Leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych uzależnień - psychoterapie

We współczesnym świecie narażeni jesteśmy na wiele pokus. Nie mogąc się im oprzeć popadamy w nałogi, których przezwyciężenie okazuje się zbyt trudne, by podołać im samemu. Wtedy niezbędne okazują się terapie obejmujące leczenie uzależnień. W tym celu powstało wiele ośrodków, które oferują swoje usługi. Leczenie alkoholizmu czy narkomanii z pewnością wymaga wiele pracy, tutaj znajdziesz specjalistów, którzy Ci w tym pomogą. Dowiesz się też na czym polega leczenie depresji i znajdziesz poradnie, które się tym zajmują.

Terapia Hiperbaryczna

Wykonawca: Centralny Ośrodek Nurkowy Sea Lion

Terapia hiperbaryczna to nieinwazyjna metoda terapeutyczna wykorzystująca 100% tlen pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym, znajdujący się w specjalnym pomieszczeniu – tzw. komorze hiperbarycznej. Ideą terapii hiperbarycznej jako metody leczenia jest poprawienie naturalnych mechanizmów gojenia i procesów naprawczych w przypadku ran oraz innych schorzeń. Obecnie komora hiperbaryczna jest często wykorzystywana jako terapia wspomagająca leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Terapia logopedyczna

Wykonawca: Barbara Sikora Gabinet Logopedyczny po drugiej stronie lustra

Terapia zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych

terapia logopedyczna

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny. Psycholog mgr Ewa Okrojek

Zajmuje się psychoterapią indywidualna. Zapraszam na konsultacje osoby dorosłe oraz młodzież. Proponuję pomoc psychologiczną związaną m.in. z kryzysem życiowym, utratą nadziei i sensu życia, przeżywaniem lęku i niepokoju. Zajmuję się także leczeniem nerwic, obsesji, fobii, natręctw, depresji czy też terapią zaburzeń odżywiania. Specjalnością gabinetu jest terapia uzależnień oraz pomoc osobą współuzależnionym.

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia

Wykonawca: Ośrodek Terapii Psychoanalitycznej

psychoterapia polega na rozmowie w określonych warunkach

Terapia bólów migrenowych

Wykonawca: REAL-MED - Gabinet Biorezonansu

Zajmujemy się terapią bólów migrenowych i innych bólów głowy. Dzięki odpowiednim częstotliwością filtra możliwe jest przetworzenie patologicznych drgań powstających w strefie bólu, usunięcie ich i tym samym usunięcie napięć odpowiednich mięśni i tkanki podskórnej.
Już podczas zabiegu pacjent odczuwa stopniową poprawę. W zależności od czasu trwania schorzenia konieczne jest przeprowadzenie 3-5 zabiegów, tak by usunąć zupełnie ból i dolegliwości.
W wielu przypadkach przyczyną bóli migrenowych są nietolerancje pokarmowe. Wystarczy zrobić u nas testy i nie spożywać produktów, które szkodzą a dolegliwości znacznie się zmniejszą.

Terapia bólów migrenowych

Terapia uzależnień

Wykonawca: REAL-MED - Gabinet Biorezonansu

Zajmujemy się terapią uzależnień metodą biorezonansu. Terapia likwiduje tzw. "głód" nikotynowy, alkoholowy, kawowy, słodyczowy. W większości przypadków wystarcza 1 zabieg (poza alkoholem), żeby uwolnić się od męczącego nałogu.
Nie czekaj - rzuć swój nałóg już dziś!

Cena: 99 zł

Terapia uzależnień

Terapia antynikotynowa

Wykonawca: REAL-MED - Gabinet Biorezonansu

Zapraszamy na terapię antynikotynowa. Terapia doskonale walczy z głodem nikotynowym i objawami odstawienia nikotyny. Jej skuteczność wynosi około 93% po jednej wizycie.
Dzięki zabiegowi można bezproblemowo i szybko rozstać się z nałogiem, a także przyspieszyć oczyszczanie organizmu z toksycznych złogów powstałych w trakcie palenia.

Cena: 99 zł

Terapia antynikotynowa

Tutaj wpisujemy frazy do Google

Wykonawca: BRABEC-PSYCHOTERAPIA

opis musi mieć 50 znaków minimum

Tutaj wpisujemy frazy do Google

Psychoterapia rodzinna

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Jeśli Wasze problemy dotyczą wszystkich członków rodziny (rodzic lub rodzice oraz dzieci), zapraszamy Was na terapię rodzinną. Terapeuta pomoże Wam zrozumieć, w jaki sposób się komunikujecie, jak i dlaczego reagujecie na różne swoje zachowania i jak usunąć przyczyny konfliktu.

Cena: 200 zł

Psychoterapia dla par

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Psychoterapia par i małżeństw przeznaczona jest dla osób, które chcą nauczyć się otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i uczuciach oraz poprawić komunikację między sobą.

Cena: 180 zł

Psychoterapia indywidualna dla dzieci

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Na konsultację zapraszamy rodziców zaniepokojonych rozwojem lub funkcjonowaniem dziecka lub nastolatka. Psychoterapia dostosowana jest do wieku dziecka oraz przejawianych trudności.

Cena: 120 zł

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Zapraszamy na indywidualną psychoterapię w podejściach: psychodynamicznym, humanistycznym oraz poznawczo-behawioralnym.

Cena: 120 zł

Malowanie intuicyjne Vedic Art

Wykonawca: IMPULS Magdalena Parzęcka

Jeśli chcesz doświadczać pozytywnych zmian w życiu prywatnym i zawodowym, to metoda malowania intuicyjnego jest dla Ciebie. Zapraszamy na warsztaty rozwoju osobistego VEDIC ART wg metody Curta Kallmana. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z 17 zasadami (krokami), które wprowadzają ich w proces tworzenia. Rozwój przez doświadczenie ma największą wartość, gdyż jest osobistym, indywidualnym i niepowtarzalnym przeżyciem. Na zajęciach z Vedic Art rozbudzisz swoją kreatywność i oczyścisz podświadomość.

Malowanie intuicyjne Vedic Art

Sesje oddechowe

Wykonawca: IMPULS Magdalena Parzęcka

Sesje oddechowe to cykl spotkań, które pokazują w jaki sposób pogłębić praktykę oddechową aby móc świadomie jej używać w każdej niekomfortowej sytuacji, którą można napotkać w życiu codziennym. Technika integracji oddechem podchodzi do człowieka całościowo, to znaczy, że umysł, ciało, emocje, duchowość jest jednakowo ważna, a oddech łączy te poszczególne elementy w całość. Trening pozwala na odkrycie podświadomych myśli, wzorców i w delikatny, dogodny sposób uwalnia stłumione emocje.

Sesje oddechowe

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: Gabinet Terapeutyczny

Psychoterapia indywidualna - to regularne 50-minutowe spotkania z terapeutą (raz lub dwa razy w tygodniu) w stałym terminie i z tym samym terapeutą . Czas trwania terapii nie jest z góry określony. Służy leczeniu zaburzeń emocjonalnych (min. depresji, nerwic, lęków, zaburzeń jedzenia, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, psychosomatycznych, trudności w relacjach z ludźmi) i zaburzeń osobowości.
W swojej pracy opieram się na podejściu psychodynamicznym. Psychoterapia psychodynamiczna swoje korzenie ma w psychoanalizie co oznacza, że terapeuta stara się dotrzeć do nieświadomych motywów, celów i pragnień pacjenta. Praca terapeuty opiera się na budowaniu i analizowaniu relacji, która rozwija się między nim a pacjentem, co pomaga pacjentowi zrozumieć samego siebie, tym samym dając ulgę a w dłuższej perspektywie zmianę.
Psychoterapia pomaga zmienić przeżywanie świata w kierunku lepszego przystosowania do życiowych zadań i sytuacji lub w kierunku, który pacjent sam i w zgodzie z terapeutą uzna za właściwy.