Makijaż permanentny i ślubny, depilacja laserowa i inen zabiegi kosmetyczne

Chcesz dokonać własnej metamorfozy? Wreszcie masz czas, by zadbać o siebie? W naszym katalogu znajdziesz usługi, z jakich możesz skorzystać, by poprawić swój wygląd. Jeśli jesteś zabiegana i nie masz chwili na codzienne zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, wypróbuj makijaż permanentny. Sporą oszczędność czasu daje też depilacja laserowa, bo jej efekty długo się utrzymują. Jeśli Twoja skóra straciła dawny blask, pomocna okaże się mikrodermabrazja. A jeśli wychodzisz za mąż i chcesz by Twój makijaż ślubny był idealny, znajdź kosmetyczki, których specjalizacją jest wizaż ślubny.

HÕTAI Body Wrap - modelowanie sylwetki bandażami

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Dostępne bandaże
5 rodzai bandaży wykonanych z delikatnej bawełny, nasączonych aktywnymi preparatami, które wnikają w głębsze warstwy skóry. Każdy z bandaży ukierunkowany jest na inny problem i inne niedoskonałości skóry:

• SalisDrain Bandage –bandaż drenujący
• ZeroCell Bandage – bandaż antycellulitowy
• AdipoSlim Bandage – bandaż wyszczuplający
• AdipoTherm Bandage – bandaż wyszczuplająco - ujędrniający
• ToneActive Bandage – bandaż odświeżający i silnie chłodzący

Cena: 190 zł

HÕTAI Body Wrap - modelowanie sylwetki bandażami

Lipolaser - odchudzanie zimnym laserem

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Zabieg LipoLaser jest niezwykle skuteczny, zapewnia szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadza innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne. Światło lasera przenikając przez skórę oddziaływuje jedynie na tkanki tłuszczowe. W trakcie zabiegu wykorzystywany jest także laser biostymulacyjny, którego głowicę zabiegową umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych aby stymulować układ limfatyczny do którego odprowadzana jest zawartość komórek tłuszczowych.

LipoLaser w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala szybko i skutecznie wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Cena: 199 zł

Lipolaser - odchudzanie zimnym laserem

Endermomasaż z RF i światłem LED

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Podczas zabiegu następuje aktywna stymulacja procesu spalania tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie metabolizmu. Efektem jest skuteczne wyszczuplenie i redukcja centymetrów w obwodzie.
Dzięki równoczesnemu zastosowaniu w zabiegu zintegrowanego systemu czterech technologii: fala radiowa (RF) + Vacuum + wibracja głowicy + światło LED, stanowi doskonałą propozycję dla osób chcących w krótkim czasie poprawić wygląd swojego ciała. Skuteczność terapii na 3-MAX jest mocno zintensyfikowana dzięki procesom skojarzonym aplikowanym w trakcie jednej sesji zabiegowej.

Cena: 199 zł

Endermomasaż z RF i światłem LED

Liposukcja Ultradźwiękowa

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Liposukcja ultradźwiękowa polegająca na rozbiciu tłuszczu za pomocą głowicy ultradźwiękowej, która wywołuje w tkance tłuszczowej efekt kawitacji. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Po zabiegu polecany jest drenaż limfatyczny, który ma na celu usunięcie produktów rozkładu w procesach metabolicznych.

Cena: 199 zł

Liposukcja Ultradźwiękowa

Złota Maska 24k Gold Mask Treatment

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Zabieg 24k Gold Mask generuje szereg korzyści dla zdrowia i urody. Przede wszystkim złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry, umożliwiając regenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz nie dopuszczając do dalszego spadku jędrności skóry.

Wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Te właściwości złota wpływają na redukcję zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych. Dzięki silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne skóry. Spowalnia proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę.

Czyste 24 karatowe złoto używane podczas zabiegu sprzyja także nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, a także jako ekologicznie czysty materiał jest bez przeszkód przyswajane przez organizm. Po zabiegu skóra promienieje wyjątkowym złotym blaskiem.

Cena: 349 zł

Złota Maska 24k Gold Mask Treatment

Mezoterapia Mikroigłowa

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Substancje aktywne zawarte w preparatach skutecznie docierają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja, nieosiągalna dla innych metod kosmetologicznych. Mikroigły dodatkowo naturalnie stymulują kolagen i elastynę.W rezultacie zabiegu następuje maksymalna absorpcja substancji aktywnych zawartych w dobranych przez kosmetologa preparatach i ich rozprzestrzenienie w skórze właściwej oraz silne pobudzenie tkanek do odnowy i regeneracji.

W ciągu minuty powstaje około 70 000 mikrokanalików, przez które wnika preparat aktywny. Funkcja wibracji zmniejsza dyskomfort podczas zabiegu. Każdy pacjent otrzymuje nowe sterylne igły.

Cena: 290 zł

Mezoterapia Mikroigłowa

Thermolifting Lavatron

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, a te z kolei są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Zabiegi przy użyciu radiofrekwencji są również bardzo skuteczną metodą na zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami, obwisłych policzków, podbródka i szyi. Dzieje się tak, ponieważ stosowana częstotliwość radiowa skutecznie oddziałuje na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je.

Cena: 199 zł

Thermolifting Lavatron

Oksybrazja

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Oxybrazja w odróżnieniu od mikrodermabrazji diamentowej i peelingu kawitacyjnego wykonywana jest bezdotykowo. Podczas zabiegu w skórę wtłaczany jest tlen pod ciśnieniem, a martwe komórki zostają oderwane od skóry i usunięte. Oksybrazję polecamy osobom o bardzo wrażliwej skórze, również naczyniowej. Zabieg jest przyjemy, odświeżający, idealny na upalne dni. U osób z tłustą cerą zaleca się serię zabiegów (min. 1 raz w tygodniu). Po zabiegu skóra jest idelanie gładka, nawilżona, pozbawiona złuszczeń skóry, a pory są znacznie zwężone.

Cena: 115 zł

Oksybrazja

Maseczka zawierająca hirudozwiązki

Wykonawca: Pijawka. Gabinet Hirudoterapii. Ewa Kovács-Kapluk

Zapraszamy do naszego gabinetu na zabieg z wykorzystaniem maseczki zawierającej hirudozwiązki. Po przeprowadzonym zabiegu cera staje się gładka, rozjaśniona i promienista. Maseczka zawierająca hirudozwiązki:

  • wygładza zmarszczki;
  • wzmacnia napięcie skóry;
  • poprawia ukrwienie i natlenienie skóry.
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego gabinetu.

Maseczka zawierająca hirudozwiązki

Depilacja Laserowa Stóp

Wykonawca: Depilacja.pl

Depilacja stóp zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród męskiej części klientów gabinetów oferujących zabiegi depilacji. Usuwanie owłosienia z okolicy stóp obejmuje wyłącznie zewnętrzne części stopy oraz palców. Zabieg trwa 15 minut.

Cena: 109 zł

Depilacja Laserowa Pośladków

Wykonawca: Depilacja.pl

Owłosienie na pośladkach jest szczególnie uciążliwe ze względów higienicznych, a także wygody i poczucia komfortu. Istotna kwestią w przypadku osób poddających się zabiegom depilacji pośladków jest ich trwałość. Zabieg trwa 30 minut.

Cena: 109 zł

Depilacja Laserowa Miejsc Intymnych

Wykonawca: Depilacja.pl

Skuteczna depilacja miejsc intymnych jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z pielęgnacją ciała. Oferujemy dwa jej rodzaje – brazylijską oraz hollywoodzką. Zabieg trwa 25 minut.

Cena: 109 zł

Depilacja Laserowa Pleców

Wykonawca: Depilacja.pl

Nadmierne owłosienie pleców stanowi problem zarówno w aspekcie higienicznym, jak i estetycznym. Zabieg trwa 35 minut.

Cena: 109 zł

Depilacja Laserowa Dłoni

Wykonawca: Depilacja.pl

Mężczyźni niejednokrotnie borykają się z problemem silnie owłosionych powierzchni dłoni. Włosy na dłoniach stanowią utrudnienie pod względem estetycznym i higienicznym. Zabieg trwa 15 minut.

Cena: 109 zł

Depilacja Laserowa Brzucha

Wykonawca: Depilacja.pl

Depilacja brzucha jest nie tylko szybka i skuteczna, ale przede wszystkim trwała. Zabieg depilacji brzucha trwa 25 minut.

Cena: 109 zł