Fotoodmładzanie - Usluger.pl

Starzenie się skóry wcześniej czy później dotknie każdego z nas. Wiele kobiet bardzo ceni sobie zdrową i promienną skórę. Stara się za wszelką cenę zatrzymać czas w miejscu na jak najdłużej. Jednym ze sposobów na zadbanie o naszą twarz jest zabieg fotoodmładzania. Polega on na aplikowaniu do skóry impulsów silnego światła, który przez nią przenika nie doprowadzając komórek do uszkodzenia. Dzięki takiemu działaniu, odbudowują się włókna kolagenowe, które odpowiadają za napięcie oraz elastyczność skóry twarzy. Poza tym fotoodmładzanie poprawia koloryt skóry, dodaje blasku i stwarza efekt odmłodzenia.

Twarz,dłonie,szyja,dekolt

Wykonawca: Myléne Clinic Profesjonalny Gabinet Kosmetologii Nowoczesnej i Estetycznej

Lato tuż, tuż a Ty wciąż borykasz się z przebarwieniami z zeszłego roku?

Twarz,dłonie,szyja,dekolt

Ibx-system

Wykonawca: Salon Urody

System ibx to trwała odbudowa płytki paznokciowej.
Jest to "odżywka" działająca głęboko w paznokciach, tworząca głęboko w warstwach keratynowych polimerowe wiązania. Trwała odbudowa i regeneracja oraz naprawa uszkodzonych paznokci. Polecane jako "odpoczynek" po hybrydzie.

Cena: 20 zł

ibx-system

Fotoodmładzanie (IPL+RF)

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

Fotostarzenie jest to zabieg eliminowania takich oznak starzenia jak plamy barwnikowe, rozszerzone naczynka krwionośne i wiotkość skóry. Światło pulsacyjne IPL jest absorbowane przez melaninę (barwnik skóry) i hemoglobinę (barwnik krwi). Tam zamieniane jest w ciepło, które koaguluje (niszczy) komórki barwnikowe i ścianki drobnych naczynek krwionośnych. Bodziec cieplny jednocześnie skraca nieprawidłowe, rozciągnięte włókna kolagenowe i pobudza fibroblasty do produkcji nowego prawidłowego kolagenu. Efektem zabiegu jest wygładzona, jednorodna pod względem kolorytu, jędrna skóra oraz poprawiony owal twarzy. Fotoodmładzanie należy wykonać w serii 6-8 zabiegów.
Cena
twarz 120,00zł
twarz szyja 150,00zł
twarz szyja dekolt 180,00zł
dłonie 90,00zł

Fotoodmładzanie (IPL+RF)

Fotoodmładzanie

Wykonawca: Swan Laser Clinic

Zabieg wykonywany dla poprawy kondycji skóry - zalecany po 35 roku życia. Cena zależna od obszaru wykonywania zabiegu.

Cena: 100 zł

Fotoodmładzanie

Bio skin-lifting

Wykonawca: "Justyna" Mobilny Salon Kosmetyczny

Bio Skin Lifting jest najnowszym urządzeniem do bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i całego ciała wykonywanego sondami emitującymi mikroprądy.

Urządzenie stymuluje procesy regeneracji zachodzące w skórze, pobudzając odnowę kolagenu i elastyny. Biolifting jest zabiegiem liftingującym, zalecanym dla cer z pierwszymi oznakami procesu starzenia. Ma on na celu poprawienie elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów, aktywację komórkową, modelowanie owalu twarzy poprzez likwidacje cieni i worków pod oczami, podniesienie kącików ust, usuwanie podwójnego podbródka. Biolifting wykonywany jest także na ciało, a w szczególności na jego partie narażone w miarę upływu czasu na utratę elastyczności i jędrności. Zabiegi mają na celu poprawienie elastyczności, jędrności i gładkości skóry.

Cena: 150 zł

bio skin-lifting

Fototerapia BBL

Wykonawca: HaRo Laser Spa

Zastosowanie lasera BBL™ :

  • genetyczne odmładzanie skóry;
  • usuwanie przebarwień (melasma, plamy soczewicowate, starcze, uszkodzenia skóry spowodowane ekspozycją na promienie słoneczne);
  • usuwanie piegów;
  • leczenie trądziku zwykłego oraz różowatego;
  • leczenie blizn powstałych po trądziku;
  • usuwanie ciemnych „plamek wieku”;
  • leczenie pękniętych naczyń włosowatych;
  • głębokie wygładzanie skóry;
  • wyrównanie kolorytu skóry;
  • usuwanie znamion naczyniowych;
Pełny cennik zabiegów na naszej stronie www.

Fototerapia BBL

Fotoodmładzanie

Wykonawca: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Silne impulsy światła są przenośnikiem energii, która zostaje przemieniona w energię cieplną już w wewnętrznych obszarach skóry. Powoduje to stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu, a także elastyny oraz obkurcza istniejące włókna kolagenowe.
Seria zabiegów fotoodmładzania składa się z 5 zabiegów wykonywanych co 2-3 tygodnie. Zabieg może być wykonywany na twarz, szyję, dekolt, dłonie lub inne partie ciała w zależności od potrzeby.

Cena: 149 zł

Fotoodmładzanie

Fale Radiowe

Wykonawca: Salon Kosmetyczny Magic Look i Solarium Magic Sun

Oferujmy zabiegi radiofrekwencji, do których wykorzystywane są fale radiowe (RF). Jest to urządzenie emitujące energię elektryczną i zmieniające ją w energię cieplną, która to przyspiesza cyrkulację krwi oraz wzmacnia podgrzane tkanki. Zabieg stymuluje włókna kolagenowe, powoduje ich skurczenie i skrócenie, a skóra staje się gładka i bardziej sprężysta. Ponadto dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, tłuszcz zawarty w komórkach tłuszczowych jest podgrzewany i dochodzi do jego rozkładu. Poprawia się mikrocyrkulacja i metabolizm komórkowy. Zabiegi z użyciem fal radiowych to swego rodzaju termolifting, który wspaniale napina i ujędrniają skórę zarówno twarzy, jak i ciała. Zapraszamy na zabieg!

Fale Radiowe

Zabiegi na twarz

Wykonawca: Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna "Beauty Laser "

Zapraszam na zabiegi do naszego gabinetu.
W naszej ofercie pojawiły sie zabiegi na twarz.

Cena: 200 zł

Zabiegi na twarz

787105402

Wykonawca: Cofalnia Czasu

Fotoodmladzanie

Cena: 99 zł

Odmładzanie

Wykonawca: PRO-ESTETICA Gabinet kosmetologiczny

Fotoodmładzanie przeprowadzane przy pomocy urządzenia z certyfikatem medycznym polega na zamykaniu drobnych naczyń i redukcji rumienia, usuwaniu przebarwień oraz stymulowaniu produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zabiegi laserowe na twarz

Wykonawca: Studio Urody BEATA

Studio Urody BEATA wykonuje zabiegi laserowe. Zapraszamy na fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek krwionośnych, czy też leczenie trądziku (młodzieńczego i różowatego). Ponadto proponujemy depilację laserową.

Zabiegi laserowe na twarz

Zabieg odmładzający

Wykonawca: Beauty Lady - Gabinet Kosmetyki Nowoczesnej Edyta Trzcińska

Wykonujemy nowoczesny, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny zabieg odmładzający wykonywany przy użyciu urządzenia IPL o wielokierunkowym działaniu na skórę: likwiduje zmarszczki, zagęszcza skórę, rozjaśnia przebarwienia, zamyka rozszerzone naczynia krwionośne. Zabieg odmładzający sprawdza się, gdy chcemy nadać cerze blask, odpowiednie napięcie i nawilżenie. Skóra staje się przyjemna w dotyku i rozświetlona.

Zabieg odmładzający

Fotoodmładzanie skóry

Wykonawca: Laser DeLux® - Kosmetyka Laserowa

Fotoodmładzanie polega na regeneracji skóry za pomocą światła. Zabieg jest mało inwazyjny i szybki, można wrócić na drugi dzień do codziennej aktywności. Trwa od 20 do 40 minut.
Dzięki tej metodzie możesz za jednym razem pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień spowodowanych słońcem, pękniętych naczynek, rozszerzonych porów oraz innych efektów fotouszkodzeń skóry.
Zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu.

Cena: 199 zł

Fotoodmładzanie skóry

Laserowe odmładzanie skóry

Wykonawca: Laser DeLux® - Kosmetyka Laserowa

Laserowe odmładzanie skóry to zabieg, który przeznaczony jest dla osób, które zauważają pierwsze zmarszczki, czy też potrądzikowe blizny. Laserowe odmładzanie skóry wykonujemy za pomocą PALOMAR® LUX 1540™. Efekty estetyczne można uzyskać bez żadnego ryzyka. Zabieg stosuje mikrowiązki, dzięki którym powstają strefy tkanki uszkodzonej otoczone przez nietknięte tkanki. Umożliwia to szybsze gojenie i zmniejsza efekty uboczne zabiegu.
Serdecznie zapraszam na naszą stronę, na której będziecie mogli zobaczyć efekty zabiegu i znaleźć więcej informacji.

Cena: 299 zł

Laserowe odmładzanie skóry