Leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych uzależnień - psychoterapie

We współczesnym świecie narażeni jesteśmy na wiele pokus. Nie mogąc się im oprzeć popadamy w nałogi, których przezwyciężenie okazuje się zbyt trudne, by podołać im samemu. Wtedy niezbędne okazują się terapie obejmujące leczenie uzależnień. W tym celu powstało wiele ośrodków, które oferują swoje usługi. Leczenie alkoholizmu czy narkomanii z pewnością wymaga wiele pracy, tutaj znajdziesz specjalistów, którzy Ci w tym pomogą. Dowiesz się też na czym polega leczenie depresji i znajdziesz poradnie, które się tym zajmują.

Terapia pękających pięt

Wykonawca: Kosmetyka & Podologia Agnieszka Rogalska - Cichocka

Zabieg jest bezbolesny, a nawet bardzo przyjemny. Na opracowaną skórę stóp nakładane są odpowiednie preparaty (profesjonalne linie kosmetyków), pacjent otrzymuje przy okazji masę cennych informacji, które pozwolą mu zadbać o kondycję skóry, wyeliminować problem i dłużej cieszyć się pięknymi, zdrowymi stopami. W trakcie wizyty specjalista dobierze też odpowiednie preparaty i zaleci pielęgnację domową tak, aby pęknięta pięta stała się historią...

Terapia pękających pięt

Usuwanie odcisków

Wykonawca: Kosmetyka & Podologia Agnieszka Rogalska - Cichocka

Odciski to zrogowacenia, które powstają na wyniosłościach kostnych. Czasami wchodzą one bardzo głęboko w strukturę skóry stóp i powodują ból. Im później odcisk trafi w ręce podologa, tym jest większy, docierają głębiej (czasem aż do okostnej), a jego usuwanie trwa dłużej.

Cena: 50 zł

Usuwanie odcisków

Metoda Arkady

Wykonawca: Kosmetyka & Podologia Agnieszka Rogalska - Cichocka

Zabieg korekcji paznokcia trwa około godziny. W tym czasie specjalista wydobywa paznokieć z wału paznokciowego, nadaje mu odpowiedni kształt, uzupełnia ewentualne braki w płytce paznokcia, całość utrwalana jest specjalnym, bakteriobójczym żelem, zawierającym cząsteczki srebra mineralnego. Korekcja Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę oraz wiąże się z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. W przypadku pań, niedługo po zabiegu paznokcie można pomalować.

Cena: 300 zł

metoda Arkady

Poradnictwo

Wykonawca: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Diagnoza dzieci i młodzieży :

– badanie psychologiczne,

– badanie pedagogiczne

oraz w razie potrzeby

– badanie logopedyczne,

– przesiewowe badania wzroku i słuchu.

Terapia logopedyczna

Wykonawca: Mowa i Słowa Klub Rozwoju Dziecka

USŁUGI LOGOPEDYCZNE

W moim odczuciu, współpraca terapeuty i pacjenta/dziecka opiera się, w głównej mierze, na zawartym konkrakcie, czyli zasadach, które wspólnie zostały omówione i wzajemnie zaakceptowane.
Do tego dopiero można dołączyć techniki terapeutyczne oparte o standardy postępowania.
Istotną rolę w życiu każdego człowieka stanowi proces komunikacji, dzięki któremu wkracza on w różne sfery przestrzeni społecznej. Im wcześniej będzie kształtowany według norm/zasad obowiązujących w społeczeństwie, tym pełniejsza będzie przestrzeń komunikacyjna, dzięki której nawiązywana będzie sieć interakcji społecznych.

Nie będzie to możliwe bez:


- wyrazistej i poprawnej mowy
(alternatywną formą budowania kompetencji komunikacyjnej będzie stosowanie znaków/systemów komunikacji alternatywnej w sytuacji, dla zaburzeń związanych z
niewykształceniem odpowiednich kompetencji np.: językowych/werbalnych i innych)

- świadomego kształtowania systemu językowego

- usprawniania deficytów rozwojowych

- aktywnego uczestnictwa w życiu codziennym


Zapraszam do odwiedzenia mojej strony mowaislowa.pl

Logopeda

Wykonawca: Barbara Sikora Gabinet Logopedyczny po drugiej stronie lustra

Terapia wad wymowy

Terapia Hiperbaryczna

Wykonawca: Centralny Ośrodek Nurkowy Sea Lion

Terapia hiperbaryczna to nieinwazyjna metoda terapeutyczna wykorzystująca 100% tlen pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym, znajdujący się w specjalnym pomieszczeniu – tzw. komorze hiperbarycznej. Ideą terapii hiperbarycznej jako metody leczenia jest poprawienie naturalnych mechanizmów gojenia i procesów naprawczych w przypadku ran oraz innych schorzeń. Obecnie komora hiperbaryczna jest często wykorzystywana jako terapia wspomagająca leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Terapia logopedyczna

Wykonawca: Barbara Sikora Gabinet Logopedyczny po drugiej stronie lustra

Terapia zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych

terapia logopedyczna

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny. Psycholog mgr Ewa Okrojek

Zajmuje się psychoterapią indywidualna. Zapraszam na konsultacje osoby dorosłe oraz młodzież. Proponuję pomoc psychologiczną związaną m.in. z kryzysem życiowym, utratą nadziei i sensu życia, przeżywaniem lęku i niepokoju. Zajmuję się także leczeniem nerwic, obsesji, fobii, natręctw, depresji czy też terapią zaburzeń odżywiania. Specjalnością gabinetu jest terapia uzależnień oraz pomoc osobą współuzależnionym.

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia

Wykonawca: Ośrodek Terapii Psychoanalitycznej

psychoterapia polega na rozmowie w określonych warunkach

Terapia bólów migrenowych

Wykonawca: REAL-MED - Gabinet Biorezonansu

Zajmujemy się terapią bólów migrenowych i innych bólów głowy. Dzięki odpowiednim częstotliwością filtra możliwe jest przetworzenie patologicznych drgań powstających w strefie bólu, usunięcie ich i tym samym usunięcie napięć odpowiednich mięśni i tkanki podskórnej.
Już podczas zabiegu pacjent odczuwa stopniową poprawę. W zależności od czasu trwania schorzenia konieczne jest przeprowadzenie 3-5 zabiegów, tak by usunąć zupełnie ból i dolegliwości.
W wielu przypadkach przyczyną bóli migrenowych są nietolerancje pokarmowe. Wystarczy zrobić u nas testy i nie spożywać produktów, które szkodzą a dolegliwości znacznie się zmniejszą.

Terapia bólów migrenowych

Terapia uzależnień

Wykonawca: REAL-MED - Gabinet Biorezonansu

Zajmujemy się terapią uzależnień metodą biorezonansu. Terapia likwiduje tzw. "głód" nikotynowy, alkoholowy, kawowy, słodyczowy. W większości przypadków wystarcza 1 zabieg (poza alkoholem), żeby uwolnić się od męczącego nałogu.
Nie czekaj - rzuć swój nałóg już dziś!

Cena: 99 zł

Terapia uzależnień

Terapia antynikotynowa

Wykonawca: REAL-MED - Gabinet Biorezonansu

Zapraszamy na terapię antynikotynowa. Terapia doskonale walczy z głodem nikotynowym i objawami odstawienia nikotyny. Jej skuteczność wynosi około 93% po jednej wizycie.
Dzięki zabiegowi można bezproblemowo i szybko rozstać się z nałogiem, a także przyspieszyć oczyszczanie organizmu z toksycznych złogów powstałych w trakcie palenia.

Cena: 99 zł

Terapia antynikotynowa

Tutaj wpisujemy frazy do Google

Wykonawca: BRABEC-PSYCHOTERAPIA

opis musi mieć 50 znaków minimum

Tutaj wpisujemy frazy do Google

Psychoterapia rodzinna

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Jeśli Wasze problemy dotyczą wszystkich członków rodziny (rodzic lub rodzice oraz dzieci), zapraszamy Was na terapię rodzinną. Terapeuta pomoże Wam zrozumieć, w jaki sposób się komunikujecie, jak i dlaczego reagujecie na różne swoje zachowania i jak usunąć przyczyny konfliktu.

Cena: 200 zł