Salony tatuaży - tatuowanie oraz usuwanie tatuaży

Zdobią ciało, wyrażają osobowość i nieszablonowe podejście do życia. Tatuaże, czyli stałe wzory na ciele tworzone różnokolorowymi pigmentami wstrzykiwanymi pod skórę. Wcześniej kojarzone były z ludźmi o marnej reputacji, teraz jednak może nosić je każdy i przybywa osób, które się na to decydują. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o tym, by wytatuować sobie na ramieniu węża lub smoka, w naszej bazie usług znajdziesz miejsca, w których tatuaż zostanie wykonany. Dzięki naszemu katalogowi porównasz oferty, jakie mają salony tatuażu i wybierzesz tę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Tatuaż

Wykonawca: Hot Ball Tattoo

Dziaramy i kolczykujemy na najwyższym poziomie!
https://hotballsosnowiec.pl

Microrealism

Wykonawca: VEAN TATTOO

Realizm jest jednym z najpopularniejszych stylów tatuażu, który zajmuje osobliwe miejsce wśród wielu innych stylów. Chociaż nie jest tak dekoratywny niż inne, wygląda niesamowicie imponująco. Za pomocą tego stylu każdy rysunek na ciele wydaje się żywym, przyciągając do siebie podziwiające wzroki. Jeśli chcesz wypełnić swoje ciało „żywym” obrazem pająka lub ptaka, motyla, stworzyć bliznę, a nawet pokazać wszystkim strukturę ciała - powinieneś skontaktować się tylko ze specjalistą, który ma duże doświadczenie w stylu realizmu.

Cena: 500 zł

Tatuaż napis

Wykonawca: VEAN TATTOO

Jesteśmy VEAN TATTOO. Nasza rodzina artystów i wykwalifikowanych mistrzów jest największą w Europie. Już od ośmiu lat rozwijamy się i przyczyniamy się do rozwoju kultury tatuażu. Nasi mistrzowie ciągle rozwijają się i podnoszą swoją kwalifikacje. Zadaniem naszych administratorów jest robić wszystko, aby chronić naszych klientów. Naszą misją jest nadanie każdej osobie indywidualności i robienie tego bezpiecznie.

Cena: 350 zł

Tatuaż cover up

Wykonawca: PsyloTattoo Dawid Struciński

Wykonujemy tzw. cover up, czyli zakrycie posiadanego już tatuażu z którego klient nie jest zadowolony i chciałby zastąpić go nowym wzorem. Nasza oferta obejmuje również wszelkie poprawki posiadanych przez klientów tatuaży.

Tatuaż artystyczny

Wykonawca: PsyloTattoo Dawid Struciński

W naszym studio wykonujemy tatuaże artystyczne w różnych stylach i technikach. Realizujemy indywidualne projekty klienta.

Laserowane usuwanie tatuaży

Wykonawca: BLACKSTAR TATTOO

Proponujemy całkowite usuwanie lub rozjaśnianie tatuaży czarnych, oraz większości tatuaży kolorowych. Wykonujemy również sesje rozjaśniające pod przyszłe przykrywanie starych tatuaży, tzw. "cover up". Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w sprawie usuwania. Do usuwania tatuaży, używamy wysokiej klasy lasera – Nd:Yag typu Q-switch.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie pozostawia blizn. Ból podczas zabiegu jest porównywalny do bólu odczuwanego podczas tatuowania, natomiast sam zabieg jest znacznie krótszy. Ilość sesji zależy od sposobu wykonania tatuażu, głębokości wbicia oraz rodzaju barwnika, oraz indywidualnej reakcji na usuwanie laserem.

Tatuaż artystyczny

Wykonawca: BLACKSTAR TATTOO

Proponujemy różnego rodzaju tatuaże: tatuaż kolorowy & cieniowany, portret, old school & new school, kreskówki & cartoon, tradycyjny, napisy & kaligrafia, kobiecy, ornamentowy, florystyczny, etniczny, polinezyjski, rycinowy. Nasze studio skupia wokół siebie grono utalentowanych artystów. Każdy z nich ma swój styl. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio na naszej stronie internetowej.

Tatuaż geometryczny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie tatuażu geometrycznego imitującego totem indiański

Tatuaż neo-tradycyjny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie kolorowego rękawka w stylu neo-tradycyjnym

Tatuaż linearny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie rękawka w stylu tatuażu linearnego z elementami dotwork'a

Tatuaż abstrakcyjny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie tatuażu abstrakcyjnego przedstawiającego rodzinę jako watahę wilków.

Tatuaż Trash Polka

Wykonawca: SZERYTATTOO

Tatuaż wykonany w stylu Trash Polka na podstawie pomysłu i wizji artysty

Tatuaż abstrakcyjny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie tatuażu artystycznego w stylu abstrakcyjnym

Tatuaż Trash Polka

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie tatuażu artystycznego w stylu Trash Polka

690427597

Wykonawca: TATTOO STUDIO GANOSIUS

Studio tatuaze dolnośląskie Ganosius