i leczniczych.
Posiada pracownię RTG, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, sale operacyjne, szpital dla zwierząt oraz własne laboratorium diagnostyczne.

usługi weterynaryjne