Peeling azjatycki - Usluger.pl

Cierpisz na dokuczliwy trądzik? Masz rozszerzone pory, blizny lub też zaczynają Ci się pojawiać zmarszczki? Jeżeli tak, warto zapoznać się z usługami gabinetów kosmetycznych z zakresu wykonywania peelingu azjatyckiego. Jest to peeling nazywany inaczej zielonym. Ten rodzaj zabiegu kosmetycznego, przeprowadzany jest przy użyciu mieszanki ziół azjatyckich, które mają za zadanie złuszczać naskórek. Ich działanie jest na tyle silne, że złuszcza aż cztery warstwy skóry i rwa to niekiedy do sześciu dni. Efektem jest zdrowa, doskonale nawilżona i elastyczna skóra, która dzięki temu zabiegowi ukrwiła się oraz zregenerowała.

Peeling Azjatycki - głębokie złuszczanie

Wykonawca: Capri Kosmetyka Profesjonalna Ewa Szkudlarska

Peeling Azjatycki to specjalistyczny zabieg głębokiego złuszczania skóry, który wykonywany jest w okresie jesienno-zimowym.

Wskazania: zmarszczki mimiczne i statyczne, przebarwienia o różnej etiologii, rozstępy, utrata jędrności skóry, skóra atroficzna, niedotleniona,źle ukrwiona, rozszerzone pory, fotostarzenie, nadmierne rogowacenie, skóra tłusta, pogrubiona, trądzik pospolity bez stanów zapalnych.

Efekty zabiegu: złuszczenie wierzchnich warstw naskórka,zwężenie porów, spłycenia zmarszczek, rozjaśnienia przebarwień,stymulacja syntezy kolagenu,poprawa ukrwienia.

Przeciwwskazania: infekcje skórne bakteryjne, wirusowe, grzybicze, stany zapalne, skóra cienka płytko unaczyniona, trądzik różowaty, kolagenozy, nowotwory, znamiona skórne, stany alergiczne.

Cena: 600 zł

Peeling Azjatycki - głębokie złuszczanie

GREEN PEEL

Wykonawca: Salon Kosmetyczny KARMEL

Green-peel jest kuracją złuszczającą. Wywołuje mocne przekrwienie skóry i płatowe złuszczanie powierzchniowych warstw naskórka. Efektem jest wzmożenie metabolizmu skóry. Zabieg polega na kilkuminutowym masażu skóry specjalną mieszanką ziołową pod postacią papki. W czasie masażu następuje lekkie starcie wierzchnich warstw naskórka mikrocząsteczkami zawartymi w ziołach. Inne składniki mieszanki zostają wmasowane w skórę i działają jeszcze przez około 2 dni. Skora złuszcza się przez pięć dni. Po zabiegu należy przez 4 tygodnie unikać słońca i korzystać z kremów z filtrem.

Cena: 400 zł

GREEN PEEL