Salony tatuaży - tatuowanie oraz usuwanie tatuaży

Zdobią ciało, wyrażają osobowość i nieszablonowe podejście do życia. Tatuaże, czyli stałe wzory na ciele tworzone różnokolorowymi pigmentami wstrzykiwanymi pod skórę. Wcześniej kojarzone były z ludźmi o marnej reputacji, teraz jednak może nosić je każdy i przybywa osób, które się na to decydują. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o tym, by wytatuować sobie na ramieniu węża lub smoka, w naszej bazie usług znajdziesz miejsca, w których tatuaż zostanie wykonany. Dzięki naszemu katalogowi porównasz oferty, jakie mają salony tatuażu i wybierzesz tę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Tatuaż Szkicowy

Wykonawca: Jerry Tattoo Studio Legnica

W stylu skicowym nie ma ograniczeń. Możesz wybrać abstrakcyjne wzory, symboliczne elementy czy nawet zainspirowane naturą motywy. Opowiedz mi swoją wizje, aby stworzyć tatuaż, który oddaje Twoją indywidualność i unikalną wizję sztuki na skórze.

Tatuaże

Wykonawca: Da Vinci's Fox Tattoo Studio

Studio tatuażu Da Vinci's Fox Tattoo to renomowane i szanowane miejsce, które zyskało uznanie wśród wielu miłośników tatuaży. Usytuowane we Wrocławiu, to studio oferuje szeroką gamę usług dla entuzjastów tatuażu.

W Da Vinci's Fox Tattoo klienci mogą wybierać spośród różnych stylów tatuaży, takich jak neotradycyjny, realizm, geometria czy old school. Studio jest znane z profesjonalnego podejścia do coverów tatuażu, czyli zakrywania niechcianych wzorów atrakcyjnymi, nowymi tatuażami.

W trosce o zadowolenie klientów studio oferuje również vouchery na tatuaż, które stanowią doskonały prezent dla bliskiej osoby. Vouchery upoważniają do wykonania tatuażu wg wybranej usługi, co pozwala obdarowanej osobie swobodnie wybrać swój ulubiony wzór.

Da Vinci's Fox Tattoo nie tylko oferuje tatuaże, ale również kursy tatuażu dla początkujących i zaawansowanych adeptów tego rzemiosła. Kursy prowadzone są przez doświadczonych artystów, którzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami. W trakcie szkolenia kursanci uczą się technik rysowania, projektowania oraz bezpiecznego wykonywania tatuaży.

Podsumowując, studio tatuażu Da Vinci's Fox Tattoo we Wrocławiu to doskonałe miejsce dla każdego, kto interesuje się tatuażami i chce rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Szeroka oferta usług oraz kursy tatuażu sprawiają, że Da Vinci's Fox Tattoo cieszy się dużym uznaniem wśród miłośników sztuki tatuażu.

Tatuaż

Wykonawca: Hot Ball Tattoo

Dziaramy i kolczykujemy na najwyższym poziomie!
https://hotballsosnowiec.pl

Microrealism

Wykonawca: VEAN TATTOO

Realizm jest jednym z najpopularniejszych stylów tatuażu, który zajmuje osobliwe miejsce wśród wielu innych stylów. Chociaż nie jest tak dekoratywny niż inne, wygląda niesamowicie imponująco. Za pomocą tego stylu każdy rysunek na ciele wydaje się żywym, przyciągając do siebie podziwiające wzroki. Jeśli chcesz wypełnić swoje ciało „żywym” obrazem pająka lub ptaka, motyla, stworzyć bliznę, a nawet pokazać wszystkim strukturę ciała - powinieneś skontaktować się tylko ze specjalistą, który ma duże doświadczenie w stylu realizmu.

Cena: 500 zł

Tatuaż napis

Wykonawca: VEAN TATTOO

Jesteśmy VEAN TATTOO. Nasza rodzina artystów i wykwalifikowanych mistrzów jest największą w Europie. Już od ośmiu lat rozwijamy się i przyczyniamy się do rozwoju kultury tatuażu. Nasi mistrzowie ciągle rozwijają się i podnoszą swoją kwalifikacje. Zadaniem naszych administratorów jest robić wszystko, aby chronić naszych klientów. Naszą misją jest nadanie każdej osobie indywidualności i robienie tego bezpiecznie.

Cena: 350 zł

Tatuaż cover up

Wykonawca: PsyloTattoo Dawid Struciński

Wykonujemy tzw. cover up, czyli zakrycie posiadanego już tatuażu z którego klient nie jest zadowolony i chciałby zastąpić go nowym wzorem. Nasza oferta obejmuje również wszelkie poprawki posiadanych przez klientów tatuaży.

Tatuaż artystyczny

Wykonawca: PsyloTattoo Dawid Struciński

W naszym studio wykonujemy tatuaże artystyczne w różnych stylach i technikach. Realizujemy indywidualne projekty klienta.

Laserowane usuwanie tatuaży

Wykonawca: BLACKSTAR TATTOO

Proponujemy całkowite usuwanie lub rozjaśnianie tatuaży czarnych, oraz większości tatuaży kolorowych. Wykonujemy również sesje rozjaśniające pod przyszłe przykrywanie starych tatuaży, tzw. "cover up". Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w sprawie usuwania. Do usuwania tatuaży, używamy wysokiej klasy lasera – Nd:Yag typu Q-switch.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie pozostawia blizn. Ból podczas zabiegu jest porównywalny do bólu odczuwanego podczas tatuowania, natomiast sam zabieg jest znacznie krótszy. Ilość sesji zależy od sposobu wykonania tatuażu, głębokości wbicia oraz rodzaju barwnika, oraz indywidualnej reakcji na usuwanie laserem.

Tatuaż artystyczny

Wykonawca: BLACKSTAR TATTOO

Proponujemy różnego rodzaju tatuaże: tatuaż kolorowy & cieniowany, portret, old school & new school, kreskówki & cartoon, tradycyjny, napisy & kaligrafia, kobiecy, ornamentowy, florystyczny, etniczny, polinezyjski, rycinowy. Nasze studio skupia wokół siebie grono utalentowanych artystów. Każdy z nich ma swój styl. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio na naszej stronie internetowej.

Tatuaż geometryczny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie tatuażu geometrycznego imitującego totem indiański

Tatuaż neo-tradycyjny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie kolorowego rękawka w stylu neo-tradycyjnym

Tatuaż linearny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie rękawka w stylu tatuażu linearnego z elementami dotwork'a

Tatuaż abstrakcyjny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie tatuażu abstrakcyjnego przedstawiającego rodzinę jako watahę wilków.

Tatuaż Trash Polka

Wykonawca: SZERYTATTOO

Tatuaż wykonany w stylu Trash Polka na podstawie pomysłu i wizji artysty

Tatuaż abstrakcyjny

Wykonawca: SZERYTATTOO

Wykonanie tatuażu artystycznego w stylu abstrakcyjnym