Leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych uzależnień - psychoterapie

We współczesnym świecie narażeni jesteśmy na wiele pokus. Nie mogąc się im oprzeć popadamy w nałogi, których przezwyciężenie okazuje się zbyt trudne, by podołać im samemu. Wtedy niezbędne okazują się terapie obejmujące leczenie uzależnień. W tym celu powstało wiele ośrodków, które oferują swoje usługi. Leczenie alkoholizmu czy narkomanii z pewnością wymaga wiele pracy, tutaj znajdziesz specjalistów, którzy Ci w tym pomogą. Dowiesz się też na czym polega leczenie depresji i znajdziesz poradnie, które się tym zajmują.

Psychoterapia

Wykonawca: Psychoterapia, terapia par, psycholog - Perspektywy - Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego

Nasi wykwalifikowani specjaliści prowadzą:
- terapię małżeńska i terapię par
- psychoterapię indywidualną
- psychoterapię młodzieży i dzieci
- terapie rodzinną.

W zespole pracuje również wykształcona dietetyk, również po studiach psychologicznych.

Cena: 130 zł

Psychoterapia

Warsztaty terapeutyczne

Wykonawca: GABINET PSYCHOTERAPII Joanna Biedrzyńska

Warsztaty terapeutyczne organizowane są na terenie całego województwa. Zajęcia odbywają się w grupach 6-12 osobowych. Proponujemy takie tematy jak: "Praca nad poczuciem wartości", "Praca nad radzeniem sobie ze stresem", "Praca nad radzeniem sobie ze złością". Zapraszamy do współpracy!

Warsztaty terapeutyczne

Holobiofeedback

Wykonawca: Quantum Holopedia

Holobiofeedback ~ to nowy rodzaj Biofeedbacku oferowany w naszym gabinecie. Holobiofeedback ~ Biofeedback z Display~em holograficznym holograficznym zwiększa intensywność przekazu sensorycznego, powodującego wzbudzenie koncentracji u dzieci, np. z ADHD, nadpobudliwościa ruchową lub u dzieci 3-5 letnich. Zaburzenia koncentracji uwagi są jedną z głównych przyczyn niepowodzeń szkolnych.

Holobiofeedback

Koncerty relaksacyjne w pełnię

Wykonawca: Pracownia Duszy i Ciała

Pełnia na każdego z nas oddziałuje indywidualnie. Dodatkowo każda znajduje się w innym znaku zodiaku, które niesie za sobą te sfery naszego życia, które są odpowiednie do przepracowania/ przemyślenia w tym właśnie czasie.
Czasem aby dotrzeć do tych sfer i głęboko ukrytych emocji z nimi związanymi warto skorzystać z muzyki, której dźwięki uwalniają emocje, wizje czy myśli.
Na koncercie można poczuć dźwięki mis tybetańskich, ceramicznych, Gongu, bębna szamańskiego czy dzwonków Koshi.

Cena: 30 zł

Muzykoterapia kamertonami

Wykonawca: Pracownia Duszy i Ciała

Dźwiękami kamertonów, które dostrajają nas do odpowiednich wibracji, przywracamy nasze ciało i umysł do równowagi. Fale
dźwiękowe kamertonów poprawiają zdrowie psychiczne i fizyczne, doskonale oczyszczają z toksyn, przez co mobilizują siły obronne
organizmu i proces samoleczenia.

Cena: 80 zł

Muzykoterapia kamertonami

Psycholog-seksuolog

Wykonawca: Pracownia Duszy i Ciała

Wsparcie w postaci konsultacji psychologicznych, na drodze: kryzys życiowy; trudności w relacjach; terapia par; uzależnienie; osobom, które doświadczyły przemocy seksualnej, psychicznej, fizycznej;konsultacje seksuologiczne.

Psycholog-seksuolog

Terapia logopedyczna

Wykonawca: PIRAMIDA ROZWOJU - Centrum Terapii Wsparcia i Rozwoju

Centrum Terapii Wsparcia i Rozwoju zajmuje się terapią logopedyczną i neurologopedyczną. Celem terapii jest m.in.:
– usuwanie wad wymowy,
– przywracanie mowy w przypadku jej utraty,
– nauczanie mowy, która się nie wykształciła,
– wyrównywanie opóźnień rozwoju mowy,
– wypracowanie odpowiedniego poziomu sprawności językowej.
Proponujemy także zajęcia logorytmiki (połączenie terapii logopedycznej i rytmiki), które oddziaływają na sferę słuchowo – ruchową dziecka. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy i obejmują ćwiczenia oddechowe, fonacyjne, artykulacyjne i słuchowe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej.

Terapia logopedyczna

Terapia słuchowa metodą Tomatisa

Wykonawca: PIRAMIDA ROZWOJU - Centrum Terapii Wsparcia i Rozwoju

W naszym Centrum prowadzimy terapię uwagi słuchowej Tomatisa dla dzieci i dorosłych. Metoda Tomatisa® polega na stymulacji neurosensorycznej. Stosowane w niej programy słuchowe modyfikują muzykę i głos w czasie rzeczywistym, tak by zainteresować mózg i rozwijać zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze. Terapia pomaga dzieciom z problemami szkolnymi (zaburzenia uwagi, mowy, koncentracji, dysleksja), autyzmem, ADHD, problemami koordynacji sensomotorycznej, może również wspomagać naukę języków obcych, walkę ze stresem i leczenie depresji.

Terapia słuchowa metodą Tomatisa

EEG Biofeedback

Wykonawca: Quantum Holopedia

Zapraszamy do skorzystania z oferty EEG Biofeedbacku, który wpływa pozytywnie na poprawę pamięci, buduje inteligencję oraz rozwija kreatywność.
Nie zwlekaj. Zadbaj o siebie już teraz.

EEG Biofeedback

Integracja Sensoryczna - SI

Wykonawca: PIRAMIDA ROZWOJU - Centrum Terapii Wsparcia i Rozwoju

W naszym Centrum zajmujemy się diagnozą i terapią Integracji Sensorycznej. Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych terapeutów SI. Integracja Sensoryczna (SI) jest podświadomym, nieprzerwanym i złożonym procesem neurologicznym, podczas którego informacje sensoryczne odbierane przez receptory wszystkich naszych zmysłów, z otoczenia i z wnętrza naszego ciała, są organizowane i interpretowane przez mózg, w celu wykorzystania ich w naszym codziennym życiu. Zapraszamy!

Integracja Sensoryczna - SI

Leczenie alkoholizmu

Wykonawca: NZOZ Terapia-24 Ośrodek Psychoterapii Uzależnień

W zakresie oferowanych przez nasz ośrodek usług jest m.in. w pełni profesjonalne leczenie alkoholizmu, które wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedze.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie z alkoholizmu

Wykonawca: NZOZ Terapia-24 Ośrodek Psychoterapii Uzależnień

Leczenie z alkoholizmu jest naszą specjalnością, którą wykonujemy już od wielu lat. Nasz ośrodek psychoterapii uzależnień posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki którym leczenie z alkoholizmu przebiega efektywnie.

Leczenie z alkoholizmu

Leczeniem z alkoholizmu nad morzem

Wykonawca: NZOZ Terapia-24 Ośrodek Psychoterapii Uzależnień

Prowadzimy 2 Ośrodki. Jeden z nich - Centrum Psychoterapii uzależnień znajduje się nad morzem w Jastrzębiej Górze i zajmuje się profesjonalnym leczeniem z uzależnienia jakim jest alkoholizm. Poza tym zajmujemy się terapią uzależnień od środków psychoaktywnych. Drugi Ośrodek jest w Kościerzynie. W obu zapewniamy maksimum dyskrecji i bezpieczeństwo.

Leczeniem z alkoholizmu nad morzem

Leczenie - dopalacze

Wykonawca: Terapia uzależnień TRATWA

Osoby o słabej psychice najczęściej uzależniają się już w chwili pierwszego sięgnięcia po narkotyki. To najsilniejszy z nałogów i samodzielne uwolnienie się od niego jest tak prawdopodobne jak wygrana w lotto. Ale nie musisz walczyć samotnie. TRATWA CZEKA!

Leczenie -  dopalacze

Leczenie - narkotyki

Wykonawca: Terapia uzależnień TRATWA

Nasze Centrum Leczenia Uzależnień zapewnia prawdziwie domową atmosferę i pełną dyskrecję. Jesteśmy po to, by ten najtrudniejszy etap Twojego życia uczynić jak najbardziej znośnym i możliwym do przetrwania. Nasza TRATWA bezpiecznie dowiezie Cię do brzegu!

Leczenie -  narkotyki