Leczenie chrapania - Usluger.pl

Chrapanie to dolegliwość, która potrafi być bardzo dokuczliwa, nie tylko dla domowników, ale także dla samej osoby śpiącej. Może też być niebezpieczna, jeżeli powoduje bezdech w trakcie snu. Chrapanie powstaje poprzez wprawienie w wibracje języczka i podniebienia miękkiego w trakcie wdechu. Leczenie chrapania jest procesem złożonym i bardzo trudnym, ponieważ nie ma wielu metod na zaprzestanie chrapania. Wykorzystuje się w tym celu krople, substancje wziewne, nakładki na nos i usta a także zabiegi operacyjne, jeżeli chrapanie zagraża życiu człowieka. W tym katalogu odnajdziesz adresy miejsc, w których uzyskasz pomoc z zakresu chrapania.

Metoda Buteyko i inne techniki oddechowe

Wykonawca: Lorenc Medical

Szeroko dostępne materiały w sieci pozwolą Ci przejść przez wstępne etapy samemu. Jednak jeśli poszukujesz wsparcia i wstępnej konsultacji zapraszam serdecznie!

Diagnostyka zaburzeń oddychania podczas snu.

Wykonawca: TERAPIE MEDYCZNE

Diagnostyka zaburzeń oddychania podczas snu w domu lub miejscu wezwania. Aparat do diagnostyki zostaje podłączony w miejscu gdzie badany czuje się najlepiej w swoim naturalnym środowisku. Diagnostyka ma wtedy sens kiedy nasz sen nie jest wspomagany środkami farmaceutycznymi. Bez oczekiwania w kolejce i dodatkowego stresu. Zapraszamy do kontaktu w celu informacji lub umówienia badania.

Cena: 550 zł

Leczenie chrapania

Wykonawca: Hanna Pisarska-otolaryngolog- gabinet, wizyty domowe

Nasz gabinet specjalizuje się w LECZENIU CHRAPANIA za pomocą chirurgii radiofalowej.

Wszystkie informacje odnosnie zabiegu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Zapraszamy.

Co jest przyczyną chrapania? Dlaczego chrapiemy?

Wykonawca: VEGA-TEST CONSULTING

Tak samo jak u dzieci również u dorosłych przyczyna chrapania spowodowana jest pasożytami. Usuniecie pasożytów za pomocą określonych częstotliwości po uprzednim zdiagnozowaniu metodą Vega-test pozwala na spokojny sen całej rodziny.
Zaobserwowano że po „wybiciu” np.lamblii i glisty ludzkiej stopień przerostu 3-go migdałka ulega „cudownemu” zmniejszeniu", a co za tym idzie zmniejszają się lub wręcz cofają: upośledzenie drożności nosa, utrudnienie oddychania nosem, chrapanie w nocy, oddychanie ustami, szybka męczliwość, a nawet bezdechy nocne.

Leczenie chrapania i bezdechów nocnych

Wykonawca: Gabinet Laryngologiczno-Internistyczny dr n.med.Stanisław Nitek

Gabinet Laryngologiczno - Internistyczny zajmuje się leczeniem chrapania i bezdechów nocnych.