Specjalistyczne kliniki, szpitale i centra medyczne

Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej opiece medycznej? Szukasz specjalistów, którzy postawią odpowiednią diagnozę? Z pewnością to wszystko zapewnią Ci centra medyczne zatrudniające specjalistów w wielu dziedzinach medycyny. W naszej bazie znajdziesz wszystkie usługi, jakie mają Ci one do zaproponowania. Poznasz ich ofertę medyczną i dowiesz się, na jaką pomoc konkretnie możesz liczyć. Odpowiednio wybrane centrum medyczne profesjonalnie poprowadzi Cię od procesu diagnostycznego do zakończenia leczenia.

Psychoterapia

Wykonawca: BRABEC-PSYCHOTERAPIA

Psychoterapia indywidualna w nurcie psychoanalitycznym

Pomoc psychologiczna- wsparcie, porady

Testy psychologiczne- diagnozy

Psychoterapia

Sprzęt rehabilitacyjny

Wykonawca: sklep medyczny Wójcik

Pieluchomajtki i wkładki , Majtki chłonne Seni i Tena dla dzieci i dorosłych z dowozem do klienta ( Refundacja NFZ )
sprzęt rehabilitacyjny : piłki, poduszki ( do spania, lędzwiowe, do siedzenia) rotatory, łóżka elektryczne, wózki, balkoniki, chodziki, kule, stabilizatory, ortezy.sprzęt przeciwodleżynowy: materace, kręgi, poduszki, kosmetyki, itd.
wkładki ortopedyczne, obuwie medyczne i zawodowe ( polskiej firmy wykonane ze skóry)wyroby uciskowe, przeciżylakowe,( pończochy, podkolanówki, rajstopy ( 1 i 2 ucisku )peruki, turbany ,kosmetyki do peruk,
baterie do aparatów słuchowych, termometry ( szklane, elektryczne, bezdotykowe)ciśnieniomierze, inhalatory, krzesła toaletowe i nakładki na wanny ,oraz uchwyty łazienkowe,kosmetyki pielęgnacyjne ( bez użycia wody) przeciwodleżynowe , aparaty na haluxy, suplementy diety, okłady, termofory, drabinki, kubki do picia i karmienia, aplikatory do nosa dla dzieci, inhalatory, fizjotapy, antypoślizgowe nakładki na buty, tabletki, bandaże, rękawiczki, worki i kubki na mocz, nasadki na kule i chodziki itd.

sprzęt rehabilitacyjny

Detoksykacja organizmu

Wykonawca: Centrun Detoksykacji Medjol

Detoks jest sposobem leczenia różnorodnych uzależnień, który polega na odstawieniu substancji od której dana osoba jest uzależniona. Detoks połączony jest z terapią farmakologiczną oraz terapią psychologiczną.

Leczenie pijawkami - hirudoterapia

Wykonawca: Medycyna Chińska Akupunktura Rzeszów Lublin

Do hirudoterapii używane są pijawki lecznicze, które pochodzą ze sterylnych hodowli w laboratoriach. Pijawki przystawia się na zdrowej, nieuszkodzonej skórze, w pobliżu miejsca leczenia. Terapia z wykorzystaniem pijawek lekarskich jest bezbolesna. Substancje gruczołów ślinowych pijawek mają działanie antyagregacyjne, fibrynolityczne, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i przeciwkrzepliwe.

Leczenie pijawkami - hirudoterapia

Ziołolecznictwo

Wykonawca: Medycyna Chińska Akupunktura Rzeszów Lublin

Rośliny lecznicze, zioła towarzyszą człowiekowi od zawsze. Tradycyjna medycyna przez tysiące lat wzbogacała swoje mieszanki ziołowe aby walczyć z chorobami. Ziołolecznictwo to rodzaj leczenia, w którym stosuje się surowce roślinne i ich przetwory. Organizm człowieka posiada zdolność zatrzymywania mikroelementów, enzymów, soli mineralnych, które są mu potrzebne, a odrzuca niepotrzebne.

Ziołolecznictwo

Gastrolog

Wykonawca: Wołowiec Andrzej, lek. med.

Zapewniam kompleksową opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Dokładam wszelkich starań, aby w prowadzonym przeze mnie gabinecie panowała jak najbardziej bezstresowa atmosfera. Wykonuję dokładne badania, dzięki czemu mogę szybko postawić trafną diagnozę i wdrożyć odpowiednią metodę leczenia.

Programy badań profilaktycznych

Wykonawca: FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Przygotowaliśmy dla Państwa Programy badań profilaktycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie: http://formmed.com.pl/profilaktyka/

Leczenie obrzęków limfatycznych

Wykonawca: Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Zajmujemy się leczeniem obrzęków limfatycznych. Zapraszamy na wizytę diagnostyczną. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu wykonywane jest badanie USG-Doppler, które umożliwia określenie lokalizacji obrzęku i dokładny pomiar jego wielkości. Dokonujemy pomiarów kończyn dotkniętym obrzękiem. Zlecane są ewentualnie dodatkowe badania krwi. Istnieje możliwość wykonania ich u nas, podczas tej samej wizyty. Podczas wizyty diagnostycznej u pacjentów z ranami od razu po badaniu rana jest oczyszczana i zakładane są specjalistyczne opatrunki i bandażowanie kompresyjne.
W przypadku ujawnienia po badaniu USG zakrzepicy czy zapalenia żył powierzchniowych wdrożone zostanie od razu leczenie.

Leczenie obrzęków limfatycznych

Leczenie owrzodzeń podudzi

Wykonawca: Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Zajmujemy się leczeniem żylnych owrzodzeń podudzi. Wykorzystujemy takie meteody jak: ultradźwięki, kompresjoterapia, manualny drenaż limfatyczny, skleroterapia, echoskleroterapia, operacje, leczenie endowaskularne (laserowe lub klejenie żył). Leczenie owrzodzeń żylnych trwa średnio od 1 miesiąca do pół roku. Wymaga systematycznych zmian opatrunków i współpracy ze strony pacjenta.

Leczenie owrzodzeń podudzi

Leczenie pacjentów z chorobami żył i obrzękami

Wykonawca: Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Zajmujemy się leczeniem schorzeń żylnych i obrzęków. Pomagamy pacjentom uporać się z żylakami, szpetnymi pajączkami i owrzodzeniami podudzi. Leczymy także obrzęki limfatyczne i lipidowe. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • Diagnostyka ultrasonograficzna (USG-Doppler) na pierwszej wizycie.
  • Wszystkie odmiany skleroterapii kompresyjnej (płynem, pianą, cewnikowa, z tumescencją)
  • Leseroterapia przezskórna (laser barwnikowy V-beam)
  • Laseroterapia endowaskularna (neolaser V1470)
  • Klejenie żył - Venaseal, VenaBlock, klej iniekcyjny VeinOff
  • Operacje żylaków
  • Manualny drenaż limfatyczny
  • Dobór i sprzedaż wyrobów kompresyjnych (bandaże, podkłady, pady, systemy do bandażowania, wyroby pończosznicze przeciwżylakowe, odzież płaskodziana na obrzęki limfatyczne

Leczenie pacjentów z chorobami żył i obrzękami

Test diagnostyczny komputerowy

Wykonawca: Homeovis Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lucyna Adamus

Test prosty w wykonaniu, trwa 30 sekund, wynik służy do kompleksowej oceny aktualnego funkcjonowania organizmu. Mimo iż nie jest to badanie labolatoryjne niejednokrotnie pomaga w zidentyfikowaniu źródeł problemów zdrowotnych. Wskazania testu w powiązaniu z analizą objawów zwiększa prawdopodobieństwo właściwego doboru terapii. Mogą to być zarówno zalecenia diagnostyczne, jak i suplementacyjne. Badanie możliwe do wykonania od 12 roku życia

Cena: 150 zł

Prywatny Gabinet Laryngologiczny

Wykonawca: Prywatny Gabinet Laryngologiczny Ilona Czajkowska dr nauk medycznych, specjalista otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej

Specjalista otolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej.

Cena: 130 zł

Prywatny Gabinet Laryngologiczny

Human Body Scaner HBS Quantum

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ib.Of.Pp

- Ocena zdrowotna organizmu (odczyt poziomu wszystkich związków odżywczych w organiźmie:witamin ,minerałów,aminokwasów,koenzymów i hormonów)
- 3 minutowy test dostarczy ci informacji 20 badań laboratoryjnych.

Cena: 100 zł

Human Body Scaner HBS Quantum

Terapia Uzależnień

Wykonawca: Terapia Uzależnień i Zaburzeń "WSPARCIE"

Oferta programowa terapii:

1.Podstawowy program terapii .Program ten w naszym ośrodku trwa 4 tygodnie (z możliwością przedłużenia ) . Podchodzimy indywidualnie do każdego pensjonariusza.

W czasie 4 tygodniowego pobytu w ośrodku, pensjonariusz otrzymuje:

istotną wiedzę na temat swojego uzależnienia.
możliwość pracy nad sobą, i destrukcją związaną z uzależnieniem.
niezbędną wiedzę potrzebną do trzeźwego życia.
2. Sześciotygodniowy program podstawowy , rozszerzony o Program Zapobiegania Nawrotom Choroby Alkoholowej

3.Oferujemy również tygodniowy pobyt, tzw. motywacyjny, dla osób, które jeszcze nie są do końca przekonane o swoim uzależnieniu.

4.Osobom, które złamały abstynencję oferujemy dwutygodniowy program wyjścia z kryzysu.

5.Dwutygodniowy Program doładowanie akumulatorów dla osób które mimo abstynencji nie odczuwają satysfakcji z trzeźwienia i obawiają się powrotu do nałogu.

6.W ofercie mamy również program POP, tj. program ograniczenia picia dla osób, które nie potrafią poradzić sobie z abstynencją a chciałyby zminimalizować szkody związane z piciem.

7. Hipnoterpia , dla osób chętnych, jako możliwość wspomagająca terapię.Nie związana z dodatkowymi kosztami.

8.Oferujemy też, konsultacje rodzinne w postaci weekendowych pobytów w ośrodku.

9.Stały kontakt z ośrodkiem po terapii .Wsparcie w trzeźwieniu.

Więcej informacji pod nr telefonu: 792 911 220 lub 792 911 225

Terapia Uzależnień

Ubezpieczenia

Wykonawca: Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Piotr Makowiec

Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie ubezpieczonego. Zakres usług jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Opieka Medyczna to gwarancja skorzystania z porad lekarzy: rodzinnego, internisty, pediatry w maksymalnie 2 dni robocze oraz lekarzy 16 innych specjalizacji (ginekologia, chirurgia, ortopedia, okulistyka, kardiologia, pulmonologia, dermatologia, otolaryngologia, neurologia, urologia, reumatologia, alergologia, gastrologia, diabetologia, nefrologia i endokrynologia) w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Dostęp do lekarzy specjalistów jest nielimitowany, bez konieczności posiadania skierowania od lekarza POZ. Dodatkowo w ramach wybranego zakresu, ubezpieczeni mają możliwość wykonania od kilkudziesięciu do ponad 200 podstawowych i specjalistycznych badań diagnostycznych w krótkim terminie. Pracownicy objęci grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym Opieka Medyczna nie muszą tracić czasu w kolejkach, umawiają się telefonicznie na dogodne terminy wizyt, mają poczucie bezpieczeństwa, zagwarantowane kompleksowym zakresem świadczeń medycznych, a w nagłych sytuacjach mogą skorzystać z wizyt domowych.