Leczenie bezsenności - Usluger.pl

Zdrowie dla naszego organizmu, poza prawidłowym jego funkcjonowaniem, zapewnia nam odpowiednia i nieprzerwana dawka snu. Nie od dziś wiadomo, że osoby, które śpią odpowiednio długo, osiągają lepsze wyniki w pracy oraz w sporcie, a także na dłużej zachowują zdrowy i promienny wygląd. Co jakiś czas, naukowcy odkrywają kolejne plusy regularnego i odpowiednio długiego snu. Nawet odchudzanie przynosi lepsze efekty u osób, które się wysypiają. Co jednak zrobić, kiedy cierpimy na bezsenność? Leczy się ją w różny sposób, najczęściej za pomocą odpowiednio dobranej terapii. Stosuje się w tym celu także farmakologię oraz hipnozę.

Leczenie zaburzeń snu

Wykonawca: Alicja Zborowska-Gordowy - psycholog, psychoterapeuta ISTDP

Przy leczeniu bezsenności stosowana jest Terapia ISTDP, której skuteczność potwierdzają najnowsze badania naukowe, prowadzone w klinikach psychoterapeutycznych i na uniwersytetach w USA, Kanadzie, a także Norwegii, Szwecji i Holandii.

Leczenie zaburzeń snu

Pomoc terapeutyczna w stanach bezsenności

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Szymczak

Zajmujemy się leczeniem bezsenności. Proponujemy pomoc psychoterapeutyczną z zastosowaniem różnych metod terapeutycznych, również hipnozy.

Pomoc terapeutyczna w stanach bezsenności

Skuteczna pomoc przy bezsenności, dżwiękiem, kamertonami.

Wykonawca: Kamertony, harmonia i zdrowie Irina Golubeva

W przypadku nierównomiernego rozkładu energii w organizmie, pewne meridiany (ścieżki energii łączące punkty akupunkturowe) są nadmiernie obciążone, a inne zablokowane. Poprzez naciskanie punktów kamertonem OT64 Hz., można wyrównać te nieprawidłowości w przepływie energii.
Połączenie akupunktury, odpowiedniej diety, ćwiczeń oddechowych i innych technik Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej, działa bardzo skutecznie w przypadku bezsenności, prawidłowe i głębokie oddychanie zmniejsza napięcie w ciele, bo stres i napięcie zatrudniają zasypianie.
Nadmiernie spożycie tłuszczu jest najważniejszą przyczyną chorób serca, medycyna chińska uważa, że stan serca wpływa na jakość snu.

Długotrwała bezsenność morze doprowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem,
zapisz się na terapie, ureguluj swój sen, i czesz się dobrym zdrowiem.

Zapraszam, są pytania, dzwoń.

Cena: 95 zł

Skuteczna pomoc przy bezsenności,  dżwiękiem,  kamertonami.

Leczenie bezsenności

Wykonawca: Gabinet Terapii Zaburzeń Lękowych "Mam Terapeutę"

Leczenie bezsenności

Cena: 80 zł

Leczenie zaburzeń odżywiania

Wykonawca: Masiak M. Prywatne Sanatorium

W naszym nowoczesnym ośrodku terapeutycznym, który znajduje się w Nałęczowie, zajmujemy się zarówno poradnictwem, jak i leczeniem różnego rodzaju trudności oraz zaburzeń. Na co dzień pomagamy osobom m.in.: z zaburzeniami odżywiania, długotrwałą bezsennością oraz stanami przewlekłego zmęczenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego Sanatorium na stronie internetowej, leczenie zaburzeń odżywiania to jedna z naszych specjalności.

Leczenie zaburzeń odżywiania

Profesjonalne leczenie bezsenności

Wykonawca: Masiak M. Prywatne Sanatorium

Warto wiedzieć, iż większość problemów ze snem może oddziaływać na stan naszego zdrowia, ale także określać również jakość życia i zdolność do pełnienia różnych funkcji zawodowych. Przewlekłe zaburzenia snu, nieleczone szczególnie przebiegające z bezdechem sennym są istotnym czynnikiem ryzyka chorób krążenia i znacząco zwiększają ryzyko zgonu w młodości i wieku dojrzałym.

Przewlekła, długotrwała bezsenność może nie mieć wyraźnych uwarunkowań medycznych, rozpoczyna się zwykle między 20-40 rokiem życia i dotyczy znacznie częściej kobiet niż mężczyzn.

Podstawową grupą chorób, z którą wiążą się zaburzenia snu, są zaburzenia somatyczne i psychiczne, a szczególnie depresyjne. W leczeniu farmakologicznym bezsenności stosuje się poza lekami nasennymi niektóre środki antydepresyjne o właściwościach sedatywnych, antyhistaminowe i inne.

Profesjonalne leczenie bezsenności niefarmakologiczne obejmuje: techniki poznawczo-behawioralne, ćwiczenia fizyczne, terapię relaksacyjną, restrykcje snu i ograniczenie bodźców w okresie poprzedzającym sen.

Profesjonalne leczenie bezsenności

REFLEKSOLOGIA TERAPEUTYCZNA STÓP

Wykonawca: Maeve Instytut Kosmetologiczny

Poprzez pracę na odpowiednich refleksach terapeuta pomaga zmniejszyć i likwidować problemy zdrowotne pacjenta np.: ból karku, bóle żołądkowe, stres i wiele innych dolegliwości. Refleksologia w wielu krajach na świecie znalazła swoje miejsce w szpitalach jako doskonałe uzupełnienie medycyny stosowanej.
Refleksologia pomaga:
-zlikwidować stres i napięcie nerwowe, które są przyczyną zachorowań i złego samopoczucia,-poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, gwarantując utrzymanie zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu,-przywraca naturalną równowagę niewydolnym, przepracowanym gruczołom,-zlikwiduje bóle, uruchamiając naturalne systemy obronne organizmu,-przywraca energię i siły witalne!

Cena: 120 zł

REFLEKSOLOGIA TERAPEUTYCZNA STÓP

REFLEKSOLOGIA TERAPEUTYCZNA TWARZY

Wykonawca: Maeve Instytut Kosmetologiczny

Refleksoterapia twarzy łączy w jednym zabiegu diagnozę ze złogów podskórnych, terapię właściwą oraz działanie estetyczno-kosmetyczne. Polega na wieloetapowej stymulacji (uciskanie, masaż) określonych punktów i stref narządowych na twarzy, które poprzez centralny układ nerwowy wpływają na cały organizm, na ciało fizyczne, umysł i emocje. Stymulacja sprawia, że impulsy nerwowe docierają do danych organów i układów, co uruchamia autoregulację i regenerację organizmu. Prowadzi to do stanu równowagi energetycznej w odległym narządzie lub części ciała i w efekcie do stopniowego odzyskiwania zdrowia.Likwiduje zaburzenia w narządach i układach oraz zapobiegać ich rozwojowi. Bliskość centralnego układu nerwowego powoduje, że refleksologia twarzy ma silniejsze działanie niż zabieg np. na stopach i dzięki temu można ją wykonywać rzadziej.
Jest bezpieczna i może być stosowana u dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży.

Cena: 120 zł

REFLEKSOLOGIA TERAPEUTYCZNA TWARZY

TECHNIKA BOWEN'A

Wykonawca: Maeve Instytut Kosmetologiczny

Rewolucyjna technika lecznicza, stosowana na całym świecie. Dla osób w każdym wieku, niemowląt i kobiet w ciąży. Pomaga w takich przypadkach jak:
-bóle kręgosłupa, barków, kolan i inne bóle mięśniowe,
-łokieć tenisisty, zmarznięty bark i inne kontuzje sportowe,
-rwa kulszowa, haluksy, zwyrodnienia i wady kręgosłupa,
-astma,katar sienny, problemy z oddychaniem,
-migreny, bóle głowy, zaburzenia snu,
-zaparcia, nietrzymanie moczu, bezpłodność,
-stres, zmęczenie.

Cena: 150 zł

TECHNIKA BOWEN'A

Czyszczenie materaców

Wykonawca: ABC SprząTANIO

Czyszczenie i dezynfekcja materaców . ZAPRASZAMY

Leczenie bezsenności - psychoterapia

Wykonawca: EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Na leczenie bezsenności zapraszamy osoby, które skarżą się na trudności w zasypianiu, utrzymaniu snu lub skarżą się na sen, który nie daje wypoczynku, powoduje złe samopoczucie lub zaburza funkcjonowanie w ciągu dnia.

Zapraszamy Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO

Leczenie bezsenności - psychoterapia

Leczenie biorezonansem

Wykonawca: Klinika Biorezonansu

Terapia
Suplementacja z zastosowaniem holograficznego preparatu z informacją elektromagnetyczną indywidualnie dobrana dla każdego pacjenta pozwala osiągać sukcesy w walce z bezsennością.

Cena: 100 zł

Leczenie biorezonansem

Walka z bezsennością

Wykonawca: RECEPTOR mgr biologii Ewa Gorol

Terapia bezsenności poprzedza pomiar obciążeń organizmu toksynami. Następnie indywidualne dla Każdego pacjenta opracowuje się procedury oddziaływujące na układ immunologiczny za pomocą preparatów Joalis. Uwolnienie organizmu z ognisk toksyn, będących przyczyną niepokojów, stresu, napięć nerwowych, wzmocnienie układu odpornościowego i nerwowego prowadzi do uspokojenia i kojącej regeneracji w spokojnym śnie. Dociekamy źródeł i je usuwamy a jednocześnie stymulujemy organizm do samoobrony i samoregulacji w naturalny sposób - bez chemii.

Walka z bezsennością

Bezsenność Łódź Konstantynów Pabian

Wykonawca: Gabinet Fizjoterapii i Eeg Biofeedback FIZJO-BRAIN

Trening EEG Biofeedback jest stosowany w problemach ze snem, stanach obniżonego nastroju, napięciowych bólach głowy, niskiej samoocenie, dla poprawy kreatywności, przy problemach szkolnych (m.in. dysleksja, zaburzenia uwagi).
W każdym przypadku indywidualna analiza EEG (czyli emisji fal mózgowych) prowadzi do wyznaczenia obszarów, w których zmiana amplitudy fali przyniesie pozytywne efekty terapeutyczne.
Terapia eeg biofeedback może być samodzielną, a także, bardzo często łączona jest z różnymi technikami relaksacyjnymi takimi jak : muzykoterapia, światłoterapia i innymi technikami zapewniającymi rozluźnienie i relaks a nawet magnetoterapią.

bezsenność Łódź Konstantynów Pabian

Terapia lęku o zdrowie

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Agata Mroczkowska

Indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna lęku o zdrowie