Leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych uzależnień - psychoterapie

We współczesnym świecie narażeni jesteśmy na wiele pokus. Nie mogąc się im oprzeć popadamy w nałogi, których przezwyciężenie okazuje się zbyt trudne, by podołać im samemu. Wtedy niezbędne okazują się terapie obejmujące leczenie uzależnień. W tym celu powstało wiele ośrodków, które oferują swoje usługi. Leczenie alkoholizmu czy narkomanii z pewnością wymaga wiele pracy, tutaj znajdziesz specjalistów, którzy Ci w tym pomogą. Dowiesz się też na czym polega leczenie depresji i znajdziesz poradnie, które się tym zajmują.

Tutaj wpisujemy frazy do Google

Wykonawca: BRABEC-PSYCHOTERAPIA

opis musi mieć 50 znaków minimum

Tutaj wpisujemy frazy do Google

Psychoterapia rodzinna

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Jeśli Wasze problemy dotyczą wszystkich członków rodziny (rodzic lub rodzice oraz dzieci), zapraszamy Was na terapię rodzinną. Terapeuta pomoże Wam zrozumieć, w jaki sposób się komunikujecie, jak i dlaczego reagujecie na różne swoje zachowania i jak usunąć przyczyny konfliktu.

Cena: 200 zł

Psychoterapia dla par

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Psychoterapia par i małżeństw przeznaczona jest dla osób, które chcą nauczyć się otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i uczuciach oraz poprawić komunikację między sobą.

Cena: 180 zł

Psychoterapia indywidualna dla dzieci

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Na konsultację zapraszamy rodziców zaniepokojonych rozwojem lub funkcjonowaniem dziecka lub nastolatka. Psychoterapia dostosowana jest do wieku dziecka oraz przejawianych trudności.

Cena: 120 zł

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: DOM ROZWOJU - psycholog Warszawa

Zapraszamy na indywidualną psychoterapię w podejściach: psychodynamicznym, humanistycznym oraz poznawczo-behawioralnym.

Cena: 120 zł

Vedic Art

Wykonawca: IMPULS Magdalena Parzęcka

Vedic Art pozwala radować się malowaniem, każdemu człowiekowi niezależnie od wieku,
wykształcenia, umiejętności i pochodzenia. Doświadczać pozytywnych zmian w życiu prywatnym i zawodowym, odkrywać swoje talenty i nieograniczone możliwości kreacji.
W procesie tworzenia wg metody Curta Kallmana Vedic Art – uczestnicy zapoznają się z 17 zasadami; krokami, które wprowadzają ich w proces tworzenia.

Jeśli stawiasz na własny rozwój. Czujesz się nieśmiała (y), niepewna (y) siebie.
Pracujesz na wysokich obrotach i w stresie. Czujesz się wypalona (y) zawodowo lub zmęczona tym, co robisz.Chcesz doświadczać pozytywnych zmian w życiu prywatnym
i zawodowym to metoda malowania intuicyjnego Vedic Art jest dla Ciebie.

Rozwój przez doświadczenie ma największą wartość i najwyższą jakość, gdyż jest osobistym, bardzo indywidualnym i niepowtarzalnym przeżyciem. Proces malowania jest narzędziem, które przyczynia się do otwarcia kreatywności, w każdej dziedzinie życia. To czas abyś otworzyła się na miłość, nauczyła się jak radzić sobie z trudnymi emocjami i dowiedziała się w jaki sposób zmienić obszary swojego życia, tak abyś wprowadziła w nie harmonię i spokój.

Vedic Art

Sesje oddechowe

Wykonawca: IMPULS Magdalena Parzęcka

Sesje oddechowe to cykl spotkań, które pomogą Ci się usamodzielnić w praktyce oddechowej w taki sposób abyś umiał(a) użyć jej w każdej sytuacji, którą możesz napotkać w życiu codziennym.
Integracja oddechem traktuje człowieka całościowo, to znaczy, że umysł, ciało, emocje i duchowość jest jednakowo ważna, a oddech łączy te elementy.
Trening pozwala nam odkryć nasze podświadome myśli i wzorce, oraz w delikatny i dogodny dla nas sposób uwolnić nasze stłumione emocje.
W trakcie sesji wykorzystuję również metodę Łagodnej Bio-Energetyki pracy z ciałem, która poprzez delikatny dotyk przywraca naturalny przepływ energii życiowej.

Cena: 200 zł

Sesje oddechowe

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: Gabinet Terapeutyczny

Psychoterapia indywidualna - to regularne 50-minutowe spotkania z terapeutą (raz lub dwa razy w tygodniu) w stałym terminie i z tym samym terapeutą . Czas trwania terapii nie jest z góry określony. Służy leczeniu zaburzeń emocjonalnych (min. depresji, nerwic, lęków, zaburzeń jedzenia, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, psychosomatycznych, trudności w relacjach z ludźmi) i zaburzeń osobowości.
W swojej pracy opieram się na podejściu psychodynamicznym. Psychoterapia psychodynamiczna swoje korzenie ma w psychoanalizie co oznacza, że terapeuta stara się dotrzeć do nieświadomych motywów, celów i pragnień pacjenta. Praca terapeuty opiera się na budowaniu i analizowaniu relacji, która rozwija się między nim a pacjentem, co pomaga pacjentowi zrozumieć samego siebie, tym samym dając ulgę a w dłuższej perspektywie zmianę.
Psychoterapia pomaga zmienić przeżywanie świata w kierunku lepszego przystosowania do życiowych zadań i sytuacji lub w kierunku, który pacjent sam i w zgodzie z terapeutą uzna za właściwy.

Psycholog, psychoterapia, konsultacje, psycholog dziecięcy

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny - Katarzyna Jonczyk

Konsultacje psychologiczne.
Ocena funkcjonowania poznawczego i emocjonalnego.
Terapia dzieci rozwijająca funkcje poznawcze.
Terapia ręki. Terapia trudności emocjonalnych i zachowania.
Terapia przeciwlękowa.
Terapia systemowa dzieci i dorosłych.

Akupunktura bezigowa

Wykonawca: Algomed akupunktura bezigłowa

Zabiegi z akupunktury bezigłowej, bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Zajmujemy się przypadkami przewlekłego bólu, rehabilitacją osób po udarach, dziecięcym porażeniem mózgowym, autyzmem, nadciśnieniem tętniczym i wieloma innymi stanami chorobowymi. W swoich działaniach łączymy Tradycyjną Medycynę Chińską z najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu pobudzania punktów akupunkturowych za pomocą staranie dobranych dawek prądu elektrycznego.

Cena: 300 zł

Akupunktura bezigowa

Terapia afazji u osób dorosłych

Wykonawca: Prywatny logopeda "EkoSłówko" Maryla Błońska

Terapia logopedyczna osób dorosłych z chorobami neurodegeneracyjnymi, jak demencja, Alzheimer, oraz uszkodzeniami układu nerwowego (afazja, dyzartria).
Zajęcia prowadzone w oparciu o sprawdzone metody, materiały dostosowane do potrzeb osoby dorosłej.
Zajęcia u pacjenta, w przyjaznej atmosferze.
Terapia ma na celu usprawnienie komunikacji, nadawania i odbierania mowy, wypracowania sposobu komunikowania się z otoczeniem, nabrania pewności w komunikacji oraz utrzymania sprawności intelektualnej (w chorobach neurodegeneracyjnych).

Terapia afazji u osób dorosłych

Zabieg Access Bars

Wykonawca: Terapie z natury

Sesja Bars to bardzo delikatna, nieinwazyjna terapia polegająca na dotykaniu punktów Bars na głowie. Efektem terapii jest uwolnienie naładowanej energii. Pobudzenie przepływu energii przez Bars wywołuje poczucie spokoju, przestrzeni i nieograniczonych możliwości. Terapia ma głębokie działanie, dzięki czemu zmiany są trwałe. Oczyszczanie odbywa się podczas relaksu.
Terapia Bars może być połączona z innymi technikami pracy z ciałem.

Zabieg Access Bars

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Gestalt Bogusława Łamajkowska

W Gabinecie Psychoterapii Gestalt można uzyskać pomoc w zakresie:

  • objawów nerwicowych,
  • objawów depresji i kryzysów egzystencjalnych,
  • zaburzeń psychosomatycznych,
  • konfliktów i trudności w relacjach małżeńskich i partnerskich,
  • problemów związanych z rozwojem osobistym,
  • lęków i niepokojów niewiadomej przyczyny,
  • trudności ze specyficzną sytuacją rodzinną,
  • poszukiwaniu nowej jakości życia.
Zapraszamy na terapię krótkoterminową (od 3 do 6 m-cy), długoterminową oraz konsultacje.

Cena: 90 zł

Psychoterapia indywidualna

Zabiegi akupresury wibracyjnej, kamertonami,dźwiękiem.

Wykonawca: Kamertony, harmonia i zdrowie Irina Golubeva

Akupresura tradycyjna, jest starożytną sztuką uzdrawiania, która powstała ponad 5000 lat temu w Chinach. Polega na uciskaniu poszczególnych punktów stopy, czasem ciała, gdzie mieści się system receptorów odpowiadający organom ludzkim. W akupresurze kamertonami, używam zamiast rąk - kamertonów punktowych, oddziałując takim sposobem na wszystkie narządy wewnętrzne, lecząc choroby, a zastosowana profilaktyczne poprawia wydolność organów.
Naturalna moc fali dźwiękowej powoduje szybsze i głębsze działanie uzdrawiające niż akupresura tradycyjna. Poprzez stymulacje receptorów na stopach, zatrzymują się sygnały bólowe przesyłany do mózgu.
Akupresura kamertonami działa jak DETOKS dla całego organizmu, łączy się z innymi technikami Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej, komponuję się indywidualnie. Zadbaj o swoi stopy, pomóż swojemu ciału!

Są przeciwwskazania: zobacz opis działalności.


Serdecznie zapraszam na zabiegi akupresury wibracyjnej, są pytania proszę dzwonić.

Cena: 95 zł

Zabiegi akupresury wibracyjnej, kamertonami,dźwiękiem.

Gabinet terapi naturalnej

Wykonawca: Terapie Naturalne

Gabinet terapii naturalnych - Naturalne metody na zdrowie Ziołolecznictwo i inne
Podstawą jest tu szeroka wiedza i różnorodność technik umożliwiających podejście holistyczne i dobieranie ich zależności od potrzeb.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń 500 530 655
Grzegorz Marć
lub
zapraszam na moją stronę terapienaturalne.info.pl

Gabinet terapi naturalnej