Leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych uzależnień - psychoterapie

We współczesnym świecie narażeni jesteśmy na wiele pokus. Nie mogąc się im oprzeć popadamy w nałogi, których przezwyciężenie okazuje się zbyt trudne, by podołać im samemu. Wtedy niezbędne okazują się terapie obejmujące leczenie uzależnień. W tym celu powstało wiele ośrodków, które oferują swoje usługi. Leczenie alkoholizmu czy narkomanii z pewnością wymaga wiele pracy, tutaj znajdziesz specjalistów, którzy Ci w tym pomogą. Dowiesz się też na czym polega leczenie depresji i znajdziesz poradnie, które się tym zajmują.

Konsultacja zdrowotna

Wykonawca: Ayurveda Karina Powieśnik

Konsultacja zdrowotna składa się z 3 etapów:

1. Zebrania wywiadu żywieniowo-zdrowotnego. Przed wizytą klient proszony jest o wypełnienie formularza zdrowotnego oraz testu metabolicznego, które można pobrać z naszej strony www.e-ayurveda.pl. Formularze można uzupełnić komputerowo i przesłać na adres mailowy naszego gabinetu wraz z aktualnymi wynikami badań, historią choroby oraz jadłospisem z trzech ostatnich dni,

2. Drugi etap odbywa się juz podczas umówionej wizyty i polega na diagnostyce. W cenie konsultacji wykonywane jest badanie STRD oraz badanie żywej kropli krwi. Oba mają za zadanie ocenić aktualny stan organizmu klienta. Na ich podstawie oraz zebranego wywiadu przejdziemy do 3 etapu czyli opracowania zaleceń.

3. Opracowanie zaleceń. Już podczas wizyty klient dowie się jak będzie przebiegać terapia i jakie dostanie zalecenia jednak szczegółowy opis terapi dostanie na maila max tydzień od wizyty. Opis będzie zawierał zalecenia pod kontem dietetycznym, suplementacyjnym oraz mentalnym. Po otrzymaniu opracowania, zalecane jest aby osobiście w gabinecie bądź przez skypa lub telefonicznie wspólnie z terapeutom przeanalizować, omówić przepisaną terapię.

Cena: 170 zł

Hipnoza online

Wykonawca: Hipnoza Uzależnień/ Oddziały Poznań, Olsztyn, Bielsko-Biała, Przemyśl, Białystok

W trakcie sesji online klient przebywa w wygodnych domowych warunkach, nie musi jechać na terapię.
Podczas sesji w domu klient może położyć się, co wskazane, nawet zasnąć. Po sesjach internetowych klient może skorzystać jeszcze z sesji w gabinecie.
Wymagania do hipnozy online
Do przeprowadzenia sesji hipnotycznej OnLine konieczny jest:
1.Oddzielny pokój. Na początku sesji, po uzgodnieniu, mogą być też bliskie osoby.
2.Wymagany jest stabilnie stojący komputer lub inne urządzenia. Podczas terapii musimy mieć dobrze oświetloną twarz, musimy siedzieć wygodnie, najlepiej w fotelu, mieć wolne ręce, niczego nie trzymać na kolanach.
Na drugą sesję musimy tak zorganizować sobie przestrzeń by móc, na prośbę terapeuty, położyć się, twarz, podobnie jak w pierwszej sesji musi być widoczna i dobrze oświetlona.
3.Koniecznie trzeba być w słuchawkach;
4.Na stoliku lub obok stawiamy butelkę z wodą i szklankę.
5.Pod ręką mamy przygotowany notatnik i coś do pisania.
6.Terapia przebiega najskuteczniej, jeśli klient jest wypoczęty, po lekkim posiłku, bez kawy i trunków.
7.Proszę mieć na ręku zegarek.
8.Preferowany jest kontakt hipnozy Online przez Skype, może to być także Messenger, Viber, Wchats App i inne. We wszystkich urządzeniach musi być działająca kamera.
W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: Psycholog dla Ciebie - Psycholog | Seksuolog | Psychoterapeuta

Psychoterapia jest metodą leczenia - świadomym i zamierzonym działaniem, którego celem jest pomaganie i towarzyszenie ludziom w zmianie lub modyfikacji ich zachowań, przekonań, emocji i/lub innych osobistych właściwości na takie, które uznają oni za bardziej pożądane.

Psychoterapia indywidualna polega na regularnych spotkaniach klienta i terapeuty, podczas których realizowane są powyższe założenia.

Jest ona procesem, w trakcie którego wykorzystywane mogą być rozmaite techniki terapeutyczne, jednak podstawę jej działania stanowi relacja terapeutyczna między klientem a terapeutą.

Psychoterapię prowadzimy stacjonarnie w gabinecie, a także w formie online (Skype/Zoom).

Cena: 120 zł

EEG Biofeedback i Biorezonans Healy

Wykonawca: Quantum Holopedia

Przeprowadzamy trening i terapie EEG Biofeedback na bazie diegnozy neurologicznej oraz wspierany spersonalizowaną terapią mikroprądami oraz oddziaływaniem na kwantowe pole informacyjne z użyciem technologii Healy.

Konsultacja psychologiczna pary

Wykonawca: Michał Głuszek Psychoterapia Psychodynamiczna Konsultacje Psychologiczne

Konsultacje psychologiczne i psychoterapia odbywają się w przestrzeni wygodnego gabinetu. Terapia w nurcie psychodynamicznym opiera się wyłącznie na rozmowie między pacjentem lub pacjentką (zachęcanymi do swobodnego dzielenia się swoimi myślami, uczuciami i skojarzeniami) i psychoterapeutą. Podczas sesji pacjent lub pacjentka i psychoterapeuta siedzą w fotelach, mając możliwość utrzymywania kontaktu wzrokowego (w przeciwieństwie do, na przykład, klasycznej psychoanalizy, gdzie pacjent lub pacjentka leży na kozetce – nie widząc siedzącego psychoanalityka czy psychoanalityczki). Do dyspozycji pary jest sofa. Podczas sesji niewskazane jest jedzenie, picie oraz używanie telefonu.

Cena: 150 zł

Leczenie uzależnienia od środków psychoaktywnych

Wykonawca: Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień "PARASOL"

Zajmujemy się leczeniem uzależnień od środków psychoaktywnych m.in. od alkoholu, narkotyków. Zapraszamy do naszego Ośrodka Terapii Uzależnień "Parasol". Proponujemy pomoc w wyjściu z uzależnienia oraz długoterminową terapię i profilaktykę, aby zapobiec nawrotom. Naszym pacjentom zapewniamy pełną dyskrecję oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nikotynizm - odwyk

Wykonawca: Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień "PARASOL"

Ośrodek PARASOL proponuje terapię dla osób, które są uzależnione od nikotyny. Dzięki właściwie dobranej terapii jesteśmy w stanie wyciągnąć naszych pacjentów ze szkodliwego nałogu.

Masaż bańką chińską

Wykonawca: Centrum Terapii Somatycznej i Pomocy Psychologicznej

Masaż bańką chińską jest wykorzystywany w dolegliwościach mięśniowych bądź też w celu zwalczania bólów kręgosłupa, jak również w przypadku zwalczania cellulitu, rozstępów czy innych problemów kosmetycznych.

Akupunktura

Wykonawca: Centrum Terapii Somatycznej i Pomocy Psychologicznej

Akupunktura wywodzi się ze starożytnej Medycyny Chińskiej i bazuje na regulowaniu zaburzonego przepływu energii .Zabieg przywraca równowagę fizjologiczną i metaboliczną, wzmacnia układ odpornościowy, pobudza układ krwionośny, naprawia tkanki i łagodzi ból.

Aromaterapia

Wykonawca: Centrum Terapii Somatycznej i Pomocy Psychologicznej

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu! Nasza oferta obejmuje m.in. akupresurę z olejkami estetycznymi. Aromaterapia wykorzystuje lecznicze działanie olejków eterycznych

Terapia manualna

Wykonawca: Centrum Terapii Somatycznej i Pomocy Psychologicznej

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu! Zajmujemy się terapią manualną. Pozwala ona leczyć dolegliwości kręgosłupa, zwyrodnienia, bóle głowy oraz napięcia wynikające ze stresu i przemęczenia.

Masaż leczniczy

Wykonawca: Centrum Terapii Somatycznej i Pomocy Psychologicznej

Zapraszamy do naszego gabinetu! Wykonujemy m.in. masaż leczniczy oraz masaż bańską chińską. Masaże stosowane są w przypadku schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego oraz innych schorzeń narządów ruchu.

Sesje coachingowe

Wykonawca: D&YOU SKILLS Dorota Smółkowska

Life coaching- Skupia się na tematach życiowych: celach prywatnych, relacjach, związkach, rozwoju osobistym, poznaniu siebie, wyborze drogi/misji życiowej, planach na przyszłość, pracy na przekonaniach, zasobach, rozwiązywaniu problemów.

Life Coaching z założenia jest szybkim i dającym długotrwałe efekty procesem. Profesjonalny coaching indywidualny prowadzony jest w taki sposób, by Klient , czasami nawet po 1 sesji miał już zrealizowany swój cel na sesję. Przy bardziej złożonych kwestiach lub problemach Klienta proces coachingowi powinien się zamknąć maksymalnie po 10 spotkaniach.

Jak uwolnić się z toksycznych związków

Wykonawca: Biznes z Sercem Joanna Grabska

Sesje ustawień systemowych, hellingerowskich plus metoda uwalniania trudnych emocji plus HeartMath koherencja serca i umysłu, autorsk Metoda 3U- UJRZYJ, USZANUJ, UWOLNIJ, w sytuacjach toksycznych związków

Jeśli:

  • Ciągle przyciągasz ten sam, niechciany już, typ partnerów.

  • Masz blokady, aby otworzyć się i zaufać drugiej osobie.

  • Czujesz, że w swojej relacji pełnisz bardziej rolę Matki/ Ojca, dziecka, przyjaciela, RATOWNIKA, niż Partnera.

  • Twoja relacja to lodowisko, dawno nie ma tam bliskości, zaangażowania, otwartości, ciepła.

  • Czujesz, że jesteś w relacji z niewłaściwą osobą, która jest co prawda Dobrym Człowiek, ale brakuje chemii, zaangażowania, radości i nie wiesz, co z tym zrobić.

  • Twoja relacja przypomina raczej biznes i firmę niż miłosny związek dwóch osób.

  • Jako kobieta, czujesz, że to Ty bardziej nosisz spodnie i ogarniasz sprawy w relacji, a jako mężczyzna czujesz, że to Ty niesiesz nadmierną odpowiedzialność za związek.

  • Czujesz brak szacunku do siebie w swojej relacji.

  • Jesteś w uwikłanej i zagmatwanej relacji (np. TRÓJKĄT ZDRADY- kochanką, zdradzana/y, sam/a zdradzasz . I nie potrafisz podjąć decyzji, która dawałaby Ci głębokie spełnienie i szczęśliwe życie.CO ZYSKASZ DLA SIEBIE
Zyskasz SIEBIE w pełni swej mocy i doskonałości. – TO CI GWARANTUJĘ JAKO EFEKT.[
- Ujrzysz i zrozumiesz mechanizmy, które spowodowały tą sytuację.
- Uwolnisz trudne emocje, a wraz z nim głębokie, nieświadome programy, które wpłynęły na tą sytuację.
Podczas sesji:
1. Rozpoznasz swoje schematy i wzorce, uwolnisz się z nich metodami ustawień hellingerowkich, ustawień archetypowych, ustawień intencji, orz indukcji i kasacji schematów i wzorców.
2. Odzyskasz klarowność myślenia, decydowania, swoich celów.
3. Odzyskasz ZDROWĄ MOC KOBIETY/ MĘŻCZYZNY.
4. Odzyskasz szacunek do siebie, do swojej zranionej części.
5. Odzyskasz szacunek i zaufanie do zdrowej męskiej/ kobiecej energii.
6. Zaczniesz inne życie, kiedy tak wybierasz.
Jak pracujemy:
• Poprzez ustawienia systemowe i archetypowe- odkrywamy wzorce rodowe, uwikłania, tajemnice, które wpłyneły nieswiqadomie na twoja obecna sytuację.
• Oczyszczamy je.
• Uwalniamy Twoje głębokie emocje, takie jak żal, wstyd, złość, niemoc Uwalniamy to, co kryje się za tymi emocjami.
• Uczymy się pracy w koherencji serca, aby na stałe wprowadzić wyższe wibracje- spokoju, harmonii, miłości i radości. Kiedy zaczynasz nimi emanować, zmienia się powoli sytuacja dookoła.
Dostępne są następujące sesje:
1,5 h- 2 h,
4h,
6 tygodniowe pakiety sesji 2 godzinnych lub 4 godzinnych.

Zapraszam Cię na początek do odebrania e booka - 3 OBLICZA ZDRADY- Jak wyjść z Uwikłania http://joannagrabskainspiratorzmian.getleads.pl/3-oblicza-zdrady-bezplatny-e-book-2/

Terapia DDA

Wykonawca: Gabinet Psychoterapeutyczny Nadzieja mgr Ewa Filipiak

terapia małżeńska, terapia par, terapia dzieci, terapia młodzieży, leczenie depresji, leczenie lęków, leczenie anoreksji i bulimii, terapia DDA, terapia behawioralna, terapia poznawczo - behawioralna, analiza transakcyjna, terapia gestalt, terapia integracyjna.