Jonoforeza - Usluger.pl

Jonoforeza to zabieg wykorzystywany w kosmetologii oraz rehabilitacji. Jest ona zaliczana do rodzaju elektroterapii, stosowanej z powodzeniem u wielu pacjentów. Celem wykonywania takich zabiegów przede wszystkim jest łagodzenie bólu oraz lepsze ukrwienie tkanek. W trakcie jonoforezy stosuje się różnego rodzaju środki kosmetyczne lub przeciwbólowe, które dzięki niech wchłaniane są głębiej i działają lepiej. Jonoforeza wykorzystuje prąd stały i polega na wprowadzeniu przez skórę bądź błony śluzowe ładunków elektrycznych nazywanych jonami. Jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym. W tym katalogu odnajdziesz oferty gabinetów, w których wykonasz taki zabieg.

Jonoforeza

Wykonawca: ISSPA Klinika Urody

Nadpotliwość, to uciążliwa przypadłość, z którą zmaga się coraz więcej osób. Dolegliwość ta polega na nadmiernym wydzielaniu potu przez gruczoły potowe, znajdujące się na wewnętrznych powierzchniach rąk i stóp, pod pachami itp. Na to jak się pocimy, nie mamy wpływu. W życiu codziennym osoby dotknięte tą przypadłością czują się skrępowane co wpływa też na ich samoocenę i pogorszeniem jakości życia. Zwykłe zabiegi higieniczno-pielęgnacyjne w takiej sytuacji nie wystarczają a społeczeństwo często postrzega ich jako osoby, które nie dbają o siebie i nie przywiązują odpowiedniej wagi do higieny osobistej. Mało kto wie, że istnieją sprawdzone sposoby na tą dolegliwość.
Jest to JONOFOREZA
JONOFOREZA W LECZENIU NADPOTLIWOŚCI POLEGA NA STOPNIOWYM PORAŻANIU KANAŁÓW JONOWYCH W GRUCZOŁACH POTOWYCH POD WPŁYWEM PRĄDU ELEKTRYCZNEGO.
POWODUJE TO ZMNIEJSZENIE AKTYWNOŚCI GRUCZOŁÓW POTOWYCH. ZABIEG POLEGA NA ZANURZENIU STÓP W WODZIE, PRZEZ KTÓRĄ PRZEPUSZCZA SIĘ PRĄD GALWANICZNY. PODCZAS ZABIEGU, KANAŁY GRUCZOŁÓW POTOWYCH (na przyłączu nerwowym) SĄ CZĘŚCIOWO USZKADZANE (stymulacja synaptycznych przejść nerwów gruczołów potowych), DZIĘKI CZEMU, CZĘŚĆ Z NICH PRZESTAJE WYDZIELAĆ POT.
Leczenie nadpotliwości przywraca pewność siebie. Osoby cierpiące na nadmierną potliwość są narażone w większym stopniu na grzybicę, stany zapalne, hiperkeratozy czy popękanie naskórka stóp.
Jeśli masz ciągle mokro w butach, a skarpetki nadają się do wyciśnięcia to to urządzenie jest odpowiedzą na Twój problem.
Obszary ciała poddawane terapii posiadają kontakt z elektrodami, przez które przepływa prąd stały. Natężenie prądu zwiększa się do momentu, kiedy zaczynamy odczuwać jego działanie w postaci mrowienia.
MOCNE strony urządzenia:
– brak konieczności używania farmaceutyków
– brak skutków ubocznych
– terapia jest szybka i efektywna
– doskonałe wyniki leczenia

Terapia jonoforezą jest indywidualna i może przebiegać różnie. Generalnie można uznać, że do zredukowania potu do naturalnego poziomu wystarczy 10 – 12 zabiegów 3 x w tygodniu. Każdy zabieg trwa 15 minut. Efekt utrzymuje się od roku do 2 lat. Pierwszy zauważalny efekt po ok. 5 zabiegu.
Po skończonej serii profilaktycznie stosuje się jeden przypominający z częstotliwością zależną od potrzeb. Jonoforeza to efektywna, bezinwazyjna i łatwa do zastosowania metoda leczenia nadpotliwości. Spośród wszystkich dostępnych metod leczenie nadpotliwości, jonoforeza daje najlepsze efekty w stosunku do poniesionych kosztów.
PRZECIWWSKAZANIA do jonoforezy:
– ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich
-ciąża
– wypryski, owrzodzenia – stany gorączkowe
– porażenia spastyczne – miejscowe zaburzenia ciała
– skaza krwotoczna
– nowotwory łagodne i złośliwe
– ostre stany zapalne i infekcje ogólne
– osobnicza nietolerancja prądu
– WSZCZEPIONY ROZRUSZNIK SERCA
– zakrzepy
– zagrożenia zatorami
– zakrzepowe zapalenie żył
– METALE W TKANKACH poddawanych zabiegowi
– ENDOPROTEZA
– miażdżyca zarostowa tętnic w okresie IIb – IV wg. Fontaine’a

Cena: 35 zł

Jonoforeza

Zabieg nawilżajacy na twarz

Wykonawca: Studio Kosmetyki Ciała Markiel Barbara Markiel

zabieg nawilżajacy na twarz polega na wprowadzeniu preparatu manualnie -np.poprzez masaż lub elementy masażu lub za pomocą aparatury np.jonoforezy ,sonoforezy, w taki sposób,można wykonać nie tylko zabieg nawilżający ale i wiele zabiegów dla rożnych problemów i rodzajów skór.

Cena: 40 zł

Leczenie nad-potliwości rąk i stóp

Wykonawca: PODOMED Centrum Zdrowej Stopy

Zabieg polecany dla osób z nad-potliwością stóp i dłoni. Zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie 15 minut.

Cena: 30 zł

Leczenie nad-potliwości rąk i stóp

Jonoforeza

Wykonawca: "Salus" s.c.

Jonoforeza - za przenikanie substancji leczniczych w formie jonów w głąb skóry odpowiada zachodząca pod wpływem prądu stałego dysocjacja elektrolityczna roztworu leczniczego.

W naszym Centrum oferujemy zabiegi pielęgnacyjne i rytuały firmy Payot, zabiegi aparaturowe takie jak:

-oxybrazja
-peeling kawitacyjny + LED
-mikrodermabrazja
-sonoforeza
-mezoterapia bezigłowa
-dermomasażer
-fale radiowe
-liposukcja ultradźwiękowa
-laserowe usuwanie przebarwień, owłosienia, zamykanie naczynek, leczenie trądziku, fotoodmładzanie
-zabiegi spa na ciało
-masaże
-manicure, pedicure
-depilacja woskiem
-stylizacja brwi i rzęs

Jonoforeza

Jonoforeza sonoforeza Kruszyn Siecienko Białe Błota

Wykonawca: Salon Kosmetyczny Aleksandra

Jonoforeza sonoforeza Kruszyn Siecienko Koronowo Białe Błota

Jonofereza

Wykonawca: Salonik Kosmetyczny Aga

Jonoforeza pozwala zwielokrotnić działanie kosmetyków, pozwala usunąć trądzik, walczyć z przebarwieniami i rozszerzonymi porami, usuwa zmarszczki.

Jonofereza

Zabieg sonoforezy

Wykonawca: Donsylviano Gabinet Kosmetyki Odnowy Biologicznej i Biomasażu- Sylwia Weiss

Sonoforeza

Jest to zabieg wykorzystujący zjawisko fali akustycznej. W kosmetyce sonoforeza - masaż ultradźwiękowy powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających.Sonoforeza pozwala na dogłębną absorpcję kosmetyków w głąb skóry.

Zabieg sonoforezy

Jonoforeza

Wykonawca: Dama s.c. Centrum Urody i Zdrowia M. i Daniel M.

Jonoforeza Chełmno

Jonoforeza

Wykonawca: Dama s.c. Centrum Urody i Zdrowia M. i Daniel M.

Jonoforeza Świecie

Jonoforeza

Wykonawca: Dama s.c. Centrum Urody i Zdrowia M. i Daniel M.

Jonoforeza Kwidzyn

Jonoforeza Nowe

Wykonawca: Dama s.c. Centrum Urody i Zdrowia M. i Daniel M.

Jonoforeza Nowe

Jonoforeza

Wykonawca: Dama s.c. Centrum Urody i Zdrowia M. i Daniel M.

Jonoforeza Grudziądz
Jonoforeza jest zabiegiem polegającym na wprowadzeniu do skory spolaryzowanych substancji biologicznie aktywnych lub leczniczych przy pomocy prądu galwanicznego celem poprawy jej kondycji( odmłodzenia ,ujędrnienia lub leczenia)